BurçlarGenel

14 Cuma Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

Günlük burç yorumları 14 Cuma Aralık 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, şaşırtıcı ve kötü anılar bugün sizi kuşatabilir. Bu durum, sandığınız kadar utanç verici değil. Daha ziyade, aydınlatıcı olacak. Bakış açısı hakkında bir ders alıyorsunuz. Bu, olgunlaşmanız için bir fırsat. Kişisel önyargı, insanların farklı durumlarda nasıl davrandığını anlamanızı etkileyebilir, bu nedenle açık fikirli olmaya çalışın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün çözmeniz gereken birkaç önemli konu var. Aşk ve romantizm bugün oldukça aktif. İhtiyaçlarınızın karşılanması konusunda agresif davranmaktan çekinmeyin. Durumdan memnun olduğunuzdan emin olun, aksi halde ayağa kalkıp değiştirin. Sizin için gün, harekete geçmekle ilgili. Dürüst bir atılganlıkla huzurlu bir ortam yaratmaya gayret edin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün ruh haliniz oldukça iyi. İşlerinizin de aynı şekilde iyi olacağını göreceksiniz. Belki de ortaya çıkabilecek tek sıkıntılı durum, aşk ve romantizm konusunda agresif bir yaklaşımdan kaynaklanacaktır. İki tarafın sabırsız dürtüsü ya da fikir ayrılıkları, bir savaşa yol açabilir. Her durumda düşüncelerinizin arkasında durmaya çalışın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, günün koşulları, sizin için bazı zor durumlara neden olabilir. Bir kaya ve sert bir yer arasında sıkışmış hissediyor olabilir. Herhangi bir sorunla savaş veya barış içgüdüsü sizi huzursuz ediyor. Bir yandan, işleri düzgün bir şekilde ilerletmek istiyorsunuz. Bir süreliğine ileriyi düşünmeden olduğunuz yerde eğlenin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizin tarafınızdaki işler iyi gidiyor. Sevdiklerinize karşı agresif yaklaşımın, ilişkiyi başlatmak için gerekli olan şey olduğunu göreceksiniz. Bekarsanız ve sevgi arıyorsanız, dışarı çıkmak ve yeni insanlarla tanışmak için iyi bir gün. Tabii, bunu yapmadan önce görünüşünüze biraz özen gösterin.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, ayağa kalkın ve harekete geçin. Yeni ve benzersiz bir şey inşa etmek için harika bir zaman. Gerçek ve somut bir şeyler yaratmak için insanların fikirlerini sormaktan çekinmeyin. Fiziksel egzersiz, yaptığınız her şeyde büyük bir artı olacak, enerjinizi artırmanızı sağlayacaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün insanlarla çok iyi ilişki kurduğunuzu göreceksiniz ve iletişiminiz çok değerli olacak. Kendinizi bazen hakem pozisyonunda bulabilirsiniz, çünkü insanların söylenenleri çözmek için ihtiyaç duydukları zekaya sahipsiniz. Etrafınızdakilerin yaşamlarında aktif bir rol üstleniyorsunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün enerjiniz çok yüksek ancak bu enerjiyi nereye odaklayacağınızdan emin değilsiniz. Harekete geçme konusunda endişeli olabilir, bir şey yapmak için tembel ve güvensiz hissedebilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve heyecanın size gelmesini bekleyin. Ne yaparsan yapın, geri çekilmeyin. Gün boyu, dış güzelliğinizin yanı sıra iç güzelliğinizi de herkese göstereceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kalbinizle genel ruh haliniz arasında gerginlik var. Romantik doğanız sizi bencil ve sabırsız bir tavır benimsemeye iterken, günün enerjisi barış ve denge çağrısında bulunuyor. Dengeyi korumaya çalışın. İhtiyacınız duyduğunuz şeyi her zaman kendinize verin. İş konusunda bazı önemli detayları kaçırabilirsiniz, bu konuda da dikkatli olmalısınız. Önemli telefonları cevapsız bırakmayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, parlak ve güneşli bir döneme girmek üzeresiniz. Pozitif enerji her yerde. Başınızı döndürecek ve dikkatinizi çekecek beklenmedik cömert eylemlere hazır olun. Romantik bir ruh halindeyseniz, yıldızlar sizin için ‘tesadüfi’ bir toplantı düzenliyor. Bu toplantıda tanışacağınız insanın çok eşsiz biri olduğunu düşünebilirsiniz.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, içgörünüz ve enerjiniz verimli bir gün için zemin hazırlayacak. Faturalarınızı erken ödemeyi, arabanızı temizlemeyi ya da son dakika kutlamalarını unutmayın. Güçlü insanlar, size yeteneklerinizi daha büyük bir alanda sergileme şansı sunabilir. Hırsınız, sizi uzun zamandır hak ettiğiniz başarıya yönlendirecek.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, şu an hayatınızda bazı problemler olabilir, ama bu problemler sandığınızdan daha küçük. Bunlardan kurtulmak için bugün kendinizi iyi hissettiren insanlarla takılın. İçinizde büyümek için mücadele eden pozitif enerjiyi desteklemek için sevdiklerinizin pozitif enerjisine güvenmelisiniz.

14.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı