BurçlarGenel

11 Salı Aralık 2018 günlük burç yorumu

Günlük burç yorumları 11 Aralık 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün bir iş arkadaşınızla veya partnerinizle yaşadığınız anlaşmazlık bir tartışmaya dönüşebilir. Bu durumun ilişkinizin üzerinde hiçbir etkisi olmayacak. Ancak fikir ayrılıklarını ve aranızdaki gerginliği çözmek için bir ipuçu yakalamaya çalışın. Objektif olmaya ve karşınızdaki kişinin bakış açısını anlamaya özen gösterin. Küçük bir anlaşmazlığın güç mücadelesine dönüşmesine izin vermeyin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bir plan, sizin kontrolünüzün dışındaki koşullar nedeniyle bugün yanlış gidebilir. Bir erteleme gerekli olabilir. Bu sizin için çok sinir bozucu bir durum. Evrenin işleyişini sorgulamayın ve kendinizi bu konuda doldurmayı bırakın. Bugün yaşayacağınız aksilikler ne olursa olsun, uzun vadede olumlu geri dönüşler alacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, rahatsız edici bir rüya, bu gece uykunuzu rahatsız bölebilir. Maliye ile ilgili bazı sıkıntılı bilgilere üzülebilirsiniz. Bu, kişisel fonlarınızı, bir arkadaşınızın, dahil olduğunuz bir kuruluşun fonlarını veya genel olarak ülke ekonomisini içerebilir. Gerçeklere ulaşmadan çıldırmayın. Edindiğiniz bilgiler hatalı çıkabilir. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün görevleri tamamlamak zor olabilir. Diğer hane üyeleriyle anlaşmazlık, herkesin size karşı olduğu fikrini verebilir. Ancak, durum öyle değil. Objektif olmaya çalışın ve karşınızdaki insanların bakış açılarını düşünün. Bu anlaşmazlığı bir güç mücadelesine dönüştürmeyin. Derin bir nefes alın ve çevrenizdekilerle iletişim kurmaya çalışın. Hoş sürprizler olabilir!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün çok fazla iş yürütmeniz gerekebilir. Bu sizin için sinir bozucu olacak. İhtiyacınız olanı bulamayabilir ve danışmanız gerekenlere ulaşamayabilirsiniz. Bunlar kontrolünüzün dışında olan şartlar, bu yüzden yapacak başka bir şey bulmak en iyisidir. İstediğiniz araştırma konularına girmek için harika bir gün.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, pratikliğiniz ve iyi niyetiniz bugün paha biçilemez. Size yakın olanlar huzursuz ve üzgün olabilir. Onları doğru yönde yönlendirmeniz gerekecek. Yakın bir arkadaşınız ya da sevgiliniz maddi bir sıkıntı yaşıyor ve sizden yardım isteyecek. Ancak, başkalarının sorunlarına yardımcı olmak doğru bir hareket olsa da, maddi destek vermek için iyi bir gün değil.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, evinizle ilgili bir sorun nedeniyle bugün yardım çağırmanız gerekebilir. Yabancıların tüm gün evinize girip çıkması rahatsız edici olabilir. Siz ve diğer hane üyeleri, daha huzurlu bir ortam için evi geçici olarak terk etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumu fazla büyütmeyin, yarın her şey sorunsuz bir şekilde ilerleyecek.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün beklenmeyen, üzücü bir mektup veya telefon görüşmesi gelebilir. Endişelenmeyin, çok kötü bir haber değil. Daha fazla yol katetmenize engel olacak küçük aksilikler yaşanabilir. Bilgisayarlar, cep telefonları veya diğer teknolojik aletlerle ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Dişinizi sıkın ve devam etmek için ne gerekiyorsa onu yapın. Çıldırmak size yardım etmeyecek.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün rutininizde ani, rahatsız edici bir kesinti yaşanabilir. Bir arkadaşınızın tavsiyeye ihtiyacı var ve bunu kendi projelerinizi bir süre bekleterek ona vermek zorunda hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, bu kişi ile kendinizi çok yıpratmayın. Daha sonra pişman olabilirsiniz. Bilgisayarlar, cep telefonları veya diğer teknolojik aletlerle ilgili bazı sıkıntılarınız olabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kontrolünüzün dışında yaşananlar sizi yorabilir. Teknolojik aletlerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu fazlasıyla sinir bozucu ve rahatsız edici olacak. Ancak, her şeye rağmen çevrenizdeki harikaları gözden kaçırmayın. Her gün sizi çevreleyen büyüden etkilenmenize izin verin. Size gülümseyen bir yabancıya gülümsemekten çekinmeyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün beklenmedik problemler ortaya çıkabilir. Havayolu programlarında aksamalar, araç arızaları, trafikte değişiklikler veya gecikmeler olabilir. Yapabilirseniz, seyahat etmekten kaçının. Çünkü seyahat sizi strese sokabilir. Bugün evinizde kalarak bilimsel veya metafiziksel konularda kitaplar okumak için harika bir gün.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün parayla ilgili argümanlar ortaya çıkabilir. Bu argümanlar, kendi paranızdan çok, dahil olduğunuz bir gruba ait parayı içerebilir. Mantıklı olmaya çalışın. Yeni hedefler koymak veya kesin planlar yapmak için iyi bir gün değil. Bir iki gün bekleyin. Aksi takdirde, projenizde gecikmeler, kesintiler veya anlaşmazlıklar olabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı