BurçlarGenel

11 Haziran 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

11 Haziran 2016 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:

Hareketli yapınıza uygun hareket ederek, isteklerinizi gerektiği gibi yaşama geçirebileceksiniz. Ay burcunuzda ilerlerken, oldukça romantik ve duygulusunuz.. Bugün içinizde fırtınalar esiyor. Her şeyden çok çabuk alınabileceğiniz bir gün içindesiniz. Olayları fazla büyütebilirsiniz.

11 Haziran 2016 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:

Siz kendi bildiklerinizden ödün vermek istemiyorsunuz. Bugün size baskı yapmalarına izin vermemelisiniz. Onunla ilgili olumlu düşüncelere sahip oluşunuzu, bir türlü ona kabul ettirmeyi başaramıyorsunuz. Kendinizi disipline etmiş bir kişi olarak, alışkanlıklarınız bozulduğu zaman hastalanıyorsunuz.

11 Haziran 2016 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:

İçsel sıkıntılarınızın sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Bugün enerjinizi iyi kullanacaksınız. Duygularınızın hangi yönde geliştiğini biliyor olmanız, sizi daha kararlı yapmasına rağmen huzursuzsunuz. Çevre ilişkilerinizin çok önemli olması, motivasyon sağlama açısından, sizi mutlu ediyor.

11 Haziran 2016 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:

Vaktinizin çok değerli oluşu yüzünden sürekli planlı bir şekilde yaşayarak, dostlarınızı kızdırıyorsunuz. Duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz müddetçe kazanan siz oluyorsunuz. Midenizle ilgili küçük şikayetlerin söz konusu olduğu bir gün içindesiniz. Dikkatli olmalısınız.

11 Haziran 2016 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:

Her zaman yaşam sizden yana. Bugün kişiliğinizi ön plana çıkaracak davranış biçiminizi seçeceksiniz. Onun kaprisli davranışlarınıza hala bir anlam veremiyorsunuz.Bugün duygularınızı yeniden tartın. Enerjinizin yüksek fakat alışkanlıklarınız yüzünden performansınızı yeterince sergileyemiyorsunuz.

11 Haziran 2016 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:

İşinizle ilgili başarılı atılımlar yapmanıza rağmen, bugün tekelce duygulardan vazgeçmiyorsunuz. Onun duygularını da kendinize göre disipline etmekten vazgeçmeli, özgürce hareket etmesini sağlamalısınız. Sindirim sisteminizin çok hassas olduğunu bildiğiniz halde yeme alışkanlığınızı değiştirmiyorsunuz.

11 Haziran 2016 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:

Sizinle yaşamak her zaman çok özel bir duygu. Bugün Ay’dan olumlu etkiler alıyor ve takdir ediliyorsunuz. Eski duyguların sizi rahatsız etmesine izin vermemelisiniz.Yeni bir aşk, kapıda sizi bekliyor. Yalnızlık duygusu size göre değil. Bugün bir çok arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteyeceksiniz.

11 Haziran 2016 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:

İşinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmadığınız için, çevrenizden istenmeyen tepkiler alabilirsiniz. Onunla ilişkiniz her an patlamaya hazır bir bomba gibi. Duygularınız sizi oldukça zorluyor. Neşeli yapınızı ortaya koyan davranışlar, yakın çevreniz tarafından sürekli bekleniyor.

11 Haziran 2016 Cumartesi YAY Burç Yorumu:

Nedensiz hiçbir şeyi kabul etmek istemiyor, güçlü mantığınızla olaylara doğru yaklaşıyorsunuz. Siz yoğun duyguların kişisi olmanıza rağmen, yanlış ifadeleriniz yüzünden başınız dertten kurtulmuyor. Neşeli olduğunuz zaman hiçbir engel canınızı sıkmıyor.Bugün olumlu bir gün yaşayacaksınız.

11 Haziran 2016 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:

Zaman kavramı sizin için çok önemli ve işinizi disiplinli bir şekilde yapmaktan zevk alıyorsunuz. Haklı olsanız bile, bu duygunuzu ona kabul ettirme konusunda baskı yapmamalı ve sakin olmalısınız. Bazı konular açıklık kazanmadığı için, kafanız karışık ve bugün duygusallık söz konusu.

11 Haziran 2016 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:

Güçlü bir performans sergileyebileceğiniz olumlu günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Keyfinize bakın. Duygularınızı sessiz bir şekilde yaşamaktan hoşlanmadığınız için, çevrenizden tepki almanız doğal. Sinir sisteminizi güçlendirecek, mineral ve vitamin takviyesine ihtiyacınız var.Haberiniz olsun.

11 Haziran 2016 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:

Kendi değerlerinizin farkında değilsiniz.Bugün çevrenizden çok, kendi iç sesinizi dinlemelisiniz. Amacınız güçlü bir aşk ve bu duyguyu yaşantınızda size hissettirecek önemli olaylar bekliyorsunuz. Sakin yapınızı bilenler yanılıyorlar. Öfkelerinizi içinizde biriktirtmekle iyi etmiyorsunuz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı