BurçlarGenel

10 Temmuz 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

10 Temmuz 2016 Pazar KOÇ Burç Yorumu:
Çevresel ilişkilerinizle, ailevi olayları birlikte yaşayacağınız gün içinde olmanız, bazı değer yargılarınızı sorgulamanız konusunda sizi daha dikkatli yapacak. Taviz vermek istememenize rağmen, sizden beklentileri olan kişilere ılımlı yaklaşmak zorunda kalabilirsiniz. Sosyal yapınızı ön plana çıkarmak istemeniz, bazı kişilerin gözünden kaçmayacaktır.

10 Temmuz 2016 Pazar BOĞA Burç Yorumu:
İş yeteneklerinizi sergilemek konusunda rakip kabul etmiyorsunuz. Çevrenizle kıyaslandığınız zaman onlardan çok daha hızlı düşünen bir kafanız olduğu için, her an sizi yargılamaya hazırlar ve ego biçiminizi farklı değerlendiriyorlar. Bugün ne yapsanız, aynı noktada buluşamıyorsunuz. Israrcı davranmak, sizin için olumlu gelişecek.

10 Temmuz 2016 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:
Çevresel baskılardan sıkıldığınız halde, yaptığınız işlerde aşırı sabırlı davranıyor çevrenize hiçbir konuda taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün yakın ilişkilerinizde çekişmeler yaşayabilirsiniz. Titiz davranışlarınız yüzünden, aile içi sorunlarının büyümesine neden olabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri, yerine getirmeniz bekleniyor.

10 Temmuz 2016 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:
Son günlerde öylesine yoğun çalışıyorsunuz ki bazen eski günlerinizi özlediğiniz bile oluyor. Bugün duygusal konularda yaşayacağınız ikilem, sizi gün içinde heyecanlandıracaktır. Yakın dostlarınızla alış verişe çıkabilir veya bir arkadaşınıza eşlik edebilirsiniz. Kardeşlerle ilgili iletişim yoğunluğu gündemde olabilir ve küçük pürüzler canınızı sıkabilir.

10 Temmuz 2016 Pazar ASLAN Burç Yorumu:
Bugün işinizle ilgili yapacağınız ortak çalışmalar sizi enerjik yapacak. Bu tür ilişkiler kalıcı dostlukların da temelini atacaksınız. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızın davetlerine katılabilirsiniz. Yardımlaşma duygularınızın yoğun olduğu bir gün içindesiniz. Bazılarınız ailenizin bazı problemleri ile ilgilenmek zorunda kalacaklardır.

10 Temmuz 2016 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:
İş yaşamınızda sistematik çalışmalarınız sizi her zaman hedefe götürüyor. Bu nedenle, üzerinize aldığınız yeni iş için panik yapmayın. Yeni atılımlarınız için uygun bir gün ve disiplinli hareket etmeniz gerekebilir. Olaylara abartılı yaklaşmadığınız zamanlar kendinizi daha yapıcı hissediyor ve çevrenize de hissettiriyorsunuz.

10 Temmuz 2016 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:
Yapmanız gereken iş konusunda hemen harekete geçin. Ayrıntılara girdiğinizde, zaman kaybediyorsunuz. Bugün, hedefleriniz konusunda daha kararlı davranmalısınız. Bazı iş teklifleri karşısında ikilem yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki güçlü arkadaşlarınızın yardımıyla bir çok sorununuza anında çözüm bulacaksınız. Tavsiyelere ihtiyacınız var.

10 Temmuz 2016 Pazar AKREP Burç Yorumu:
Hedefleriniz konusunda hiç kimsenin aklına ihtiyacınız yok. Bugün, tepe evinizde ilerleyen yoğun gezegen topluluğu, bireyselliğinizi ön plana çıkaracak. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler içinde olmanız, motivasyon gücünüzü daha arttırıyor. Verim alabileceğiniz işlerin, peşinde koşmalısınız. Olanaklarınızı genişletme konusunda başarılısınız.

10 Temmuz 2016 Pazar YAY Burç Yorumu:
Beklenmeyen yollar ortaya çıkabilir. Ani yolculuklar yüzünden bazı planlarınızı değiştirmek isteyebilir, iletişim konusunda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınıza ulaşmaya çalışmanız, onları da sevindirecek. Gerekli ön çalışmalarınız bir an önce tamamlamalı ve sonuçlar üzerinde konuşmalısınız.

10 Temmuz 2016 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:
Ay, bugün de para evinizi etkilemeye devam ediyor. Maddi konularda, sezgilerinizi kullanmalısınız. Kendinizi ortaya koymak istediğiniz zaman, başarılı ataklar yapabiliyorsunuz. Partnerinizle yapacağınız ön görüşmeler sonucunda, beklentilerinize gerekli desteği sağlayacaksınız. Sonuç istediğiniz gibi gelişiyor.

10 Temmuz 2016 Pazar KOVA Burç Yorumu:
Maddesel konularda isteklerinize yeniden yön vermek isteyişinizi partneriniz kabul etmeyebilir. Siz, hedefleriniz konusunda hiç kimseden fikir almayan bir yapıya sahipsiniz. Bugün ortak çalışmalar içinde bulunacağın kişilerin sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Vizyonunuz gün geçtikçe genişliyor.

10 Temmuz 2016 Pazar BALIK Burç Yorumu:
Birlikte çalışacağınız kişilerin akıl gücüne inanmak istiyor ve beraberliklerinizde bu olguya önem veriyorsunuz. Bugün, isteklerinizde aşırıya kaçabilir ve karşınızdaki kişilere yüklediğiniz misyon, onları öfkelendirebilir. Koşullarınızı yeniden gözden geçirmenizde fayda var. Bazı değişimlerin sizi de rahatlatacağından emin olabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı