BurçlarGenel

13 Perşembe Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

13 Perşembe Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, son günlerde biri sizi bir konuda suçluyor olabilir mi? Sorumluluk duygusu ile manipüle edilmiş hissiyat arasında büyük bir fark var. Eğer bugün sizi köşeye sıkıştıran o iğrenç hissi alırsanız, o kişinin yapmamanız gereken bir şeyi sizi yapmaya zorladığı içindir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bazı şeylerin, son birkaç gündür çok daha hafif olduğunu fark edebilirsiniz. Bu, fiziksel bedeninizin dinlenmesini ve zihninizin hayal dünyasını ele geçirmesine izin vermek için doğru bir zamandır. Sıcak bir banyo yapın ve bir süre rahatlamanın keyfini çıkarın. Görevleri ve sorumlulukları düşünmekten biraz olsun kurtulun. Yarın için fazla endişelenmeyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün omuzlarınızdan büyük bir ağırlığın kalktığını hissedeceksiniz. Hava temizlenmeye, iletişim rüzgarları yeniden esmeye başladı. Havadaki vızıltıları yakından dinleyin. Başkalarının fantezilerine kulak vererek çok şey öğrenebilirsiniz. Açık fikirli olduğunuzdan emin olun. Çevrenizdekilerle son başarılarınızı tartışın. Öğreneceğiniz önemli şeyler olabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, insanlar bugün yorucu olabilirler, ama dikkatli bir değerlendirmeden sonra, size zarar vermek istemediklerini anlayacaksınız. Yanlış bilgilendirme yapıyorlar. Herkesin bir sorunla başa çıkmanın en iyi yolu hakkında bir fikri olacaktır. Sorunun özünü kavramak için kendi kurnazlığınıza güvenin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, daha iyi bir çözüm bulana kadar içinde bulunduğunuz durumu eleştirmeyin. Yaratıcı olun. Durumunuza güvenle yaklaşırsanız çok şey başarabilirsiniz. Kötümserlik bir çözüm bulmaya yardımcı olmaz. Rahatlayın ve sezgilerinizin size rehberlik etmesine izin verin. Güvenle ve güçle konuşmaktan çekinmeyin. Belki de en etkileyici sesle çıkan cevaplar en yaratıcı çözümler olacaktır.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar,  yeni şeyler denemek heyecan verici olabilir, ama aynı zamanda uzun zaman önce kurtulduğunuzu sandığınız bazı eski korkuları da ortaya çıkarabilir. Bu sorunları uzun zaman önce geride bıraktınız, bunu kendinize hatırlatın. Kötümser insanlar tarafından cesaretinizin kırılmasına izin vermeyin. Onlara kendi yaratıcı çözümlerinizi sunun. Düşüncelerinize ve fikirlerinize güvenin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, duygularınız yükseliyor ve bugün en büyük fantezilerinizle kendinizi şımartmaktan çekinmeyin. Bir süreliğine bir mola verin. İçinizden geldiği gibi hareket edin. İnsanları etkileme konusunda kendinize güvenmelisiniz. Bugün sağlam bir taahhütte bulunmanızı isteyen herkese karşı dikkatli olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, mükemmel olmak imkansızdır, ama siz bugün mükemmelliğe çok yakınsınız! Tek yapmanız gereken, düzeltemeyeceğiniz şeylerle savaşmayı bırakmak. Gününüzdeki küçük aksaklıklar, günü hareketlendiren şeylerdir ve sorunsuz zamanları daha çok takdir etmenize yardımcı olur.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, daha büyük bir güç uygulamak sizi bugün hedeflerinize doğru götürmeyecek. Şu anda, kaba kuvvetinizden çok sakin tavrınız ayırt edici olacak. Tavırlarınız sarhoş edici, bu sayede insanlar istediğiniz şeye uymaya istekli olacaklar. Bu taktiğin işlemesi biraz zaman ve sabır isteyebilir, ama sonuç gelecekte daha fazla uyum ve sevgi yaratacaktır. Bu yüzden agresif tavırlardan kaçının ve kimseye ne yapacağını söylemeyin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, durumunuzla ilgili sağlam bir kavrayışa sahipsiniz. Bugün kuralları tekrar değiştiren beklenmedik şeyler ortaya çıkabilir. Rahatlamış olduğunuz sandalyenin aniden altınızdan çekildiğini hissedebilirsiniz. Kızmayın. Bunun devam etmeniz gerektiğini gösteren bir işaret olduğunu anlayın. Yeni ve heyecanlı değişiklikler yapabilir, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, herhangi bir görevin üstesinden gelmenin daha kolay bir yolu olduğunu sonunda anlıyorsunuz. Bir şey çok zor görünüyorsa, işin nasıl daha hızlı ve verimli bir şekilde yapılacağına dair tavsiyeler isteyin. Bilgi alışverişi gününüzde büyük rol oynayacaktır.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün duyduğunuz bilgilere dikkat edin. İnsanlar yersiz iddialar ve yanlış suçlamalar yapabilir. Günün yenilikçi bir niteliği var. Bütün işlerinizi hallettikten sonra, zihinsel veya fiziksel olarak keşfe çıkmak için çekinmeyin. Başkalarıyla sohbet ederken onlardan yeni bilgiler kapmaya çalışın.

13.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı