BurçlarGenel

11 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

11 Mayıs 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gündesiniz. Özellikle iş va kazanımlar konusunda yaptığınız seçimlerde sezgilerinize güvenin.Aldığınız kararlar veya projelerinizde yaptığınız değişiklik size kazanç olarak geri dönecek.Değişime kapılarınızı korkmadan açın,çekimser kalmayın fikirlerinizi paylaşın,önerilerinizi sunun.Kalbinizin sesini dinleyin size en doğru seçimi o yaptıracak.
Birlikte olduğunuz kişiyle romantik paylaşımlarda bulunabilir,ortak kararlar alabilirsiniz.
Emeklerinizin ve çabalarınızın karşılığını alacaksınız,maddi alanda şans yanınızda,büyük kazançlar elde edebilirsiniz.
Uğurlu renginiz koyu yeşil.

 

 

boğa burcu taurus logo

11 Mayıs 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Daha önce önerdiğiniz ve ilgi görmeyen projeniz ya da bir konu hakkındaki fikriniz bir anda ön plana çıkabilir.Hazırlıksız yakalanmaktan korkmayın.İlginin üstünüze çevrilmesi ve sorumluluğun size verilmesi panik yaşamanıza sebep olsa da , bu ruh halinden çabukkurtulacaksınız. Başarıya adım adım ilerleyeceksiniz. Sahne sizin.
Partnerinizle aranızdaki sevgi bağı gün geçtikçe kuvvetlendiği halde sizi huzursuz eden bazı konular var.
Ekonomik anlamda rahat hissediyorsunuz ve bunun getirdiği bir huzur içindesiniz.
Uğurlu renginiz turkuaz.

 

 

ikizler burcu gemini logo

 

11 Mayıs 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

Çözülmmeiş bazı konuları , geçmişte yaşananları değerlendirmeye alacağınız ve kesin kararlar ile bir çözüme ulaştıracağınız enerjiler mevcut.Yapılan bazı şeyleri unutmasanız da ,geçmiş değil gelecek önemli .Size faydası olmayan , zarar veren,engelleyen her şeyden cesurca kurtulma zamanı.
Sizinle yakınlaşmak isteyen birini ısrarla arkadaş olarak kabulleniyorsunuz, bu düşüncenizde ısrarlı olmayıp bir kez daha düşünmeniz gerekir.
Maddi anlamda beklentinizi karşılayacak bir iş teklifi alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz kırmızı.

 

 

yengeç burcu cancer logo

11 Mayıs 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bir kaç gündür kendinizi huzursuz hissettiren duygular sebebiyle bu gün bunlara sebeb olan olayları bir kez daha gözden geçirme isteği
duyacaksınız.Güneş-Pluto size bunu yapmanız için gerekli desteği veriyor. Detayları değerlendirip çözümü bularak,huzursuz ruh halinden
kurtulacaksınız.Bazen detaylar çok önemlidir.
Partnerinizle ilişkinizde çevrenin sözleri sizi etkilemesin.Bu aranızdaki ilişkiyi olumsuz etkiliyor. Her söylenen doğru olmayabilir.
Maddi konularda riske girmemeniz gereken bir gün.Kayıplar yaşayabilirsiniz.Riskten uzak durun.
Uğurlu renginiz lila.

 

 

aslan burcu leo logo

11 Mayıs 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bu gün iş veya sosyal yaşamınızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz.İlk anda kendinizi kötü hissettirebilecek olan bu değişime karşı gelmeyin.Yenilik sizin için daha iyi olabilir. Tesadüfen tanışacağınız biri , yeni oluşumda hayatınıza büyük farklılık getirebilir.Tesadüflere inanın , kimse öylesine çıkmaz yolumuza.
Partnerinle güzel giden bir ilişkin var ama iş konularına fazlasıyla zaman ayırıp onu ihmal etmen ilerde sorun yaratabilir.
Kazançlarınızdan memnun bir dönemdesiniz.İlerdeki zamanlarda bu beklentinizin üstüne de çıkabilir.
Uğurlu renginiz kiremit rengi.

 

 

başak burcu virgo logo

11 Mayıs 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Olmaz dediklerinizin, ümit kestiklerinizin,hiç beklemediğiniz olayların olduğu,sihirli sayılabilecek bir gündesiniz.Güneş-Pluto bu gün
sizlere mucizeleri ile geliyor. Projeniz varsa önerin,sosyal medyada bir tanıtım yapacaksanız yapın,hangi konuda öne çıkmak,fikirlerinizi
anlatmak istiyorsanız bu gün buna musait enerjilerle sizin yanınızda.
Birlikte olduğun kişiyle gideceğin bir ortamda ilginin senin üzerinde yoğunlaşması ortamı biraz gerginleştirse de gün güzel bitecek.
Kazançlarındaki artış seni memnun ediyor, istikrarlı gidişin bu artışın devamını sağlayacak.
Uğurlu rengin turuncu.

 

 

terazi burcu libra logo

11 Mayıs 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün çevrenizde olanlara karşı çok dikkatli olmanız gerekiyor.Arkanızdan bazı oyunlar oynanabilir,bazı söylemler yapılabilir.Eğer dikkatli olursanız olabilecek bazı olayları önleyebilirsiniz.Sizden yaşça büyük bir kadının bu olaylarda size destek vermesi mümkün.Bu insan tavsiyeleri ile bakış açınızda bazı değişimlere sebep olabilir.
Birlikte olduğun kişiyle arandaki iletişimde bazı gergin konuşmalar ilişkiniz açısından sorun yaratabilir,sakin kalmanız gerekiyor.
Ekonomik sıkıntılarınız bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.
Uğurlu renginiz mavi.

 

 

akrep burcu scorpio logo

11 Mayıs 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi anlatamadığınızı ,düşüncelerinizi yeterince ifade edemediğinizi hissediyorsanız biraz durun ve kendinizi anlatmayı bırakın.
Anlayan sizi zaten anlayacaktır. Geride kal ve izle, kimin seni anlamak istediğini daha iyi anlayacaksın.Sevdiğiniz ve güvendiğiniz
bir arkadaşınızla bir sırrınızı paylaşabilir ve onun fikirlerini alabilirsiniz.
Beraber olduğunuz kişiye karşı sert tutumunuz devam ederse,ilişki ciddi zarar görebilir.Tutumunuzu daha yumuşatırsanız anlaşmanız kolay olacaktır.
Yeni iş teklifleri alabilir, maddi durumunuzu bu sayede güçlendirebilirsiniz.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

yay burcu sagittarius logo

11 Mayıs 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu gün başarılı çalışmalar yapabileceğiniz,takdir göreceğiniz bir gün olabilir. Aldığınız kararlar da , size karşı olanlar olursa ,siz kararınızdan dönmeyin.Hedefiniz her ne ise ve neye ulaşmak için çaba gösteriyorsanız, bu gün hedeflerinize ulaşmak için çok uygun bir gün.
Uzun zamandır tanıdığınız birinden sizi şaşırtan romantik bir itiraf duyabilirsiniz.
Maddi durumunuz rahatlamış olsa da gelecek hakkındaki kaygılarınız yüzünden beklentilerinizi yüksek tutuyorsunuz.
Uğurlu renginiz sarı.

 

 

oğlak burcu capricorn logo

11 Mayıs 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Beşinci evindeki Güneş bu gün büyük değişimlere sebep olabilir.Bir anda göz önüne çıkabilir,bir projen ödül alabilir,bir yıldız gibi parlayabilirsin.Sen, çevren, yaşamın , büyük süprizlerle değişebilir.Ailenle birlikte bu güzel olayı kutlayabilir,sevincini onlarla paylaşabilirsin.
Birlikte olduğun kişi ile romantik saatler geçirebilir,ona karşı sevginizin ne kadar güçlü olduğunu samimi bir şekilde söyleyebilirsiniz.
Maddi konularda işinizdeki başarınız,parayıda beraberinde getirecek.
Uğurlu renginiz füme.

 

 

kova burcu aquarius logo

11 Mayıs 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

İçinde yaşadıklarından ve içinde büyüyen öfkeden kurtulduğunda ,hayat daha kolay yaşanır olacak.Güzel enerjiler aşdığınız bir gündesiniz
ailenizle birlikte bir araya gelebilir,üzerinizdeki negatif enerjiyi, onlarla yaptığınız sohbetle pozitife çevirebilirsiniz. Size yük olan her şeyden kurtulun.
Partnerinizde dahil herkesle tartışmaya açık bir ruh halindesiniz.Daha sakin olup ona karşı sert tavrınızı bırakmanız gerekiyor.
Beklemediğiniz harcamalar sizi epey zorluyor.Tasarruf tedbirleriniz bu aşamada işe yaramıyor.
Uğurlu renginiz su yeşili.

 

 

balık burcu pisces logo

11 Mayıs 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Ufak tefek kazalara karşı bu gün dikkatli olun.Hakkınızın yenildiğini düşündüğünüz konuda , hakkınızı aramaktan vazgeçmeyin.
Bu günkü Güneş-Pluto size bu cesareti veriyor. Düzgün konuşma kabiliyetiniz ve hitabet beceriniz ile yaptığınız konuşmalarda karşı tarafı etkileyeceksniz.
Olgun ve sakin tavrınız partnerinizi derinden etkiliyor.Size karşı gelebilmesi mümkün olmuyor.
Kendinizi güvende hissedecğiniz rakamlara ulaşmak için verdiğiniz çaba olumlu sonuç verecek.Ekonomik durumunuz düzeliyor.
Uğurlu renginiz lapis mavisi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı