BurçlarGenel

12 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

12 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

12 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

12 Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

 

 

 

İnanılmaz bir rehavete kapılabilir, tırnağınızın ucunu bile kıpırdatmak istemeyebilirsiniz. Tüm haftanın yorgunluğu ve yoğunluğu bugünden üstünüze çökebilir. Partneriniz ile işler yolunda. Aranız giderek ısınıyor. Yurtdışına gitme planları yapabilir, yurtdışı ile alakalı konularda aksiyonlar alabilirsiniz. Toplum önündeki imajınızla alakalı kaygılar taşıyorsunuz.

12 Haziran 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

 

İstekleriniz konusunda daha kararlı olduğunuz bir gün. Duygusal anlamda kararsızlıklarınız ve iniş-çıkışlarınız söz konusu olabilir. Maddi anlamda birkaç yerden pozitif haberler alabilirsiniz. İlişkiniz konusunda sıkıntınız kalmadı. Şanslı bir gün.Hukuki süreçlerinizle alakalı güzel haberler alabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz gelişmeler bugün gerçekleşebilir. Kalbinizin hop edeceği, heyecanlı bir Cumartesi sizleri bekliyor. Maddi anlamda da yüzünüz gülecek.

12 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

 

Aşk hayatınız ve çocuklarınız konusunda çok şanslı olduğunuz bir gün sizi bekliyor. Tüm organizasyonları, tam da aklınızdaki gibi gerçekleştirdiniz ve bugün ayaklarınızı uzatıp güzel bir keyif kahvesi içmeyi hak ettiniz. Estetik kaygılarınızın fazla olduğu bir gün olacak bugün. Kendinizle ilgilenmek, süslenmek püslenmek isteyeceksiniz.

12 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

 

Birkaç gündür olduğu gibi bugün de ışığınız evinizde, aileniz ile parlıyor. Bu dönem yuva duygusundan aldığınız keyfi başka hiçbir yerden alamıyorsunuz. Partneriniz, eşiniz veya çocuklarınızla evinizde çok güzel bir gün geçireceksiniz. Hep beraber bir film izleyebilir, bir konsere gidebilir veya sanatsal bir etkinliğe katılabilirsiniz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

12 Haziran 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

 

Aşk hayatınızda ani gelişmeler oluyor. Beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz teklifler alabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Romantik anlamda hayatınız değişiyor. Uzun soluklu ilişkiler sonlanabilir, uzun soluklu arkadaşlıklar aşka dönüşebilir. Genel anlamda keyifli bir gün.

12 Haziran 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

 

Estetik kaygılar taşıdığınız, özellikle görüntünüz için çaba harcayacağınız bir gün sizi bekliyor. Enerjinizi düzenlemek, gününüzü organize etmek konusunda çok başarılısınız. Maddi anlamda pozitif etkiler devam ediyor. İletişimizi düzenlemenizde fayda var. Kendiniz gibi düşünmeyen insanlara karşı çok sert tavırlar sergileyebiliyorsunuz.

12 Haziran 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

 

Terazi burcu dış görüntünüzü değiştirebilir, bir takım yenilikler yapabilirsiniz. Çok fazla insanla konuşuyor, fikirlerinizi dile getirmekten çekinmiyorsunuz.  Eleştirel olmaktan kaçınmalısınız. Eviniz ile alakalı, aileniz ile alakalı bir takım değişim ve dönüşüm süreçleri yaşıyor olabilirsiniz. Kendinizi evinizde ne kadar güvende ve topraklanmış hissediyorsanız, bir o kadar da tedirgin hissediyorsunuz.

12 Haziran 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

 

Enerjinizi açığa çıkartmakta zorlanacağınız bir gün olacak. Kendinizi sıkışmış ve bir türlü ifade edemiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Parasal anlamda kolaylıkla aksiyon alabileceğiniz, yatırımlar yapabileceğiniz bir gün. Özellikle bankacılık ve yatırım sektöründe çalışan Akrep burçlarını pozitif anlamda değer kazanabilecekleri bir gün bekliyor.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

12 Haziran 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

 

Aksiyon alma gücünüz ile yaşam enerjinizi buluşturamadığınız bir gün sizi bekliyor. Maddi anlamda kendinizi güvensiz, yeterince birikim yapamamış gibi hissedebilirsiniz. Özgüven eksikliği hissedebilirsiniz. Konuşmalarınızın yanlış anlamaya müsait olmadığından emin olarak konuşmalısınız. Özellikle iş yerinizde beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.

12 Haziran 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

 

Duygularınızı kendinize yönlendirmiş durumdasınız. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendinizden başkasını etrafınızda fazlalık olarak görebilirsiniz. Maddi anlamda kafanız karışabilir. Yatırımlarınızdan beklenmedik sonuçlar alabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu dönem bir tatil size çok iyi gelecektir. Mümkünse yurtdışını tercih etmelisiniz.

12 Haziran 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

 

Dışarıdan algılanmasını istediğiniz görüntünüz, maskeniz konusunda karışıklıklar yaşıyorsunuz. Doğal olarak bugün çevrenizdeki insanlar, sizi anlamakta oldukça zorluk çekiyorlar. Uzun süredir, çok ciddi ilham alıyor, geliştirdiğiniz fikirler konusunda kendinize inanamıyorsunuz. Bugün, bu fikirleriniz konusunda aksiyon alabilirsiniz, hatta almalısınız.

12 Haziran 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

 

İkili ilişkiler ve partnerlik ilişkileri konusunda kendinizi geliştiriyorsunuz. Nasıl konuşmanız gerektiğini neredeyse öğrendiniz.  Uzak mesafelere seyahatler söz konusu olabilir. Seyahatleriniz esnasında bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Fikirsel anlamda kendinizi diğer insanlardan farklı ve marjinal hissedebilirsiniz. Kariyer hayatınızda aksiyon alma gücüne sahipsiniz.

12 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı