BurçlarGenel

13 Haziran 2017 Salı Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Salı gününde kendinizle ilgili işlerinizi ön plana çıkaracaksınız ve insanların sizinle ilgili düşüncelerini hiçe sayarak ne istiyorsanız onu yapmaktan çekinmeyeceksiniz. Sizin üzerinizde baskı kurmaya çalışan ve yaptığınız her şeyi olumsuz bir şekilde eleştiren insanlara karşı artık tahammülünüz kalmamıştır. Bu nedenle de özellikle bu insanların tepkilerine karşılık sert tavırlar ortaya koyabilirsiniz. Maddiyatla ilgili işleriniz bugün sizin için çok fazla önem arz etmez ancak yapmanız gereken minimum ölçüde işi yaptıktan sonra asıl ilgilenmek istediğiniz meselelere yönelirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında aşk yaşantınızdaki hareketlenmeler sizi heyecanlandırabilir. İlişkinize güveniyorsanız onunla aranızdaki sorunları çok fazla önemsemezsiniz ve aslında her şeyin kendiliğinden çözüleceğine inanırsınız sevgili Koç Burçları. Ancak eğer yakın zamanda onu kıracak bir şey yaptıysanız kendinizi affettirmeniz gerekecektir. 13 Haziran 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Salı gününde sabahın ilk saatlerinde planladığınız işlerinizi yapmak üzere yola koyulacaksınız. Ancak hayat siz planlarınızı yaparken size çok başka sürprizler hazırlamış olabilir. Ummadığınız bir anda karşınıza çıkacak bir insan veya yaşanacak bir olay duygusal anlamda sizi çok fazla etkileyecek ve hayatınızın anlamını tekrar bulmuş gibi olacaksınız sevgili Boğa Burçları. Bu noktada hâlihazırdaki her şey sizin için anlamsız bir hale gelebilir. Gün ortasında kendi işlerinizle ilgilenme fırsatı bulacaksınız ve sizinle ilgili söylenen sözler üzerine düşünmek isteyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Arzu ettiğiniz şeyler gerçekleştirmek için bir fırsat elde edebilirsiniz ve bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirebilmek için harekete geçersiniz. Gün sonunda sizin için dinlendirici aktiviteler yapmak fazlasıyla önem kazanacaktır sevgili Boğa Burçları. Özellikle bu sakinliği paylaşabileceğiniz biri olursa sizin için en güzeli bu olacaktır. 13 Haziran 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Salı gününde sosyal ilişkiler konusunda kendilerini rahat hissedecekleri bir pozisyonda olacakları için insanlarla birlikte vakit geçirmekten fazlasıyla keyif alacaklardır. Ancak bu iletişimin oldukça yüzeysel bir seviyede kalmasını istersiniz ve asla tam olarak karşınızdaki insana içinizi açmazsınız. İş ortamınızda sizin düzenlediklerinizin dışında gelişen işler varsa bunların önünüze gelmesi sinirlerinizi yıpratıcı bir etkiye sahip olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Hiç kimsenin işlerine sizin kadar özenmediğini biliyor olsanız da bu ölçüde ihmalkârlık tahammül sınırlarınızı aşacaktır. Sosyal ortamlarda bulunmaktan ve insanlarla iletişim kurmaktan gün içerisinde yorgun düşeceksiniz. Zira düşünmeniz ve çözmeniz gereken birçok şey karşınıza çıkacaktır. Gün sonuna doğru sevdiğiniz kişiye karşı daha çok ilgi göstermek için planlar yapabilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Bunu gerçekleştirecek olmak sizi rahatlatacaktır. 13 Haziran 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Salı gününde her şeyin duygusal dünyanızla ilgili olduğu bir zaman diliminin içinde olacaksınız. Sürekli olarak hislerinizi sorgulamanız ve karar verirken size rehber olacak tek şeyin hisleriniz olmasını çevrenizdeki insanların yadırgamasını önemsemeyeceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Eğer mesleğinizle ilgili sizi rahatsız eden bir şeyler varsa bunun önüne geçmek için mesleki anlamdaki gücünüzü yükseltmeyi düşünürsünüz. Otorite olmak gibi bir derdiniz olmasa da işlerin sizin bildiğiniz gibi düzgün ilerlemesi için gereken buysa bunu gerçekleştirmekten çekinmezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugünkü işlerinizde hiç kimseye güvenmeyecek ve kendinizi garanti altına almak için çeşitli sözleşmeler yapmaya çalışacaksınız. Endişeli olmanız etrafınızdakiler tarafından anlaşılmıyor olsa da bunu önemsemeyeceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Gün sonu sizin yenilenmeniz ve dinlenmeniz için büyük önem arz edecektir. 13 Haziran 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, bu Salı gününde mekânsal değişimin duygusal rahatlama için oldukça uygun bir tercih olduğunu düşüneceklerdir. Hayalini kurduğunuz her şeyi elde edemeyebileceğinizin farkındasınızdır. Ancak sürekli aynı günleri tekrar tekrar yaşamak size kendinizi oldukça kötü hissettirir ve bu nedenle de içiniz daraldıkça kendinize kaçış yolları bulmaya çalışırsınız. Yapacağınız seyahat sizin için aydınlatıcı olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun için ihtiyacınız olan maddi olanağa sahipseniz düşünmeden yola koyulacaksınız. Seyahat konusunda bu kadar rahat olmanıza rağmen hayatınızdaki diğer değişimler sizi korkutabilir. Eğer işinizle ilgili bir girişim veya değişim söz konusu olacaksa alıştığınız şeylerden kopmak sizi korkutacaktır sevgili Aslan Burçları. Bedensel olarak sizi rahatsız eden bir probleminiz varsa bunu ertelemeden ilgilenmelisiniz. Olumsuz şeyler düşünüp kendinizi üzmektense elinizden geleni yapmaya çalışmalısınız. 13 Haziran 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Salı gününü fazlasıyla hareketli geçireceklerdir. Hafta başı olmasının da etkisiyle özellikle iş ortamınızda sürekli bir yoğunluk ve karar verme çabası içinde olacaksınız sevgili Başak Burçları. Siz her şeyi zamanı gelince yavaş yavaş çözme taraftarı olsanız da çevrenizde birlikte çalıştığınız insanların sabırsızlığını gördükçe kendinizi bir şeyler yapmaya zorunlu hissedeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Her şeyi oluruna bırakmak isterken hızlıca yapmak zorunda kaldığınızda elbette ki sinirleriniz gerilmiş olacaktır. Bu noktada da kendi isteklerinizi dayatmaya çalışabilir ve insanların sizden beklentilerini önemsemeyebilirsiniz sevgili Başak Burçları. Aşk hayatınızdaki anlaşmazlıklar son zamanlarda güvensiz olmanıza neden olmuş olabilir. İlişki dinamiklerinizi daha dengeli bir hale getirmeniz önemlidir. Romantik bir akşam planlamak bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Niyetinizin iyi olduğunu ifade etmek sizin için yeterli olacaktır. 13 Haziran 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, bu Salı gününde duygusal meseleler ön planda olarak güne başlayacaksınız. Özellikle gün içerisinde sizinle temas eden insanlara karşı kendinizi fazlasıyla hassas hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızın dışında da diğer insanların duygularını ve size olan davranışlarını çok fazla önemsiyorsunuz. Hatta bazen bu nedenlerle sevdiğiniz kişiyle tartışmalar yaşayabiliyorsunuz. Aranızdaki mesafenin diğer insanlarla olan anlaşılmaz iletişim modellerinizden kaynaklandığı düşünülebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında her şeyi ince ince planlamaya çalışabilirsiniz. Ancak bunu yapmanız size yalnızca vakit kaybettirecektir. Yapmanız gereken işleri düşünmektense onları yapmayı tercih etmelisiniz. Böylece ummadığınız şekilde günün doğal akışı sayesinde işleriniz yavaş yavaş hallolacaktır sevgili Terazi Burçları. Etrafınızda olup bitenlere dikkat etmeli ve size zarar vereceğini düşündüğünüz şeylere karşı önlem almalısınız. 13 Haziran 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, bu Salı gününde kendilerini hayatın doğal akışının içinden çıkararak sorumlulukları bir kenara itmek isteyebilirler. İş yaşantınızda size engel olan etkilere karşı içinizde büyük bir öfke biriktirmiş olabilirsiniz. Bu şekilde hiç kimseye bir şey belli etmeden devam etmeye çalışsanız da içten içe kendinizi yiyorsunuz. Mutsuz bir şekilde hayata devam etmektense sizi rahatsız eden şeylerle savaşmak size daha iyi gelecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Bunu yaparken yorulacak olsanız da neticede mücadele ettiğiniz için kendinizle gurur duymanın keyfini tadacaksınız. Yaptığınız iş anlamında kendinize ne kadar çok güvenseniz de neticede hata yapabileceğinizi düşünmelisiniz. Hatalarınız için kendinizi yıpratmaktansa nedenleri üzerine düşünmek ve tekrarlamamak için stratejiler belirlemek oldukça önemlidir sevgili Akrep Burçları. Akşam saatleri ise sevdiğiniz kişiyle geçirilecek sürpriz dolu dakikalarla dolu olacaktır. 13 Haziran 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, bu Salı gününde hayatınızın sizi getirmiş olduğu noktaya bakarak kendinizle ilgili yepyeni kararlar almakla ilgilenebilirsiniz. Sizi sizden daha fazla düşünen insanlara sahip olduğunuzu biliyorsunuz ve bu nedenle de kendinizi oldukça şanslı hissediyorsunuz. Ancak bununla birlikte böyle bir minnet duygusuyla baş etmek de size zaman zaman zor geliyor olabilir. Gün ortasına kadar işinizde fazlasıyla yoğun zamanlar geçirecek olmanız size kendinizi başta iyi hissettirecek olsa da hem bedensel hem de zihinsel olarak yorulacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Günün geri kalanında verimli olabilmek için ufak molalar vermek sizin için ferahlatıcı ve yenileyici bir etkiye sahip olacaktır. Eğer sorumluluğunuz altında olan kişiler varsa onların sizden isteklerini karşılamak gücünüzün sınırlarını aşabilir sevgili Yay Burçları. Bu konuda açık olmak ve yapamayacağınızı söylemek sizin için bir seçenek değilse orta yolu bulmaya çalışmalısınız. 13 Haziran 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, bu Salı gününde ilk saatlerde içlerinde büyük bir enerji olduğunu hissedecekler. Eğer içinizdeki bu enerjiyi kısa süre içerisinde olumlu bir işe yönlendirmezseniz gün içinde sıkılacaksınız ve hiçbir şey başaramadan günü tamamlayacaksınız. Öncelikle hayatın tadını çıkarmak ve doğadaki tüm güzellikleri fark etmek size kafanızı toparlamanız için bir fırsat olacaktır. Düşüncelerinizi netleştiremediğiniz konular varsa bugün içerisinde onlarla ilgili son kararları vermek sizin için büyük önem arz etmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Aksi halde ne yöne ilerleyeceğinizi bilmediğiniz için her şeyi yapabilecek bir durumda kalacak ve başkaları sizi nereye yönlendiriyorsa oraya gideceksiniz. Böyle bir durum da neticede sizi mutlu etmeyecektir. Gün sonuna doğru evinizle ilgili yapmayı düşündüğünüz bir değişiklik için son kararı vermek isteyebilirsiniz. Ancak böyle kararlar için uygun bir gün olmadığını bilmelisiniz. 13 Haziran 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, bu Salı gününün ilk saatlerinde kararsızlıklarıyla ön planda olacaklardır. Bugün almanız gereken önemli kararlarda yalnız başınıza olacağınız için hata yapmaktan her zamankinden çok daha fazla çekinirsiniz. Buna rağmen etrafınızdaki insanlarla olan iletişiminizde fazlasıyla zorlanabilirsiniz.  Sizden beklentileri olan insanlara karşı kendinizi savunmanız gerekebilir. Zira yalnızca kendi istediklerinizi gerçekleştirme konusunda oldukça ısrarcı olacağınız bir gün geçireceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Sizi anlamayan ve rahatsız eden kişileri hayatınızdan çıkarmak sizin için en huzurlu ve doğru yöntem olacaktır. Maddi olarak kendinizi güvence altına almak için yeni adımlar atmaktansa elinizdeki fırsatları değerlendirmeniz sizin için daha kazançlı bir yöntem olacaktır sevgili Kova Burçları. Hayatta sizi sıkan ve sürekli aynı olduğunu düşündüğünüz ne varsa bunların etkisinden kendinizi arındırmaya çalışmalısınız. 13 Haziran 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 13 Haziran 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Salı gününde içerisinde bulunduğunuz konumu göz önünde bulundurmandan maddi harcamalar yapma konusunda oldukça rahat davranabilirsiniz. Bugün içerisinde yaptığınız şey size kendinizi iyi hissettirecek olsa da daha sonradan başınıza açılacak sorunları göz önünde bulundurarak daha dikkatli olmak isteyebilirsiniz. Bugün ailenizin size karşı olan tavrını göz önünden geçirmek ve onlarla olan ilişkinizdeki çıkmazlara bir nokta koymak isteyebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Şefkatinizi ve iyi niyetinizi kaybetmeden kendinize zarar vermeyecek şekilde davranmayı önemsersiniz. Gün sonuna doğru sizi rahatlatacak aktivitelerin peşinden koşmalısınız sevgili Balık Burçları. Artık zaman geçti diyerek yapmak istedikleriniz konusunda kendi kendinizi engellemek yerine daha girişken ve cesaretli olmaya çalışmalısınız. Gün sonunda ise sevdiğiniz kişiyle birlikte romantik bir planı gerçekleştirmek üzere kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 13 Haziran 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı