BurçlarGenel

15 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Yorumu

 

Bugün kelime oyunları yapabilirsiniz. Birini kandırıyor iseniz, bir not defteri almanızda fayda vardır. Kime ne söylediğinizi unutmamanız gerekir. Patronunuz gelmeden önce sorumluluklarınızı yerine getirseniz iyi olur. Çünkü patronunuz ne söylediğinizi gözünüzden anlayabilir!

Boğa Burcu Günlük Yorumu

 

Bugün iş hedeflerinizi yerine getirmek için tam ayağa kalkmıştınız ki maddi sıkıntılar ile karşılaştınız. Beklemediğiniz kesintiler yaşanabilir. O endişe ile alnınız iyice kırışabilir. Sakin olun ve durumu bugünlük idare edeceğinizi unutmayın..

İkizler Burcu Günlük Yorumu

 

Bugün ya evlenme teklifi alacaksınız ya da evleneceksiniz. Aileniz ve tüm sevdikleriniz sizin yanınızda olacak. Partnerinizin bu fırsatı kaçırmamak için elinden geleni yaptığına şahit olacaksınız. Bugün her iki durumda da muhteşem görüneceksiniz. Anı listesinin en başına yazılacak bir gün yaşamaya hazır mısınız?

 

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

 

Aşk en çok sizin etrafınızda dolanıyor. Aşk böcekleri en çok sizi ısırıyor. Uzun süredir devam eden bir ilişkiniz varsa partneriniz bugün sizi tekrar kendine aşık edecek bir harekette bulunabilir. Yeni bir ilişkiye başladıysanız sabah birlikte geçiremediğiniz vakti, akşam telafi edebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

 

Aile üyelerine daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Tüm konularda daha geniş bir perspektiften bakmanız gerekecektir. Öğleden sonra bakış açınızı değiştirince, bazı problemleri çözdüğünüzü fark edeceksiniz. Ayrıca tüm meslektaşlarınıza eşit derecede önem vermenizi öneririz. Bugün birçok hayat dersi aldığınız bir gün olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumu

 

Bugün kendinize yenilik ve bilgi katacağınız bir gün olabilir. Bir müze ya da tarihi bir yer ziyaret edebilirsiniz. Bu ziyaretler hem kültürünüzü arttıracak hem de manevi olarak güçlü hissetmenize yol açabilir. Ayrıca bu gezi sırasında özel biri ile tanışmanız muhtemeldir. “Nerede tanıştınız” sorusuna “müzede” cevabı vermek çok havalı olacaktır.

 

Terazi Burcu Günlük Yorumu

 

Her zorlukta yanınızda olacak en sağlam insanlar ailenizden çıkacaktır. Bugün maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz ve yanınızda aileniz olacaktır. Aidatların günü geldi ve arkadaştan borç istemeye utanabilirsiniz. Ama iş yerinde keyfiniz yerinde olabilir. Düzgün konuşma beceriniz ve şekerli tonunuz ile sempatileri üzerinize çekebilirsiniz.

 

Akrep Burcu Günlük Yorumu

 

Bugün sorun çözmeye programlanmış gibisiniz. Özellikle kardeşiniz ile ilgili konularda çok kritik zamanlarda güzel hamleler yapacaksınız. Bazen kardeşler çok zorlayıcı olabiliyorlar. Sonrasında da işinize yarayacak olan bu özelliği hep cebinizde bulundurmanız gerekebilir. Barış ve birlik için seçilmiş kahraman siz olabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu

 

Bazen kendinizi korumak için istemediğiniz kararlar alabilirsiniz. Bu bazen bir ayrılık bazen bir istifa olabilir. Girişimci doğanız ve temiz kalpliliğiniz, hoş olmayan durumlarla test edilebilir. En doğru kararı iç sesiniz size söyleyecektir. Sonucu ne olursa olsun, kararlarınızın arkasında durmanızı tavsiye ederiz.

 

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

 

Geçmişte yaptığınız hataların sonuçları sizi korkutabilir ve ortaya çıkmaması için ekstra çaba sarf edebilirsiniz. Bunun dışında, günün büyük bir bölümünü kariyer beklentileriniz için endişelenerek ve iş değişikliği düşünerek geçireceksiniz. Ancak akşamları daha rahat hissedeceksiniz ve evde ailenizle veya yakın arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu

 

Gününüzü iyi planlamanız gerekiyor. Programınızdaki yoğunluk ve karışıklık ancak bu şekilde çözülebilir. Daha önce hiç bu kadar hızlı çalışmak zorunda kalmamıştınız. En iyisi sevdiğiniz bir müziği açın ve ritme kendinizi kaptırmaya çalışın. Ne de olsa yolunuz uzun!

Balık Burcu Günlük Yorumu

 

Bugün konsantrasyon ve odaklanma güçleriniz öne çıkabilir. İş yerinde net, anlaşılır, kararlı ve detaycı bir kimliğe bürüneceksiniz. Patronunuz ve meslektaşlarınızın takdirlerini toplayacağınız bir gün olabilir. Böyle giderseniz kucak dolusu ödüller alabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı