BurçlarGenel

13 Temmuz 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

13 Temmuz 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Bugün Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. İlişkinizde yenilenmeler söz konusu. Duygularınız canlanıyor ve partnerinizle daha uyumlu bir birliktelik paylaşmak istiyorsunuz. Eğer aranızda problem varsa, nedenlerini çözmek için uygun bir gün. Yaşam evinizde ilerleyen Merkür ve Venüs’ten olumlu etkiler alırken, renkli ve hoş bir zaman geçirebilirsiniz.

13 Temmuz 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
İşinizde bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Bugün birlikte çalıştığınız kişilerle bazı sürtüşmeleriniz olabilir ve kendinizi onlardan farklı görebilirsiniz. Düşüncelerinizde ısrar etmekle çok şey kaybedebileceğinizi düşünmelisiniz. İş yerinizde yüzleşmeniz gereken konular karşınıza çıkabilir, bu konuda dikkatli olmalısınız.

13 Temmuz 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Ay çevresel ilişkilerinizde değişimlere neden olabilir. Bazı dostlarınızla iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Enerjinizi dikkatli kullanmamız gereken bir gün. Önemli iş anlaşmaları yapmak için uygun dönemlerden biri. Fikir çatışmaları yaşarak kendi düşüncelerinizi ve şartlarınızı karşı tarafa kabul ettirebilirsiniz.

13 Temmuz 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
İdeallerinizi yeniden gözden geçirecek ve belki de adres değişiklikleri yaşayacaksınız. Uzun süredir planladığınız yolculuklar gündeme gelecektir. Almayı düşlediğinizi bir eve sahip olabilir veya mülkünüzü arttırma yoluna gidebilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, bir an önce kollarınızı sıvamalısınız.

13 Temmuz 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Uzun süredir planladığınız fakat cesaret bulamadığınız çalışmalarınız için uygun bir gün. Kardeşlerle yapılan işbirlikleri gündeme gelecek. Aile içi ve komşularla olabilecek sorunlara hazırlıklı olmalısınız. Bazı anlaşmazlıklar yüzünden kendiniz gergin hissedebilirsiniz. Fakat önlemci yapınızla olaylara kısa sürede çözüm bulacaksınız.

13 Temmuz 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Detayların ön plan çıkmasıyla bazı incelikler önem kazanacak. İşinizle ilgili hoşunuza gitmeyen sorunlar gündeme gelecektir. Tercihlerinizi doğru kullanmak için tüm insiyatif sizde olacaktır. Kararlarınızı verirken ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Ortaklıklar önem kazanacak. Güven duygunuz gelişiyor.

13 Temmuz 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yaşantınızda önemli gelişmeler söz konusu olacak. Bugün fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. İnce ve nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakarak yardım sever duygularınızla iyi bir örnek teşkil edeceksiniz. Estetik duygularınız ve güzelliklere olan ilginiz artıyor.

13 Temmuz 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Bugün, kendinizi huzursuz ve tedirgin hissedebilirsiniz. Planladığınız çalışmaların engellere takılmasından rahatsız olabilir, dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirme konusunda üstün bir çaba sarf ediyorsunuz. Hırslarınızı yeniden yapılandırmak zorunda kalabilirsiniz.

13 Temmuz 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Enerjinizi daha da güçlü hissedeceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerinizin canlanması söz konusu. Ay’ın olumlu desteğiyle yeni kişilerle tanışabilir veya özel dostlarında birlikte alış verişe çıkabilirsiniz. Motivasyonunuzu güçlü kılmak istiyorsanız, çevresel ilişkilerinizi yoğun ve pozitif tutmalısınız. Enerjiniz destekleniyor.

13 Temmuz 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Çevrenizde organizasyon çalışmalarıyla gündeme geleceksiniz. Sizi sıkan şartları değiştirmek isteyebilirsiniz. İletişim içinde olduğunuz kişileri yeniden sınamak istiyor ve onlara son bir kez şans vermekle artık kafanızda oluşan pürüzleri arındırmak istiyorsunuz. İşinizle ve çevresel koşullarla ilgili değişimler söz konusu olacaktır.

13 Temmuz 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Bugün, çalışma hayatınızda ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelecektir. Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün çevresel ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu bildiğiniz için, yakın dostlarınızın fazla fevri olanlarından sakınmak isteyebilirsiniz. Mevsim hastalıkları kapınızda.

13 Temmuz 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Bilinçaltınızda değişim yaşıyorsunuz. Kişiliğinizin en derin noktaları ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinize yabancı hissettiğiniz veya henüz isimlendiremediğiniz olaylar kesinlik kazanacak. İlişkilerinize son bir kez gözden geçirmeli ve olabilecek fırtınalara karşı hazırlıklı olmalısınız. Karşınızdaki kişiyi tanımaya çalışın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı