BurçlarGenel

11 Ekim 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 Koç Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde hedeflerinizle ilgili oldukça faydalı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte yapmak istedikleriniz veya hayallerinizi gerçekleştirmek üzere kurguladığınız yollarda seçimlerinizin önünde duran engellerin kalktığını görürsünüz. Bazen bir şeyi öylesine çok istersiniz ki onun sizin için iyi olup olmadığını dahi düşünmezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün seçimlerinizin sonuçları konusunda hislerinizin sizi yanıltmayacağına güvenebilirsiniz. Ancak yanlış seçimler yapmamayı önemsemelisiniz. Geçmiş günlerinizle ilgili bazı seçimlerinizi anımsayabilir ve yapmış olduğunuz hataların ne kadar düşüncesizce gerçekleştiklerine kanaat getirirsiniz sevgili Koç Burçları. Hatalarınızdan ders alabildiğiniz için kendinizi şanslı hisseder ve yeni adımlarınızdan önce daha dikkatli olursunuz. 11 Ekim 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, bu Salı günü içerisinde iş yaşantınızla ilgili düzenlemeler gündeminizi oluşturabilir. Hoşunuza gitmeyen ve motivasyonunuzun düşmesine neden olan unsurları ortadan kaldırmak üzere girişimlerde bulunursunuz. Bu doğrultuda size yardımcı olabilecek insanlar varsa onlarla iletişime geçmenin iyi olacağını düşünürsünüz. Ancak yine de elinizden geldiğince yalnız hareket etmeyi tercih edersiniz. Dayanışmanın verdiği güven duygusu size yeterli olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Aşkla ilgili umutlarınızın yeşermesine neden olacak gelişmeler gelecekle ilgili ciddi adımlar atmanızı sağlayabilir. Maddi olanaklarınızın elverdiğini düşünüyorsanız eğer hızlıca harekete geçmek konusunda bir sıkıntı olmayacaktır. Her iki tarafın da hazır olduğu bir durumda beklemek için bir sebep yoktur. Uyumlu olduğunuz için ayrıntılar konusunda da sorun yaşamazsınız. 11 Ekim 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, bu Salı gününde günlük yaşantının dışında kalan ve ilginizi çeken konularla ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Merak ettiğiniz konular oldukça sıra dışıdır. Çevrenizdeki insanlar sizi anlamakta güçlük çekebilirler. Farklı olmaktan herhangi bir rahatsızlık duymazsınız, yalnızca insanların sizi bu sebeple rahatsız etmelerini istemezsiniz. Gün ortasında hiç beklenmedik bazı olaylarla karşılaşabilir ve bu konudaki şaşkınlığınızı gizleyemezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Büyük ihtimalle zor zamanlar yaşamanıza neden olacak bu olaylarla ilgili kendinizi telkin etmeye ve kısa yoldan çözümler bulmaya çalışmalısınız. Her zaman soğukkanlı bir yaklaşımda bulunmak konusundaki ustalığınız dikkat çekmiştir. Bugün de aynı şekilde davranacak ve paniğe kapılmadan en az hasarla içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmaya çalışacaksınız. 11 Ekim 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününe yeni haftanın oturmamış havası ve karmaşasından kurtulmuş bir şekilde  başlangıç yaparsınız. Hayatınızla ilgili seçimlerinizde size destek olduğunu düşündüğünüz inançlarınız ve değerleriniz doğrultusunda hareket edersiniz. Aldığınız sonuçlara baktığınızda hiç de haksız olmadığınızı düşünürsünüz ve değerlerinize daha da sıkı bir şekilde sarılırsınız. Bazen içinizde bir şeyin gerçekleşebileceğine dair güçlü bir inançla yola çıkarsınız ve onu elde etmeniz çok uzun sürmez sevgili burclar.net okuyucuları. Buna güvenerek yapmış olduğunuz seçimlerinizin bugün aynı şekilde sonuçlanmaması sizi üzebilir. Herkesin zaman zaman hata yapabileceğini düşünerek hareket etmeli ve umudunuzu yitirmeden yarınlara doğru yol almaya devam etmelisiniz. Aşk konusunda kendinize ve sevdiğiniz kişiye olan güveniniz yüksektir. 11 Ekim 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününe olumsuz etkiler altında giriş yapabilirsiniz. Gün başında yaşadığınız bir olay size geçmişe dair kötü bir şeyi anımsatabilir. Eğer geçmişte yaşamış olduğunuz olayla ilgili kendinizi affedemediğiniz noktalar varsa kendinizi oldukça zor bir konuma sokabilirsiniz. Bazen unutmak ve her şeyi düzeltmek için mücadele etmek en doğru yoldur. Eskiye bağlı kalarak ilerleyemeyeceğinizi bilirsiniz. Ancak elinizden bir şey gelmediğini hissedersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu noktada sizin için zor olan bugün bir adım atacak gücü kendinizde bulmanızdır. Önemli gördüğünüz işlerle çok fazla ilgilenmeyip keyif alacağınız aktiviteleri tercih edebilirsiniz. Aslında hayatta sahip olduğunuz birçok güzel şey vardır. Bunları elde etmek için verdiğini mücadeleleri hatırlayıp yeniden güçlenmenin bir yolunu bulmaya çalışmalısınız. 11 Ekim 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Salı gününde hayata bakışınız çok olumlu değildir. Elde etmek istedikleriniz için mücadele etmek yerine yolun başından vazgeçmeyi seçersiniz. Uzun zamandır deneyip başarısız olduğunuz için artık umudunuzu yitirdiğinizi hissedersiniz. Ancak bugün kafanızı kaldırıp etrafınıza bakmayı başarabilirseniz sizi mutlu edecek ve başarılı olmanızı sağlayacak fırsatların ayağınıza kadar geldiğini fark edebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz bu umutsuz ruh hali geleceğinizle ilgili planlarınızı da ertelemenize neden olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk konusunda bazı derin sorgulamalar yapabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin size karşı tavırları umut verici olsa da içinizdeki korkuyu bir türlü aşamadığınızı hissedebilirsiniz. Gün sonuna doğru karşılaşacağınız basit bir olay bütün bu bakış açınızın değişmesine ve güçlü bir şekilde hayata atılmanıza yardımcı olabilir. 11 Ekim 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, bu Salı gününde duygusal olarak kendinizi çok iyi hissetmeyebilirsiniz. Öncelikle bir sorununuz olduğunuz kabul etmek istemezsiniz. Ancak bu şekilde çözüm elde edemediğinizi gördüğünüzde teslim olursunuz. Sizi rahatsız eden unsurun ne olduğunu bulmak için çok çaba göstermeniz gerekebilir. Bugün başınıza kötü bir şey gelmemiştir belki ancak geçmişinizde yaşadığınız rahatsız edici bir olayın etkisinden henüz kurtulamadığınızı hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İnsanların hata yapabilir olduğunu kendinize hatırlatmalı ve utanmadan içinizi dökebileceğiniz birini bulmaya çalışmalısınız. İçinde bulunduğunuz ruh haliyle günlük yaşantınıza devam etmenizin çok mümkün olmadığını görürsünüz. Aynı zamanda dikkatinizi dağıtacak ve keyfinizi yerine getirecek işlerle ilgilenmek de hislerinizin iyiye doğru gitmesine yardımcı olabilir. Kaderci olmadan hayatınızda etkin bir rol oynamaya çalışmalısınız. 11 Ekim 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde birlikte vakit geçirdiğiniz insanlarla sorunlar yaşayabilirsiniz. Her şeyin istediğiniz gibi pürüzsüz ve mükemmel olmasını arzularsınız ve bunun için de üzerinize düşen görevleri gerçekleştirirsiniz. Sizin kadar özenli davranmayan insanlar nedeniyle amacınıza ulaşmakta sorun yaşarsanız eğer bu durumda sinirleriniz bozulabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Zira sizin verdiğiniz emekleri yok sayarak sorumsuzluk yapan insanlar için herhangi bir açıklama bulamazsınız. Bu noktada insanlardan uzaklaşabildiğiniz kadar uzaklaşmayı tercih eder ve mümkünse işinizi de tek başınıza yapmak adına düzenlemelerde bulunursunuz sevgili Akrep Burçları. Aileniz içerisinde anlamlandıramadığınız davranışları bulunan kişiler varsa onlara yol göstermeyi ve yardımcı olmayı göreviniz olarak görürsünüz. 11 Ekim 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, bu Salı gününde bugün ve gelecekte rahat etmenizi sağlayacak çalışmalarınızla ilgili düşüncelerinizi düzenlemekle işe başlayabilirsiniz. Eğitiminizle ilgili kararlarınızda başka insanların fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Son noktada kararlarınızı vermek için yalnız kalıp düşünmeniz gerekecektir. Zira başkalarına merak uyandırıcı gelen şeyler sizin için basit kalabilir. Bu nedenle de farklı perspektifleri gördükten sonra kendi yolunuzu çizmek için sakin ve yalnız bir düşünme sürecine girmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Mutlu olmak için neye ihtiyacınız olduğunu iyi bilirsiniz. Bunu elde etmek bugün belki çok zordur ancak ilmek ilmek işlemekten yorulmaz ve nereye varacağınızı bildiğiniz için de içiniz rahat bir şekilde çalışırsınız. Gün sonuna doğru özlem duyduğunuz şeylere kavuşmak için planlar yapabilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi eskisine göre daha güçlü hissedersiniz. 11 Ekim 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde gelecekte size güç ve prestij sağlayacağını düşündüğünüz bazı planlarınızı devreye sokabilirsiniz. İnsan ilişkilerinizin her zaman iyi olmasına dikkat edersiniz. Bu sayede sizi tanıyan ve yeri geldiğinde sizi koruyacak birçok insan vardır. Ailenizle veya yakın akrabalarınızla ilişkileriniz açısından yoğun bir gün olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Onlarla birlikte vakit geçirmek isteseniz de yapmanız gereken işler bunu zorlaştırabilir. Ancak bağlarınızın kopmamasını önemser ve bunun için de dikkatlice plan yapmaya çalışırsınız. Belki duygusal anlamda bazı sorunlar yaşarsınız. Fakat çevrenizde öyle çok sizi seven insan vardır ki ruhsal bir çöküntüye girmeniz neredeyse imkânsızdır sevgili Oğlak Burçları. Dertlerinizi paylaşmak istemiyor olsanız da insanların varlığı sizi rahatlatacaktır. 11 Ekim 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, bu Salı gününde toplum içinde olmanın bazı gereklilikleri olduğunu bir kez daha hatırlar ve bundan rahatsızlık duyabilirsiniz. Hiç kimseyi rahatsız etmek veya kimsenin üzerinde baskı kurmak gibi bir amacınız yoktur. Aksine kendi istediklerinizi rahatça yapabileceğiniz bir ortam ararken sürekli insanların yargılamalarıyla ve gereksiz baskılarıyla karşılaşırsınız sevgili Kova Burçları. Bu noktada şunu fark edersiniz ki çevrenizdekilerin size bu şekilde davranmalarının nedeni sizi anlamıyor ve kendilerinden farklı görüyor olmalarıdır sevgili burclar.net okuyucuları. Sizi rahatsız eden şeyin aslında sizin cevheriniz olduğunu hissettiğiniz anda insanlara da hayata da bakışınız bir anda değişir sevgili Kova Burçları. Zor bir yaşantınız olsa da sahip olduğunuz şeyi sevmeyi öğrenirsiniz. Utanıp saklanmak yerine kendinizi daha fazla ortaya koymaya çalışırsınız. 11 Ekim 2016 gününe aitKova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 11 Ekim 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde geçmişin karanlık yüzünün ortaya çıkmaya başladığını hissedebilirsiniz. Sizi mutsuz eden veya sizi engelleyen bir durum varsa bundan utanç duyduğunuz için onunla mücadele etmek istemezsiniz. Yalnızca o durumu görmezden gelmeye çalışırsınız. Siz böyle davrandıkça kötü anılarınız daha da güçlü bir şekilde karşınıza çıkmaya devam eder. Bu konuda bir adım atmak sizi rahatlatacaktır. Gün içerisinde size ihtiyacı olan kişilere yardım etmekten keyif alacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Deneyim sahibi olduğunuz konularda insanlara yardımcı olabiliyor olmak size kendinizi güçlü hissettirir. Yapabildiğiniz bir şeyde başka bir insanın zorlandığını görmeye dayanamazsınız ve o kişinin sürecini kolaylaştırmak için elinizden geleni yaparsınız. Gün sonuna doğru uzun zamandır beklediğiniz bir konuda olumlu haber alabilirsiniz. 11 Ekim 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı