BurçlarGenel

16 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

16 Temmuz 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda rahatlayacağınız yeni imkanlar , yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.Hedeflerinizi daha da ileriye götürecek veya şu anki
hedeflerinizi destekleyen değerli bilgileri öğrenebilirsiniz. Geçmişte üzerinde çalıştığınız bir proje veya kimsenin dikkatini çekmeyen bir projeniz
bir anda birilerinin ilgisini çekip , emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

 

 

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sabahın olumsuz enerjileri, hayatınızın zayıflatılmış alanlarında önemli gelişmeler sağlamanız için sizi motive edebilir ve bu sizin lehinize çalışır.
Gün ilerledikçe, yaratıcı ve romantik anlamda bir enerjiye sahip olacaksınız.Arkadaşlarınız bir projeniz size yardım edebilir, günün ilerleyen saatlerinde çevreniz ve başkaları ile olan ilişkileriniz kuvvetlenebilir , samimi ortamlarda bulunabilirsiniz.

 

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Şu an için fikirlerinizi veya sorunlarınızı paylaşmadan önce iki kez düşünmek için ekstra çaba harcayın. Küskünlük, kıskançlık ve şüphe şu anda potansiyel problemlerdir. Suçluluk duygusunun ya da kenarda hissetmenin gerçekten psişik enerjinin israfı olduğuna karar verebilirsiniz. Şu anda ilerlemeyi görmek zor olabilir. Bir şeyleri gözlemlemek ve beklemek ya da küçük sorunları çözerek kazanmak için en iyisi olabilir.

 

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bir ortakla ya da size yakın olan biriyle sorunsuz bir şekilde ilgili bazı zorluklar olabilir. Alternatif olarak, pratik veya ticari bir konuya devam etmek için süper motive olabilirsiniz, ancak bir ilişkinin sizi endişelendirebileceği ya da dikkatinizi dağıtabileceği endişesi olabilir. Kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz , bu duygunun üstünüze yerleşmesine izin vermeyin ,
arkadaşlarınız ile bir plan yapıp günü onlarla geçirmeye çalışın .

 

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

İnsanların bu gün memnun olmaları zor olabilir. İşlerinizi yapmak için baskılar altında hissedebilir , kendi yapmak istedikleriniz ile , söylenenleri yapmak arasında gidip gelebilirsiniz.Geçmişte başarıya engel olan bir şeyi başarmayı veya çözmeyi başarabilir, büyük bir gurur duyabilirsiniz.Eski bir arkadaşınız ile iletişime geçerek , şu an üzerinde çalıştığınız konu hakkında
fikir sorabilir , sizin için değerli bilgiler öğrenebilirsiniz.

 

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Bir ilişki sorunu hakkında rahatsızlık duyuyor olabilirsiniz. Sonuçları veya durumları kontrol etmeye çalışmanız pek tavsiye edilmez ; çünkü bu, işlerin kendi başlarına ortaya çıkmasına izin vermenizden çok daha fazla enerji tüketir , zamana bırakın kendinizi yıpratmayın . İnsanların ilgisini üzerine çekebilen birisiniz, size olan inançları yüksek , çevrenizde size güvenen insanların sayısı bir hayli fazla. Maddi konularda veya iş konularında , farklı fikirler , sürpriz teklifler olabilir.

 

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Size kendinizi gergin hissettiren sorunları bir anda çözmeye çalışmak hem sizi yorar , hem de olayları daha karmaşık hale getirebilir , bu yüzden ufak hamleler ile sorunlarınızı çözmeniz herkes açısından iyi olacaktır. Bu gün çekiciliğiniz fazlasıyla kendini hissettirecek , bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz. Duygusal dünyanızın zenginliği ile bu gün karşınıza çıkan fırsatları değerlendireceksiniz.Akşamı romantik bir ortamda partneriniz ile kapatabilirsiniz.

 

 

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

 

Günün ilk saatlerinde sezgilerinizi Güdüleri sorgulayıp gizli bir gündemden şüpheleniyor olsanız bile, hepsi göründüğü gibi değil. Endişeli ve stresli olduğumuz zamanlarda , en küçük şeyler bile gözümüzde büyüyebilir.
Detayların üzerinde fazla durmayın. Günün ikinci yarısı aslında oldukça güzel şekilleniyor. Bir sosyal etkinlik, beklemeseniz bile, şaşırtıcı derecede hoş ve iyimser olabilir.Uzun vadeli olabilecek bir ilişkinin kahramanı
ile karşılaşabilirsiniz . Mükemmel bir ilişkiye küçük bir adım atabilirsiniz.

 

 

 

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Günün ilk yarısında, iletişimin zor olması muhtemel olduğundan konuşmalarda bazı karmaşalar yaşanabilir. Çok sert geri dönüşler olmasa da , ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir. İsyankar tarafınız bazı konularda veya kurallarda ,tepkisini ortaya koysa da , iyimser yanınız ortaya çıkan karışıklığı samimi bir yaklaşımla düzeltebiliyor. Bu gün özgüveniniz yerinde ve fikirlerinize güveniyorsunuz , düşüncelerinizin arkasında duracak ve ikna konusunda başarılıolacaksınız . Aranızda bir engel ya da mesafe olduğunu düşündüğünüz kişi ile bu aranızdaki engeller kalkıyor .

 

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Neyi başarmak istediğinizi biliyorsunuz , ve potansiyel olarak buna hazırsınız , bu herkesin başarıyla yapabileceği bir şey değil ama sizin kararlı tutumunuz , uzun zamandır bilgi birikiminizi bu yolda harcamanız , ve üzerinde çalıştığınız konudaki donanımınız , size bu özgüveni veriyor .Bu, harekete geçme zamanıdır ve önemli bir göreve ne kadar odaklanırsanız, istenen sonuç daha etkileyici ve daha hızlı olur. Yeni insanları kendinize çekmeniz olasıdır. Bir süredir görüşemediğiniz eski arkadaşlarınız aniden karşınıza çıkabilir , kendinizi ifade edebileceğiniz bir aktiviteye katılabilirsiniz.

 

 

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Sezgisel duyularınız çok iyi çalışıyor ve bir duygusal ya da ilişki sorununa bir çözüm getirebilirsiniz. Size yakın insanlarla ilgilenen jestler ve etkileşimler olabilir ya da şimdi bir arkadaşınıza ya da sevgilinize daha yakın olacaksınız.
Geçmişten birisi ile bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. Arkanızdan oynanan oyunlar ortaya çıkabilir , sakinliğinizi koruyarak tartışmadan uzak kalın. Bu kin tutma zamanı değil . Geçmişle hesabınızı kapatın , gelecek güzel şeyler getiriyor.Enerjinizi emen olaylardan ve insanlardan uzaklaşın , kazancınızı daha fazla arttırabileceğiniz faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi Balık Burcu Günlü Yorumu

bir arkadaş ya da iş arkadaşıyla ilgili bir konu hakkında oldukça huzursuz olabilirsiniz ve bu da üretkenliği etkileyebilir. Şüphelerin düşüncelerinize veya tartışmalara hakim olmasına izin vermemeye çalışın. Öte yandan, sizi rahatsız eden nelerin olabileceğine özellikle dikkat edin, böylece gelecekte savunmasız alanları güçlendirmek için biraz zaman harcayabilirsiniz. Bir çok yerden davet alabilirsiniz , sıraya koyma konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde zirvedesiniz.Bu akşam tüm ilgiyi üzerinize çekebileceğiniz , aynı zaman da sizinde ilginizi çeken insanlar ile bir davette bir araya gelebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı