BurçlarGenel

15 Aralık Cumartesi 2018 günlük burç yorumu

15 Aralık Cumartesi günlük burç yorumu

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sizin için zor bir gün olabilir. Etrafınızı kuşatan insanlar dikkatinizi çekmek için uğraşıyor. Güçlü kişilikler şu anda hedeflerine ulaşmak için sizi zorlayabilirler. Onların hedeflerinden önce, neyi başarmak istediğinize odaklanın. Tüm enerjinizi kendi hayatınıza ve kendi hayallerinize vermelisiniz. Diğerlerinin de kendileri için aynı şeyi yapmasına izin verin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendinize ve ihtiyaçlarınıza dikkat edin. Başkalarını iyileştirmeye çalışmadan önce, kendi ruh halinizi iyileştirmelisiniz. Hisleriniz bugün güçlü ve değişken. Başkalarının inançlarınıza karşı çıkmaya çalıştığını görebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, attığınız her adımı destekleyen harika arkadaşlara ve aileye sahipsiniz. Bugün onlarla eğlenceli bir şeyler yapın. Bu insanlara ne kadar şanslı olduğunuzu kendinize hatırlatın. Bu, onların da hayatlarında ne kadar şanslı olduklarını fark etmelerini sağlayacaktır! Bugün büyük sorunları veya anlaşmazlıkları çözme konusunda endişelenmeyin. Sadece günü yaşayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sizin için bir zafer günü. Bir şeyden diğerine atlayarak çevrenizdeki insanları şaşırtabilirsiniz. Fikirlerinizi zaman zaman değiştirmek için cesaretiniz olmalı. Bu tutarsızlık değil, açık fikirli olmak ve doğru olanı yapmaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün, sizin için harika bir gün. İhtiyaçlarınıza odaklanmaktan çekinmeyin ve tutkularınız hakkında bencil olun. İlişkilerinizde dikkate alınması gereken bir güç dengesi var. Biriyle aranızdaki alışveriş gerginliğe yol açabilir. Ne kadar hazırlıklı olursanız, bu çatışmalar o kadar kısa sürer.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün zihninizi beslemek için konfor bölgenizin dışına çıkmanız gerekebilir. Deneme, şu anda kendinizi aktif tutmanın anahtarıdır. Bu nedenle, keşfetmekten ve denemekten çekinmeyin. Sonunda mükemmele yaklaşacak ve kendinize yepyeni bir yol çizeceksiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün duygularınız biraz inatçı olabilir, ama direnişin en çok ihtiyacınız olan şey olduğunu fark ediyorsunuz. Sizinle ilişkiniz olan kişiler arasında daha sağlıklı bir denge kurmaya yardımcı olacak önemli bir değişiklik yapmayı düşünebilirsiniz. İlişkilerinizle nasıl başa çıkacağınıza dair yepyeni bir bakış açısı kazanıyorsunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bazen beklenmedik olayla yeni fikirler için ilham verebilir, bu yüzden bugün kendinizi bu olayların dışında tutmamaya çalışın. Hissettiklerinizi karşınızdaki insana açıkça söyleyin. Zihninizi serbest bırakmanın zamanı geldi.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, son zamanlarda ihmal ettiğinizi düşündüğünüz bir arkadaşınız olabilir. Bugün ona ulaşın. Bu konudaki kötü hislerin ilişkinizi bozmasına izin vermeyin. Akşam saatlerinde eğlenceli bir buluşmayı planlayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün birinden aldığınız hediye, zarif davranışlar sergilemenizi gerektirebilir. Bu cömert hediye sizin tarzınız olmayabilir, ama zevklerinizi genişletmenizi sağlayacaktır. O insanla daha fazla vakit geçirmeye çalışın, belki o zaman birbirinizin zevklerinden haberdar olabilirsiniz.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün boş zamanınızı olabildiğince çok insanla paylaşın ve eğlenceli sohbetler gerçekleştirin. Konuştuğunuz kişi sayısı arttıkça, etrafınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ayrıca, yeni insanlarla tanışmak gün sonunda daha da aydınlanmanızı sağlayacaktır.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün karşıt enerjilerle uğraşmak zor olabilir. Çatışan bakış açıları ve çarpık perspektifler canınızı sıkıyor. İnsanlara yardım etmek söz konusu olduğunda, her şeyi bir kenara bırakmak yerine, boş zamanınızın bir kısmını o insana yardım etmek için ayırmalısınız.

15.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı