BurçlarGenel

14 Temmuz 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

14 Temmuz 2018 Cumartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugünün ilk yarısında, sorunlarla karşılaşıyor olabilirsiniz ya da bunalmış hissediyor olabilirsiniz,diğerlerinden zorluklarınızı saklıyor olabilirsiniz.
Yükünüzü paylaşmaya çalışın, ya da sadece bunu yapmaya getiremiyorsanız, stresi azaltmanın yollarını arayın. Detaylarla çok fazla ilgilenmeyin , bu sadece huzurunuzu kaçırır. Günün ilrleyen saatlerinde , sorunlarınızı unutmanızı sağlayacak , eğlenceli , olaylar yaşayabilir veya sizi mutlu eden bir hobi bulabilirsiniz.

 

 

 

 

14 Temmuz 2018 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Günün ilk yarısında, başkalarından takdir ve hayranlık duyma arzunuz o kadar güçlü ki, sizi manipülasyona karşı savunmasız bırakıyor. Aile meseleleri ve gayrimenkulle ilgili olanlardan bazı haberler alabilir ve bu konularla ilgili yazışmalar yapabilirsiniz.Kendinizi zihinsel olarak rahatlatın ve başka şeyler hakkında düşünmeyi bırakın. Ay, günü ev ve aile sektörünüzde geçirir ve sevilen biriyle ya da ev ve aile hayatıyla ilgili iyi bir sohbet size iyi gelecektir.

 

 

 

14 Temmuz 2018 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugünün ilk yarısında, şu andaki mutluluğunuzun tehlikeye düştüğü bir ikilemden veya endişeden kurtulmak için zor zamanlar geçirebilirsiniz. Şu an belirsiz endişeler olabilir, belki de bitmemiş işler ile ilgilidir.Günün ilerleyen saatlerinde , yardım ve destek hiç beklemediğiniz birinden gelebilir. Ancak bu fırsat sadece kısa bir süre için açılacak.Yani, hızlı ve kararlı olmanız gerekiyor. Problem çözmenin yanı sıra düşünme ve konuşma için yoğun bir gün olabilir.

 

 

 

 

14 Temmuz 2018 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugünün ilk yarısında, bir fikre veya fikre çok sıkı sıkıya sarılmaya dikkat edin; bu da gereksiz gerilime neden olabilir. Bir şeyi bırakmaya gücünüz yetmez ya da bir iş için kimseye güvenemezsiniz.Ancak gün, bazı harika haberlerle sona erecek . İletişim, sevgi ve takdir duygularınızın ayrılmaz bir parçasıdır. Eğitim, oyun, öğrenme ve iletişimin tadını çıkarabilirsiniz. Duygularınızı , çok önemsediğiniz biriyle paylaşma şansınız var, ancak henüz söylememiş olabilirsiniz.

 

 

 

14 Temmuz 2018 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugünün ilk yarısında, ne istediğinizi açıkça bilmek zor olabilir, bu yüzden bir kez elde ettiğinizde sizi tatmin etmeyen kısa vadeli hedeflere odaklanmaya çalışmayın. Gün ilerledikçe kararlarınız daha netleşecek ve kendinizi çok güzel ifade edebileceksiniz. Bu gün etkisi altında olduğunuz enerji ile çok farklı kişilikleri kendinize çekebilirsiniz.İçgüdülerinize dayanarak
kararlar verebilirsiniz ve kararlarınızdan emin olabilirsiniz . Bir finansal döngüden geçiyor olabilirsiniz , maddi gelirinizi arttıracak fırsatlar çıkabilir.

 

 

 

14 Temmuz 2018 Cumartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu sabah anlık arzu ve duyguların ötesini görmek zor olabilir ve bu da tatmin edici olmayan kısa vadeli hedeflerin takip edilmesine yol açabilir. Gün ilerledikçe, sabır da artar ve fırsatlar da artar.
Başkalarını değerlendirme kabiliyetiniz şu anda doğru olmayabilir, bu yüzden kime güveneceğiniz konusunda dikkatli olun , çok güvendiğiniz birinde yanılgıya düşebilirsiniz. Zihniniz çok keskin ve bir çok konuda çok mantıklısınız ama bu gün kabiniz mantığınızın önüne geçebilir.

 

 

 

14 Temmuz 2018 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınız ya da kişiliğiniz için en ön sıradaki dönem olmayabilir, ama yaşamınıza yeni deneyimler ve duygular kazandırmak için modası geçmiş tavırları ve boşluğu temizlemek için mükemmel bir zamandır.Ancak, bugün ilk yarısında, zayıf duygusal kararlar alma eğilimi var. Birisi size yardımcı olabilecek ya da üretkenliğinizi artırabilecek öneriler sunsa bile, bunu görmezden gelebilirsiniz. En azından söylenenşeyleri dinlemek için çaba gösteriniz, çünkü ileride başvurabileceğiniz tavsiye olabilir.Yakın zamanda heyecan verici , yeni bir ilişkiye başlamışsanız, o zaman bugün heyecan duyacağınız sürprizler olabilir.

 

 

14 Temmuz 2018 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sabahın gerginlikleri, iyi bir plan yapmak için sizi motive edebilir. Şüpheli veya negatif bir mercekle durumlara bakıyor olabilirsiniz. Anın duygularına dayanarak büyük kararlar vermemeye çalışın.
Sezginiz bugün çok yüksek bir seviyede çalışıyor. Kalbinizi takip etme eğilimindesiniz , gün boyunca mantığınızla hareket etmek isteseniz bile , sezgileriniz ile hareket etmek zorunda kalacağınız bir çok olay yaşayacaksınız. Sözleriniz bu gün normalden daha fazla etkiye sahip olacaktır.

 

 

 

14 Temmuz 2018 Cumartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Günün ilk yarısı, karmaşık enerjilerden etkileniyorsunuz , durumların ve hatta korkunun ya da güvensizlik gibi güçlü duyguların çarpıtıldığı bakış açınızın değerlendirilmesinde objektif olmak zor olabilir. Gün ilerledikçe, bu durum kaybolur.Bir şekilde bulunduğunuz yere ait olup olmadığınızı ya da çabalarınızın ve yeteneklerinizin başka bir yerde takdir edilip edilmeyeceğini değerlendirmek konusunda düşünceler içinde olabilirsiniz.Bilinmeyen veya denenmeyen, başlangıçta korkutucu görünebilir.Ancak, bir adım attığınız zaman uzun süre bu şekilde görünmez.Kariyerde yükselme ve daha fazla para kazanma şansı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

 

 

 

14 Temmuz 2018 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Günün ilk yarısında, gergin bir bakış ile araştırma arzusuyla ve etrafınızda olup bitenleri anlamak için boğuşurken bazı stresler mümkündür. Ama bu durum geçici günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.Şansınızı zorlayabilir, geleceğe dair algınızı değiştirecek bir gelişme yaşayabilirsiniz.Finansal işlemlerin yer aldığı evrakların bugün ele alınması gerekebilir .sanız, bu öz geçmişleri ve soruları göndermek için mükemmel bir zaman. Çalışıyorsanız, bir yükseltme veya terfi için hazır olun.
Birisinin sizin için ne ifade ettiğini ona hissettirmek istiyorsanız , bu günkü enerjiler , romantik bir mesaj ile bunu yapabileceğinizi söylüyor.

 

 

 

14 Temmuz 2018 Cumartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün farklılıkları çözme konusunda son derece yeteneklisin, ama duyguların veya hislerin alışılmadık derecede karmaşık olduğu zamanlar vardır. Bu genellikle cevap aramak için iyi bir zaman olsa da, bu sabah bunda çok başarılı olamayabilirsiniz. Hayatınızın durgun olduğunu , bir çok şeyi yapamadığınızı düşünerek , daha hızlı olmanız gerektiğini düşünseniz de , çaba gösterdiğiniz işlerde , aldığınız karşılıkları iyice düşünüp , bazen yavaş olmanın daha iyi olduğuna karar vereceksiniz. Gün içinde bir çok konuda çok net fikirleriniz olsa da , konuşmaktan çok dinlemeyi tercih edeceksiniz. Hiç beklemediğiniz bazı iş teklifleri gelebilir.

 

 

 

 

14 Temmuz 2018 Cumartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Günün ilk saatlerinde küçük ama can sıkıcı durumlar meydana gelebilir .Barışı korumak için gösterdiğiniz çaba ve bu konuda konuşmalarınız ,şu anda biraz fazla ileri gidebilir ve sizi manipülasyona karşı savunmasız bırakabilir. Çok uzun süre geri planda bıraktığınız veya hiç farkında olmadığınız bir yeteneğiniz ile öne çıkabilirsiniz.Gününüzün büyük kısmını kendiniz, işiniz veya belki de bir arkadaşınız ya da akrabanızın mali konularını çözmek için harcayabilirsiniz. Ne yapmaya karar verirseniz verin, kararlılıkla yapacaksınız ve işiniz bittiğinde büyük bir memnuniyet duygusu hissedeceksiniz. Gezegensel enerjilerin mevcut etkileşimi ile eğer ilişkinizde sorun yaşadıysanız , bu gün bu sorunları çözeceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı