BurçlarGenel

14 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
14 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

14 Eylül 2018 Cuma Koç Burcu

Bu günlerde, başkalarına borç verme konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.Mars’ın 11. evine geçmesiyle, sonunda uzun zamandır hayalini kurduğun bir şeyi başarabilirsin . Aynı zamanda, niyetlerinizi büyük fikirlerle desteklemeniz ve bu kavramları en iyi şekilde iletmeniz gerektiği anlamına gelir .Yeteneklerinizi şimdi sergilemek için bir fırsat.

 

 

 

14 Eylül 2018 Cuma Boğa Burcu

Çok hızlı kararlar vermek bugün için en iyi fikir olmayabilir. Değişim uğruna değişiklik yapmakla sizi gerçekten ileriye götürecek değişiklikler
yapmak arasında ayrım yapın. Bu döngü boyunca, dönüştürücü süreçler yürürlükte ve size daha iyi bir insan olmak için psikolojik olarak neleri
başarabildiğini görmek için normalden daha derine bakmak için iyi bir hizmet sunuyor.

 

 

14 Eylül 2018 Cuma İkizler Burcu

Karşılaşabileceğiniz problemler, diğer kişi ile daha az ilgilenmekle birlikte, özellikle de aile hayatınızda geçmişte neler olduğuyla uyumludur. Geçmişin bazı hoş olmayan unsurlarından kurtulma arzusuyla hareket ederseniz, geçmiş eylemlerinizin sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.
Zihinsel stresin, açıkça düşünebilme yeteneğinizi etkilemesine izin vermeyin .

 

 

 

14 Eylül 2018 Cuma Yengeç Burcu

İşyerindeki tartışmalar, kafa karışıklığı ve sık sık yaşanan tartışmalar sinir sisteminizle yıkıcı olabilir, bu nedenle sağlığınıza herhangi bir
tepki vermenizi önlemek için sizi duygusal, zihinsel veya fiziksel olarak üzen şeylerden kaçınmalısınız. Günün sabırsızlık veren enerjisi ile ani
kararlar almayın. Gün ilerledikçe, bekle-ve-gör yaklaşımının faydalarını görmeye başlıyorsunuz.

 

 

 

14 Eylül 2018 Cuma Aslan Burcu

Kariyerinize yeni bakış açıları geliyor ve sadece sezgilerinizin size söylediği şeyleri değil, aynı zamanda size önerilen değişik fikirleri de dinlemeniz gerekir.Bir ortakla, en iyi arkadaşınızla veya iş ortağıyla ilişkilerde dikkatli olun.Fiziksel sağlık oldukça iyi olmaya devam ederken, zihinsel stresiniz son zamanlarda ortaya çıkıyor ve acilen bir çözüm aramanız gerekiyor.

 

 

 

14 Eylül 2018 Cuma Başak Burcu

Bugün yaşanan anlaşmazlıklar ya da iç çatışmalar, arzularınızın yüksek ideallerinizle tam olarak uyumlu olmadığı duygusundan kaynaklanabilir.Ebeveynler, nüfuz sahibi kişiler ve şehir yönetimi ya da siyaseti ile bağlantılı olanlar, şu anda hayatınızda ya da kariyerinizde önemli bir rol oynayabilirler.
İçindeki gizli potansiyeli keşfetmenin zamanı geldi.Herhangi bir sorunun çeşitli taraflarını görebilirsiniz.

 

 

 

14 Eylül 2018 Cuma Terazi Burcu

Direnmekte olduğunuz değişiklikler daha anlamlı olmaya başlayacak ve bu değişiklikleri uygulama sürecine başlayacaksınız. Beklenmeyen olaylar sizi zorlayabilir.
Bu, sizi geride bırakan zorlayıcı davranışlardan kurtulmak için bir dönemdir ve sonuç olarak daha özgür bir yaşam sürmek için sizi motive eden bir gerçek an yaşayabilirsiniz.
İşinizde tatmin edici bir şekilde ilerlerken, bugün yetenek, yaratıcılık ve bağlılığınızı sergilemek için büyük bir fırsat var.

 

 

 

14 Eylül 2018 Cuma Akrep Burcu

Son birkaç gün boyunca farklı yönlere çekildiniz ve kararlı eylemde bulunmayı zor buldunuz. Ancak, günümüzde nadir görülen bir vizyon netliği yaşayacaksınız ve işyerinizdeki konulara ilişkin net ve doğru bir karar alabileceksiniz. Sizin hükmetmeye çalıştığınız ya da değişiklikler yaratmaya çalıştığınız kişilere karşı duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz , bu daha çok mali konular üzerine olabilir.

 

 

 

14 Eylül 2018 Cuma Yay Burcu

Değişen bir çalışma ortamına ya da günlük işlere uyum sağlamak zaman zaman stresli olabilir, ancak zorlukların üstesinden gelebileceğinizi fark ettiğinizde daha da ödüllendirici olabilir.
Bir ortağın veya iş gereksiniminin anlaşılması zor olabilir, çünkü aldığınız mesajlar şu anda belirsiz ve çelişkilidir. Çok çalıştığınız zaman başarı elde edildiğini biliyorsunuz.
Tüm çabalarınızı yoğunlaştırmak ve emellerinizi ilerletmeye odaklanmak için en uygun zamandır.

 

 

 

14 Eylül 2018 Cuma Oğlak Burcu

Ay’ın 12. evinizden geçişi, uyumaya ve dinlenmeye ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Bu haklı dinlenmeye biraz zaman ayırmak için kendinize izin verin .Çok motive olabilirsiniz ve genellikle herhangi bir göreve girmekten asla çekinmezsiniz , ama gerçekten kendinizi çok zorlamaya ihtiyaç var mı? Zor zamanlar bitti. Kaderin sana attığı engelleri başarıyla geçtiniz.Daha yatıştırıcı ve dinlendirici arayışların ruh için iyi olduğunu ve kendinizi yeniden şarj hissetmenizi sağlayacağını görebilirsiniz.Bugün iyi haberler de alabilirsiniz.

 

 

 

14 Eylül 2018 Cuma Kova Burcu

Tecrübesiz hissettiğiniz bir duruma girdiğinizde, bugün huzursuz ya da güvensiz hissetmek mümkün. Bu genellikle, ileriye bakmak ve değişiklik yapmak konusunda olumlu hissetmek için iyi bir zaman olsa da, hızlı harekete geçmek, bugün için istenen sonuçlara sahip olmayabilir. Bu gün değişimle ilgili. Yaşamınızda önemli değişiklikler yapacak veya değişikliklere neden olabilecek diğer insanlarla temas kurtabilecek biriyle iletişime geçebilirsiniz.
Gün, biriken stresinizden kurtulmak ve rahatlamak için idealdir.

 

 

 

14 Eylül 2018 Cuma Balık Burcu

Sizi, kaçındığınız geçmiş bir olayla yüzleşmeye zorlayacak koşullar ortaya çıkabilir. Bu geçmiş durumla başa çıkmak için hoşgörülü bir bakış açısı benimsemelisiniz çünkü herkes için gereksiz bir şekilde zıtlaşıyorsunuz .
Becerileriniz dışında, başkalarına ve hizmete odaklı olmanızla ilgili çok şey var.Arabuluculuk becerileriniz de mükemmeldir ve bu sayede farklı tarafları bir araya getirerek birbiriyle zıt görüşlere sahip olabilirsiniz.
Eğer işinizi değiştirmeyi planlıyorsanız, bugün süreci başlatmak için doğru gün. Kısa bir süre sonra yeni bir işe ya da yeni bir ofise geçebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı