BurçlarGenel

10 Ekim 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 Koç Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Koç Burçları, bu Pazartesi gününde geleceğinizle ilgili bazı sorgulamalar yaparken yeni haftaya oldukça dolu bir başlangıç yapabilirsiniz. Düşüncelerinizin insanlar üzerindeki yansımalarını kontrol etmek ve içinizdeki olumlu enerjiyi diğer insanlara da aktarabilmek istersiniz. Yapmak istediklerinizin çoğu kendinizle ilgilidir ancak bir yandan çevrenizdeki insanlara ve sevdiklerinize de faydalı olmaya çalışırsınız sevgili Koç Burçları. Dışarıdan çok neşeli ve vurdumduymaz biri gibi görünseniz de aslında oldukça duygusal bir yanınız vardır. Sürekli kendinizi sorgular ve iyi bir insan olmak için mücadele edersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İnsanların sizi sevmesini istersiniz ve bunun için de gerçekten önemli adımlar atarsınız. Bir yandan işinizle ilgili yapmak istediklerinize vakit ayırmak veya eğitim hayatınızdaki eksiklikleri tamamlamak bugünün önemli konularından olacaktır sevgili Koç Burçları. Yeni haftanın ilk günü sizin için temiz bir sayfa olacaktır. 10 Ekim 2016 gününe aitKoç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde toplum içinde veya birebir ilişkilerinizde oldukça hırçın bir görünüm sergileyebilirsiniz. Birlikte olduğunuz insan sizinle ilgili bazı rahatsızlıklarını dile getirebilir sevgili Boğa Burçları. Ancak siz her zaman oldukça anlayışlı ve dikkatli davrandığınız için bu konuda haksızlığa uğradığınızı düşünür ve karşınızdaki insanı savuşturmaya çalışırsınız. Bir yandan da bu tavra kırıldığınızı belli etmemeye çalışır ve güçlü görünmek istersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Aynı şekilde iş veya aile ortamınızda da davranışlarınızla ilgili olumsuz yorumlarda bulunan insanlar olabilir. Bugün adeta herkes bilerek üzerinize geliyormuş gibi hissedersiniz. Bu nedenle yalnız kalmak ve huzur bulmak isteyeceksiniz sevgili Boğa Burçları. Rahatsızlık verici durumlar üzerine düşünmektense kendiniz için olumlu olabilecek adımlar atmayı düşünür ve eğitiminizle ilgili yurtdışı planları yapabilirsiniz. Maddi planlama önemlidir. 10 Ekim 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, bu Pazartesi günlük yaşantınızın akışını etkileyen olaylarla ilgili oldukça ciddi bir mücadele içinde olabilirsiniz. Maddi bağımsızlığınız ve ailenizle olan ilişkiniz birçok şeyi etkiler durumdadır. Bu meselelerin bir yandan da aşk yaşantınıza olan etkileri üzerine düşünür ve içinde bulunduğunuz koşulları yeniden düzenlemek istersiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek ve iş konusunda başarılı sonuçlar almakla ilgili sorunlarınız yoktur sevgili burclar.net okuyucuları. Herkese çok zor gelen şeyleri bir çırpıda yapabilirsiniz. Ancak bunların yanı sıra herkesin çok kolaylıkla yaptıklarında zorlanırsınız. Maddi bağlarınızın hareketlerinizi etkilemesinden dolayı kendinizi biraz baskı altında hissedebilirsiniz. İş veya eğitim ortamınızda yaptıklarınız etrafınızdakilerin beğenisini toplayabilir. Bu sayede geleceğinizi olumlu yönde etkileyecek bir teklif alabilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Kısa süre içerisinde bu teklifi değerlendirmeniz önemlidir. 10 Ekim 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, bu Pazartesi gününde maddi açıdan kendinizi huzurlu hissetmek için zor ancak önemli bir adım atmaya çalışırsınız. Bu adımı attığınızda tam olarak ne yapmanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Ancak ilerledikçe ve muhatabınızla konuştukça kafanızda her şeyin yavaş yavaş netleşmeye başladığını hissedersiniz. Yapmak istediğiniz şey her neyse onu elde etmeden günü sonlandırmamaya niyetlisinizdir. Bu tavrınız karşınızdaki insanın etkilenmesine ve işinizin bu doğrultuda kolaylaşmasına neden olacaktır. Gün ortasında sevdiğiniz kişiyle ortak bir adım atmak istersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu noktada birbirinizden çok farklı noktalarda olduğunuzu fark edebilirsiniz. Fakat bu durum onunla ilgili duygu ve düşüncelerinizin değişmesine veya ondan uzaklaşmanıza neden olmaz. Aksine ona karşı hayranlığınız artar ve onu anlamaya çalışırsınız. Birlikte tek başınıza varacağınız sonuçlardan çok daha farklı ve güzel noktalara erişmeyi umarsınız. 10 Ekim 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, bu Pazartesi gününde etrafınızdaki insanlara güven konusunda büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. İnsanları mimiklerini ve tavırlarını okuma konusunda oldukça iyisinizdir. Bu sayede sizden gizli bazı şeyler yapılmaya çalışıldığını hissedersiniz. İnsanların size karşı dürüst davranmamasına tahammül edemezsiniz. Bunu fark ettiğiniz anda onlarla ilişkinizi kesebilirsiniz. Bugünse içinde bulunduğunuz ruh hali bu şekilde düşünmenize neden olmuş olabilir. Aslında sizinle ilgili hiçbir durum yokken insanların günahını alıyor olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Kesin bir kanıta sahip olmadan kimseyi suçlamamalısınız. Aksi halde kendinizi kötü bir duruma düşürebilirsiniz. Bu sorununuzla ilgili kesin bir sonuca varmanızın ardından iş yaşantınızla ilgili yenilikçi ve cesaret isteyen adımlar atmayı düşünebilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Bugün duygusal yaklaşımlarınız ailenizle olan ilişkinizin kuvvetlenmesine yol açabilir. 10 Ekim 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Pazartesi gününde duygusal anlamda hassas bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olmak ve onların yanında güvende hissetmek sizin için önemlidir. Canınızı sıkan bazı sorunlar vardır. Genelde sorunlarınızı çözmek için yalnız başınıza kalıp düşünmeyi tercih edersiniz sevgili Başak Burçları. Ancak bugün kendinizi böylesine güçlü hissetmezsiniz ve içinizdekileri sizi anlayan birileriyle paylaşma ihtiyacı duyarsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu noktada ılımlı yaklaşımlar sergilemeniz beklenir. Fakat siz aksine sizi anlamadığını düşündüğünüz kişilere karşı fazlasıyla hırçın tavırlar içerisine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sizi rahatsız eden davranışları üzerine düşünebilir ve bu konuda tahammülünüzün kalmadığını hissedebilirsiniz sevgili Başak Burçları. Bu konuyla ilgili herhangi bir tepki göstermeden önce rahatsızlık veren durumların gerçekten önemli olup olmadığı üzerine düşünmek isteyebilirsiniz. 10 Ekim 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde sizi rahatlatacağına inandığınız bazı davranışlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. En çok önem verdiğiniz şeylerden biri ailenizdir ve onların huzuru için çaba göstermeniz gerektiğini düşünürsünüz. Sevdiklerinizin mutsuz olması demek sizin de başarısız olduğunuz anlamına gelir sevgili Terazi Burçları. Elinizde bulunan imkânlarla onlara sunduklarınız fazlasıyla iyidir. Ancak bir yandan da yanlış bir şeyler yapmaktan çekindiğiniz için ciddi bir biçimde stres altına girersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu durumda pes etmek isteyebilir ve kendinizi başka alanlarda ifade etmenizin mümkün olduğunu düşünürsünüz. Sürekli kendinizi denediğinizi ve başarılı olmak için çabaladığınızı fark eder ve buna bir dur demek istersiniz sevgili Terazi Burçları. Gün sonuna doğru romantik duygularınız sizi sarmalar ve sizi heyecanlandıran kişinin yanında olmanın hayalini kurarsınız. 10 Ekim 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, bu Pazartesi gününde ummadığınız olaylarla karşılaşabilir ve insanların size nasıl böyle davrandığını anlamaya çalışırsınız. Eğer emek verdiğiniz ve gerçekten hak ettiğiniz bir durumda reddedilirseniz buna karşı tepkisiz kalmamayı tercih edersiniz sevgili Akrep Burçları. Bu duruma karşı nasıl düşünceleriniz varsa bunları açık bir şekilde ifade etmenizin önemli olduğunu düşünürsünüz. Zira hiç kimsenin size veya herhangi başka birine bu şekilde davranmaya hakkı olmadığını düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu haftanın ilk gününde iş yaşamınızdaki düzenle ilgili de güçlü bir mücadele sürdürürsünüz. Size uygun olmadığını düşündüğünüz ve diğer insanlara da fayda sağlamayan durumları değiştirmekle ilgili oldukça kararlı adımlar atabilirsiniz sevgili Akrep Burçları. Gün sonuna doğru monotonlaşan yaşantınızla ilgili düşünebilir ve daha farklı bir şeyler yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. 10 Ekim 2016 gününe aitAkrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, bu Pazartesi gününde birlikte olduğunuz insanlarla yakın ilişkiler içerisinde bulunmayı önemseyeceksiniz. Sevdiğiniz insanlara duyduğunuz güven yüksektir, zira bu güveni oluşturmak için uzun zaman harcamışsınızdır. Dostlarınızın, ailenizin, sevdiğiniz kişinin size ne zaman yalan söylediklerini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Hiç kimsenin sizi kandırmasına izin vermez ve her zaman açıkgözlü olursunuz. Bugün böyle bir durumla karşılaşmak sizi diğer meselelerle ilgili de endişelendirebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Her şeye şüpheyle yaklaşmaya başlarsınız. Bir yandan da güveninizi sarsan kişilere karşı olumsuz tavırlar içerisinde olursunuz. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamakta güçlük çekeceğiniz bir gün olabilir. Belki de bu noktada sakin ve yalnız bir gün geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Parasal sıkıntılarınızla ilgili ne yapacağınızı bilemediğiniz bir durumdayken çözüm bir anda karşınızda belirebilir ve sizi rahatlatabilir. 10 Ekim 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, bu Pazartesi gününde maddi işlerinizde dikkatli davranmanız gerektiğini bilmelisiniz. İsteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz kadar gelirinizin olması bir süredir sizi rahatlatmış olabilir. Geçmiş günlerinizin acısını çıkarırcasına rahat bir şekilde harcama yapmanın tadına varmışsınızdır sevgili Oğlak Burçları. Ne kadar kazancınız olursa olsun sürprizlerin ortaya çıkabileceğini bilmeli ve birikim yapmalısınız. Özellikle bugünkü seçimleriniz bu anlamda oldukça büyük önem arz eder sevgili burclar.net okuyucuları. Kendinizi özgür ve güçlü hissedersiniz fakat bu şekilde harcamaya yapmaya devam etmek sizin için oldukça kötü sonuçlara sebebiyet verebilir. İş yaşantınızda bugün sizden beklentileri olan kişilere karşı sorumluluklarınızı yerine getirmeyi önemsersiniz sevgili Oğlak Burçları. Şimdiye kadar çizmiş olduğunuz başarılı tablo ile çıtayı yükseltmişsinizdir. Bu nedenle bu başarılarınızın altına düşmeyi de istemezsiniz. 10 Ekim 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, bu Pazartesi gününde insanlarla yakın ilişkiler içerisinde bulunmak istemeyebilirsiniz. Kabalığın, toplum içinde bulunmanın size her zaman sorunlar getirdiğini düşünürsünüz. Bu nedenle de yalnız başınıza kalabildiğiniz kadar kalmayı tercih eder ve bundan da şikâyetçi olmazsınız. İşinizle ilgili böyle bir durum söz konusu değildir sevgili Kova Burçları. İnsanlarla iletişim kurmak durumunda kaldığınız noktalar elbette ki vardır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu noktada sorunlar ortaya çıkabilir ve bugün oldukça gergin zamanlar geçirebilirsiniz. İstediklerinizi elde etmekle ilgili yazılı belgeler edinmeye çalışmalısınız. Özellikle iş yaşamınızda kimsenin sözüne güvenmemeniz gerektiğini bilirsiniz. Gün sonuna doğru kendinize sağlam bir gelecek kurmak üzerine hesaplar yaparsınız sevgili Kova Burçları. Sevdiğiniz kişinin sizinle mücadele edeceğini bilseniz de onun üzerinde fazla yük olmaması için var gücünüzle çalışırsınız. 10 Ekim 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 10 Ekim 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, bu Pazartesi gününde gücünüzün farkına varabilmek ve günlük yaşantınızda birçok sorundan kurtulabilmek arzusuyla haftaya başlangıç yapacaksınız. İş yaşantınızda size kendinizi güçlü hissettiren yanlarınızı ön plana çıkarmanın önemini bugün daha iyi kavrarsınız. Yalnızca insanların sizden beklediklerini yapmaktan ziyade yaratıcılığınızı öne çıkararak çalışmak istersiniz. Bu sayede motivasyonunuz da başarınız da üst seviyelere çıkacaktır. Günlerinizin çok yoğun geçmesi bedensel ve ruhsal olarak gerilmenize neden olmuştur sevgili burclar.net okuyucuları. Zira maddi açıdan kendinize koymuş olduğunuz bir hedefe ulaşmaya çalışırsınız ve bunun için de normalden daha uzun saatler çalışmanız gerekir. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz ve sizden beklentileri olan insanları önemsediğiniz için yorgunluğunuzu çok önemsemezsiniz. Fakat eğlenmek ve rahatlamak için de vakit ayırmanız gerekmektedir. 10 Ekim 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı