BurçlarGenel

12 Çarşamba Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

12 Çarşamba Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

 

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 12 Aralık 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 12 Aralık 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kartlarınızı ne kadar iyi oynadığınıza bağlı olarak kalpler kırılabilir veya kazanılabilir. Yavaş ve istikrarlı olanın bu yarışı kazanacağını unutmayın. Yalnızca konuşmak sizi hiçbir yere götürmeyecektir. Bugün kalite ve eylem önemli. Küstah ve alaycı sohbetler yaşanabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, son günlerde kopan fırtınanın üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz. Detayları ele almak ve hareketlerinizi dikkatli bir şekilde planlamak için zaman ayırmanızın bir nedeni var. Bugün, özellikle sevgi, güzellik ve en derin duygularınız için gayretli hareketlerinizin ödüllerini göreceğiniz bir gün.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün harekete hazır olun. Profesyonel yaşamınızda, başkalarıyla ne kadar iyi çalıştığınızı fark edeceksiniz. Bir süredir, diğer insanları ilgilendiren birçok iş durumunda bulunuyorsunuz. Bugünden itibaren bu işlerde daha fazla kontrole sahip olacaksınız. Bağımsızlığınızda yükseliş ilk başta sizi şaşırtabilir, ama devam edin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, sosyalleşme en iyi yeteneklerinizden biri, ama bugün dışarı çıkıp büyük bir grupta yer almaktan hoşlanmayabilirsiniz. Siz ve bir arkadaşınız son zamanlarda küçük detaylara giriyor, bir araya geldiğinizde sürekli bir şeylerden yakınıyorsunuz. Kaçınılmaz olanı önlemek için zamanınızı boşa harcamayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, hoşlandığınız kişinin kibiri, her ne kadar çekici biri de olsa, bugün sizi rahatsız ediyor. Bu kişi, sürekli kibirli davranış sergiliyorsa, buna katlanmak zorunda değilsiniz. Bu kötü tavır, çok büyük ve sorunlu bir buzdağının yalnızca görünen yüzü olabilir.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün özellikle romantik konular ve duygusal ihtiyaçlar söz konusu olduğunda elinizden geleni yapmaya çalışın. Geçerli bir noktaya ulaşmak için ihtiyacınız olan tüm verilere sahipsiniz. Duygularınız güçlü ve yoğun. Hiçbir koşulda onları göz ardı etmeyin. Başka bir şeye güvenmeden önce içgüdülerinizle hareket edin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, geçmişinizden bazı acı tatlı bölümler bugün aklınızda. Şu an çok yansıtıcı bir aşamadasınız ve yaşadıklarınızla ilgili hatırlatıcılarla karşılaşırsanız, duygulanabilirsiniz. Bugünkü melankolik ruh halinizi ortadan kaldırmak kendinizi neşelendirmeye çalışmayın. Duygularınızı yaşamak için kendinize izin verin ve onları saklamayın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, tutkunuz her zamankinden daha güçlü, bu yüzden bugün tüm eylemlerinizi buna göre yönlendireceksiniz. Tam olarak ne yaptığınızı biliyorsunuz. Gelebilecek her şeye kesinlikle hazır olmalısınız. Rekabetçi çizginiz genişliyor ve varmak istediğiniz yere gitmeye hazır. Bir sonraki büyük adımı atmanın zamanı geldi!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sakinleşmek ve duygularınızı yumuşatmak için doğru gün. Zihninizi takip etmenize engel olacak biriyle karşılaşıyorsunuz. Bu insan son derece hassas bir yapıya sahip.  Onu mutlu etmek için biraz zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Ne olursa olsun, kendi duygularınızı ve zihninizi ihmal etmeyin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün sizin için başarılarla dolu bir gün olacak. İşinizin büyük bir kısmı halloldu ve son planlarınızdan birkaçı mükemmel ilerliyor. Artık dinlenmek için kendinize biraz zaman ayırın. Son zamanlarda çok fazla koşturuyorsunuz ve beyninizin rahatlamak için biraz zamana ihtiyacı var.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün geçmişte yaşanan bir olayı anımsayıp duygulanabilirsiniz. Bir zamanlar mutlu olduğunuz bir olay, artık huzursuz hissetmenize neden oluyor. Geçmişi boşverin ve günümüze odaklanın. Geçmişin geleceğinizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün şehvetli, besleyici içgüdülerinizin parlamasını sağlayın. Altıncı hissinize güvenin. Eğer işler sertleşmeye başlarsa, serinliğinizi koruyabileceğinizi unutmayın. Bu sadece önemli bir araç olmakla kalmaz, aynı zamanda herhangi bir konuda istikrarın sürdürülmesi için de gereklidir. Ayaklarınızı her zaman yere sağlam basın.

12.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı