BurçlarGenel

16 Kasım 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden 16 Kasım 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

16 Kasım 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

16 Kasım 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Siz her anlamada tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Merkür ters hareket ederken olabilecek sorunları önleme için küçük molalar vermeli ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz. Bugün, detaylar canınızı sıkabilir.

16 Kasım 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerliyor. Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyorsunuz. Bu bazen olumlu olmayabilir. Çok derin düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyen kişiler de hata yapabilir. Bugün araştırmaya yönelik çalışarak, ince işler peşinde koşacaksınız. Duygusal ilişkinizde, endişelere kapılmadan, onunla birlikte en doğru yolu bulmalısınız.

16 Kasım 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Merkür’ün ters hareketi, yönetici gezegeniniz olduğu için en çok ilişkilerinizde aksaklıklar yaşamanıza neden oluyor. Yeni ortaya çıkan oluşumlarla beraber, planlarınızda da değişiklikler yapmanız gerekebilir. Yaşayabileceğiniz sorunlar sandığınız kadar büyük olamayacaktır. İnce zekanızı kullanmanın zamanı geldi.

16 Kasım 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
İş yerinizde kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Fakat onların sizi etkilemeleri oldukça güç. Bugün, farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda duygusal davranmak yerine kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Kendinizi savunmalı ve olayları farklı yorumlamasına izin vermemelisiniz.

16 Kasım 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı çalışmalar yapmak istemenize rağmen, günlük yaşamınızı baş edebileceğinizden fazla zorladığınızdan bazen gerçeklerden kaçıyorsunuz. Sizin dışınızda olan konularda bile yetenekleriniz ortada. Gerçek dostlarınızla, sizi çıkarları için kullananları ayırın.

16 Kasım 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketi, ailevi konularınızı gündeme getiriyor. Bugün sevdiklerinizle bir araya gelerek, eski konularla ilgili unutulmuş ve açığa çıkması gereken olayları sonuca bağlayabilirsiniz. Bu durum herkesin rahatlamasına neden olacak. Beklediğiniz sürece ilişkilerde yaşayacağınız, problemler daha da artacak.

16 Kasım 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Bugün, maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alış verişi içinde olmanıza rağmen en son sözü kendiniz söylemek istiyorsunuz. Dış görünüşünüzün munisliği çevrenizdeki kişilerin yanılmasına neden oluyor. Bazen kendinizi aşırı zorluyor ve yoruyorsunuz.

16 Kasım 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir müddet daha devam etme olasılığına rağmen, sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde çok şüphecisiniz. Geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız. Bazı konularda ki güvensizliğiniz sizi durgunlaştırıyor. Oysa, gerçeklerle yüzleşmeye başladınız artık.

16 Kasım 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Yanınızda birileri sessizce konuşmaya başladıkları zaman, sanki siz eleştiriliyormuş gibi müthiş huzursuz oluyorsunuz. Merkür’ün burcunuzda geri hareketi yüzünden olayların ters yorumunu yapıyor ve herkesi üzüyorsunuz. Bugün, yanlış anlaşılmalardan ve zihinsel baskılarınızdan dolayı, kendinizi bölünmüş hissediyorsunuz.

16 Kasım 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Bugün işinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyon birliğine ihtiyacınız var. Bugün kalabalık ortamlarda bile, çevrenizden kopabilir, bir çok arkadaşınızın sizi uzaktan izlemesine neden olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemiyorsanız, biraz daha katılımcı olmayı denemelisiniz. Karşı cins üzerinde çekiciliğini mükemmel gidiyor.

16 Kasım 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini de almak zorundasınız. Bugün bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman yapmak istediklerinizi yaşama geçiremiyorsunuz. Önce işlerinizle ilgili yapmak istediklerinizi planlamalı ve daha sonra da duygusal yaşantınıza renk katacak işlerle uğraşmalısınız.

16 Kasım 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta fakat sakinsiniz. Mesleki konularda işlerinizin yavaşlamasını fırsat bilerek, ihmal ettiğiniz konuları gündeme getirmelisiniz. Maddi konularda elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı