BurçlarGenel

11 Mayıs 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

11 Mayıs 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Aşk hayatınız da partnerinizle uyum içinde olmanız sizin özenilen bir ilişkiye sahibi olduğunuzu gösteriyor. Çevrenizde ilgilenmeniz gereken ve sizi bekleyen sorunlar var ve bir ara bunlarla ilgilenmelisiniz aksi halde ilgilenmezseniz bu sorunlar hayli büyüyüp başınıza bela olabilir. Maddi konularda siz iyimser davransanız da aslında sandığınızın dışında maddi açıdan pek iyi görünmüyorsunuz, dikkatli davranmalısınız.

BOĞA BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21

Uzun süreli bir tanışma halinden sonra konuştuğunuz kişiyle yakınlaşıyorsunuz, bub sizin için yeni bir aşkın habercisi. Var olan sorunlara yaklaşma şekliniz insanları etkiliyor, siz sorunların art niyetten kaynaklandığını değil dikkatsizlik sebebiyle kaynaklandığını düşünüyorsunuz ve haklı bir çözüm olduğunun siz gibi çevrenizdekiler de yakında anlayacak. Alışveriş konusunda bu sıralar oldukça dikkatli davranmanız paranızın cebinde kalmasını ve sizin daha akıllıca yatırım yapmasını sağlıyor.

İKİZLER BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (211 Mayıs – 21 Haziran)
Bu gün algılarınız oldukça açık ve aktif halde bir çok olayın içinde yer alacaksınız, kişiler hakkında tahmin ettiğiniz sezgileriniz gerçeğe dönüşecek bu konuda kendinizi şanslı hissetseniz de çevrenizde böyle insanlar olduğu içinse hayli üzüleceksiniz. İş hayatında karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz bu sizi daha da güçlü kılıyor ve sizin başarılı bir geleceğe adım atmanızı sağlıyor.

YENGEÇ BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz).

Partnerinizle bu aralar zor zamanlar geçiriyorsunuz onu bazen bazı şeylere mecbur bıraktığınızı düşünüyor ve bunu gerçekten yapıyorsunuz o ise bu durumdan hiç hoşnut değil bu durumu düzeltmek sizin elinizde. Sosyal hayatınızda ki hareketlenmeler sizi maddi olarak biraz zorlasa da bazen farklı şeyler yapmak sizin ruhunuza iyi gelebilir ve bunun devamını getirmelisiniz.

ASLAN BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Temmuz – 2 Ağustos)

Sonun da aradığını kişiyle birlikte olduğunuzu düşünüyorsunuz ve onun başınıza gelen en iyi şey olduğunu inanmaya başladınız çok şanslısınız o da sizin gibi düşünüyor ve sizin sevginize karşılık veriyor.  İş hayatınız da size destek verme sözünde olan bazı akrabalarınız söylediklerini pek yapamayabilirler bu onların elinden gelmeyen bir durum olabilir. Bazı aksilikler sizin canınızı sıksa da bu aksilikler sizden kaynaklanmıyor.

BAŞAK BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ağustos – 22 Eylül)

Partnerinizle ilgili bu sıralar çok hoş anlar geçiriyorsunuz bu size kendinizi oldukça şanslı hissettiriyor ve  onunla ilgili bazen olumsuz düşündüğünüz için kendinizi kötü hissediyorsunuz ancak zaman zaman herkes böyle anlar yaşayabilir. İş hayatınız da öz verili ve disiplinli çalışmanız sizin için her zaman başarıyı elde etmenizi sağlıyor iş yerinde yaşanan ufak tefek sıkıntılarınız var ancak bunun sizden kaynaklanmadığını biliyorsunuz ve kafanıza takmıyorsunuz. Maddi olarak biraz sıkıntı içindesiniz ancak bunun nedeni sizin yatırım yapmanız bu ise olumlu bir dönüt olarak geri dönecek.

TERAZİ BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Eylül – 2 Ekim)

Aşk hayatınızdaki bakış açınız olağanın biraz dışında kimi arkadaşlarınız sizi eleştiriyor kimileri ise bu farklı yaklaşımlarınızı kıskanıyor ancak partneriniz ise durumdan oldukça hoşnut ve o da sizi aynı doğrultuda karşılık veriyor onun bu davranışı sizi daha çok mutlu ediyor. İçinde bulunduğunuz bazı projeler olumlu sonuçlanabilir iş hayatınızda bu sıralar şans sizin yanınızda ve bunu iyi değerlendirmeyi başarıyorsunuz. Maddi olarak biraz kaynak sıkıntısı yaşayabilrsinixz ancak bu durun sizin yatırımlarınzdan kaynaklanıyor.

AKREP BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ekim – 22 Mart)

Aşk hayatında ilişki iki kişi tarafından yaşanır ancak partnerinizin sizin ona karşı olan tavırlarından soğumuş olmalı ki bunu size belli ediyor bunu sineye çekemezsiniz aksi halde aşk iki kişiliktir tek başınıza olamazsınız. Maddi açıdan kendinizi şansız hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz ve bu sizi uzun bir süre zorlayacak. aile ilişkilerinize önem veriyor olmanız sizi sevilen biri haline getiriyor.

YAY BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Mart – 21 Aralık)

Partnerinizle zaman zaman sorun yaşamanıza rağmen onu seviyorsunuz ancak partnerinizin de size karşı olan duygularından emin olmak istiyorsunuz bunu daha ciddi bir adım atmanızda ki en büyük engel olarak görüyorsunuz. Bu sıralar harcamalarınızın artması biraz sıkıntılı bir dönem yaşayabilirsiniz bu durum yapmak istediğiniz bir çok şeyi ertelemenize neden olabilir. İş hayatınızda kontrol sizin elinizde olması yaptığınız işin içine sinmesini sağlıyor.

OĞLAK BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak

Aşk hayatın da inatçılığınızın neden olduğu o soğuk rüzgarlar esiyor bazen tek taraflı düşünmeyi fazlaca yapıyorsunuz bu aralar biraz empati yapmalısınız, sevgiliniz sizden bunu bekliyor. İş hayatınızda bazı aksaklıklar olmasına rağmen işleriniz yoluna giriyor. Maddi problemleriniz bu aralar geçici de olsa giderildi ancak harcamalarınıza dikkat etmezseniz devam edebilir.

KOVA BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Mart)

Aşk hayatınız da daha net ilişkiler yaşamak istiyorsunuz zaman geçirmek için yaşayacağınız her ilişkinin size zarar vereceğini düşünüyorsunuz zira sizin de buna zamanınız yok. İşinizle ilgili bazı belirsizlikleri yoluna koymanın mutluluğunu yaşıyorsunuz bu sizin işinize dört elle sarılmanızı sağlıyor. Maddi konularda yatırım yapmak gibi düşünceleriniz var ancak bu durum bu sıralar pek mümkün görünmüyor.

BALIK BURCU 11 Mayıs 2016 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Mart – 20 Mart)

Partnerinizle ilgili güven vermeyen çelişkili durumlar söz konusu kendinizi bu durumu fark edebildiğiniz için şanslı hissediyorsunuz. Bu gün bir çok fırsatla karşılaşacaksınız biraz sakin davranabilirseniz bunlardan sizin için en uygun olanını değerlendirebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın maddi bir probleminden dolayı yardım isteyebilir ve siz ise onun için elinizden geleni yapmaya hazırsınz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı