BurçlarGenel

14 Mayıs 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

14 Mayıs 2016 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:

Enerjinizi kullanmak için uygun bir gün. Eski olayların sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Fikirlerinizin yön değiştirmesi sizi farklı bir kulvara götürüyor. Bugün, geleneksel düşüncelerinizden uzak yeni bir yaşam çerçevesi içinde hareket etmekle, kişisel veriminizi arttıracak ve takdir göreceksiniz.

14 Mayıs 2016 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:

Siz, duygularınıza teslim olmaktan hoşlanmadığınız için, içsel disiplininizi elden bırakmak istemiyorsunuz. Bugün, yakın ilişkilerinize daha tutucu ve çekimser bir şekilde yaklaşacaksınız. İletişim konusunda empati yeteneğinizi kullanacak ve karşınızdaki kişilere fikirlerinizi kabul ettireceğiniz bir gün yaşayacaksınız.

14 Mayıs 2016 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:

Esprili zekanızı ve yeteneklerinizle birleştirerek, etkileyemeyeceğiniz kişi yok. Bugün, girişimci yapınızla dikkat çekecek ve çevrenizden yoğun bir ilgi göreceksiniz. Çevrenizde bazı kişilerin kıskançlıklarına maruz kalabilirsiniz. Maddi konularda karşı tarafın alternatif tekliflerine hazır olmalısınız. Değişimler gündemde olacak.

14 Mayıs 2016 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:

Hızlı hedefler peşindesiniz. Toplumsal yaşantınızı etkileyecek, girişimciliğiniz ön plana çıkıyor. Patronlarınızı etkileyecek çalışmalarla gündeme geleceksiniz. Bu gün, her türlü yeniliğe açık davranmanıza rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden, zaman kaybedebilirsiniz. Adalet duygunuzun yoğun olduğu bir gün.

14 Mayıs 2016 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:

Duygu ve mantık karmaşası yaşadığınız zaman zorlandığınızı hissediyorsunuz. Bugün, isteklerinizdeki aşırılık, engellere takılabilir. Yaşadığınız olaylar, enerjinizi doğru kullandığınız zaman daha olumlu gelişiyor. Bugün, pozitif yaklaşımlarınızla koşulları lehinize çevirebilir ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz.

14 Mayıs 2016 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:

Kuruntulu ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz. Arkadaşlarınızın her türlü davranışlarından olumsuz etkileneceğiniz bir gün. Eski ve uzun zaman görüşemediğiniz dostlarınızla birlikte ortak fikirler üretebileceğiniz bir ortam paylaşmalı ve enerjinizi yükseltmelisiniz. İdealleriniz konusunda taviz vermemelisiniz.

14 Mayıs 2016 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:

Entelektüel konulara ilgi duyuyor ve bu tür ortamlarda bulunmaktan zevk alıyorsunuz. Maddesel konularınızı destekleyici yeni kazanç ortamlarınız için kısa seyahatleriniz olacaktır. Görüşeceğiniz kişilerin, size sunacakları teklif karşısında bocalayabilirsiniz. İçsel sezgilerinizin çok önemli olduğu bir dönemdesiniz.

14 Mayıs 2016 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:

Enerjinizi ortak görüşlerinizle birleştirebileceğiniz özel dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Birlikte yüksek bir performans sergileyeceğinizden emin olabilirsiniz. Karşılıklı görüş alış verişi içinde geçecek olan bu toplantılarda, iş yaşantınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aşkta karşı cinsle aranız mükemmel.

14 Mayıs 2016 Cumartesi YAY Burç Yorumu:

Çevrenizdeki olaylara yorum getirmekten çekinmiyor ve daha sonra haklı olduğunuz görmek sizi olumlu motive ediyor. Yüksel idealler peşinde koşarken, hırslarınızın sizi rahatsız etmesine izin vermemelisiniz. Hedeflerinizin desteklenmesi kişisel ilişkilerinizle paralel ilerliyor. Bugün, ailenizle ilgili planlarınız var.

14 Mayıs 2016 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:

Duygusal sorunlarının nedeninde, maddesel sorunların etkisini inkar edemezsiniz. Bugün, sosyal ilişkilerinizi güçlü tutarak, isteklerinizi daha yapıcı bir şekilde ortaya koymalısınız.. Entelektüel konularda yeni açılımlar söz konusu. Toplumda kariyer sahibi kişilerle aranızda sağlayacağınız olumlu iletişimden karlı çıkacaksınız.

14 Mayıs 2016 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:

Özgürlüğünüzü rahat bir şekilde ifade edeceğiniz bir gün. Bugün, sosyal yaşantınızda entelektüel çalışmalarınızla göz dolduracaksınız. Kişisel enerjinizin yüksek olması, ilişkilerinize de yansıyor. Partnerinizle ortak iş birliği içinde olacak ve kişisel çekiciliğinizi rahatlıkla ona yansıtabileceksiniz. Midenizin hassas olduğu bir gün.

14 Mayıs 2016 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:

Kişisel çekiciliğinizi duygusal ilişkilerine yansıtmasını başarabilen ender kişilerden birisiniz. Bugün bulunduğunuz ortamlarda değişik ve ilginç fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Yaşantınızdaki aksayan yönlerinizi düzeltmek için, gerekli şartları yeniden düzenlemeli, ortak arkadaşlarınızın da fikrini almalısınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı