BurçlarGenel

14 Nisan 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde özellikle günün geç saatlerinde kendinizi romantik ilişkiniz ve aşk hayatınızla alakalı birtakım konularda belirli bir düzeyde baskı altında hissedebilirsiniz. Bu nedenle bugün gün içerisinde duygularınızı gözden geçirebilir, içerisinde bulunduğunuz romantik ilişkinin hayatınızdaki yeri ve önemi üzerinde durabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer şu anda sizin için son derece anlamlı ve önemli olan bir romantik ilişki içerisindeyseniz bu romantik ilişkinizde geçmişte yaşamış olduğunuz birtakım olayları ve durumları şöyle bir gözden geçirmeniz ve ileriye yönelik bir analizde bulunmanız elbette hem sizin kendi iç huzurunuz için hem de romantik ilişkinizin gidişatı için son derece faydalı olacaktır sevgili Koç Burçları. Ancak eğer şu anda süregelmekte ilişkiniz yoksa bugün bir ilişkiden neler beklediğinizi ve arzularınızı gözden geçirebilirsiniz. 14 Nisan 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde hem çalışma hayatınızdaki iş ilişkilerinizde hem de gün içerisinde çevrenizde bulunan insanlarla kuracağınız ikili ilişkilerde çevrenizde bulunan insanlarla paylaşım ve iş birliği içerisinde hareket etmeniz gerekmektedir. Bugün bu durum çoğu zaman kendinizi gergin hissetmenize sebebiyet verebilir; ancak gün içerisinde işlerinizde ve sosyal ilişkilerinizde ilerlemenizin yolu da ancak bu şekilde davranmanızdan geçmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Siz Boğa Burçları olarak özgürlüğünüze son derece düşkün olan bireyler olduğunuz için bu durum sizi oldukça zorlayabilir ve gün içerisinde işlerinizde veya sosyal hayatınızda karşınıza çıkan birtakım ufak tefek engeller bu nedenle sizi her zamankine göre daha fazla sıkıntılı bir ruh hali içerisine sokabilir. Bugün tüm bu durumların fiziksel sağlığınızı olumsuz yönde etkilememesine dikkat etmelisiniz. 14 Nisan 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde bu hayatta gerçekleştirmek istediğiniz ileriye yönelik hedeflerinizi ve kişiliğinizin yaratıcı taraflarını dış dünyada son derece güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz ve çevrenizde bulunan insanlara son derece etkili bir şekilde ifade edebilirsiniz. Ancak sosyal ve mesleki hayatınızda kendinizi bu şekilde ispat ederken romantik ilişkinizdeki sorumluluklarınızı ve görevlerinizi de göz ardı etmemeli, ilişkinizde bencilliğe yenik düşmemelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Yani hayatınızla ve geleceğinizle alakalı birtakım kararlar alırken hayatınızdaki kişiyi de düşünmeli ve kararlarınızı alırken bu kişinin bu hayattaki hedeflerini, amaçlarını ve sorumluluklarını da düşünmelisiniz. Diğer bir taraftan romantik ilişkinizde belirli bir dengeyi oturtmaya ve korumaya çalışmanız da son derece önemli. Günlük hayattaki popülerliğinizin romantik ilişkinize zarar vermemesine dikkat etmelisiniz. 14 Nisan 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde eviniz içerisindeki aile hayatınız ile mesleki yaşantınız ve kendi isteklerinizle günlük hayatın getirdiği gereklilikler arasında belirli bir dengeyi korumaya çalışmanız son derece önemli olacaktır. Eğer siz bu dengeyi kurmak konusunda yeterince istekli ve hevesli olursanız bu dengeyi son derede kolay bir şekilde kurabilir ve sonucunda son derece mutlu olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak eğer bunun tam tersi şekilde davranırsanız çalışma hayatınız ve eviniz içerisindeki aile hayatınız veya isteklerinizle sorumluluklarınız arasındaki çelişkiler kendisini çok daha belirgin bir şekilde gösterebilir ve kendinizi huzursuz hissetmenize sebep olabilir sevgili Yengeç Burçları. Dolayısıyla örneğin eğer bugünlerde eviniz içerisindeki aile hayatınızda birtakım gerginlik durumları ortaya çıkarsa bu durumları ılımlı bir şekilde tatlıya bağlamalısınız. 14 Nisan 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde iletişim, eğitim, yolculuk ve çevre değişikliği gibi alanlarda kendinizi dikkatli bir şekilde gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugün karşınıza çıkan birtakım fırsatlar ve içinizde hissedeceğiniz enerjiler sizi birtakım yollara yönlendirebilir. Ancak siz güvende kalmaya devam etmek istiyorsanız ilerisini göremediğiniz yollara sapmaktan kaçınmaya özen göstermelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün zaman zaman baskı altında kaldığınızı hissedebilirsiniz ve mecburen çevrenizde bulunan bazı insanlara uymak zorunda kaldığınızı düşünebilirsiniz. Bu gibi durumlarda mümkün olduğunca sakin kalmaya özen göstermeli ve içerisinde bulunduğunuz şartları yeterince iyi bir şekilde incelemeden herhangi bir girişimde bulunmamalısınız. Çünkü bu girişimleriniz ileride beklemediğiniz şekilde sonuçlanabilir ve zararlı çıkan siz olabilirsiniz. 14 Nisan 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde gündeminizin büyük bir kısmını oluşturacak olan ana konu finansal durumunuz olacaktır. Bugün gerek başka insanlarla olan ilişkilerinizden dolayı elde edebileceğiniz miras gibi gelirler, gerekse de kendi kendinize çalışarak elde edeceğiniz gelirlerle ilgili olarak bulunacağınız girişimlerde mümkün olduğunca dikkatli olmanız gerekmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün bu gelirlerinizle alakalı konularda hesabınızı bilmeye ve dengeli bir şekilde düşünmeye ve hareket etmeye son derece dikkat etmelisiniz. Bugün itibariyle gereksiz borçlar altına girmemeye ve başkalarına mümkün olduğunca bağlı olmamaya özen göstermelisiniz. Zaten siz parasal konularda bugüne kadar yaşamış olduğunuz deneyimlerden yola çıkarak bundan sonra bu konularda ne şekilde hareket etmeniz gerektiğine dair bir fikir oluşturmuş olmalısınız sevgili Başak Burçları. 14 Nisan 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde romantik ilişkinizde sevdiğiniz kişi ile birlik ve beraberlik duygusu içerisinde hareket etmeniz, hayatınızdaki ve ilişkinizdeki eksiklikleri gözden geçirmeniz ve birtakım ufak tefek pürüzlerin üstesinden gelmeniz son derece önemli olacaktır. Ancak bugün sevdiğiniz kişi ile birlikte romantik ilişkinizle ilgili birtakım kararlar verirken olayları gereksiz yere gereğinden fazla büyütmemeye özen göstermelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Her şeyden önce birbirinize karşı hissettiğiniz saygı, sevgi ve güven duygularının kıymetini bilmeli ve bu duyguları korumaya özen göstermelisiniz. Eğer sevdiğiniz kişi ile uzun bir süre boyunca mutlu bir ilişkiye deva etmek istiyorsanız herhangi bir sorununuz olduğunda bu sorunuzu masaya yatırmalı ve bu sorunun çözümü için her ikiniz de payınıza düşeni yapmaya özen göstermelisiniz sevgili Terazi Burçları. 14 Nisan 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde gündeminizi oluşturacak olan en temel meseleler mesleki yaşantınız ve çalışma hayatınız olacaktır. Bugün çalışma hayatınızla ve mesleğinizle alakalı olarak ani girişimlerde bulunmadan ve aceleci kararlar almadan önce her şeyi tüm yönleriyle ele almaya ve etraflıca incelemeye özen göstermelisiniz. Çevrenizde bulunan bazı insanlar kendinize olan güveninizi yıkmaya ve sizi olumsuz yönde etkilemeye çalışabilirler; ancak siz bu insanlara kesinlikle kulak asmamalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Unutmayın ki siz Akrep Burçları herhangi bir konuda herhangi bir endişeniz veya kaygınız olduğunda kendi kendinizi son derece iyi bir şekilde rahatlatabilen insanlarsınızdır. Eğer bugünlerde romantik ilişkinizde her zamanki kadar sağlıklı bir iletişimde ve paylaşımda bulunamıyorsanız bu durumun altında yatan sebepleri ele almalısınız sevgili Akrep Burçları. 14 Nisan 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde Yay Burçları’na has yaratıcılık gücünüzü toplumsal hayatta içerisinde bulunacağınız sosyal ortamlarda son derece güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bugün bu hayatta kendinize hedef olarak belirlediğiniz her türlü konuda eğer çevrenizde sizinle aynı hedefleri ve amaçları paylaşan kişiler varsa bu kişilerle ortaklaşa ve iş birliği içerisinde hareket etmeye özen göstermelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü bugün neredeyse hiç aklınıza gelmeyecek bazı insanlardan hiç ummadığınız büyüklükte destek ve yardım görebilirsiniz. Bunun yanı sıra bugün kendisi ile bugüne kadar bir türlü anlaşma sağlayamadığınız birtakım insanlarla bir yol ayrımına gelebilirsiniz. Eğer bugünden itibaren hedeflerinizle alakalı konularda büyük adımlar atmak istiyorsanız ilerlemek istediğiniz konularda uzman kişilerle görüşmenizde ve bu kişilerden fikir almanızda fayda var. 14 Nisan 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde aile hayatınız ve ilişkileriniz içerisindeki dengeleri yerli yerine oturtmanız oldukça önemli olabilir. Çünkü bugün itibariyle dış dünyada yerine getirmeniz gereken sorumluluklarınız son derece artabilir ve bu durum aile bireylerinize yeterince zaman ve enerji ayıramamanıza sebebiyet verebilir. Dolayısıyla bu konu ile ilgili herhangi bir gerilim yaşamamak için bu dengeleri kurmanız son derece önemli olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Örneğin bugünlerde çalışma hayatınızla alakalı bir değişim, çalışma yerinizin veya çalışma saatlerinizin değişmesine sebebiyet verebilir. Bu gibi bir değişimi çalışma hayatınıza getirmeden önce böyle bir değişikliğin eviniz içerisindeki hayatınıza ve aile hayatınıza ne şekilde yansıyacağını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İşinizle aile hayatınızı arasında zorlanmamalısınız sevgili Oğlak Burçları. 14 Nisan 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde yüksek eğitiminiz ve akademik kariyerinizle alakalı konuları oldukça ciddi bir şekilde gözden geçirerek bundan sonrası için nasıl bir seçimde bulunmanız gerektiğini saptamanız son derece önemli olacaktır. Eğer sesinizi daha geniş çevrelere duyurmak ve kendinizi daha önemli şeyler yaparak ispatlamak istiyorsanız bilgi ve tecrübe edinmek için elinizden geleni yapmalı, alanında uzman olan kişilerle olan bağlantılarınızı mümkün olduğunca güçlü tutmaya çalışmalı ve kendinizi ispat etmek için gereken tüm çabayı ve emeği sarf etmek için elinizden geleni yapmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugünlerde kimi Kova Burçları olarak yurt dışına çıkmayı, orada yaşamayı veya eğitim görmeyi planlıyor olabilirsiniz. Ancak eğer böyle planlarınız varsa içerisinde bulunduğunuz şartları mümkün olduğunca iyi değerlendirmelisiniz sevgili Kova Burçları. 14 Nisan 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 14 Nisan 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde kendi kazancınızı elde etme ve maddi özgürlüğünüzü elinize alma, dolayısıyla da hayatınızı son derece özgür bir biçimde ve güvence içinde devam ettirme arzunuz son derece yüksek olacaktır. Çünkü siz Balık Burçları olarak bu hayatta başkalarına kesinlikle taviz vermek istemezsiniz. Ancak yine de bugün içerisinde bulunduğunuz birtakım koşullar gereği kendisi ile bir çeşit çıkar ilişkisi içerisinde olduğunuz kişilerle iletişimde bulunmanız gerekebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Son zamanlarda içerisinde bulunduğunuz birtakım durumların ve kendisi ile iletişimde bulunduğunuz birtakım kişilerin size dayatmakta olduğu birtakım sorumluluklar sizi belli bir derecede zorlamış olabilir. Siz kendi kendinize kendi güvencenizi sağlamaya çalışırken bu sorumluluklar da yapmanız gereken diğer pek çok şeyin üzerine eklenerek sizi zorlamış olabilir. 14 Nisan 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı