BurçlarGenel

15 Nisan 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Cumartesi günü duygusal olarak aydınlanmanızın gerçekleşeceği birçok ana tanık olabilirsiniz. İçinizde tuttuğunuz duygularınız yüzünden insanlar sizin aslında ne kadar hassas bir kişiliğe sahip olduğunuzun farkına varamıyorlar sevgili Koç Burçları. Kendinizi var edebilmek ve insanların içinde güçlü olduğunuzu hissedebilmek için daha güçlü bir şekilde davranmanız gerektiğinin farkına varacaksınız. Diğer insanların gözünden kendinizi değerlendirmekten vazgeçerek aslında istediğiniz şeylere yönelmek sizin için kolaylaştırıcı ve ufkunuzu genişletici unsur olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanların zor zamanlarınızdaki yardımlarını unutmayacaksınız. Hayatınızın huzur ve barış içerisinde sürmesine olan özleminiz gelecek planlarınızı şekillendirecektir sevgili Koç Burçları. Son aşamalarda farklı kişilerin fikirlerini almak sizin için önemli sonuçlara vesile olabilir. 15 Nisan 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Cumartesi günü aklınıza koyduğunuz ne varsa bunları kolaylıkla elde etmeye başlayacaksınız. Ancak bunun için öncelikle kararlarınızdan emin olup olmadığınızı tekrar gözden geçirme süreci için de vakit ayırmanız gerekebilir. Canınızı sıkan ve sizin çok da önemli olmayan konularla ilgili alacağınız kararlar hayatınızdaki gereksiz yüklerden kurtulmanız yönünde olacaktır. Gün içerisinde birçok insanın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalıyorsanız onlar için verdiğiniz mücadeleyi kendiniz için de vermeniz gerektiğini düşüneceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Kendiniz için planladığınız geleceğe ulaşabilmek için önünüzdeki maddi engellerin bugün kolaylıkla çözüleceğini göreceksiniz. Dostlarınız tarafından sevilmeye ihtiyaç duyacağınız bir gün olacaktır sevgili Boğa Burçları. Her şey yolunda gitse dahi bunu paylaşacağınız ve birlikte mutlu olacağınız insanlara sahip değilseniz keyfinizin kaçacağını biliyorsunuz. 15 Nisan 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Cumartesi günü bakış açınızı değiştirmeniz gereken olaylarla karşılaşabilirsiniz. Şartlarınız sizi sıkıştırdığı zaman tehlikeli noktalara dokunmadan yolunuza devam etmeye çalışıyorsunuz ve mücadele etmekten kaçıyorsunuz. Ancak bu nedenle de sürekli olarak kaçtığınız bir sürü unsurla bir arada yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Bugün içinde bulunduğunuz şartların değişmesini sağlayabilecek etkilerle karşılaşacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu sayede yaşama alanınızı daha geniş bir hale getireceksiniz ve huzurlu bir şekilde istediklerinizi gerçekleştirmek için yeni planlar yapmaya başlayacaksınız. Gerçekleşme ihtimali olan şeylerle ilgili umudunuzu asla yitirmiyorsunuz. Her olaya bu kadar olumlu yanından baktığınız için de bir sorunla karşılaştığınız zaman ne yapacağınızı önceden planlamamış oluyorsunuz. Böylesine hazırlıksız yakalanmaktansa tüm ihtimalleri göz önünde bulundurmak size zaman kazandırabilir. 15 Nisan 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Cumartesi günü iş yaşantınızla ilgili herhangi bir sorun çıksa dahi siz dinlenmenize ve keyfinize bakmak isteyeceksiniz. Yaşadıklarınız ve aldığınız sorumluluklar nedeniyle hafta içinde yapmanız gerekenden çok daha fazlası için emek harcadığınızı düşünüyorsunuz sevgili Yengeç Burçları. Hayatınızdaki insanları ve geleceğinizi şekillendirmeyi önemsiyorsunuz. Bunun yanında insanlara faydalı olabilecek işler de yapmaya çalışıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak sizin de gücünüzün ve sabrınızın sınırları vardır ve bugün onları zorlamaya hiç niyetiniz olmadığını herkese göstereceksiniz. Hayalleriniz kafanızın içinde dönüp durmaya devam edeceklerdir. Bu harekete geçeceğiniz anlamına gelmese de hedeflerinizi belirlemek size güç verecek ve yeniden heyecanlanmanızı sağlayacaktır sevgili Yengeç Burçları. Kendinizi kanıtlama ihtiyacı duyuyorsunuz ve seçimleriniz her zaman başarılı olduğunuzu göstermek üzerine oluyor. 15 Nisan 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Cumartesi günü aşk yaşantınızdaki gelişmeler hayatınızı yönlendirecek etkilere sahip olabilir. Rahatsız olduğunuz bazı durumlarla karşılaştığınızda bunları görmezden gelmeye alışkın olabilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Bugün ise sizin için önemli olan ne varsa onlar bir bir ifade etmekten çekinmeyeceksiniz. Etrafınızda sizin duygu durumunuzu anlayan ve size yardımcı olmak isteyecek sevdikleriniz olacaktır. Onlara karşı ılımlı yaklaşmaya ve size yardımcı olmalarına izin vermeye çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Sizi şaşırtacak bazı olaylar insanlara ve hayata yaklaşımınızı değiştirebilir. Bazı olaylar size gerçek dışı geliyor olsa da siz geleceğiniz için hayatın sizi zorladığı noktalarla başa çıkmaya çalışmaktan vazgeçmemelisiniz sevgili Aslan Burçları. Yapacaklarınız ve insanların sizinle ilgili düşünceleri üzerine endişelenmekten vazgeçip harekete geçmeniz gerektiğini bilmelisiniz. 15 Nisan 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Cumartesi günü kendinizi geliştirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Her zaman olduğunuzdan bir adım daha ileri gitmek istiyorsunuz. Toplum içerisinde insanların sizi nasıl algıladığı sizin için büyük önem arz ediyor sevgili Başak Burçları. Kendinizi değerlendirmek için başkalarına ihtiyaç duymuyorsunuz ancak kendinizi konumlandırmak size ilerleme imkânı veriyor. Başkalarının eleştirilerini her zaman kişiliğinize tutulmuş bir ayna olarak görüyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bazı insanlar hayatları boyunca hiçbir şeyi sorgulamadan yaşarlar. Sizin için böyle bir yaşam ise mümkün değildir. Her şeyin mahiyetini ve sonucu bilmek üzerine didinirsiniz. Kişiliğiniz açısından bu davranışınız olumlu olsa da bazen kendinizi serbest bırakmanız gerektiğini de hatırlamalısınız sevgili Başak Burçları. Hayatınızdaki her saniyeyi kontrol etmeye çalışmak sizi mutsuz edecektir. Aşk yaşantınızda kendinize haksızlık etmemelisiniz. 15 Nisan 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Cumartesi günü aklınızda bir sürü beklentiyle zaman geçirmeye çalışacaksınız. Gün içerisinde sürekli gerçekleşmesini beklediğiniz olaylar nedeniyle gerilebilirsiniz ve istemediğiniz şekilde tepkiler gösterebilirsiniz sevgili Terazi Burçları. İnsanların kalbini kırarsanız eğer geri dönüşü olmayan bazı durumlarla karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz. Bu nedenle ne kadar sinirli ve gergin bir durumda olsanız da kendinizi kontrol edebilmeyi başarmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Duygusal olarak içinizde keşfetmediğiniz durumlar olduğunu hissediyorsunuz. Tüm bu duygularınızı yavaşça kavrayabiliyor olmak bugün sizi bir yenilik duygusuna götürebilir. Romantik ilişki konusunda yeni arayışlar içinde olabilirsiniz. Size kendinizi iyi hissettirecek ve enerjik yapıya sahip kişiler dikkatinizi çekebilir sevgili Terazi Burçları. Bugün yaşadığınız sorunların geçici olduğunu kendinize hatırlatmalı ve rahatlamak için daha fazla çaba göstermelisiniz. 15 Nisan 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Cumartesi günü güçlü olmak için çaba harcamanız gereken bir gün geçirebilirsiniz. Yaşadıklarınızın ve bugün hissettiklerinizin üstesinden gelebilmeniz için size şefkat gösterecek kişilere ihtiyaç duyduğunuzu hissedebilirsiniz. Sizin yaşamınızı önemseyen insanlar olduğunu görmek size güç verecektir. Sevdiğiniz kişinin sizinle birlikte her türlü zorluğa katlandığını görmek sizi duygulandıracaktır. Geleceğinizle ilgili almanız gereken kararlardaki fikir ayrılıklarınızda bu duygularınızın etkisi altında kalarak kararı tamamen karşınızdaki kişiye bırakmaya meyilli olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak elbette ki sakince durup düşünüp kendi isteklerinizi de gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. Duygu seline kapılarak aldığınız kararlar nedeniyle daha sonradan sıkıntı yaşamaktansa hata yapmadan önce temkinli davranmaya dikkat etmelisiniz sevgili Akrep Burçları. İkilemlerden kurtulabilmenin yolu gerçekçi davranmak olacaktır. 15 Nisan 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Cumartesi günü geleceğinizle ilgili endişelerinizin gün yüzüne çıkması söz konusu olabilir. Hayatınızda birçok değişikliğin olduğu bir dönemden geçtiğiniz için bugün de birçok önemli gelişmeyle karşılaşabilirsiniz. Her yeni gelişmede yeni kararlar almak ve yönünüzü belirlemek durumunda kalıyorsunuz sevgili Yay Burçları. Sürekli olarak karar verip geleceğinizi adım adım çiziyor olmak elbette ki üzerinizde büyük bir sorumluluk hissi ve gerginlik oluşturuyor sevgili burclar.net okuyucuları. Hislerinizi sevdiklerinizle paylaşırsanız birçok konuda fazlasıyla karamsar tutumlar sergilediğinizin farkına vararak daha sağlıklı bir ilerleme için kendinizi silkeleyebilirsiniz. Maddi açıdan ilerleyen günlerinizin ne şekilde olacağını kestiremediğiniz için kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz sevgili Yay Burçları. Bu anlamda yardıma kapalı olduğunuz için gelişme kaydedemiyor oluşunuzun farkına varmanız ve buna uygun şekilde davranmanız gerekmektedir. 15 Nisan 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Cumartesi günü bedensel ve ruhsal bütünlük konusunda oldukça dikkatli davranmaları gerektiğinin bilincinde olmalılar. Hafta içi yoğunluğunun etkisinden kendinizi kurtarabilmek için güne sakin ve yalnız bir başlangıç yapma fırsatı bulmak isteyebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Ancak bunun mümkün olmaması sizi daha fazla gerebilir ve çevrenizdeki insanlara haksız yere çıkışabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu şekilde fevri davranışlar sergilemek yerine kendinize rahatlama alanı açmak için uygun bir yöntem ve dil kullanmayı denemelisiniz. Sorumluluklarınızın size bindirdiği yükü her daim tek başınıza taşımak zorunda olmadığınızın farkına varmalı ve gerektiği zaman dostlarınızdan yardım isteyebilmelisiniz sevgili Oğlak Burçları. Yapmak istediklerinizle ilgili gelişmeler ilerleme kaydediyor olsa da zamanlama konusunda bazı sıkıntılar yaşayabileceğinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Huzurun peşinden gittiğinizde er geç ona kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz. 15 Nisan 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Cumartesi günü hayatınızda size sınırlar çizen unsurlardan kurtulmak için oldukça şanslı bir gün geçireceksiniz. Özgürlüğünüz ve duygularınızın açık bir şekilde ifade edilmesi konusunda bugün kendinizi fazlasıyla hassas hissedeceksiniz. Sizi yargılayan ve bencillikle suçlayan insanlara karşı sert bir duruş sergileyecek olsanız da içten içe onların tavırları ve söyledikleri sizi düşündürecektir. Yaptıklarınızdan emin olduğunuz sürece başkalarının söylediklerini dikkate almanızın bir anlamı olmadığını hatırlamalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. İyi ya da kötü insanlar sürekli başkaları hakkında yargılamalar yapmaktan hoşlanırlar. Ancak bu sizin hayatınızı onlara göre şekillendireceğiniz anlamına gelmez. Sizi çevreleyen bazı etkilerin kalıcı olup olmadığı konusunda bir karara varmaya çalışacaksınız sevgili Kova Burçları. Doğruyu ve yanlışı ayırt etme konusunda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. 15 Nisan 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 15 Nisan 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Cumartesi günü uzun zamandır olmadığınız kadar neşeli bir şekilde güne başlayacaksınız. Bugün sizi yoracak birçok iş halletmeniz gerekecektir ancak bu yorgunluk sizin için adeta bir keyiftir. Zira yapmak istediğiniz şeylere kavuşmak için attığınız adımlar sizi asla yormaz ve yıldırmaz. Yerine getirilmesi gereken birçok göreviniz olduğu için kafanızı gereksiz meselelerle meşgul etmek istemeyeceksiniz ve tamamen yapacağınız işlere odaklanacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. İçinizdeki olumlu enerji bugün dış görünümünüze ve yüzünüze de yansıyacaktır. Topluluk içerisinde en çok dikkati çeken insan olmaya alışık olmasanız da bugün bundan büyük keyif alabilirsiniz. Sevgilinizin bugün sizinle ilgili duygularını fazlasıyla göstermesini arzularsınız. Gün sonuna doğru işlerinizin yetişip yetişmeyeceğine dair aklınızdaki soru işaretleri paniğe kapılmanıza neden olsa da gününüzü sorunsuz bir şekilde bitirmeyi başarabileceksiniz. 15 Nisan 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı