12 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
12 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba Koç Burcu

Kendinizi kısıtlanmış veya kısıtlanmış hissediyor olabilirsiniz.Gün ilerledikçe, özellikle bir ilişki ya da finansal durum hakkında, gerçekçi bir
şekilde düşündüğünüzde, memnuniyeti ve güçlenmeyi hissedebilirsiniz.Venüs ve Mars’ın sert yönü, yanlış şeyler hakkında tutkulu olabileceğinizi gösterir.
Bugün açıklanamaz bir aceleniz var. Yavaşlamanız gerekiyor çünkü tüm işlerinizi aceleyle bitirmeye çalışmak, hatalara yol açabilir.

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba Boğa Burcu

Projelerinizi düşünmeden acele ile bitirme eğilimindesiniz ve bu hem işte hem de aile hayatında gereksiz sorunlar yaratabilir.Sunduğunuz veya yapmak istediğiniz şey, gerekli görülen şeylerle iyi uyum sağlamamaktadır. Sadece başkalarına tepki vermek yerine kendi tercihlerinizi yaptığınızdan emin olun.Bilgili ve olgun olan birine karşı ilgi duyabilirsin.

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba İkizler Burcu

Venüs ve Uranüs’ün bir muhalefet oluşturması nedeniyle, bugün başlarda boğulmuş veya sınırlanmış hissedebilirsiniz.Endişelerinizin çoğu asılsız ve biliyorsunuz.
Önemli sorumluluklar da dahil olmak üzere önemli şeyleri kesintilerden arındırırken, daha fazla kişisel özgürlüğün tadını çıkarmanın yollarını arayın.
Gün ilerledikçe, özellikle de rahatlık, istikrar ve hatta öngörülebilirlik bulacaksınız.

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba Yengeç Burcu

Küçük şeylerin sizi daha fazla önemli düşünceden uzaklaştırmasına izin vermeyin.Duygusallık seni bugün gereksiz yere yıpratabilir.Sağlığınız ve enerjiniz bugün dinamik ve karşılaştığınız herhangi bir sorunun üstesinden gelme gücünüz var.Kariyerinizde istediğin her şey bugün yoluna gelecek. Şöhret, güç, para veya konum olsun, şimdi
her şeyi elde etmek için ideal bir pozisyondasınız. İlişkinizde daha tutkulu bir dönemi başlatmak için bu süreden yararlanın.

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba Aslan Burcu

Sevdiğiniz ve takdir ettiğiniz insanlar için bir şeyler yapmak için iyi bir zaman. Geçmişinizle ve hayatınızın bazı yoğun duygusal aşamalarıyla uğraşmak, rahatsız edici olabilir.
Geçmişinizin sizi yıpratan düşüncelerinden kurtulun.Bekar olanların hayatında yeni ve umut verici bir ilişki gelişecektir. İlişkisi olanlar bazı sorunlar yaşayabilir. Fevri davranışlardan , ani tepkilerden kaçının .Duygularınızı ifade etmek için net kelimeler kullanın.

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba Başak Burcu

Yeni bir şey başlatabilir, çok fazla zaman harcayan bir projeyi bitirebilir ya da ertelediğiniz bir göreve başlayabilirsiniz. Araştırma, dikkatli düşünme ve danışma profesyonelce iyi bir karar vermenin sırrıdır.
Parasal alışkanlıklarınız şu anda tam olarak kontrol altında değil, ancak ekstra para kazanmanın yeni yollarını bulabiliyorsunuz.Migren ve gerginlik baş ağrısı ve yüksek tansiyon, bugün karşılaşabileceğiniz
diğer problemlerdir. Eğer bekarsanız, romantik olmayan ortamlarda romantizm yaşayabilirsiniz,bunu mantıksız olarak görmeyin. Şanslar, asla bakmayı düşünmediğiniz bu yerde olabilir.

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba Terazi Burcu

Evinizde ya da ailenizde güzel bir ilerleme kaydedebilirsiniz ve maddi şeylerin pratik değerini daha iyi anlayabilirsiniz, en yararlı olan ya da değerinde büyüyecek olanlara odaklanabilirsiniz.İşinizde meydana
gelen şaşırtıcı bir şey olabilir ve bu da kariyer fırsatlarını içerir.Gün özellikle yeni bir şeyler başlatmak için uygundur. Bu ilişkilerinizi iyileştirme zamanı. Gezegenler o kadar hizalıdır ki, eski sorunların
gitmesine ve hayatınızı ve ilişkilerinizi yeniden inşa etmeye odaklanmanın daha iyi olduğunu anlamaya başlayacaksınız.

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba Akrep Burcu

Bugün pratikte, özellikle de sizi gerçekten mutlu eden şeylere odaklanmak çok daha kolay. Sorumluluklarınızı yerine getirmekten memnuniyet duyabiliyorsunuz ve beklentilerinizi yönetirken kendinize ait oluyorsunuz.
Geçmişinizden, sizinle yakın ilişki içinde olan biriyle buluşabilirsiniz. Bu toplantı aslında mevcut ilişkinizin dinamiklerini değiştirerek veya eskisini yenileyerek yeni bir başlangıcı işaret ediyor olabilir.
Her ikinizin de gerçekten çok daha derin bir şey olduğuna dair kendinden emin olana kadar, sevgi ve güvenlik bağlarını derinleştirin.

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba Yay Burcu

Programınızdaki değişiklikler aslında biraz kaosa neden oluyor. Değişikliğin sırayla olabileceğini unutmayın .Venüs şu anda gizlilik sektörünüze geçiş yapıyor ve son deneyimleri işlemek ve sindirmek için fazladan zamana ihtiyacınız var.
İlgi uyandıran arkadaşlar şimdi zamanınızı meşgul edebilir, ancak kişisel veya mesleki çıkarlarınızı daha da ileriye götürmeyecek insanlara ve etkinliklere zaman harcamamaya dikkat edin.Birisinin tutarsız veya kararsız eylemleri sizin üzerinize etki edecek ve aynı şekilde tepki vermenize neden olacaktır.

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba Oğlak Burcu

Zaman bulduğunuzda geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek hakkında düşünmeye çalışın ve sorularınızın çoğu cevaplanacaktır.Yaşamınızın hangi alanlarının çok rutin veya öngörülebilir olduğunu tespit edin ve daha sonra yararlanabileceğiniz olası güncellemeleri ve ayarları dikkate alın. Gün ilerledikçe, gerçeklerle ve gerçeklerle yüzleşerek gittikçe daha güçlenmiş hissedersiniz.Yeni konuları incelemek için her gün biraz zaman ayırıp etki alanınızı genişletmeye çalışın.
Odak noktası olmak, başkalarının eksik olduğu doğuştan gelen yeteneğinizdir ve bundan dolayı hiç olmadığı kadar kıskanılacaksınız.

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba Kova Burcu

Diplomasi şu anda kullanmanız gereken bir sanat. Bir görüş ya da argümana , ön yargılı olmamanız gerekir. Esnek olmayı hedefleyin, özellikle de planlardaki değişiklikler ya da başkaları için öngörülemezlik, günümüzün başlarında güçlü bir şekilde belirebilir.
Gün ilerledikçe, problemleri düzeltmek ya da yanlış anlamaları ortadan kaldırmak daha kolaydır.Eğer insanlar sizi anlayamazlarsa, zamanınızı ve enerjinizi her hareketimizi açıklarken boşa harcamayın.Nezaketiniz, aklınızın gücü, mizah anlayışı ve genel iyilik hali ,sizi kalabalığın içinde popüler yapacak.Yıllar geçtikçe derinden hayranlık duyduğunuz birine daha yakın olma şansınız olacak. Bu kişiye yakın olmaktan büyük mutluluk duyacaksınız.

 

 

 

12 Eylül 2018 Çarşamba Balık Burcu

Değişiklikler ilk başta ani veya istenmeyen gibi görünse bile sizi yeni ilgi alanları doğrultusunda yönlendirebilir.İçgüdüleriniz biraz daha zorlanmanız sizin lehinize çalışacaktır.Bu, sizin için nadir bir iç gözlemleme fırsatıdır ve kendinize daha yakın olmak için
bu yansıtıcı ruh halinden tam olarak yararlanmalısınız. Birisine sadakatini göstermek için iyi bir zaman.İş yerindeki biri size karşı sessizce çalışıyor olabilir. Birçok kişiden şüpheleniyorsunuz, ancak bugün size kimin zarar vereceğinin en iyi kanıtını alacaksınız.
Birisi sizi aldatabileceğinden, bugün borç para verirken dikkatli olun. Büyük miktarda kredi vermekten kaçının.

Sosyal Medya da Paylaşmak İstermisiniz?

taner

Taner Temel HAKINDABEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIMSÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHAÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATISEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARIHAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir