BurçlarGenel

13 Nisan 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Perşembe günü iş yaşantınızda yaşayacağınız sorunları önceden sezerek ne şekilde davranmanız gerektiğini planlamalısınız. Yapılmayan işler ve dikkatsizlik nedeniyle ortaya çıkacak sorunların faturası size kesilebilir sevgili Koç Burçları. Bu nedenle kendinizi göstermeniz ve aslında ne kadar dikkatli olduğunuzu ifade etmeniz sizin için önemlidir. Eğer sizi denetleyen kişiler varsa onlarla olan ilişkilerinizi iyi bir düzeyde tutmanız gerektiğini unutmamalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Çalışma arkadaşlarınızın sizinle ilgili olumlu düşünceler geliştirmesini istiyorsanız kendinizi daha açık bir şekilde ifade etmeye özen göstermelisiniz. Olumsuz koşulları kontrol etmeye çalışırken kendinizi zihinsel ve bedensel olarak çok fazla yormamaya dikkat etmelisiniz sevgili Koç Burçları. Beslenmenize ve bedensel aktivitelerinize dikkat etmelisiniz. Duygularınızın karışık olduğu geçmişle ilgili konulara gelişmeler gerçekleşebilir. 13 Nisan 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Perşembe günü duygularınızın tam olarak size ne dediğini anlayamadığınız durumlar yaşayabilirsiniz. Gün içerisinde yaşadığınız ve geçmişte yaşanan olaylara bağlı olan birçok etken kendinizi karar verme konusunda oldukça yorgun hissetmenize yol açabilir sevgili Boğa Burçları. Hayatınıza giren insanlara iyi niyetle yaklaşıyorsunuz ancak buna rağmen zarar görüyor olmak sizin anlamlandırmakta güçlük çektiğiniz bir durum oluyor sevgili burclar.net okuyucuları. Bazı insanların sizden nasıl şeyler beklediklerini bir türlü anlayamıyorsunuz. Tüm bu düşüncelerin ve olayların ışığında siz de sinirlerinize hâkim olamayıp sert tepkiler vermeye meyledebilirsiniz. Ancak bu şekilde çözüme kavuşmayacağınızı bilmelisiniz sevgili Boğa Burçları. Kendinizi üzmek ve çevrenizdekilerin tepkisini çekmek yerine daha ılımlı ve akılcı yaklaşımlar sergileyerek istediğiniz sonuçlara ulaşmaya çalışmalısınız. Romantik ilişkiniz sizin için kafa karıştırıcı olabilir. 13 Nisan 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Perşembe günü mesleki olarak sizi düşündüren etkiler varsa bunların çözümü üzerine düşünmek isteyeceksiniz. Projelerinizi gerçekleştirebilmeniz için size sunulan şartlardan memnun olsanız da bunların yeterli olmadığını fark edeceksiniz sevgili İkizler Burçları. Bu noktada elinizdekilerle yetinip yolunuza devam edebilirsiniz veya her şeyin tam istediğiniz gibi olması için yetkili kişilerle iletişime geçmeyi düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ailenizle ilgili bazı sorunlar tekrar gün yüzüne çıkabilir. Sevdiğiniz kişiyle aralarındaki sürtüşmenin nedenleri üzerine düşünmek yerine olaylara anlık ve geçici çözümler getirmeye çalışıyorsunuz. Huzurunuzu sağlayacak metotları daha derin bir şekilde düşünmeli ve kendinize bu konuda keskin bir yol çizmelisiniz sevgili İkizler Burçları. Aksi halde içinde kaldığınız bu kısırdöngü herkesin huzurunu kaçıracaktır. Sizin tavırlarınız bu konuda büyük ölçüde belirleyici olacaktır. 13 Nisan 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Perşembe günü romantik ilişkilerde duygusal tepkilerini kontrol etmekte güçlük çekebilirler. İçinizdeki sıkıntılardan kurtulabilmek için bir yöntem bulmaya çalışabilirsiniz. Sürekli yapmak istediklerinizin önünde oluşan engeller sizin sağlıklı bir şekilde plan yapmanızı imkânsız kılıyor sevgili Yengeç Burçları. Peşinden koştuğunuz ancak gerçekleşme ihtimalinin artık düşük olduğunu düşündüğünüz hayallerinizden vazgeçmeyi düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Mücadele etmek istiyorsanız da daha önceden denemediğiniz yeni yollar denemeniz gerekebilir. Eğer biriktirdiğiniz işleriniz varsa onları düzenlemek için girişimde bulunabilirsiniz. Gerçekleşecek olaylarla ilgili her zaman olumsuz ihtimalleri göz önünde bulunduruyorsunuz sevgili Yengeç Burçları. Bunun yanında bu alışkanlığınız kolayca karamsarlığa kapılmanıza neden oluyor. İçinizdeki güçlü yanları ortaya çıkarmalısınız. 13 Nisan 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Perşembe günü maddi konularda kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir gün olacaktır. Geçmiş günlerde üzerinizdeki olumsuz etkilerle birlikte yanlış kararlar vermiş olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak bugün yaşayacağınız gelişmeler sayesinde kendinizi fazlasıyla rahatlamış hissedeceksiniz. Her ne kadar şansınız dönmüş olsa da siz aklın ışığında hareket etmekten vazgeçmemeli ve yapmanız gereken bütün kontrolleri gerçekleştirmeden hiçbir işe girişmemelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Seyahatle ilgili planlarınız olabilir. Bu planlarınızın kısa süreli olmasını umsanız da gün sonunda uzun süreli seyahatlerle ilgili düşünceleriniz ön plana çıkabilir. Taşınma gibi bir düşünceniz varsa bununla ilgili maddi olarak bir sorun yaşamayacağınızdan emin olacaksınız. Hayatınızın sizin için sakladığı sürprizleri bugün merakla bekleyeceksiniz sevgili Aslan Burçları. Yeni tatları ve yerleri keşfetmek için duyduğunuz heyecanı dışa yansıtacaksınız. 13 Nisan 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Perşembe günü aklınıza koyduklarınızı gerçekleştirme konusunda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Çoğu zaman yağmak istediklerinizin önünde bir engel olmamasına karşın siz kendi kendinizi engelliyorsunuz sevgili Başak Burçları. Farklı şeyler denemekten huzurunuzun kaçacağı korkusuyla kaçınıyorsunuz. Yine aklınızdaki soru işaretleriniz sizi ürkütemeye devam etse de bunun ilerlemenizin önünde bir engel teşkil etmemesi gerektiğini düşüneceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Olasılıkları göz önünde bulundurarak yeni girişimlerde bulunabilir ve korumak istediğiniz değerlerinizi de bir kenarda tutabilirsiniz. İş hayatınızda sahip olmanız gerekenlerin size sunulmadığını düşünebilirsiniz. Bunun için mücadele etmek sizi yoracak olsa da sizin hakkınızı başka hiç kimsenin savunmayacağını bilmeli ve buna uygun bir şekilde davranmalısınız sevgili Başak Burçları. Sevdiğiniz kişinin size karşı tutumları gününüzü güzelleştirecektir. 13 Nisan 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Perşembe günü iş yaşamınızda sizi bedensel ve zihinsel olarak yoracak etkilerle karşılaşabilirsiniz. Her şeyin üstesinden gelmenin bir yolu bulunduğunu unutmamalısınız sevgili Terazi Burçları. Zorluklarla karşılaştığınızda hemen yılgın tavırlar sergilemek yerine işleri nasıl yoluna koyabileceğiniz üzerine kafa yormak isteyebilirsiniz. Hayatta her zaman işlerinizin yolunda gitmeyeceğini kabul etmelisiniz ve mücadelenin yaşamın ta kendisi olduğunu hatırlamalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk yaşantınız yüzünüzü güldürecek etkilerle dolu olacaktır. Ufak tefek sorunlarınızın olması aranızdaki bağı bozmaya kesinlikle yetmiyor. İletişimsel bazı sorunlar yaşayabileceğiniz insanlardan uzak durmanız sizin açınızdan uygun bir tercih olacaktır sevgili Terazi Burçları. Sorun olmasın diye düşüncelerinizi gizliyorsanız bu davranışınızın ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlara yol açacağını bilmelisiniz. 13 Nisan 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Perşembe günü iş yaşantınız gündeminizi meşgul edecektir. Memnun olmadığınız koşullar varsa ve bunları değiştirmek istiyorsanız harekete geçmeniz gerektiğinin bilincinde olmalısınız. Yalnızca memnun olmadığınız durumları ifade ediyor oluşunuz değiştirmek için bir şeyler yaptığınız anlamına gelmez sevgili Akrep Burçları. Aşk yaşantınızdaki düzeni oluşturan dinamikleri göz önünde bulundurarak bazı değişimlerin zamanının geldiğini düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu konuda nasıl davranmanız gerektiğini sevdiğiniz kişiyle birlikte fikir alışverişinde bulunarak çözmeye çalışacaksınız. Neticede geleceğinizi etkileyecek kararlar alma konusunda hızlı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek için karşınıza fırsat çıkarsa bunu kaçırmamak için kendinizi ön plana çıkarmanız gerekebilir sevgili Akrep Burçları. İş yaşantınızdan başlayarak bir takım yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. 13 Nisan 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Perşembe günü aklınızı kurcalayan birikmiş işlerinizi yoluna koymak için çaba harcayacaksınız. Düzenli bir hayat arzunuz olduğu için hayalini kurduğunuz standartlara ulaşmak için sınırlarınızı zorlamaktan çekinmiyorsunuz sevgili Yay Burçları. Eğer istediğiniz düzene kavuşmak için şuanda var olan düzeninizi yıkmanız veya sarsmanız gerekecekse bundan çekinmeyeceksiniz. Kısa süre sıkıntı çekecek olsanız da sonucunda kavuşacağınız ödül sizi motive edecektir sevgili burclar.net okuyucuları. İş yaşantınız hayatınız için odak noktası oluşturuyor. Bu nedenle orada kendinizi iyi hissetmenin önemli olduğunu biliyorsunuz. İlerleme adına yapmak istediklerinizi gerçekleştirmenizin önünde engeller olduğunu düşünüyorsanız işinizle ilgili sorgulamalar yapabilirsiniz. Değişimden ve rahatınızın kaçmasından çekinmeyeceksiniz sevgili Yay Burçları. İnsanlara güveniyor olsanız da işinizi sağlama almalısınız. 13 Nisan 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Perşembe günü geçmişte yaşanmış olan olumsuzlukların gölgesini üzerlerinde hissedebilirler. Eğer sizi rahatsız eden noktaların tam olarak neler olduğunu kavrayabilirseniz düzeltme konusunda da istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların sizinle ilgili olumlu düşünceler geliştirmesini istiyorsunuz ve bunun için de iletişimsel mevzularda elinizden gelen dikkati göstereceksiniz. İnsanların size söylediklerinin altında yatan gerçek manalar üzerine derin düşünceleriniz olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Herkesin size karşı açık bir şekilde fikirlerini ifade ettiklerini düşünmüyorsunuz. Tepkilerinizi her zaman kontrol ediyorsunuz ve insanlara ne kadar kızgın olsanız da kırıcı tavırlar sergilemiyorsunuz. Ancak bunu anlamayan kişiler size istediklerini yaptırabileceklerini zannedip size zarar vermeye çalışabilirler sevgili Terazi Burçları. Gerçekleştirmek istediğiniz projeleriniz için ani kararlar vermemeye çalışmalısınız. 13 Nisan 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Perşembe günü öncelikle parasal işlerinizi ne şekilde yönlendireceğiniz üzerine kafa yormanız gerekecektir. Alacak verecek işlerinizi dengeli bir şekilde halletmezseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Önemli kararlar vermeniz gerekiyorsa bu konuda kendinizi gergin hissedebilirsiniz sevgili Kova Burçları. Ancak akılcı bir şekilde hareket ettiğiniz sürece sorun yaşamayacağınızı bilmelisiniz. Mantığınızın sesini dinlediğinizde bütün çözümleri bulamadığınızı düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Sıkıştığınız noktalarda son kararı verebilmek için hislerinize güvenmeniz gerekebilir. Bugün insanlarla olan iletişiminiz kuvvetli olabilir. Elbette ki ne kadar çok insanla muhatap olursanız sorun yaşama ihtimaliniz de o kadar yüksek olacaktır sevgili Kova Burçları. Elinizde olanların tadını çıkarmanız için karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmeniz için gözünüzü açık tutmanız gerekir. Gücü elinizde bulundurmak için çaba göstermeniz gerekmektedir. 13 Nisan 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 13 Nisan 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Perşembe günü karşınıza birçok mesele çıkabilir. Sorunlarla karşılaşacak olmak sizi yıldırmayacak aksine çok daha enerji dolu bir şekilde her şeyi halletmek için hızlı bir şekilde harekete geçeceksiniz. Eğer ne yapacağınızı kesin bir şekilde biliyorsanız karşınıza çıkan sorunların sizin için hiçbir önemi kalmaz sevgili Balık Burçları. Yeter ki aklınızdakileri uygulayabileceğiniz bir ortam bulun. Aşk yaşantınızda sizi sıkıntıya sokan durumlar içerisinde kalabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İçinde bulunduğunuz durumları yorumlarken geçmişte yaşadığınız sorunları tekrar gündeme getirmemeye çalışmalısınız. Bütün sorunlarınızın temelinde maddiyat yatıyorsa bunun çözümü çok zor olmayacaktır. İnsan ilişkilerinizi olumlu bir şekilde sürdürmeye çalışmalısınız sevgili Balık Burçları. Hayatta tutunduğunuz sevgiyi ve dostluğu korumak için çaba harcayacaksınız. Özgürlüğünüzü kazanmak adına girişimleriniz olacaktır. 13 Nisan 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı