BurçlarGenel

10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burçlar Yorumları

10 Temmuz 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

Son zamanlarda emeklerinizin karşılığını alıp alamadığınızı sorgulamış olabilirsiniz,. Önümüzdeki aylar, yaşam tarzı değişikliklerini güçlendirmek
için güvenilirdir ve bu, Eylül ayına kadar büyük ölçüde artacaktır. İş hayatında bu gün çok olumlu enerjiler altındasınız , bu fırsatı iyi değerlendirin.
Şu an bulunduğunuz durumdan memnun olmayabilirsiniz , ancak çabalarınızın ödüllerini yakın zamanda almaya başlayacaksınız .

 

 

 

 

10 Temmuz 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün eğlenceye açık bir gün , gezegensel hareketler , biraz gevşemenizi , sorunları bir kenara bırakarak bu günü , sevdiğiniz kişilerle , keyif alabileceğiniz ortamlarda , eğlenceli aktiviteler ile geçirmenizi destekliyor.İlişki anlamında , geçmişte ilginizi çeken biri ile , tekrar heyecan verici duygular yaşayabilirsiniz, fakat retro gezegenlerin durumu bu ilişkinin kalıcı olmasını zorlaştırıyor.

 

 

 

10 Temmuz 2018 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

Mars 27 Ağustos’a kadar gerilemesine rağmen, Jüpiter’in yön değişikliği, bakış açınızı iyileştirmek için faydalıdır.Bir ilişkiniz , devamlılık adına bir adım ileri
gidebilir veya eski bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. BU gün iş hayatındaki enerjiniz müthiş.Başkaları üzerinde çok güçlü etkiniz var, bu nedenle onu kullanmakta çekinmeyin.
Pozitifliğinizi daha çok kullanın .Odak noktası olmak, başkalarının eksik olduğu doğuştan gelen yeteneğinizdir ve bundan dolayı hiç olmadığı kadar kıskanacaklardır!

 

 

 

10 Temmuz 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Jupiter bu gün retro hareketinin son gününde , bugün ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca, iş ve sağlık konularında kesin iyileştirmeler görmeye başlayacaksınız. İşlerinizde karşılaşmış olduğunuz engeller yavaş yavaş ortadan kalkacak. Küçük olayların bu günkü enerjinizi azaltmasına izin vermeyin , moraliniz ne kadar yüksek olursa olayları , o kadar kolay geçiştirirsiniz. Gün yeni başlangıçlar için harika ,hayatınızı şekillendirmek ve değiştirmek için yeni fırsatlar ortaya çıkacak, ancak zamanınız varken bu fırsatı yakalamanız gerekiyor.

 

 

 

10 Temmuz 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün, burcunuzdaki Venüs, Jüpiter ile uyumlu hale geliyor ve kişisel manyetizma için mükemmel bir güne işaret ediyor. Jupiter retro hareketinin son gününde , tam olarak durağan konumda. Bu durum , özellikle aile, ev, yaratıcı, çocuk, romantik ve kişisel konularla ilgili olarak köşenin belirleyici bir dönüşüne işaret ediyor. Eğer sabırlı olabilirseniz , ilişki durumunuz da,her şey çok daha iyi olacak.Kariyer fırsatları ve yeni çalışma biçimleri , bunlara uyum sağlamanızı gerektirebilir ve iletişim kurmanın ya da kendini ifade etmenin yeni yollarını araştırabilirsiniz.

 

 

 

10 Temmuz 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

Jupiter bu gün retro hareketini sona erdiriyor ,bu işinize olan güveninizi veya kendinizi ifade etme yeteneğinizi arttıracak. Daha fazla netlik, projeler, akrabalarla veya iletişim ile ilişkiler
ve öğrenme , yaşamınızda daha fazla yer kaplayabilir. Konuşmalar , iletişim çoğalır. En önemlisi, inanç ve iyimserlik ilerlemeyi geliştirir.Yaşamın pratik sorunları bugün dikkatinizi çekecek.Bir olayın çözülmesi için , tarafınıza fikir danışılabilir veya yardım istenebilir.

 

 

10 Temmuz 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

Jupiter bu gün retro hareketine son veriyor , bu önümüzdeki aylarda , para kazanma umutları için yeni ve iyileştirilmiş fırsatlar sunabilir. Ayrıca bir işi büyütme konusunda biraz daha cesur olursunuz.Pozitif olup , iletişimde samimi bir tavır içinde olursanız , bütün girişimlerinizden başarı kazanmanız mümkün. Dikkatinizi dağıtmadan , fikirlerinizi hayata geçirirseniz , yaşamınızda bir çok şeyin değiştiğine şahit olacaksınız.Bu gün iyi haberler alabilirsiniz.

 

 

10 Temmuz 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Jupiter bu gün retro hareketini sonlandırıyor.Bugün ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca, geliriniz ve iş beklentilerinizin yanı sıra ruh haliniz ve bakış açınızdaki belirli gelişmeleri görmeye başlayacaksınız. Durdurulan projeler çıkmaya ve ilerlemeye başlayabilir.Size ilham veren şeylere rehberlik edin.Beklenmeyen kaynaklardan para alabilirsiniz. Büyük projelerin altına imza atabilirsiniz. Çevrenizde gelişen olaylar iyimser bir bakış açısıyla bakmanız , size kazanç olarak geri dönecek .

 

 

 

10 Temmuz 2018 Salı Yay Burcu Günlük Yorumu

Jupiter sizin burcunuzun yöneticisidir , ve bu gün retro hareketini sonlandırması , en çok sizlerin burcunu etkileyecektir. Bu bakış açınızı, güveninizi ve beklentilerinizi geliştirecek. Bu gün kendinize güveniniz tam ve arkadaşlarınızın , çevrenizin neşe kaynağı olabilirsiniz. Herkesi motive edecek , enerjiye sahipsiniz. İlişkiniz çok tutkulu olmasa da , siz bunu sorun etmiyorsunuz , doğru kararı verdiğinizden eminsiniz.
Bir arkadaşınızın sorunlarına yardımcı olabilir , veya bir sırrına ortak olabilirsiniz.

 

 

 

10 Temmuz 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün Jüpiter’in retro hareketine son vermesiyle ,özellikle arkadaşlarınız, gruplarınız, kişisel veya mutluluk hedefleriniz ve hayallerinizle ilgili alanlarda biraz daha umutlu hissetmeye başlıyorsunuz. Bu hafta, bu konulardan herhangi biriyle ilgili bir dönüm noktası olabilir. Bugün duygularınızın arkasında büyük bir güç var ve bu duygular duyulmak istiyor. Duygularınızı açıklamaktan çekinmeyin.
Seninle aynı fikirde olmasalar da , onlarla yaptığınız bir konuşma çok anlamlı olabilir ve beklemediğin bir destek alabilirsin.

 

 

10 Temmuz 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

Jüpiter’in retro hareketini sonlandırıp , doğru hareketine başlaması , profesyonel konular ve kişisel planlar önümüzdeki haftalarda daha fazla netlik kazanır, engelini kaldırır ve ilerler.Bu hareket genellikle arkadaşlıklardaki blokları ve uzun vadeli hedefleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Eylül ayından itibaren hedeflerinize ulaşmak ve planlarınızı ileriye taşımak için adımlar atmanız için altın bir zamana yaklaşıyorsunuz.Başkalarıyla ilişkilerde cesur olun ve kendinizi tamamen yaratıcı bir şekilde ifade etmek için zamanınızı ayırın.

 

 

10 Temmuz 2018 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

Jüpiter bu gün retro dönüşünü sonlandırıyor , sizler için ,coşku kariyer, eğitim, seyahat, yayıncılık veya yeni girişimler için süpriz fırsatlar getiriyor. Ancak ,bu dönemin büyük bir kısmı için, Mars, sizin onikinci evinizde retro konumunda ve bazı işlemleri ve geçmiş konuları gözden geçirmenize sebep oluyor. Bu gün sorumluluklarına verdiğin önem ve başarılı çalışmaların için , iş ortamında takdir edilebilirsin. Sevilmek , mutlu olmak için güzel bir gün.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı