BurçlarGenel

16 Aralık 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden 16 Aralık 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

 

16 Aralık 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

16 Aralık 2016 Cuma KOÇ Burç Yorumu:
Kendinizi sorgulamaktan yorulmamalı ve olaylara akılcı bir şekilde yaklaşmalısınız. Çevre ilişkilerinde değişim fırsatları sizi bekliyor. Bugün karşılaşacağınız kişilerle uyumlu birliktelikler gerçekleştireceksiniz. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle, yaşam kaliteniz yükseliyor. Küçük seyahat planları yapacaksınız.

16 Aralık 2016 Cuma BOĞA Burç Yorumu:
Parasal sorunlarınızı yakınlarınızla paylaşma ihtiyacı içinde olacaksınız. İstediğiniz fırsatların ayağınıza gelmesini istiyorsanız, biraz da siz çaba göstermeniz gerekiyor. Her şeyin farklı yönlerini irdeleme kalkarsanız, elinizdeki olanaklarınızı da kaybedebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı istekleri kafanızı karıştıracak.

16 Aralık 2016 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:
İş yaşantınızda pasif durumda kalmak canınızı sıkıyor. Kendinizi ispat etmek için yoğun çaba harcamanız, etrafınızdaki kişilerin dikkatini çekmeyebilir. Bugün, çevrenize karşı hoşgörülü olmak zorundasınız ve yapıcı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız. Karşınızdaki kişinin düşüncelerinin önem kazandığı bir gün içindesiniz.

16 Aralık 2016 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:
Yaşamınızı ön plana çıkaracak ve kişisel özelliklerinizi ortaya koyacak çalışmalar içindesiniz. Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Bugün, yönetici gezegeniniz Ay’ın konumundan dolayı, düşüncelerinizde belli bir yoğunluk hakim. Süregelen ilişkinizi varsa, mutlu sona yaklaşıyorsunuz. Evli olanlar için neşeli bir gün.

16 Aralık 2016 Cuma ASLAN Burç Yorumu:
Enerjinizin oldukça güçlü olması, size bazı duygusal hatalar yaptırabilir. Bugün, olayların üzerine gitmek yerine, kendinizi geriye çekebilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda, sabit yapınızdan taviz vermek istemediğiniz için karşınızdaki kişilerin tepkisini çekebilirsiniz. Mafsal ağrılarınız olabilir.

16 Aralık 2016 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:
Aileniz ve kalıplarınız arasında kendinizi sıkışmış duygusuna kapılabilirsiniz. Hedeflerinizdeki, genişlemeler sizi olumlu motive edecek. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Bugün her türlü ortamın farklı yönlerini görecek ve kafanızda bazı kıyaslamalar yapacaksınız.

16 Aralık 2016 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:
Her zaman kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. İçsel sesinizin sizi yönlendirmesi çok güzel olabilir fakat siz de yarattığı duygu karmaşasını da yok sayamazsınız. Bugün, fikirleriniz ifade ederken bir takım problemler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın size önereceği fikirler ilginizi çekebilir.

16 Aralık 2016 Cuma AKREP Burç Yorumu:
Yaşantınızdaki duygusal değişimlere kendinizi hazır hissetmediğiniz için çelişkiler içinde yaşamak sizi sıkabilir. Yaşamınızla ilgili karar vermek için acele etmeyin. Bugün mesleki anlamda isteklerinizi yaşama geçirmek için güçlü bir paylaşıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz.

16 Aralık 2016 Cuma YAY Burç Yorumu:
Ortaklık içinde olduğunuz kişilerin sizin üzerinizdeki etkisi oldukça büyük. Farklı fikirlere sahip olsanız bile birbirinizden olumlu elektrik alıyorsunuz. Siz, yaşamınızı kolaylaştıran kişileri seviyorsunuz.Sağlık konusunda sistemli hareket edip kaslarınızı çalıştırmalısınız.Uzun süredir kendinize yeterince özen göstermiyorsunuz.

16 Aralık 2016 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:
Yatırımlarınız konusunda oldukça akıllıca davranıyorsunuz. Bugün beklediğiniz haberler konusunda acele etmemelisiniz. Yolculuklarda yaşayacağınız aksilikleri düşünerek bu tür düşünceniz varsa ertelemeli biraz daha beklemelisiniz.Birlikte çalıştığınız kişilerin sizinle ilgili farklı düşünceleri var. Onları dinlemelisiniz.

16 Aralık 2016 Cuma KOVA Burç Yorumu:
Değişik düşüncelerden yola çıkarak ortak payda oluşturabileceğiniz özel bir konu ile yaşamınıza yeni bir yelpaze açacaksınız. Birlikte olacağınız kişilerin birbirinize katkısı oldukça büyük olacak. Aile büyüklerinizin işinize karşımasına istememenize rağmen onların önerilerine kulak vermenizde fayda var.

16 Aralık 2016 Cuma BALIK Burç Yorumu:
Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Bazı dış etkenler enerji gücünüzü etkiliyor. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilere zayıf ve duygusal davranacaksınız. Onların bazı sırları, sizin için önem taşımasa da, kişisel sorumluluğunuzun güçlü olmasından dolayı, ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı