BurçlarGenel

14 Mayıs 2017 Pazar Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde iç dünyanızla her zamankinden daha yoğun bir temas içerisinde olabilirsiniz. Bu duruma paralel olarak bugün hayatın güzelliklerini ve iyiliklerini çok daha derinden hissetmek isteyeceksiniz. Tüm bu durumlar bugün manevi açıdan kendinizi son derece iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Buna bağlı olarak bugün zihninizdeki kötü düşüncelerden arınmak ve geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimlerin etkisinden kurtulmak isteyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle öğlen saatlerinde moralinizin yüksek olabilmesi için çalışma hayatınızdaki işlerinizin yolunda gitmesi ve sevdiğiniz kişinin size destek vermesi sizin için son derece önemli olacaktır. Ancak bu durum sizi zaman zaman çelişkili düşüncelere sürükleyebilir sevgili Koç Burçları. Bugün günün ikinci yarısında kendi başınıza kalmak ve sadece düşüncelerinizin sesini dinlemek isteyebilirsiniz. 14 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde gününüze hakim olacak olan en temel duygular hoşgörü, barış, sevgi ve dostluk olacaktır. Bu gibi bir etki altına siz de kendinizi ruhsal anlamda rahatlatmak isteyeceksiniz. Ancak bugün özellikle öğlen saatlerinde önünüze çıkan fırsatları mümkün olan en iyi şekilde değerlendirmeye yönelik bir hırs geliştirebilirsiniz. Dolayısıyla önünüze çıkan her engel gözünüzde büyüyebilir ve sizi umutsuzluğa sürükleyebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Dolayısıyla günün güzel enerjilerinden mümkün olan en verimli ve olumlu şekilde faydalanmak adına bu konuda biraz dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Bugün özellikle akşamüzeri saatleri ile gecenin ilerleyen saatleri arasında birtakım konularda yanılma olasılığınız her zamankine göre daha yüksek olabilir. Dolayısıyla bu zaman dilimi içerisinde daha önceden çok emin olduğunuz bir konuda bile oldukça dikkatli olmalısınız. 14 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde güne son derece olumlu bir başlangıç yapacaksınız. Bugün özellikle sabah saatlerinde etrafınızı saran enerjiler sizi hedeflerinize ulaşmanız ve başarılı olmanız konusunda son derece önemli bir ölçüde destekleyecektir. Bugün özellikle öğlen saatlerinde aile bireylerinizle, yakınlarınızla, dostlarınızla ve günlük toplumsal hayat içerisinde karşınıza çıkan insanlarla olan iletişiminizde ve ilişkilerinizde saygı, sevgi ve güven son derece önemli duygular olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bugün zaman zaman hayatın sizin için anlamı, geleceğiniz ve planlarınız konusunda her zamanki kadar olumlu düşünceler geliştirmekte zorlanabilirsiniz. Bugün özellikle akşamüzeri saatleri ile gecenin ilerleyen saatleri arasındaki zaman dilimi sizin için biraz hassas bir zaman dilimi olabilir sevgili İkizler Burçları. Bu saatlerde biraz dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. 14 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde güne son derece hoş ve rahat bir başlangıç yapacaksınız. Bugün hayatın olumlu yanlarını algılama konusunda son derece başarılı olacaksınız. Bu sayede moraliniz de son derece yüksek olacağı için işlerinizi son derece verimli bir şekilde hızlıca halledebilirsiniz. Bugün çevrenizde bulunan insanlara bakış açınız da son derece iyimser olacağı için çevrenizde bulunan insanları görüşleri ve düşünceleri ne olursa olsun sevgiyle kucaklayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle öğlen saatlerinden itibaren maddi ve manevi konulardaki sıkıntılarınızı biraz gözünüzde büyütebilirsiniz. Bu durumun etkisinden kurtulmak için hesabınızı iyi bilmeye gayret etmelisiniz ve çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki ilişkileri ve iletişimi iyi bir düzeyde tutmaya özen göstermelisiniz. Ümidiniz ve sevginiz olduğu sürece her türlü engeli aşabilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. 14 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde özellikle sabah saatlerinde gündeminizi oluşturacak olan en temel konular maddi birikiminiz, parasal konulardaki ilişkileriniz ve özel hayatınızda sevdiğiniz kişi ile aranızda gerçekleşecek olan paylaşımlar olacaktır. Bugün bu zaman dilimi içerisinde bu konularda yanılgıya düşmekten ve sizi bir şeylerin üzmesinden mümkün olduğunca kaçınmaya çalışacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bu durumlara paralel olarak bugün hiç kimsenin üzerinize gelmesinden hoşlanmayacaksınız. Bugün özellikle günün ikinci yarısında işlerinize belirgin bir durgunluk veya yavaşlama durumu hakim olabilir. Bu zaman dilimi içerisinde işleriniz sizin istediğiniz kadar hızlı ilerlemediği için kendinizi strese sokmak yerine daha önceden yapmış olduğunuz işlerinizi gözden geçirmeniz sizin adınıza daha faydalı olacaktır sevgili Aslan Burçları. 14 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde özellikle akşamüzeri saatlerinden sonra yaşayabileceğiniz yeni tanışma deneyimleri, sevdiğiniz kişi ile aranızdaki meseleler, romantik ilişkinizle ilgili birtakım ufak tefek sorunlar ve çalışma hayatınızdaki birtakım ortaklıklar sizin için en önemli konular olacaktır. Bugün bu konularda iyimser olmanız son derece önemlidir; ancak bu iyimserliğinizin dozunu da dikkatli ve bilinçli bir şekilde ayarlamanızda oldukça fayda vardır sevgili burclar.net okuyucuları. Dolayısıyla bugün hangi konu ile ilgileniyor olursanız olun aklınızın bir köşesinde hep bir soru işareti bulundurmaya özen göstermelisiniz. Örneğin eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz yoksa bugün karşınıza biri çıkabilir ve bu kişiden oldukça etkilenebilirsiniz.  Ancak günlük enerjileri göz önünde bulundurarak bu gibi bir durumda gerçekçi düşünmeyi ihmal etmemelisiniz sevgili Başak Burçları. 14 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde sevgi ve şefkat duygularınız son derece kuvvetli olacaktır ve bu duruma paralel olarak karşınıza çıkacak olan ufak tefek problemlere her zamankinden farklı bir bakış açısı ile yaklaşmanız mümkün olacaktır. Bu sayede günlük hayatın rutini ve sıradanlığı içerisinde kendinizi iyi ve mutlu hissetmeye devam etmeniz son derece mümkün olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunların yanı sıra bugün hem maddi hem de manevi açıdan son derece güçlü olabilirsiniz. Diğer bir taraftan bugün özellikle öğlen saatlerinden itibaren çevrenizde bulunan insanlara karşı ılımlı ve sevgi dolu olmanız son derece önemli olacaktır. Bugün özellikle akşamüzeri saatlerinden itibaren bir şeylere odaklanmanız son derece zor olabilir veya yapmak istediğiniz birtakım şeyleri yapmanız mümkün olmayabilir; ancak bu durum kesinlikle kalıcı değildir sevgili Terazi Burçları. 14 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde sevgi ve şefkat duyguları sizin içi son derece önemli olacaktır. Bugün siz bu duyguları çevrenizde bulunan insanlara karşı sergilemek konusunda son derece başarılı olacaksınız; çevrenizdeki insanlardan da aynı sevgiyi ve şefkati görmeyi bekleyeceksiniz. Bugün özellikle sabah saatlerinde günlük hayatın kurallarından ve sorunlarından uzaklaşmayı çok isteyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle bugün özellikle öğlen saatlerinden itibaren hayatınızdaki tüm sorunları görmezden gelebilirsiniz ve buna bağlı olarak romantik ilişkinizde sevdiğiniz kişiyi gözünüzde oldukça yüceltebilirsiniz. Aslında sevdiğiniz kişinin de herkes gibi birtakım hataları ve eksikleri vardır; ancak siz bunları görmekten yana değilsinizdir sevgili Akrep Burçları. Ancak bugün romantik ilişkinizde yaşamakta olduğunuz paylaşımı gözden geçirmenizde fayda vardır. 14 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde aile bireylerinizle sevgi ve şefkat dolu bir ilişki içerisinde olabilirsiniz ve birlikte son derece keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Çünkü bugün günlük hayatın karmaşasından uzak bir şekilde huzurlu ve sakin birkaç saat geçirmek ve günün tadını çıkarmak istiyor olabilirsiniz. Eğer bugün özellikle öğlen saatlerinde hayatınızın geri kalanını ilgilendiren önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa bu kararınızı son derece dikkatli bir şekilde düşünerek vermeniz gerekmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yanı sıra içerisinde bulunduğunuz durumları tarafsız bir şekilde gözden geçirmeniz de son derece önemli olacaktır. Bugün özellikle akşamüzeri saatlerinden itibaren kendinizi romantik ilişkinizle alakalı birtakım durumlar ile ilgili olarak biraz rahatsız hissedebilirsiniz. Bu durumun bilincinde ve bu duruma hazırlıklı olmanız sizin için iyi olacaktır. 14 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde eğer yapmanız gereken ve dikkat isteyen birtakım önemli işleriniz varsa bu işlerinizi akşamüzeri saatlerinden önce halletmeniz sizin için en iyisi olacaktır. Bugün özellikle akşamüzeri saatlerine kadar çevrenizde bulunan insanlara son derece değer verebilirsiniz. Bu zaman dilimi içerisinde yükselecek olan merhamet duygunuz ve şefkatli kişilik yapınız sayesinde kendinizi dış dünyada çevrenizde bulunan insanlara son derece olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün ilham ve sezgi gücünüzün de yükselecek olması nedeniyle sanatsal konulardaki yeteneklerinizi de son derece etkili bir şekilde sergileyebilirsiniz. Bugün özellikle öğlen saatlerinden itibaren çalışma hayatınız ve iş ilişkileriniz ile alakalı konularda çevrenizde bulunan insanlarla aranızda gerçekleşen iletişim faaliyetlerini gözden geçirmelisiniz sevgili Oğlak Burçları. 14 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde özellikle günün ilk yarısında maddi ve manevi açıdan huzurlu olmak sizin için son derece önemli olacaktır. Elbette siz Kova Burçları maddi varlığa fazla önem veren kişiler değilsinizdir; ancak hayatın güzelliklerinin tadına varabilmek için paraya ihtiyacınızın olduğunun da farkındasınızdır. Bu nedenle sizin için parasal konularda hırs yapan insanların yaptıkları son derece anlaşılmazdır. Siz sadece durumunuzu biraz daha iyileştirmek için ne yapmanız gerektiğini düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer bugünlerde durumunuz müsaitse bugün sevdikleriniz için ufak tefek ama sevimli hediyeler almak son derece hoşunuza gidebilir. Bu sayede bugün sahip olduğunuz manevi değerlerin sizin için ne kadar kıymetli olduğunu anlayabilirsiniz. Bugün yanlış giden bir şeyler olduğunuz düşünürseniz bunları üzerini kapamamalı, üzerine gitmelisiniz. 14 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 14 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde özellikle günün ilk yarısında her şeyi bir an önce yoluna koymak ve yerli yerine oturtmak isteyebilirsiniz. Diğer bir taraftan bugün sevdiğiniz kişiye karşı son derece sevgi ve şefkat dolu bir şekilde davranabilirsiniz ve onun hatalarını bile görmezden gelebilirsiniz. Çünkü bugün sizin için en önemli olan şey, sevdiğiniz kişiye olan sevginiz olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle öğlen saatlerinden itibaren birtakım davranışlarınızda çelişkiye düşebilirsiniz. Eğer birtakım problemlere çözüm bulmaya çalışıyorsanız bunu kendi isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı ikinci plana atarak yapamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Bugün özellikle akşamüzeri saatleri ile gecenin ilerleyen saatleri arasında biraz daha dikkatli olmalı, herhangi bir mesele hakkında radikal kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Çünkü bu zaman dilimi içerisinde yanılma payınız oldukça büyük olabilir. 14 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı