BurçlarGenel

13 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burçlar Yorumları

Günlük Burç Yorumları 13 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burçlar

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
13 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe Koç Burcu

Finansal anlamda ekstra para kazanmanın yeni yollarını bulabiliyorsunuz. Bu, finansal olarak konuşulan yeni bir döngünün başlangıcı olabilir.
Para ve onunla ilgili her şey sizin için büyük ilgi olabilir. İstediğiniz şeyi bilmek ve onu temin etmek için yola çıkmak günün fırsatıdır.
Bugün kendinizi bir planlama ve kendini gerçekleştirme modunda bulabilirsiniz.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe Boğa Burcu

İşler son birkaç gündür çalışma alanında pek iyi gitmiyordu, ancak bugün bazı gelişmeler olacak. Çalışma alanınızın uyumunu korumak için
meslektaşlarınızla yapılan düzenlemelerin şart olduğunu unutmayın.Yanlış anlaşılmaları önlemek için elinizden geleni yapın ve gerçekleri kontrol edin.
Eğer mevcut partnerinizi bir öncekilerle karşılaştırıyorsanız, kaygan bir eğimde olursunuz. Arkadaşlarını ve sevgililerini oldukları gibi kabul et.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe İkizler Burcu

Şu anda çok fazla seçeneğin olduğunu hissediyor olabilirsiniz ve muhtemelen olumsuz bir sonuca varmaya gerçekten hazır değilsinizdir.Etrafınızdaki birisi, gereksiz bir güç mücadelesine katılmaya çalışacaktır.Bu süre zarfında daha iyi finansmanla sonuçlanan promosyonlar olasıdır ve bazı sıra dışı fikirler
yoluyla gelirinizi artırmanın alternatif yollarını da düşünebilirsiniz.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe Yengeç Burcu

Bugün yeni arkadaşlıklar ve yeni bağlantılar kuracaksınız.Yeni tanıştığınız arkadaşlardan biri, daha sonraki yıllarda çok anlamlı görünebilir, ancak şimdi böyle görünmeyebilir.
Merhametinizin güçlü olması güzel bir özellik ama gereksiz yere kendinizi feda etmeye çalışmayınız.Başkalarının yaptıklarına karşı uyanık ve uyanık olursanız, bireysel çalışmanızı daha iyi hale getirebilirsiniz. İçinizdeki endişelerden kurtulmak için , bakış açınızı değiştirin.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe Aslan Burcu

Son birkaç gün telaşlı oldu. Dolayısıyla, hedeflerinizi hayata geçirmeniz ve ilişkilerinizi kendi yaşamınızı ve ilişkilerinizi nasıl etkilediğini yeniden değerlendirmeniz gerekir.
Güvenle bağlanmayan insanlar ve durumlar, açığa çıkabilir.Hala işiniz ve profesyonel hedefleriniz üzerinde bir karışıklık havası hissediyorsunuz.Yeni fikirler yaratıcı olabilir ancak önce detaylara daha fazla dikkat etmek gerekebilir.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe Başak Burcu

Merkür’ün Neptün’le bir muhalefeti var, ve yakın ilişkilerde bazı dramlar olabilir. Yanıt vermeyen, kayıtsız, kesin olmayan veya aşırı belirsiz görünen olaylara ya da insanlara sinirli
olabilirsiniz. Kesin cevaplar ararken durumlar belirsizdir. Bugün size yalan söylediğinizi de sorgulayabilirsiniz.Bu gün aynı zamanda ilişkilerin sonları ve başlangıçları ile ilgili olabilir.Projelerinizin bir kısmı başarılı bir şekilde gerçekleşecek.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe Terazi Burcu

Sevilen biriyle yapılan sohbet bugün sizi rahatlatabilir, ancak gün ilerledikçe, düşünceleri bulutlandırabilen bir Merkür Neptün muhalefetine yöneliyoruz. Neye inanmak istediğimizi ve gerçek olanı ayırt etmek zor olabilir.Bugün yapıcı bir şey yapabilirsiniz, ancak aklınızdakileri başarmak için başkalarının yardımına başvurmanız gerekebilir. İletişim bugün anahtarın. Tartışırken bir çözüm yüzeye çıkabilir.Günün sonunda bir sürpriz sizi bekliyor.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe Akrep Burcu

İlişkiler, biraz rekabetçi olmasına rağmen, şimdi dinamik ve heyecan verici olabilir. Ailenizle, aile ile veya onunla ilgili konuşmalar yoğun ve açıklayıcı olabilir. Ancak, bugün Merkür ve Neptün arasındaki bir muhalefet, düşüncenize meydan okuyabilir. Belki de yeni seçenekleri ve olasılıkları görmek için zihninizi açabilir, ama aynı zamanda
yıkıcı olabilir ve özellikle arkadaşlar ve sevenler ile yanlış anlamalar mümkündür.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe Yay Burcu

Aşk ve cazibe, şu anda hayatınızda güçlü notlar. Cazibe gücünüz yüksek ve ilerlemeye devam etme duygusu var. Zorluklarla karşı karşıya kalıyorsunuz ve sorunları çözmeye kararlısınız, ancak gün ilerledikçe, olayları açıkça ve doğrudan ele almak daha zor hale geliyor. Ruh hali değişiyor, günümüzde muhtemelen ve neden kendinizi bu kadar
rahatsız hissettiğinizi ve durumu nasıl değiştireceğinizi açıklayamayacaksınız.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe Oğlak Burcu

Yeniden enerjilenmiş ve yeniden şarj edilmek istiyorsanız, eğlence sektörünüzde yenilikçi Uranüs’ün varlığı, zaman ayırdığınız zaman yaptığınız şeylere dayanmak yerine yeni seçenekleri keşfetmeniz için sizi teşvik eder. Bugün, içinde yeni ve kullanılmamış bir güç kaynağı keşfetme olasılığınız yüksektir. Hızlı, coşkulu iletişim, bugün karşılıklı olarak hareket eden biriyle bağlantı kurmaktır. Olumlu tepki veren ve objektif olamayacağınız gibi, sonuçlara atlamamaya çalışın.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe Kova Burcu

Mars burcunuza geri döndü , enerjini, güvenini ve cesaretini yeniden kazanıyorsun. Çekiciliğiniz artar ve kendinizi yaratıcı ve ikna edici bir şekilde ifade ettiğiniz için bu zamanı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hem ilişkilerinizde hem de mali işlerinizde olumlu değişiklikler var. Bu bölgeler bugün üst üste gelebilir ve size iyi bir gelir getirebilir.Tüm çabalarınızı yoğunlaştırmak ve emellerinizi ilerletmeye odaklanmak için en uygun zamandır.

 

 

 

13 Eylül 2018 Perşembe Balık Burcu

Bu gün biriyle bir bağlantını sonlandırabilirsiniz. Bugün dikkati dağıtmak çok kolay olsa da, ‘ Ayrıca yeni fikirler ve yaratıcı düşünme için güçlü bir zaman. Biraz alan ve özgürlük göz önüne alındığında, çok yenilikçi bir şeylere adım atabilirsiniz.Bu süreçte sizinle aynı şeylerden zevk alacak ve potansiyelinizi de tanıyacak biriyle tanışacaksınız.Gün senin için büyük bir iyimserlik getirecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı