BurçlarGenel

13 Mayıs 2017 Cümartesi Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Cumartesi günü işinizle ilgili ufak tefek birkaç meseleyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Aklınıza yatmayan bazı durumlar varsa kısa süre içerisinde bunları çözmek için elinizden geleni yapacaksınız. Hafta sonunuzu sakin ve huzurlu bir şekilde geçirebilmeniz için aklınızda herhangi bir sorun olmaması gerekir. Bunun için siz yardımcı olmasını isteyeceğiniz kişiler olabilir. Ancak bu konuda beklediğiniz sonuçla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşüktür. Parasal olarak beklentilerinizi karşılaşamayan bir işe sahipseniz yeni girişimlerde bulunmayı tercih edebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Kendinizi bu konuda geliştirebilmek için yeni fikirlere ve bakış açılarına ihtiyaç duyacaksınız. Sizin için en doğru olanın ne olduğu konusunda net fikirleriniz vardır. Karşınıza çıkan hiç kimse bu fikirlerinizi değiştiremez. Siz değişimden değil sabitlikten yanasınızdır. Aklınızı kurcalayan sorunlardan kendinizi kurtarmalı ve yapılması gereken işlere yoğunlaşmalısınız. 13 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Cumartesi günü planlarınızın gerçekleşmesi hayaliyle uyanacaksınız ancak hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sizin düşüncelerinizdeki dünyayla gerçeklik arasında oldukça fazla mesafe vardır. Siz her şeyi planlayıp işlerinizi düzenlemiş olsanız da etrafınızdaki koşullar onları gerçekleştirmenizi olanaksız kılacaktır. Sinirlerinizin gerilmesi size herhangi bir fayda sağlamayacağı için kendinizi çok fazla yormayacaksınız. Olayları akışına bırakma konusunda oldukça olgun bir tavır sergileyebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün sosyalleşmek ve kendinizi toplumun bir parçası gibi hissetmek istersiniz ancak buna rağmen çevrenizde sizi anlayacak hiç kimsenin olmadığını fark edebilirsiniz. Bu hissiyattan kendinizi kurtarmanız için yapabileceğiniz bir şey olmadığını ve bunun sizin suçunuz olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak kendinize uygun olan insanları kendinize uygun olmayan mekânlarda bulamazsınız. Bu konuda kendinizi sorgulayabilirsiniz. 13 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Cumartesi günü aşk hayatı ve gelecek planları arasında kalabilirler. Siz her zaman kendi kariyeriniz ve arzularınız doğrultusunda hareket ettiniz. Kendinizi hiç kimse için değiştirmediniz ve değiştirmeyi de düşünmezsiniz. Sizi seven kimse sizi olduğunuz gibi kabul etmelidir. Ancak bazen hayatta öyle yol ayrımlarına gelinir ki kendinizden ödün vermeden ilerleyebilmeniz mümkün değildir. Bugün bu konuda yaşayacağınız sıkıntı sizin için bir dönüm noktası olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer sevdiğiniz kişiden vazgeçmeyi düşünmüyorsanız kendinizle ilgili büyük bir değişiklik yapmaya kendiniz razı olacaksınız. Bu durumun sizi çok rahatsız edeceğini düşünseniz de aslında ummadığınız bir şekilde ferahlamış hissedeceksiniz. Gün ortasında kariyeriniz ve meslek seçiminizle ilgili bazı sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Kararınız ne olursa olsun kendinizi daha özgür ve hafif hissedeceksiniz. 13 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Cumartesi günü cesaret etmek ve yerinde saymak arasında gidip gelecekler. Hayatta istediklerinizi gerçekleştirme konusunda çok fazla girişiminiz olmamıştır. Kaderiniz nasıl giderse siz de ona ayak uydurduğunuzu ve aslında bunu değiştiremeyeceğinizi düşünürsünüz sevgili Yengeç Burçları. Aslında bu kaderci yaklaşımınızın sebebi kendinize çok fazla güvenmemenizdir. Ancak bugün öylesine bir noktaya gelirsiniz ki cesaretle öne atılmaktan başka çareniz kalmaz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün şunu anlarsınız ki siz kendiniz için mücadele etmezseniz ve ses çıkarmazsanız birileri sizin için bir yol çizer ve siz o yoldan gitmek zorunda kalırsınız. Bu konuda çok fazla eleştiri almış olsanız da bunları çok önemsememişsinizdir. Yaşanmışlık ise göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir sevgili Yengeç Burçları. Bugünkü cesaretli tavırlarınız sizi izleyen insanları etkileyecektir. Geleceğiniz için önünüzde yeni kapılar açılabilir. 13 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Cumartesi gününe arzuladığınız gibi sakin bir şekilde başlayamayabilirsiniz. Sevgilinizle birlikte yapmak istedikleriniz konusunda bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir ve bu nedenle de güne oldukça sinirli bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Kendinizi hiç kimseye bağımlı hissetmek istemiyorsunuz. Sevginizi bağlılıkla göstermek size göre değildir sevgili burclar.net okuyucuları. Kısacası aşk için özgürlüğünden vazgeçecek insanlardan olmayı kabullenemiyorsunuz. Bu nedenle de sürekli yeni bir adım atmadan önce sevdiğiniz kişiyle çatışıyorsunuz. Ancak bunun bir orta yolunu bulma konusunda gönüllü olmalısınız. Zira karşınızdaki kişinin arzularını da dikkate almanız gerektiğinin farkındasınız. Hayata dair arzularınızla ilgili ufak tefek çalışmalarınız olabilir sevgili Aslan Burçları. Bunun için enerjinizin biraz düşük olduğunu düşünseniz de toplum içine girip insanlarla bir araya gelince her şeyin düzeleceğini göreceksiniz. 13 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Cumartesi günü hayatınızın yeni bir aşamasına geçtiğinizi düşünebilirsiniz. Romantik anlamda kendinize çok fazla güvenemiyorsunuz. Hem duygularınızı ifade etme konusunda hem de karşınızdaki insanı etkileme konusunda çok başarılı olmadığınızı düşünmüyorsunuz sevgili Başak Burçları. Ancak kendinize şunu hatırlatmanız faydalı olabilir, kimse sosyal anlamda her şeyi doğduğu andan itibaren bilemez. Bunları deneyimleyerek, düşe kalka öğrenirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer denemezseniz arzuladığınız mutluluğu da bulamazsınız. Mesleki olarak beklentilerinizi hep düşük tutmuş olabilirsiniz. Bu konuda kendinize duyduğunuz güvenin yükselmesi için bazı küçük gelişmeler faydalı olabilir. Bugün her anlamda sizi şaşırtacak gelişmeler gün sonunda hayata dair bakışınızı büyük ölçüde değiştirecek etkilere sahiptir sevgili Başak Burçları. İçinizdeki olumlu enerji çevrenizdeki olumlu gelişmelere yansıyacaktır. 13 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Cumartesi günü sosyal ilişkiler bakımından oldukça girişken bir tavır sergileyebilirler. Hafta içinde iş hayatından ve hayatın monotonluğundan oldukça sıkılmışsınızdır. Sinirinizi bozan birkaç olay gerçekleşmişse bunları unutmak için insan içine çıkmak size iyi gelecektir sevgili Terazi Burçları. Her ne kadar kendinizi iyi hissetmek için insan içine çıksanız da hâlihazırda içinizde fazlasıyla olumlu bir enerji barındırıyorsunuz. Bu olumlu enerjinin yüzünüze ve davranışlarınıza yansıması diğer insanlar tarafından görülecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Aile hayatınızla ilgili sıkıcı meselelerin gündeme gelmesi bütün ruh halinizi değiştirebilir. Bu şekilde kendinizi kötü hissetmemek için iletişiminizi azaltmayı ve hatta bir süre uzaklaşmayı düşünebilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Böyle bir durumda önem sıralaması yapmak size yardımcı olacaktır. Maddi açıdan kendinizi yetersiz hissetmeniz durumunda size yardımcı olacak dostlarınız olacaktır. 13 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Cumartesi günü çevrenizdeki insanları fazlasıyla şaşırtacak tavırlar sergileyebilirsiniz. İnsanlarla geçmiş günlerde kararsız olduğunuz ve mutsuz olduğunuz konularla ilgili konuşmuş olabilirsiniz. Bugün ise her şeye bir anda karar vererek birçok yeni adım atacak ve etrafınızdaki birçok insanı şaşırtacaksınız. Aşk hayatınızla ilgili yakınıp durduğunuz bir konuda cesaretinizi toplayarak her şeyi istediğiniz şekle getirmeyi başaracaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu şekilde de hayatınızın geri kalan alanlarında kendinize olan güveniniz yükselecek ve sürekli söylenen halinize veda edeceksiniz. Geçmişin izlerinden kendinizi kurtarmalı ve artık ileriye bakmaya başlamalısınız. Parayla ilgili sizi geren bazı meseleler vardır. Bu ortak işler veya aile miraslarıyla ilgili olabilir. Her şeyi resmi akışına bırakarak kendinizi sorunlardan uzak tutabilirsiniz sevgili Akrep Burçları. Neticede olması gereken gerçekleşecek, su yolunu bulacaktır. 13 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Cumartesi günü birlikte yaşadığınız veya birlikte vakit geçirdiğiniz insanlarla iletişim kurmakta ve anlaşmakta büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer birisiyle aranızda sorun varsa bu meseleyi bir an önce irdelemek ve çözümlemek istersiniz. Ancak bu isteğinizin neticelenebilmesi için karşı tarafın da sizin gibi bir amacının olması gerekir. Size barışçıl bir şekilde yaklaşmayan birine karşı nasıl anlayışlı olabileceğinizi kestiremezsiniz ve bu konuda da bir noktadan sonra çaba göstermekten vazgeçersiniz. Bugün sağlığınızla ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Yedikleriniz konusunda çok daha dikkatli olmaya ve bol bol egzersiz yapmaya çalışmalısınız. Bedensel olarak rahatlamanız zihinsel olarak da hafiflemenizi sağlayacaktır. Alacağınız kararları netleştirmek için bazen çıkıp sakin bir yürüyüş yapmak oldukça faydalıdır. Maddi işlerinizle ilgili olumsuz sayılabilecek hiçbir durum söz konusu olmayacaktır. Yalnızca gelir gider dengeniz konusunda dikkatli olmalısınız. 13 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Cumartesi günü kendilerini engelleyen etkiler ve bunlardan kurtulmak üzerine derin bir şekilde düşünmek isteyebilirler. Kendinizi geliştirmek adına giriştiğiniz işlerde dikkatinizi toplayamıyor oluşunuzun en önemli nedenlerinden bir tanesi de sorumluluğunuzda olan birçok şeyin sürekli kafanızı meşgul etmesidir. Kendinize vakit ayırabilmek için net çizgilerle vaktinizi ayırmalısınız. Geleceğinizle ilgili çok büyük planlarınız olmasa da hayalini kurduğunuz ne varsa oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun için elinizden gelen her şeyi yaptığınızı düşünüyorsanız kendinizi fazlasıyla hafif ve özgür hissedersiniz. Hafta içinin yüklerini üzerinizden atabildiğiniz için yeni düşüncelere ve etkinliklere yer açmaya çalışacaksınız. Uzun zamandır sabit durduğunuzu düşünerek seyahat planlarınızı hızlandırmayı düşünebilirsiniz. Sevgiliniz varsa birlikte yeni adımlar atmak ilişkinize renk getirecektir. 13 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Cumartesi günü hafta içinde maruz kaldığınız ve sizi rahatsız eden muamelelerin etkisinden kendinizi kurtarmak için insanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Çevrenizde bulunan insanlar sürekli yaptıklarınızı sorgulamaktan ve yargılamaktan keyif alıyor gibidirler. Siz ise yapmak istediğiniz veya yaptığınız hiçbir şeyin açıklamasını yapmak zorunda hissetmezsiniz. Eğer bir şey sizin aklınıza yatıyor ve sonuçları da yalnızca sizi etkiliyorsa bu konuda hiç kimseye açıklama yapma zorunluluğunuz olmadığını düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak elbette ki etrafınızdaki işgüzar kişiler bu şekilde sinirlerinizi bozarlar. Duygularınızın karmaşık olduğu bir gün geçirebilir ve sevdiğiniz kişiyle de çok fazla yakınlaşmak ve iletişim kurmak istemeyebilirsiniz sevgili Kova Burçları. Bugün hedeflerinizle ve izleyeceğiniz yolla ilgili çok fazla düşünce elde edeceksiniz. Kendinize güvenmeli ve zaman kaybetmemelisiniz. 13 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 13 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Cumartesi günü hafta içinde başarısız olduğunu düşündüğü işlerin telafisini yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edebilirler. Bazı zamanlarda kendinize haksızlık ediyorsunuz ve her şeyin mükemmel olması uğruna hiçbir başarı göstermemişsiniz gibi davranıyorsunuz. Elbette ki bu davranışınız sizi her zaman daha ileriye taşıyor ancak sinirlerinizin de bozulmasına yol açıyor. Geleceğinizle ilgili kaygı duyduğunuz çok fazla konu yoktur sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak para konusunda artık rahata kavuşmayı hayal edersiniz. Bunun için kısa bir süre daha beklemeniz gerektiğini bilmelisiniz ve aklınıza kötü şeyler getirmemelisiniz. Sabırsız davranmak sizin için her zaman büyük bir sorun olmuştur sevgili Balık Burçları. Bugün için kendinizi engellemeye ve sonuçları beklemeye çalışmalısınız. Duygusal manada kendinizi güçlü hissedeceğiniz gelişmeler olacaktır. Dostlarınızın varlığı size iyi gelecektir. 13 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı