BurçlarGenel

11 Nisan 2017 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Salı günü haftanın ilk günlerinde olmanın telaşını yaşayabilirler. Aklınızda düzenlenmek üzere birçok proje bulunuyor ve siz bunların üstesinden gelmek için planlarınızı hazırlamaya çalışıyorsunuz. Kendinizden başka hiç kimseye güvenemeyeceğiniz işleriniz olduğu için normalden iki kat daha fazla yorulma ihtimaliniz vardır sevgili Koç Burçları. Yine de kararsızlığa düştüğünüz noktalarda insanların size fikir vermelerini tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizin yanınızda olduklarını hissetmek istiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Maddi anlamda ihtiyacınız olan birçok şey olmasına rağmen sizin asıl önem verdiğiniz maneviyat duygusu olacaktır. Maddi şeylerin gelip geçici olduğunu ancak duyguların ve paylaşımların bir ömür boyu anılarınızda yaşayacağını düşünebilirsiniz sevgili Koç Burçları. Kişiliğinizle ilgili geliştirmek istediğiniz yanlar varsa bunların üzerine gitmek için oldukça uygun bir gün olduğunu düşüneceksiniz. 11 Nisan 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Salı günü gelecekle ilgili planlarınız üzerine sorgulamalar yapmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Yolunuzu çizmek için uzun zamandır şartlarınızın olgunlaşmasını beklemiş olabilirsiniz. Buna rağmen beklemenizin bir işe yaramadığını düşünmenize neden olacak olaylar bugün karşınıza çıkabilir. Tüm bunların etkisinde emeklerinizin boşa gideceği yönündeki endişeleriniz hayatınızın diğer yanlarına adapte olmanızı zorlaştıracaktır. Bu nedenle kendinizi anın güzelliğine bırakmayı deneyebilirsiniz. Bugün cesaret gerektirecek bazı girişimleriniz olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Kendinizi huzursuz hissedecek olsanız da yeni bir şeyler yapmanın vereceği heyecanı da özlediğinizi düşünerek harekete geçeceksiniz. Hiçbir şey yapmadan güvenli bir şekilde yaşamaktansa kendinizi tehlikeye atmanın heyecanını tercih etmeye yatkın olabilirsiniz. Size zarar gelmeyeceğinden emin olmadığınız yoldan gitmemeniz gerektiğini unutmamalısınız. 11 Nisan 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Salı günü emek verdiğiniz işlerle ilgili ne kadar ilerlediğinizi gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yaptıklarınızın geleceğiniz ve sevdikleriniz için taşıdığı önemi göz önünde bulundurduğunuzda yorulmanıza değdiğini düşünüyorsunuz. Bununla birlikte verdiğiniz emekler karşısında edindiklerinizin yeterli olup olmadığı üzerine sizi düşündüren meseleler dikkatinizi çekebilir. Hayatınızda ne yapmak istediğinizi çok iyi bildiğiniz için karşınıza çıkan engelleri de çok fazla önemsemiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Sizi yıldıracak tek şeyin hayallerinize giden yolun tamamen tıkanması olduğunu biliyorsunuz. Bugün umudunuzu yitirdiğiniz anlar olsa da siz vazgeçmediğiniz sürece her şeyin hayalinizdeki gibi gerçekleşeceğine olan inancınızı tekrar kazanacaksınız. Aşk hayatınızda can sıkıcı sorunların kaynağı üzerine daha derin düşünmelisiniz. Anlık öfkelere kapılıp karşı tarafı suçlamak yerine geçmişinizi gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. 11 Nisan 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Salı günü üzerinizde bütün yapılacak işlerin yükünü hissetseniz de hayalleriniz sayesinde kendinizi oldukça enerjik hissedeceksiniz. Bulunduğunuz noktadan ileriye gitmek ve her zaman yeni deneyimlerin peşinde koşmak sizin için büyük önem arz ediyor. Hayatın anlamının sizin için yenilik ve değişim olduğunu düşüneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Aşk yaşantınızda her şeyin yolunda gitmesi sayesinde moraliniz de oldukça yükselecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün toplum içindeki konumunuzu sorgulamanıza neden olacak bazı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Her zaman göz önünde olduğunuz için yaptığınız hareketlere çok dikkat etmeye çalışıyorsunuz. Buna rağmen insanların sizin hakkınızda ileri geri konuşmalarına engel olamıyorsunuz. Belki de bu konuda kulaklarınızı tıkamanın en iyisi olacağını düşünebilirsiniz. İş yaşantınızda net kararlar peşinde olmalısınız. Endişeli ve tereddütlü olmak size hata yaptıracaktır. 11 Nisan 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Salı günü hayatınızın sizi rahatsız eden yanları küçük de olsa bugün gözünüze batmaya başlayacaktır. İstediğiniz değişimin gerçekleşebilmesi için beklediğiniz gelişmelerin bugün gerçekleşmesiyle birlikte harekete geçmeyi düşünebilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Maddiyatla ilgili yaşayabileceğiniz sıkıntıları göz önünde bulundurduğunuz zaman ilerlemenizin önüne geçebilecek engelleri de fark edeceksiniz. Bunların üstesinden tek başınıza gelmek isteseniz de bunun mümkün olmayacağını görecek olmak sizi biraz huzursuz edebilir sevgili burclar.net okuyucuları. İşbirliği yapacağınız insanları seçerken dikkatli davranmalısınız. Siz herkes için en iyisini istiyor olsanız da başka hiç kimsenin sizin çıkarlarınızı önemsemediğinin farkında olmalısınız. Zorlayıcı etkileri bir kenara atıp küçük mutluluklara odaklanmak gününüzü güzelleştirebilir sevgili Aslan Burçları. Kötü niyetli kişilere karşı açıkgözlü olmalısınız. 11 Nisan 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Salı günü hayatınızın farklı alanlarındaki sorunları birbirleriyle karıştırmamaya dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızdaki problemler gün boyu işinize odaklanmanıza engel olabilir. Eğer kendinizi telkin etmekte güçlük çekerseniz her şeyi bir kenara bırakıp öncelikle kafanızı meşgul eden sorunu çözmeye odaklanmalısınız sevgili Başak Burçları. Aksi halde yaptığınız hiçbir şeyden gün sonunda memnun kalmayacağınızı bilmelisiniz. Duygularınızın mantığınızın önüne geçmesine izin verirseniz hata yapma ihtimalinizin çok yüksek olacağını bilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Değerlerinizin önüne hiçbir şey geçemediği için insanlarla anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Bu noktada neyi daha çok önemsediğinizi sorgulamalısınız sevgili Başak Burçları. Anılarınızda sizi rahatsız eden birçok unsur geleceğinize cesaretle bakmanızı engelliyor. Bunların etkilerinden kurtulmadan yeni bir hayata sahip olamayacağınızı bilmelisiniz. 11 Nisan 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Salı günü hayatın sizi zorlayacağı noktaları çok iyi kestirecek ve birçoğuna karşı hazırlıklı olabileceksiniz. Kendinizi geliştirmek ve daha iyi bir insan haline gelebilmek için verdiğiniz emeklerin karşılığını yavaş yavaş almaya başlayabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında düzenli bir hayatınız olduğu görülmese de aslında her yaptığınızın geleceğinizin inşası için önem arz eden işler olduğunu bilmek size yetiyor sevgili Terazi Burçları. İş yaşantınızda kendinizi gösterebilmek için yapabileceklerinizin sınırlı olduğunu biliyorsunuz ve bu nedenle de altından kalkamayacağınız işlere ilgi göstermiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak size sizin kendinize güvendiğinizden daha fazla güvenen insanlar olduğunu görmek gururlanmanıza ve kendinize olan güveninizin yükselmesine neden olacaktır sevgili Terazi Burçları. Rahatsız edici ve eskimiş her şeyden kurtulmak için bugün bir fırsattır, bunu değerlendirmemeniz hata olabilir. 11 Nisan 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Salı günü sizin için zorlayıcı etkiler altında geçebilir. Etrafınızda sizi anlayan ve size değer veren insanların olduğunu hissetmekte güçlük çekiyorsunuz. Size değer veriyor gibi görünen insanların aslında sizden çıkar elde etmek için yanınızda bulunduklarını öğrendiğiniz için diğer herkese olan inancınızı da yitirmiş bulunuyorsunuz sevgili Akrep Burçları. Herkesin geçmişinde bıraktığı kötü izleri olabilir ancak siz bu izlerin etkilerinden kurtulamayıp kendinizi sürekli olarak hırpalıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle de mutluluğu yakalamakta güçlük çekiyorsunuz. Küçük şeylerin ve doğanın tadını çıkarmak için vakit ayırmalı ve duygusal bir bütünlüğü yakalamaya çabalamalısınız. Mutlu olabilmek için öncelikle önünüze küçük hedefler koymayı denemelisiniz sevgili Akrep Burçları. Sürekli en mükemmeli elde etmek üzerine çıktığınız yolculuklar size hayal kırıklığı ve özgüvensizlik olarak geri dönüyor. 11 Nisan 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Salı günü aşk yaşantınızdaki sorunların gündeme gelmesi can sıkıcı bir başlangıç yapmanıza neden olabilir. Her zaman kendi isteklerini dayatan ve sizi dinlemeyen kişilere karşı nasıl tavır alacağınızı bir türlü kestiremiyorsunuz. Sabırlı olmalı ve kendinizi açıkça ifade etmeyi başardığınızdan emin olmalısınız sevgili Yay Burçları. Bu şekilde vicdanınız rahat olacaktır ve huzuru bulmak için olumlu bir adım attığınızı karşınızdaki kişiye belirtmiş olacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Herkes başkaları tarafından sevilmeye ve takdir görmeye ihtiyaç duyar. Ancak sizi yaralayan insanlarla birlikte olmak için böylesine ısrarcı olmanız ruhsal dengenizi bozacaktır. Seçimleriniz konusunda sağlığınızı ön planda tutmanız gerektiğinin bilincinde olmalısınız. Özgürlüğünüzü elde etmek için geç kaldığınızı düşünüyor olabilirsiniz sevgili Yay Burçları. Bu konuda yanıldığınızı düşünerek huzurunuzu elde etmek için bir adım atabilirsiniz. 11 Nisan 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Salı günü içinde bulunduğunuz monoton hayatta farkına varamadığınız güzelliklerin sizi etkisi altına almasına izin vereceksiniz. Mutsuz ve çaresiz hissettiğiniz anlar olabilir. Böyle zamanlarda olayların akışını değiştirmek için bir şeyler yapmak yerine beklemeyi tercih ederseniz hiçbir şeyi değiştiremezsiniz. Gün içerisinde planladıklarınızı tam olarak gerçekleştirebilmek sizin için büyük önem arz eder sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer aklınıza koyduğunuz şeyleri yapamazsanız kendinizi yarım hissedersiniz. Sizi zorlayan koşullara karşı taktiksel bir şekilde yaklaşmalısınız. Duygularınızın mantığınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Mesleğinizle ilgili ilerleme kaydetmenizi sağlayacak girişimlerle ilgili çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için de bütün kontrolün sizin elinizde olmasını istiyorsunuz sevgili Oğlak Burçları. Sonuçları ve gereklilikleri kısa sürede kavrayarak işinizi yoluna koyacaksınız. 11 Nisan 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Salı günü hayatın sizi rahatsız eden yanlarını bir kenara bırakıp olumlu yanlarına odaklanmaya çalışacaksınız. Her şeyin istediğiniz gibi olmasını hayal ediyorsunuz ancak bu esnada zaten sizi doyuran ve mutlu eden unsurları takdir etmeyi unutuyorsunuz sevgili Kova Burçları. Romantik ilişkinizde aranızdaki uyumun yüksek olduğunu hissedeceksiniz. Birbirinizin dilinden konuşmanın ve birbirinize olan saygınızın eksilmemesi için çaba gösteriyorsunuz ve bunun karşılığını da alıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayata tutunmanızı sağlayan ideallerinizin peşinden koşabilmek için kendinizi zorluyorsunuz. Bunun için sevdiklerinizin de size yardım ediyor olması içinizi ferahlatacaktır. Bugün huzurunuzu kaçırmaya çalışacak etkiler sizi zorlayabilir sevgili Kova Burçları. Siz hayattaki asıl hedeflerinize odaklanırken dikkatinizi dağıtacak ve huzurunuzu kaçıracak şeyleri görmezden gelmeye çalışmalısınız. 11 Nisan 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 11 Nisan 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Salı günü karşınıza çıkan sorunlar en başta sizi ürkütse de sakinliğinizi koruyabildiğiniz zaman her şeyin adım adım çözüme kavuşacağını göreceksiniz. Günlük sıkıntıların karşınıza çıkması bazen sizi hızlı bir şekilde yıldırabiliyor. Ancak siz olaylara daha geniş açıdan bakmanız gerektiğini çoğu zaman unutuyorsunuz. Karşınıza çıkan sorunların geçici olduğunu ve sizin için sınavlardan ibaret olduğunu görmeye çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Toplum içerisinde kendinizi ne şekilde var ettiğinizi önemsiyorsunuz. Yeni gireceğiniz ortamlarda oluşturacağınız ilk izlenim sizin için oldukça önemli olacaktır. Ancak bu nedenle gergin bir ruh haline bürünürseniz istediğiniz şekilde algılanmaktan fazlasıyla uzaklaşırsınız. Bugün hayatınızda yeni tatlar keşfetmek için uygun bir gün olacaktır sevgili Balık Burçları. Gelecek kaygınızdan kurtulmanız ve olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşmanız için büyük bir fırsattır bu. 11 Nisan 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı