BurçlarGenel

17 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

17 Temmuz 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

Gün içinde kendinizi oyalayacak , sorunları daha az düşünecek uğraşlar bulmanız günü rahat gerilimden uzak geçirmenizi sağlar . İçinde bulunduğunuz durum sabırlı olmanızı gerektirebilir. Üzerinizde baskı hissediyor olabilirsiniz. Aşırı düşünmek ve detaylarda boğulmak üretkenliğinizi etkileyerek , enerjinizin düşmesine sebep olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ilişkinizin geleceğine odaklanabilir , bazı kararlar alabilirsiniz.

 

 

17 Temmuz 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün güne enerjiniz düşük olarak başlayabilirsiniz. İşlerinizi erteleyebilir eğer çalışıyorsanız izin alarak günü evde geçirmeyi düşünebilirsiniz. Gelecek
planlarınız , yapmak istedikleriniz ile ilgili bazı düşünceler içine girebilrisiniz.Detaylara, bütünü oluşturan parçalara, kusurlara ve sorunlara dikkat edin. Bu, eğer bu zamanı iyi kullanırsanız hayatınızda mükemmel bir amaca hizmet eder.Eleştirel düşünme ve düzenleme gerektiren konuları ele almak için iyi bir zaman.

 

 

 

17 Temmuz 2018 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu günü evde ya da kendinizi en rahat ve güvende hissettiğiniz kişilerle birlikte geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Satürn ile Uranüs arasındaki açı sizi bazı
duygusal blokları çözmenize yardımcı olabilecek bilgilerle donattırabilir. Rüyalarınıza dikkat çekmek için bir fikir olabilir, bu tür sorunların nasıl iyileşebileceğine dair ipuçları bunların içinde bulunabilir. Finansal anlamda, hangisini istediğiniz ve hangi yere gitmeniz gerektiğine karar vermeden önce tüm seçeneklerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

 

 

 

17 Temmuz 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Günün ilk yarısı için, zihin, öğrenme ve iletişim, ile ilgili şeyler için iyi bir konumdasınız. Rahat etkileşimler sorunsuz bir şekilde çalışma eğilimindedir. Günün ilerleyen saatlerinde, ailenizle veya sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Duygusal seviyede her ne kadar kendinizi durgun hissetseniz de, bir fikri, alışkanlığı ya da sevilen birisini
savunmak söz konusu olunca çok cesur oluyorsunuz.Gelecek günlerde, gelir ve giderlerinizin ayrıntılı bir incelemesini yapmaktan büyük ölçüde faydalanabilirsiniz.

 

 

 

17 Temmuz 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

Ay Başaktaki seyahatine devam ediyor . An’ın güzelliğini, burada ve şimdi anlamanızı hatırlatan enerjilerin etkisi altındasınız.Gün ilerledikçe, merakınız artar ve etrafınızda neler olup bittiğini öğrenmek için iletişim haline geçebilirsiniz.Bir arkadaşlığın değeri diğerinden daha yüksek olabilir ve bu, önümüzdeki günlerde bunun farkına varabilirsiniz. Size duygusal anlamda yaklaşmak isteyen birine karşı bazı güvensizliklerinizin olması ve kendinizden uzak tutmaya çalışmanız bu gün işe yaramayacak. Çevreniz sizi ikna etmeyi başaracak.

 

 

17 Temmuz 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

Ay burucnuzda ilerlemeye devam ediyor ,ve bu, sizi rahatsız eden veya kişisel rahatınızı baltalayan duygusal sorunları bırakmanın zamanıdır.Bir gerçek dikkat gerektirebilir, ancak kabul etmeniz gerekenleri
reddetme eğiliminde olabilirsiniz. Anlamsız görünen şeylerde yararlı, değerli ve ilham verici bir şey olabilir. Her şeyde mantık aramaya kalkarsanız , yanınızdan geçip giden mutluluğu göremeyebilirsiniz.Bununla birlikte maddi konularda hızlı karar almamaya çalışın.

 

 

 

17 Temmuz 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

Çabaladığınız emek verdiğiniz olay ve kişilerin buna değip değmediğini sorguluyor olabilirsin . Bu duyguların geçici ,emeklerin boşa gittiği duygusunu üzerinizden atın .Bazen sorularınıza net bir cevap alamasanızda
gördüğünüz bir davranış , bir minnettarlık sözü başlı başına bir cevaptır. Retro hareketindeki Mars , boş zamanlarınız ve romantizm bölgenizden geçiyor .Bu etki, belirli boş zaman aktivitelerine bakmanızı ve hayatınıza
ne kadar katkıda bulunduğuna karar vermenizi teşvik edebilir,sizin için faydalı olabilecek sosyal etkinliklere katılmanıza yol açabilir.

 

 

17 Temmuz 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bir insanla ya da bir fikirle bağlantı kurmak için bu sabah iyi enerjiler size destek veriyor. Belli bir konu veya deneyimin bakış açınızı yenilediğini hissetme olasılığınız yüksektir. Bu zamanda sabırsızlığınızı engellemeye çalışın. Bir şeyi çözme arzunuz anlaşılabilir, ancak aceleci bir yaklaşım, önemli bir şeyi gözden kaçırmanıza neden olabilir. Muhtemelen önümüzdeki günlerde mükemmel bir performansa sahip olacaksınız , bu günlerde başkalarını dinlemenin kolay olduğunu ve hayatın gerçekten ödüllendirici olduğunu fark edebilirsiniz.

 

 

 

17 Temmuz 2018 Salı Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu gün Başak burcunda yolculuğuna devam eden Ay ,kariyer planlarını hazırlamak, yeni fikirler üretmek veya iş yapmak için iyi bir zaman. . Başkalarının bir konuda bir otorite olarak size dönüşmesi oldukça doğal olabilir. Ancak öğleden sonra öğleden sonra, hız ve odak değişikliği için hazırsınız. Bu gün kendinizi rekabetçi bir zeka çerçevesinden çıkarmak ve gözlemlemenize izin vermek için doğal bir zamandır. İşbirliği bu geçişte sizin lehinize çalışır . Bu gün neler olduğunu anlamaya çalışmayın , Uranüs yaşam evinizden geçerken ,rutininizde değişiklik yapmak ve farklı şeyler yapma konusunda size destek verecektir.

 

 

 

 

17 Temmuz 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün , dünyevi kaygılar, iş ve sorumluluklar düşüncelerinize hakim olma eğilimindedir. Ay, güneş haritanızın zirvesine doğru hareket eder ve bu, ayın döngüsü ile , performansınızı yansıtan ve diğerlerinin sizi nasıl gördüklerini
daha ciddi bir şekilde düşünürsünüz. Çabaladığınız halde , ilerleme kaydedemiyor, aynı yerde sayıyormuş hissine kapılabilirsiniz. Bu duygu geçici bir duygu , bu duygunun çalışmalarınızı ve yapacaklarınızı engellemesine izin vermeyin.Bir hobi ya da yaratıcı proje, o kadar benzersiz ve heyecan verici olabilir ki, bunun yüzünden yeniden doğmuş hissedebilirsiniz.

 

 

17 Temmuz 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

İç sesinizle temasa geçmek, güneşin sekizinci evindeki Ay ile öğleden sonraya kadar önemlidir, çünkü bu sizin en değerli rehberiniz olabilir. Bunu yapmak için, korkularınızı tanımlamanız ve onları içsel bilgelikten ayırmanız gerekir.Çocukluğunuzdan derinlemesine ortaya çıkan sorunlar yüzeye çıkmaya başlayabilir ve bu süreçler boyunca sabırla sorunlarla yüzleşmeniz duygusal anlamda size iyi gelecektir.Size değer veren biri , size yardım etmeye istekli , ancak ihtiyaç duyduğunuz yardımın tam olarak ne olduğu konusunda kararsız . Dünyanıza kimseyi almamanız , size yardımcı olacak kişileri de etkisizleştiriyor.

 

 

 

17 Temmuz 2018 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

Güç dengesi yoksa ve bir ilişkide yer alan paylaşım söz konusu olduğunda, adil devam etmenin bir yolu yoktur, büyük dengesizliklerin şimdi sizi güçlü şekilde etkilemesi muhtemeldir. Endişeniz varsa, güvendiğiniz kişilerden tavsiye almak için iyi bir zaman. Bir kişi veya ilişki hakkında daha fazla bilgi edinme isteği yoğun olabilir. Bir çok insan hayallerini gerçekleştiremediği , hedeflerine ulaşamadığı için hayal kırıklığı yaşarken , sizler ,iş ve kariyer anlamında parlak bir dönemden geçiyorsunuz .Bugün işyerinde yeni bir proje başlatmak için inisiyatif alın.Her yeni görevi sadece güzel bir şekilde halledeceksiniz. Kendinize inanın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı