BurçlarGenel

13 Nisan 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

13 Nisan 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:

Bugün birden fazla çalışma içindesiniz. Duygu ve düşüncelerinizi rahat bir şekilde ifade etmeniz sayesinde, gireceğiniz ortamlarda karşınızdaki kişileri çok kolay bir şekilde etkiliyorsunuz. Yoğun bir yaşam trafiği içinde olacaksınız. Yakınlarınızla kuracağınız güçlü bağlar sayesinde güçlendiğinizi hissediyorsunuz.

13 Nisan 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:

Güneş bilinçaltınızı etkilemekte ve olayları güçlü bir şekilde düşünmenize neden olmaktadır.Bu gün planlarınızı gizli tutmak zorunda kalmanız, sizi rahatsız edecektir. Fakat işinizi yapmanız açısından, bilgilerinizi daha sonra ortaya çıkarmalısınız. Çevrenizdeki yanlış gelişen olayların canınızı sıkmasına karşın, yapacağınız hiçbir şey yok.

13 Nisan 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerlerken hayallerinizde geniş bir yükselme söz konusu. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün ileri hareketiyle organizasyon çalışmalarınız hız kazanacak. İsteklerinizde yapıcı ve sonlandırıcı davranmak çevrenizde güçlü bir etki uyandırıyor. Dostlarınızın size ihtiyaçları var. Onlara şans tanımalısınız.

13 Nisan 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:

Bugün bilinçaltınızda çeşitli takıntılarınız olabilir. Düşüncelerinizde aşırıya kaçacak ve olayları sanal bir şekilde değerlendireceksiniz. Birden fazla konuya ilgi duymanız ve her konun ayrı bir özen gösterilmesi gerektiği için gücünüzü aşan sorunların altında ezildiğinizi hissetmek sizi bunaltacaktır. Sezgilerinizden destek alabilirsiniz.

13 Nisan 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:

Yönetici gezegeniniz Güneş’ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde gücünüzün ikiye katlandığını görüyor ve ideallerinizden ödün vermek istemiyorsunuz. Üstün koşulların size sunulmasını beklemeden gerekli kişileri hedeflemelisiniz. Bugün arkadaşlarınızı ikna etmeniz zor olmayacak ve güç birliği içinde çalışacaksınız. İsteklerinizde ısrarcısınız.

13 Nisan 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:

Bugün Ay tepe evinizde ilerliyor. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler içindesiniz. Çevrenizi ikna etme ve politik davranma konusunda becerinizi gösteriyorsunuz. Patron ve amirlerinizin size yaklaşımları herkesten daha farklı. Sonuçların sizi sıkmayacağından emin olabilirsiniz. Sadece sabırlı davranmakla çok şey kazanacaksınız.

13 Nisan 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:

Haksızlıkların sizi etkilediği bir gün. Çevrenizde bir çok kişiyi empati yeteneğinizle hissederken, imkanlarınız dahilide bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Hareketli ve sosyal davranışlar sergilemeniz, duygusal gerginliğe de neden olabilir. Gün içinde dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Bugün kendinizi yormamalısınız.

13 Nisan 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:

Bugün her konuyu inceliyor ve detayların üzerinde çok fazla duruyorsunuz. Meraklı yapınızı tatmin etmek için türlü bilgiye sahip olmak istemeniz, son derece doğal. İşinizle ilgili hedefleriniz var ve daha çok araştırmaya ihtiyacınız var. Kendinizi ifade ederken, doğru kelimeleri kullanacak ve sezgilerinizi ön plana çıkaracaksınız.

13 Nisan 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken duygusal ilişkinizdeki sorunlara hedef olabilirsiniz. Çok fazla fikir değiştiriyor ve kendi doğrularınızla hareket etmek istiyorsunuz. Partnerinizin sizden beklediği güven duygusu. Bu duyguyu ona hissettirdiğinizi zaman her şey daha da kolaylaşacak. İşbirliği içinde olmanız gereken bir gün.

13 Nisan 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:

Çalışma hayatınızdaki aksayan problemlerden kendinizi sorumlu tutmak istemiyorsunuz. İşbirliğine önem vermenize rağmen rutin işlerden nefret ediyor ve sabit hareketlerin size fırsat kaybettireceğine inanıyorsunuz. Bugün, başlattığınız işleri kendiniz tamamlamalı ve hiç kimseye ödün vermemelisiniz. Aklınızın karışmasını önlemiş olursunuz.

13 Nisan 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:

Aşk yaşantınızda bir çok sorun üst üste gelebilir. Renkli bir yaşamdan yanasınız fakat bugün flört bazında duygulardan uzak kalmalısınız. Sosyal yaşantınızın hareketli olmasından dolayı çevrenizde siz yaklaşmak isteyenler olacaktır. Bugün ailenizin ihtiyaçlarına yer vermek istiyor ve onların menfaatlerini ön plana çıkarıyorsunuz.

13 Nisan 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:

Duygularınızla aklınızı bağdaştırabilen bir davranışı benimsiyor olmanız bugün size yaklaşmak isteyen kişileri şaşırtabilir. Onlarla yapacağınız konuşmalarda, akıllarına çeşitli sorular gelecek ve istedikleri yanıtları sizden alamayacaklardır. Politik bir düşünce içindesiniz ve olayları yeniden şekillendirmek istiyorsunuz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı