BurçlarGenel

15 Aralık 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden 15 Aralık 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

15 Aralık 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

15 Aralık 2016 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:
Çevresel koşullarınızı yeniden düzenleme konusunda acele etmemeli ve olayları doğru bir şekilde irdelemelisiniz. Merkür Yay burcunuzda ilerliyor. Aynı düşünce içinde olduğunuz kişilerin ortaklık fikirlerine olumlu bakabilirsiniz. Fakat partnerinizin düşünceleri sizden çok farklı olacaktır. Onu regüle etmelisiniz.

15 Aralık 2016 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:
Düşüncelerinizdeki ani gelişen değişimler karşısında kendiniz bile şaşıracaksınız. Bugün karşılaştığınız kişilerin fikirlerini gizlice yargılamaktan kendinizi alamıyorsunuz. Diretme ve direnme konusunda yapıcı davrandığınız zaman kazanmamak gibi bir probleminiz olamaz. Sadece dengeli davranmalısınız.

15 Aralık 2016 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:
Yönetici gezegeniniz Merkür karşıt burcunuzda ilerliyor. Birçok işi aynı anda yapmaya kalkacaksınız. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda yaşayacağınız zorlukları düşünmeli ve hızlı hareket etmenize rağmen, hataların da olabileceğini unutmamalısınız. Kardeşlerinizin bir sorununa yardımcı olacaksınız.

15 Aralık 2016 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:
Merkür bilinçaltınızın sizi yönlendirmesine neden oluyor. Günlük hayatınızdaki her türlü olaya, duygusal bakmamayı öğreniyorsunuz. Bugün birlikte vakit geçireceğiniz kişilerde farklı bir özellik arıyorsunuz. Alınganlık göstermeniz için hiçbir neden yok. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz.

15 Aralık 2016 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:
Para kazanma konusunda kişisel çabalarınızın önemi çok büyük. Ani gelişen şartlara karşı fırsatçı davranmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bugün iletişim problemleri yaşamak istemiyorsanız, olayları abartmadan dingin bir şekilde düşünmelisiniz. Böyle durumlarda, sürekli kendinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz.

15 Aralık 2016 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:
Bugün arkadaşlarınızla organizasyon bir işi başlatmak isteyeceksiniz. Fakat sizi duygusal anlamda zorlayan nedenleriniz var. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak güçlü bir motivasyona ihtiyaç duyuyorsunuz. Değişimin size iyi geldiğini bilmeli ve alışkanlıklar konusunda ısrarcı olmamalısınız. Sadece dikkatli kararlar vermelisiniz.

15 Aralık 2016 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:
Yoğun duygular içinde olsanız bile pratik yönünüzü ön plana çıkararak, gerçek isteklerinizi arka plana atmayı başarabilen ender kişilerden birisiniz. Bugün, hırslarınızı kullanmak istemeyecek ve mantıklı davranışlarınızla çevrenize olumlu yaklaşacaksınız. Eski duygularınızın sizi esir almasın izin vermemelisiniz.

15 Aralık 2016 Perşembe AKREP Burç Yorumu:
Bugün karşılıklı bir sorgulama söz konusu olabilir. Gizlilik sizi çekici kılabilir fakat olayları olumsuz bir şekil almasına izin vermemeli ve gerekli müdahaleyi zamanında yapmalısınız. Sorularınızın cevabını alamayabilirsiniz. Bugün finans konularında gezegenler, sizi olumlu destekliyor, İsteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

15 Aralık 2016 Perşembe YAY Burç Yorumu:
Merkür burcunuzda ilerlerken hiçbir şey gözünüzden kaçmıyor. Aktif ve hızlı hareket ederek, gerekli yerlerde müdahale etmesini iyi biliyorsunuz. Bugün yaşam koşullarınızı daha da iyi bir hale getirmek için verdiğiniz mücadele takdir görecek. Bulunduğunuz alanlara sığmayan yapınızla gerçekten sıra dışı bir kişiliğiniz var.

15 Aralık 2016 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:
İşinizle ilgili yeni bir yapılanma içinde olmanıza rağmen yaşantınızda kalması gereken değerlerden de vazgeçmek istemiyorsunuz. Bugün, maddesel kazançlarınızla ilgili özel durumlar söz konusu. Bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var. Özellikle kendinizi mutlu hissettirecek, bazı kişisel şeyler satın almak isteyeceksiniz.

15 Aralık 2016 Perşembe KOVA Burç Yorumu:
Gururlu bir yapınız var ve hiçbir zaman ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bugün ailenizin sizden beklediği yardımı en kısa zamanda yerine getirmek isteyeceksiniz. Kendi gücünüzü ispat etmek için, başlattığınız mücadelenin içinde olmaktan, büyük bir zevk alıyorsunuz.

15 Aralık 2016 Perşembe BALIK Burç Yorumu:
Bugün bulunduğunuz ortamlarda, kendinizle ilgili konuşmalar hoşunuza gidecektir. Çalışmalarınıza daha hız vermek istiyorsunuz. Keskin mantığınız, mesafeleri kısa sürede almanızı sağlayacak. Yatırımlarınız konusunda hiç kimseye güve

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı