BurçlarGenel

14 Eylül 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

14 Eylül 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Beklediğiniz performansı yakalamak istiyorsanız, işinizle ilgili gerekli donanıma sahip olsanız bile gerekli desteğe ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Bugün kafanızda birçok değişik fikirle yola çıkabilir ve daha sonra bir çoğundan vazgeçebilirsiniz. Her şeyi yeniden yapılandırma arzusu içinde olsanız bile bir takım gecikmelere karşı tedbirli olmalısınız.

14 Eylül 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, toplumsal yaşantınızda güven duygusunun çok önemli olduğunu, çevrenize ispat etme çabası içinde olacaksınız. Hırslarınızı sabit bir şekilde yoğunlaştırmalısınız. Mantık ağırlıklı düşüncelerden yola çıkarak çözümleyici noktaları bulacaksınız. Sabırlı olmak zorundasınız.

14 Eylül 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Derin düşünceler içinde olduğunuz zaman duygusal olayların çözümünü hemen buluyorsunuz. İçsel huzurunuzu manevi bir şekilde hissetmek çevresel koşullarınızın olumlu olmasıyla paralel ilerliyor. Yaşamınızı renklendirmek adına göstereceğiniz çaba, bazı isteklerinizde de artış sağlarken kendinizi iyi hissetmenize neden olacak.

14 Eylül 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Bugün sosyal ilişkilerinizde yaşadığınız olaylara farklı bir bakış açısı ile değerlendirebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere iyi niyetle yaklaşacak ve onların duygusal problemlerine çare bulmaya çalışıyorsunuz. Arkadaşlık konusunda fazla iyimser davranabilirsiniz. Canınızın sıkılmasına neden olacak olaylardan uzak kalmaya çalışın.

14 Eylül 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Ailenizin sorunlarına isteseniz bile duyarsız kalamıyorsunuz. Sevdiklerinizin huzuru sizin için takıntı halini almış. Bugün geçmişten gelen olayların muhasebesini yapabilirsiniz. Çevrenizin adına verdiğiniz kararlar onlar tarafından yanlış anlaşılabilir. Sınırlarınızı belirlemek için kendinizi zorlamanız gereken bir gün.

14 Eylül 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Bugün Ay’ın bulunduğu konum yakın ilişkilerinize tepkisel davranmanıza neden olabilir. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar ve siz olayları duygusal bir şekilde algılamanız yüzünden istediğiniz performansa geç ulaşacaksınız. Mantıklı davranışlardan uzaklaşmamayı yeğlemeli ve çevrenizi yargılamamaya çalışmalısınız.

14 Eylül 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Değişim içinde olduğunuz için bazı olaylara kendinizi kapatabilirsiniz. İçsel kuruntularınız oldukça yüksek. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Bugün hayal dünyanızın geniş olması nedeniyle, kazançlarınız konusunda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Mantığınızın sesini dinlemelisiniz.

14 Eylül 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Venüs burcunuzda ilerliyor ve olaylara daha estetik ve farklı bakmaya devam ediyorsunuz. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi gösteremediğiniz zaman kendi içinize kapanıyorsunuz.Bugün, yakın dostlarınızdan yardım almalı ve olayların esnek yönünü düşünmelisiniz. Keskin ve sezgisel düşüncelerinizin sizi rahatsız etmesi sonucu, hareketli bir gün yaşıyorsunuz.

14 Eylül 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Bugün gireceğiniz toplantılarda çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Kendi gücünüzün farkında olacağınız bir gün. Çevrenizle ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok.

14 Eylül 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Sizin istediğiniz şartlar her zaman aynı olmayabilir. İsteklerinizde değişim yaşarken karşı tarafın duygularını da düşünmek zorundasınız. Bugün inatla kendi fikirleriniz savunmak isteyeceksiniz. Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Yaşamınızı kolaylaştırma pratikliği içinde davranmalısınız.

14 Eylül 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Duygularınızı saklama gereği duyacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Sizin farklı düşünceleriniz karşısında onların tepkili davranışları ile karşılaşmanız, cesaretinizi kaybettirmesin. Kalıplaşmış düşüncelerden, uzak kalmaya çalışıyorsunuz.

14 Eylül 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Duygusal derinliğiniz konusunda gizemli davranmayı yeğleyebilirsiniz. Arzularınız paralelinde düşüncelerinizi şekillendirerek baskın davranışlar içinde olacaksınız. Bugün her türlü aktiviteye açık ve ılımlı bir gününüzde olmanıza rağmen, işin içine duygular girdiği zaman, partnerinizin sizi anlamasına izin vermiyorsunuz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı