BurçlarGenel

13 Eylül 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, bu Salı gününde aşk yaşantınızda size kendinizi heyecanlı hissettirecek olan gelişmelerin yakın olduğunu hissedersiniz. İçinizde beslediğiniz bu heyecanla birlikte hayata bakışınız da önemli ölçüde değişkenlik gösterecektir. Mesleki olarak yaşama tutunmanızı sağlayan görevlerinizi yerine getirmek adına etkili bir şekilde çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanlar çalışma azminize ve başarı oranınıza şaşıracaklardır. Hedeflediğiniz bir şeyi elde etmek için herkesin gittiği yollardan gitmeyebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İzlediğiniz yollar size özeldir ve aynı zamanda da aklınızdaki kaçış noktalarını ve insanların zaaflarını bu anlamda oldukça iyi kullanırsınız. Sanat anlamında sizi memnun eden dalın ne olduğunu bulmak duygularınızı ifade etme konusunda size yardımcı olacaktır. Sosyal ortamlarınızda dostlarınızla olan iletişiminizi güçlendirebilmeyi önemseyecek ve bu anlamda kendinizi geliştirmeyi hedefleyeceksiniz. 13 Eylül 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, bu Salı gününde aşk yaşantınızla ilgili duygularınızın oldukça yoğun olduğunu hisseder ve içinizdeki duyguların dışa vurumu konusunda cömert davranırsınız. Neşeli olduğunuz için bulunduğunuz her ortamda bunu sergilemek ve ilgi çekmek ister istemez gerçekleşen bir durum olacaktır. Ancak sizin bu mutlu ve rahat halinizden haz etmeyen bazı insanlarla aranızda sürtüşmeler yaşanabilir. Eğer size yöneltilen eleştirileri çok ciddiye alırsanız mutsuz olmak için çok fazla sebep bulursunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Yaptıklarınızda bir yanlış olmadığını düşünüyor ve kendinize güveniyorsanız bu seslere hiç kulak asmanıza gerek yoktur. Bugün iş konusunda sizi zorlayacak bazı projelerle karşılaşabilirsiniz. İşlerinizi sonuçlandırabilmek adına yoğun bir şekilde çalışmayı düşünürsünüz ve istersiniz. Buna rağmen yapmanız gerekenlerle ilgili size bir şeyler dikte edilirse hevesiniz kaçar ve her şeyi durdurmak istersiniz. Gün sonuna doğru sanatsal aktivitelerdeki gücünüzü sergilemek istersiniz. 13 Eylül 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, bu Salı gününde toplum içerisindeki hareketleriniz hem yapacaklarınızı hem de ruh haliniz açısından fazlasıyla belirleyici olacaktır. Mesleki anlamda aklınıza koymuş olduğunuz işleri gerçekleştirmek sizin için çok önemlidir. Bu işlerin önünde engel oluşturabilecek bir şeyler varsa bu engellerin ortadan kalkması elbette ki çok önemlidir. Ancak bir yandan da şunu bilirsiniz ki iş yerinizde sevilmek size aynı zamanda güç de kazandırır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu noktada iletişim halinde olduğunuz insanların size karşı olumlu duygular beslemelerini önemsersiniz. Oldukça profesyonel tavırlar içerisinde işinizi yapıyor olmanızla işi bilen bilmeyen herkesi etkilemeyi başaracaksınız. Bazı konularda ne kadar ısrarcı ve azimli şekilde çalışsanız da sonuç alamazsınız ve bunun yarattığı stres sizi yorgun düşürür. Eğer bir yönde ilerleyerek sonuç alamıyorsanız geri dönmeyi bilmelisiniz. Bazen vazgeçmek sizi özgürleştirir ve kaybettiğinizi kabul ettiğinizi anda kazanmaya başlarsınız. 13 Eylül 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, bu Salı gününde özgürlük arzunuz her şeyden önce gelecek ve gün içerisinde yapmak isteyeceğiniz aktiviteleri büyük ölçüde belirleyecektir. Elbette ki hayatta bazı hedefleriniz vardır ve bu hedeflerden uzaklaştığınızı hissettikçe daha çok çabalamaya devam edersiniz. Bazen de hayat koşulları ve başka insanların sizin üzerinizde kurmuş oldukları tahakküm nedeniyle isteklerinizden uzaklaşmak zorunda kalırsınız. İkinci durumda ise her şeye daha sıkı bir şekilde tutunmaya çalışır ve üzerinizde baskı kuran unsur veya kişi baş düşmanınız haline gelir sevgili burclar.net okuyucuları. Aslında hayatta size büyük güç veren bir özelliğiniz vardır ki onun sayesinde moralinizi bozmadan çaba göstermeye devam edersiniz. Canınızı sıkan ne varsa onları görmezden gelirsiniz ve bir yandan da size zarar vermemeleri için etrafınızda adeta bir duvar örersiniz.  Çevrenizde size denk görülen ve sürekli benzer olaylar yaşadığınız birileri varsa bunlarla kader birliğiniz varmış gibi davranılabilir. 13 Eylül 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, bu Salı gününde yeni bir güne başlarken bazı bedensel rahatsızlıklarla baş etmeye çalışabilirler. Böylesi rahatsızlıkların en önemli nedeni hareketsizliğiniz veya günlük stresleriniz olabilir. Günlük yaşamınızı oluşturan koşullarla ilgili sizi duygusal ve bedensel anlamda rahatlatacak olan yöntemleri tercih etmelisiniz. Mesela mesleğinizle ilgili arzularınızı yerine getirebilmek sizin için önemli olabilir ancak bunun için sağlığınızın bozulması oldukça fazladır sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde kendinizi iyi hissetmeye başladıktan sonra sizi eğlendireceğini düşündüğünüz bazı aktivitelerde bulunmaya başlayacaksınız. Özellikle sosyalleşme anlamında arzunuz oldukça yüksektir. Hayatınızı sıkıcı hale getiren etkenleri gözden geçirdiğinizde bunların aslında sizin için çok büyük önemi olmadığını fark edersiniz sevgili Aslan Burçları. Farklı bir yerde bulunmak bir değişim arifesinde size kendinizi iyi hissettirecek olan etkendir. 13 Eylül 2016 gününe aitAslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Salı gününde sizi zorlayan etkenlerle güne başlangıç yapabilirsiniz. Sinirlerinizin bozulmasına neden olacak gelişmeleri duymak sizi aynı zamanda kararsız bir ruh haline de sokabilir. Sizi etkisi altına alan koşulları değiştirmek için bir şeyler yapmanız gerektiğini bilirsiniz sevgili Başak Burçları. Ancak böylesine büyük bir değişimin bütün sorumluluğunu üzerinize almanın da çok büyük bir yük olduğunu düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle de yalnız başınıza hareket etmektense en azından birilerinin fikrini almanın iyi olacağını düşünebilirsiniz. Yolunuz zorlu da olsa olumlu neticeler alacağınızı hayal edersiniz. Gün ortasında aşk yaşantınız ve sevdiğiniz kişinin günlük yaşamınız üzerindeki etkileri sizi düşündürebilir sevgili Başak Burçları. Ortak karar aldığınız meseleler sizi zorlamaz ancak tek başınıza olduğunuz ancak her ikinizi de etkileyecek konularda karar alırken fazlasıyla gerilirsiniz. 13 Eylül 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, bu Salı gününde aşk yaşantınızda hayatınızın diğer alanlarına hiç takılmadan şaşırtıcı kararlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda uzun zamandır inişli çıkışlı bir ilişki olabilir. Bugün içinde bulunduğunuz durumda insanlar sizin ilişkinizle ilgili çok olumlu düşüncelere sahip olmayabilirler sevgili Terazi Burçları. Ancak siz hiçbir zaman başka insanların sizin duygularınızın akışını engellemesine izin vermeden yolunuza devam etmeyi tercih etmişsinizdir sevgili burclar.net okuyucuları. Hayata dair sizi rahatsız eden en önemli sorunlardan biri değişken olmamaktır. Sürekli yerinizde saymak ve her gün neredeyse birbirinin aynı olan günleri yaşamak size kendinizi güçsüz ve anlamsız hissettirir. Bu yenilenme arzunuzu gerçekleştirebilecek girişimleri başarılı bir şekilde yapacaksınız sevgili Terazi Burçları. Gün sonuna doğru sizi zorlayan ne varsa hayatta onlardan uzaklaşmak ve lüks ihtiyaçlarınızı elde etmek istersiniz. 13 Eylül 2016 gününe aitTerazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, bu Salı gününde güne oldukça dinç ve cesaretli bir şekilde başlayacaksınız. Aklınıza koyduğunuz ne varsa bir an önce yola çıkıp onu almak sizin için en önemli mevzulardan biri haline gelmiştir. Sizi eleştiren, yolunuza taş koymaya çalışan veya sizin için endişelenen insanları önemsemeden elinizi taşın altına koymak istersiniz. Geçmişinizde çekindiğiniz veya başkalarının düşüncelerini önemsediğiniz için başınıza gelen olumsuz olaylardan ders almışsınızdır sevgili burclar.net okuyucuları. İnsanlar kendi olumsuz deneyimlerinden yola çıkarak kendilerince size akıl verirler ancak bunlar size yararlı olmak bir yana sizin yalnızca korkarak ve çekinerek yaşamanıza neden olmuştur. Bugün bu rahatsız edici durumdan kendinizi kurtarmaya odaklanırsınız sevgili Akrep Burçları. Gün içerisinde sosyal bir ortamda var olmak ve özellikle dış görüntünüzle insanların dikkatini çekmek sizi motive edecek unsurlardan biridir. 13 Eylül 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 Yay Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde hayatınızın geneline baktığınızda istemediğiniz birçok şey olduğunu görürsünüz. Bugün bu düşünceye varmanızı sağlayan temel bir olay diğer unsurların size verdiği rahatsızlığı da hissetmenize sebep vermiş olabilir. Günlük yaşantınıza baktığınızda birçok şeyi kendiniz için değil de başkaları istediği için yaptığınızı görürsünüz. İçinde bulunduğunuz bu duruma nasıl geldiğinizi kestirmek sizin için oldukça güçtür ancak nasıl kurtulmanız gerektiğiyle ilgili birkaç yöntem düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Yapacağınız seçimlerin yaşamınızı güzelleştirecek olması onların zorluğuyla ilgili herhangi bir kaygı duymamanızı sağlayacaktır. Aile yaşantınızın da size çok fazla huzur vermeyen bir yanı olduğunu düşünebilirsiniz. Elbette ki bu düşünceniz aslında kalıcı değildir. Yalnızca biraz uzaklaşıp yalnız kalmaya ihtiyaç duyarsınız sevgili Yay Burçları. Gün sonuna doğru gelecek günlerinizin akışını etkileyecek bir kararı alma konusunda tereddüde düşebilirsiniz. 13 Eylül 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, bu Salı gününde günlük yaşantınızı etkileyen bazı meselelerde sizi rahatsız eden unsurlar ön plana çıkabilir. Bunları düzeltmek ve kendinize çok daha rahat bir yaşam alanı oluşturabilmek bugününüzün önemli konuları arasında yer alacaktır. Hayatınıza dair aldığınız kararların yalnız sizi ilgilendirdiğini düşünmezsiniz. Sevdikleriniz, dostlarınız, aileniz ve varsa çocuklarınız üzerinde etkisi olan kararlarınızı hiçbir zaman anlık şekilde alamazsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Her şey üzerine defalarca en ince ayrıntısına kadar düşünmeniz gerektiğine inanırsınız. Bu nedenle de bir işi yapmanız normalden çok uzun vakit alır. Böyle bir durum içinde olunca da üzerinizde çok fazla yük olduğunu hissedip zaman zaman bu yükün altında ezildiğinizi düşünebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Şunun farkına varmalısınız ki sizin asıl kavganız kendinizledir. Stresten uzak durmak için size yardımcı olacak sizden başka kimse yoktur.13 Eylül 2016 gününe aitOğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, bu Salı gününde sizi baskı altında tuttuğunu düşündüğünüz koşular diğer bir yandan da hayatta yaşamak istediğiniz maceralar aklınızı kurcalayacaktır. Her zaman özgür olmak istersiniz ancak özgürlük anlayışınız biraz farklıdır. Hiçbir şeyin size ait olmasını veya siz hiçbir şekilde başka birinin aitliği altında bulunmak istemezsiniz. Adeta her şeyin geçici olup akıp gittiği bir dünya hayal edersiniz. Elbette bu düşünceniz gerçekçi değildir ve siz de bunun farkındasınızdır. Yalnızca başka insanların sizin üzerinizde kurduğu baskılardan sıkıldığınız zamanlarda kendinize bir kaçış olarak bu düşünceleri bulursunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk yaşantınızla ilgili size rahatsız edici gelen etkenleri ortadan kaldırmak adına hararetli bir tartışma içine girmek mümkündür. Bunun çözüm olmayacağını bilmek ve ılımlı adımlarla ilerlemek daha sonraki pişmanlıkların önüne geçecektir. Sözünüzün geçmesi ve arzularınızı yaşayabilmek temel düşüncenizdir. 13 Eylül 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 13 Eylül 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, bu Salı gününde duygusal olarak kendinizi rahatsız hissedersiniz ve bu rahatsızlığınız davranışlarınızla birlikte de dışa vuracaktır. İş yaşantınızda veya arkadaş ortamınızda bulunmak bugün sizin için oldukça zorlayıcı bir durum olacaktır. Yalnız kalmak ve hem bedensel hem de duygusal olarak iyileşmek için kendinize uygun bir alan arayacaksınız. Düşüncelerinizin bu şekilde yoğun olması hayata dair önemli durumları dahi önemsiz görmenize neden olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde kendinizde hoşlanmadığınız bazı özelliklerinizle ilgili takıntılarınız sizi rahatsız etmeye başlayabilir. İçinde olduğunuz toplumda size bu anlamda eleştiriler yöneltiliyorsa siz de kendinizi o insanın gözünden görmeye başlarsınız. Bunun olmasına izin vermemeli ve kendinize olan güveninizi kimsenin kaybettirmesine izin vermemelisiniz. Maddi anlamda güçlü olmak da güven anlamında önemli bir unsurdur. 13 Eylül 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı