BurçlarGenel

10 Haziran 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

10 Haziran 2016 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

İş yaşantınızla ilgili bir takım duygu gerginlileri yaşayabilirsiniz. Kökten gelen alışkanlıklarınızı değiştirmenin zor olduğunu biliyor ve bazı konularda ikilem yaşıyorsunuz. Kararlı davranışlarınızı karşınızdaki kişilere de hissettirmek zorundasınız. Ailenizle ilgili bazı pürüzlerin giderilmesi sizin tutumunuza bağlı unutmayın.

10 Haziran 2016 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Duygularınızda aşırıya kaçmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Oysa yaşamı öylesine derin algılıyor ve içinizde hissediyorsunuz ki, yapmak istediklerinizin çevresel koşullara bağlı olarak gelişmesi, canınızın sıkılmasına neden oluyor. Özgürlükçü değil sistemli oluşunuz bazı kişiler tarafından garip karşılanabilir.

10 Haziran 2016 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Siz değişimler içinde olmanıza rağmen çevresel koşullar nedeniyle bu özelliğinizi yeterince gösteremiyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, maddi konularda istediğiniz güveni sağlamak için, çaba göstermenizi gerektiriyor. Bugün karşı tarafın size önermesini istediğiniz arzularınız gündemde olacak. Gizliliğe özenmemelisiniz.

10 Haziran 2016 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

Bugün gücünüz gösterme konusunda oldukça çekimsersiniz. Partnerinizle ilgili bir takım takıntılarınız olabilir. Onunla aranızda geçmişten kaynaklanan sorunlarınızı bitirmelisiniz. Geriye dönük konuşmalarla, birlikteliğinizi olumsuz kılabilirsiniz. Sizin isteklerinizle, onun kişisel çabaları, aranızda bir takım köprüleri oluşturacaktır.

10 Haziran 2016 Cuma ASLAN  Burç Yorumu:

Yoğun ve gergin bir gün içindesiniz. Duygusal derinliğiniz çok fazla ve kendinizi farklı hissediyorsunuz. Çevrenizde oluşan olaylardan, çok çabuk etkileniyorsunuz. Olayları abartmadan gününüzü yaşamalısınız. Yaşamla aranızda olumsuz rüzgarların esmesine meydan vermemeli ve oto kontrol sisteminizi kullanmalısınız.

10 Haziran 2016 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Titiz ve detaycı tavrınızla çevrenizi sıksanız bile bugün Ay’ın bulunduğu konum, size olumlu destek verecek. Yaratıcılığınız ve organizasyon yeteneğinizin belirgin olduğunu, çevrenize ispat edeceksiniz. İnce hesaplar içindesiniz. Zaman kaybetmek istemiyorsanız, biraz daha hızlanmalı kısa vade de işleriniz tamamlamalısınız.

10 Haziran 2016 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Çevre ilişkilerinize kesin ve doğru bir yaklaşım içindesiniz. Bugün ele aldığınız konulara gerçekçi bir çözüm getireceksiniz. Kardeşler arasında bazı iletişim kopuklukları olabilir. Ailenizin kadınlarıyla bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Dedikodulardan uzak kalmayı başarabilirseniz her şey lehinize ilerleyecek.

10 Haziran 2016 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Sezgileriniz çok güçlü. Bugün, düşünce gücüyle yapamayacağınız şey yok. İstekleriniz yaşama geçirme çabalarınız olumlu gelişiyor. İçinizden taşan enerjiyi faydalı işler için kullanmalısınız. Yakınlarınızın sorunlarına ruhani bir şekilde yaklaşacaksınız. Geçmişten ders almasını bilen özel kişilerdensiniz.

10 Haziran 2016 Cuma YAY Burç Yorumu:

Maddi konularda sezgilerinize çok güveniyorsunuz. Kazançlarınızı kendi istekleriniz doğrultusunda yönlendirmekten yanasınız. Bugün, kendinizle ilgili birtakım sıkıntılarınız olabilir ve konuşurken ifade zorluğu yaşayabilirsiniz. Konuşmalarınızla, karşı tarafı suçlayıcı bir tavır içinde bulunabilir ve tepki alabilirsiniz.

10 Haziran 2016 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Sosyal ve ikili ilişkilerinizde ikilem yaşamak istemiyorsanız, duygu ve mantık dengelerinizi korumak zorundasınız. Siz, zor koşulları sevdiğiniz için, tüm güç olan olaylar, gelip sizi buluyor. Ay, karşıt burcunuzda ilerlerken, karşı tarafın duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyuyorsunuz. İç güvensizliğinizi yenmelisiniz.

10 Haziran 2016 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi yanınızda çalışan kişiler de kullanmalısınız. Bugün çalışma şartlarınızla ilgili aksiliklerden şikayet edecek ve birlikte çalıştığınız kişileri yargılayacaksınız. Her an değişen bu durum için, çok fazla canınızı sıkmamalısınız. Midenizle ilgili problemlere dikkat etmelisiniz.

10 Haziran 2016 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Aşk konusunda ilginç ve duygusal bir gün. Partnerinizden beklediğiniz romantik sözcükleri duyabilirsiniz. Birlikte beraberce katılacağınız sosyal aktivitelerde paylaşımlarınızda ortak paydalar içindesiniz. Farklı fikirler üretseniz bile, birbirinize vereceğiniz destek önemli olacaktır. Verimli bir gününüzdesiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı