BurçlarGenel

15 Mayıs 2017 Pazartesi Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazartesi günü ortamın çok fazla farkında olmadan duygularının onları yönlendirdiği şekilde hareket etmeye çalışacaklar. İnsanların sizin hakkınızda konuşmalarına ve sizi onaylamamalarına alışkınsınızdır. Etrafınızda sizi bu şekilde yıldırmaya çalışan kişiler varsa bunun sizin için oldukça önemsiz olduğunu onlara oldukça sakin bir şekilde göstermeyi tercih edeceksiniz. İçinizden geldiği gibi davranamadığınız zamanlarda başka insanlara tahammülünüz de azalıyor sevgili burclar.net okuyucuları. Toplum içerisinde olmak sizin için çok daha zor hale geliyor. Bugün ise oldukça sosyal bir gün geçirmek zorunda kalacaksınız. İşlerinizi kolaylaştırmak adına ne uğruna vakit harcadığınızı kendinize sık sık hatırlatmaya çalışabilirsiniz. Özgür olmak ve herkesten farklı olduğunuzu belli edebilecek işler yapmak isteyeceksiniz sevgili Koç Burçları. Kendinizi insanlara sevdirmek için istemediğiniz şeyler yapmaya kesinlikle kalkışmamalısınız. 15 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Pazartesi günü arka plana attığınız hayalleriniz aklınıza gelip size tekrar harekete geçmeniz gerektiğini hissettirebilirler. Kendinizi görmek istediğiniz noktadan gitgide uzaklaştığınızı düşünerek bir an önce yeni bir girişimde bulunmanız gerektiğini düşüneceksiniz sevgili Boğa Burçları. Aklınızdakileri uygulamaya geçmeden önce sevdiklerinizin sizin için önemine dair düşünmenize neden olacak bir yol ayrımına girebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Özellikle romantik ilişkinizdeki gidişata göz attığınızda kendinizi her zamanki gibi güvende ve huzurlu hissetmediğinizi düşünebilirsiniz. Bunun nedeni gerçekten karşı tarafın değişmesi midir yoksa sizin duygularınızın yitmesi midir bunu öğrenmek adına kesin bir çalışma yapmanız gerekir sevgili Boğa Burçları. Aksi halde mutsuz olmaya ve hayata enerjisiz bir şekilde devam etmeye zorunlu olacaksınız. Bugün mesleki hedefleriniz konusunda şanslı olabilirsiniz. 15 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazartesi günü maddi meselelerle ilgili girişimleriniz sizin için oldukça tehlikeli görünebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinizin içerisinde maddi olarak güçlü olmak bulunmayabilir. Ancak hayatın gerçekleri üzerine düşündüğünüz zaman kendinize bunu yapmaktan başka bir çare bulamıyorsunuz. İstediklerinizi gerçekleştirebilmek için ihtiyacınız olan maddi gücü edindiğiniz kişilere olan bağımlılığınız birçok konuda yarım kalmanıza ve kendinize ait bir hayatınızın olmamasına neden oluyor sevgili burclar.net okuyucuları. Amaçlarınız doğrultusunda bu bağımlılıktan kurtulmanız gerektiğini bilseniz de bu size fazlasıyla ürkütücü geliyor. Bu şekilde hem kendinizi hem de sizin kararlarınızdan etkilenen insanları mutsuz ettiğinizin farkına varmalısınız. Geçmişinizdeki sorunlarla yüzleşerek kendinizi iyileştirmenizin vaktinin geldiğini fark etmelisiniz. Bunu tek başınıza yapamayacağınızı düşünüyorsanız sevdiğiniz kişiden yardım istemelisiniz. 15 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Pazartesi günü yapılacaklar konusunda kendinizi biraz isteksiz ve yorgun hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizin tam olarak gerçekleşmeyeceğine dair olan olumsuz yaklaşımınız nedeniyle ilerleme kaydetmeyi başaramıyorsunuz. Sürekli yerinizde saymak ve her gün aynı şeyleri yaşamak da sinirlerinizi fazlasıyla bozuyor. Neticede istemediğiniz bir insan haline dönüştüğünüzü düşünüyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunlara ne uğruna katlandığınızı sorguladığınızda net bir cevap bulamıyorsanız bir cesaretle yeni adımlar atmaya çalışmanızın vaktinin geldiğini düşüneceksiniz. Aşk hayatınız gününüzü güzelleştirecek bir etkiye sahip olabilir. İş hayatınızda ise sizi rahatsız eden bazı çalışma arkadaşlarınız nedeniyle birçok fikrinizden vazgeçmeyi düşünebilirsiniz. Hayatta bu kadar kolay pes etmenize neden olan etkileri tekrar gözden geçirmeli ve arzularınızın peşinden gitmelisiniz. 15 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazartesi günü aşkla ilgili birçok noktada kendilerini ve karşılarındaki insanın davranışlarını sorgulayabilirler. Sizin görmek istediğiniz bir profil vardır ve buna ulaşmak için birlikte olduğunuz insanın sınırlarını zorlamayı seversiniz. Ancak karşınızdaki kişi bu değişime ve eleştirel yaklaşıma hazır değilse sorun yaşamanız oldukça yüksek bir ihtimaldir sevgili Aslan Burçları. Aşk hayatınızda aradığınız huzuru ve mutluluğu bulamadığınızı düşünebilir veya kendinizi yalnız ve çaresiz hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Her halükarda bu olumsuz duygularınızı telafi etmenin bir yolunu arayacaksınız. Sizinle birlikte vakit geçirmek isteyen birilerini bulmaya çalışabilir ve dertleşmek isteyebilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Elbette ki dertleştiğiniz kişinin sizin düşüncelerinize ve acılarınıza ortak olmasını beklersiniz ancak bu şekilde olmadığında da duygularınızı tamamen içinize atmayı tercih edeceksiniz. Her şeye rağmen bugün parasal konularda şansınız yüksek olabilir. 15 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Pazartesi günü geçmişinizle yüzleşmek ve çok daha iyi bir geleceğe adım atmak için çocukluk hayallerinizi düşünebilirsiniz. Çocukluğunuzun saflığıyla kurduğunuz hayallerle şimdi yaşadığınız hayat arasındaki benzerlikler ve farklılıklar üzerine uzunca düşüneceksiniz sevgili Başak Burçları. Sizi mutlu eden şeyler olacağı gibi değerlerinizi ve inancınızı yitirdiğiniz için hayıflanmanıza neden olacak durumlarla da karşılaşacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. İşinizle ilgili konularda yaşayacağınız pürüzler en başta gözünüze çok büyük gibi görünebilir. Bu durumda ilk tepkiniz panik yapmak ve durumu kurtarmak için zarar göreceğiniz hareketler yapmak olacaktır. Olayların akışına ve iyi niyetinize daha fazla güvenmelisiniz sevgili Başak Burçları. Sakin olursanız olayları kontrol etmeyi başaracaksınız ve sorunları ortadan kaldıracaksınız. Yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız bazı teklifler alabilirsiniz. Bu noktada kendinize güvenmeli ve arzuladığınız yolda ilerlemelisiniz. 15 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Pazartesi günü aşk hayatınızdaki bazı meseleler sabrınızın taşmasına neden olabilir. İsteklerinizi ifade etme konusunda çok açık davranamıyorsunuz ve bu nedenle de sürekli karşı tarafın arzuladıklarını yapmak zorunda kalıyorsunuz. Elbette uzun vadede bu durum sizi fazlasıyla mutsuz ediyor. Bugün ise kurtulmak istediğiniz şeyin bu durum mu yoksa birlikte olduğunuz kişi mi olduğu üzerine uzun uzun düşüneceksiniz. Bunun yanı sıra ailenizin sizinle ilgili olumsuz düşüncelerinin etkisini üzerinizde hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Sürekli onların beklentilerini boşa çıkardığınızı ve onları yok saydığınızı düşündüklerini dile getiriyorlar. Bu noktada daha farklı davranmak isteseniz de elinizden bir şey gelmediğini onlara ifade etmeyi başaramayacaksınız. İnsan ilişkilerinde yaşadığınız bu sorunların üstesinden gelebilmek için insanlardan bu kadar çekinmemeye çalışmalısınız. İnsanlara sinirlenmek yerine uzlaşma noktaları bulmaya çalışmalısınız. 15 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Pazartesi günü içinde bulundukları koşulların aslında kendilerini ne kadar sıkıştırdığının ve mutsuz ettiğinin farkına varacaklar. Yaşadığınız her günün birbirinin aynısı olduğunu düşünmeye başladığınız anda bir şeyleri değiştirmeniz gerektiğini düşüneceksiniz sevgili Akrep Burçları. Sürekli aynı yere gidip aynı şeyleri yapmak sizin ruhunuzun eskimesine ve kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. İçinizdeki yaratıcı ve sanatkâr duyguları beslemedikçe mutsuzluğunuz etrafınızdaki insanlara da yansıyor sevgili burclar.net okuyucuları. İş yaşantınızda sizin düşündüklerinizi ve rahatsızlıklarınızı fark eden kişiler bu durumları size karşı kullanmaya çalışabilirler. Buna karşın siz hiçbir şeyi önemsemeyeceğiniz ve hissettiğiniz gibi davranmaktan başka bir seçeneğiniz olmadığı için bundan çok fazla etkilenmeyeceksiniz sevgili Akrep Burçları. Ancak elbette ki kendinizi fazlasıyla yalnız hissedebilirsiniz. 15 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazartesi günü içinizdeki enerjiyi nereye harcayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Her şeyin çok güzel olacağına dair inancınız yüzünüze yansıyacak ve bununla birlikte de etrafınıza neşe saçacaksınız. Aşk hayatınızda her şeyin yolunda gitmesi biraz da sizin olumlu tavrınız sayesinde oldukça mümkün görünüyor sevgili Yay Burçları. Sevdiğiniz kişinin size olan yaklaşımı ve aranızdaki uyum sayesinde kendinizi bir bütün gibi hissedeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızda yapmak istedikleriniz konusunda her zaman çok açık davranmışsınızdır. Yine de yapma fırsatı bulamadığınız hayallerinizle ilgili çalışmalar yapmak için yeni fırsatlara ihtiyaç duyacaksınız. Hayallerinizin peşinden gitmenin ne kadar önemli olduğunun farkındasınızdır. Statünüzü çok fazla önemsemeseniz de insanların sizinle ilgili düşüncelerinin olumlu olmasını beklersiniz sevgili Yay Burçları. Bugün cesaretle yeni adımlar atabilir ve yeni kazanımlar elde edebilirsiniz. 15 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Pazartesi günü isteklerinizin gerçekleşmesiyle ilgili oldukça olumlu yaklaşımlara sahip olacaksınız. Kendinizi şanslı gördüğünüz zamanlarda girişim konusunda da oldukça yenilikçi davranıyorsunuz. Yeni bir haftaya başlarken kendinizi geliştirmek adına yapabileceklerinizle ilgili düşüncelerinizi netleştirmeye çalışırsınız. Emek verdiğiniz işlerinizin sonucunu görmek istersiniz ve bu noktada da haksızlığa uğramaya asla tahammül edemezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Sesinizi yükseltmeniz bazı insanların hoşuna gitmeyebilir. Çünkü sizden faydalanmaya çalışan kişiler sizin gerçekleri söylemenizi istemezler. Bütün zamanınızın haksızlıklarla mücadele ederek geçmesinden dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Artık hayatınızda bazı şeylerin de kolay olmasını dilersiniz sevgili Oğlak Burçları. Kısa bir süre sonra bu isteklerinize kavuşacak olsanız da bugün mücadelenizi sürdürmeniz gerektiğini bilmelisiniz. 15 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazartesi günü çevrenizdeki akışın çok fazla sizi etkilemeyeceği bir gün geçireceksiniz. Keyfinizin sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz. İlk iş günü olması nedeniyle bunu yapmanız zor olacak gibi görünse de kendinize dinlenecek alan açma konusunda oldukça yetenekli olduğunuz söylenebilir sevgili Kova Burçları. Sorunlarla karşılaştığınız zaman çoğu zaman soğukkanlı davranıyorsunuz. Çünkü panik yapmanın hiçbir şeyi çözmeyeceğini düşünüyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak sizin için çok önemli bir durum söz konusuysa ve o sonucu elde etmemek sizin için felaket olacaksa bu durumda kendinizi oldukça gergin hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili kafanızdaki soruları cevaplamaya çalışacaksınız sevgili Kova Burçları. Size kendinizi iyi hissettiren şeylerin neler olduğunun farkındasınız ancak sizi nelerin mutsuz ettiğini bir türlü çözemiyorsunuz. Bunu çözebilmek için yalnız kalıp düşünmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. 15 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 15 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazartesi günü şanslarının yükselmesini dileyebilirler. Giriştiğiniz işlerde başarılı olabilmek için çok emek veriyorsunuz. Ancak bununla birlikte endişe oranınız da yükseliyor. Kendinize güvenebilmek için her şeyi bilmeniz ve her şeyi başarabiliyor olmanız gerekiyor. Elbette ki bunun hiç kimse için mümkün olmadığını biliyorsunuz. Buna rağmen kendinizden bu gerçekdışı şeyi bekliyorsunuz. Daha rahat ve sakin olmayı başarabilirseniz emeklerinizin karşılığını alma konusunda fazlasıyla başarılı olacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk hayatınızda sizi rahatsız eden ve sizin dışınızda gelişen bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Siz bu problemleri partnerinizin kendi başına çözmesi gerektiğini düşünürsünüz. Ancak o dillendirmese de sizin yardımınıza muhtaç olduğunun farkındadır. Bu durumu sözel olarak duyamayacağınız için kendi başınıza anlamak zorundasınız sevgili Balık Burçları. Ancak sınırlarınızı aşmamaya dikkat etmelisiniz. 15 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı