BurçlarGenel

1 TEMUZ 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, Cumartesi gününde yaşamsal faaliyetler ve bunlara harcanacak enerjiler bakımından oldukça verimli bir gün geçirecekler. Hayatınıza dair paylaşımlarda bulunmayı ve insanlara yardımcı olmayı fazlasıyla önemseyeceksiniz. Çevrenizde olup bitenlere karşı duyarlı davranma arzusu içerisinde olacaksınız sevgili Koç Burçları. Sizi ilgilendirmediği söylenmiş olsa dahi kendinizi sorumlu hissettiğiniz işlerle ilgilenmek sizi meşgul edecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak neticede içinizi rahatlatacak şekilde düzenlediğiniz işler sayesinde kendinizle gurur duyacaksınız. Gün ortasında aşk yaşantınızla ilgili olumlu hareketlenmeler söz konusu olabilir. Hayata olumlu baktığınız bugün içerisinde aynı doğrultuda aşk yaşamınızın da şekillenmesi sizin için mutluluk verici olacaktır sevgili Koç Burçları. Duygusal paylaşımlarınızın yanı sıra maddi paylaşımlarınızın da önemi ön plana çıkabilir. Gelecek planlarınızı şekillendirmeye başlayabilirsiniz. 1 Temmuz 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Cumartesi gününde hayatınızdaki sorunları çözüme kavuşturacak olan yolları bulmaya adım adım yaklaşacaksınız. İçinizdeki korku dolu düşünceleri atlatabilmeyi istiyorsunuz ancak sürekli olarak tehlikeli ve olumsuz sonuçlar aklınıza geldiği için yeni bir adım atarken fazlasıyla endişeli oluyorsunuz. Yapmak istedikleriniz yalnızca sizin hayallerinizden ibaretse bu durumda tek sorumluluğunuz kendi üzerinizde olacağı için çok fazla çekinceniz olmayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak kararlarınızdan etkilenecek başka insanlar da varsa bu durumda o kişilerle birlikte hareket etmek hem yükünüzü hafifletecek hem de güveninizi arttıracaktır. Birlikten kuvvet doğacağını bugün bir kez daha göreceksiniz. Size dair olumsuz düşünceleri olan insanları anlamlandıramadığınız bir gün geçirebilirsiniz. Herkese karşı sevgi dolu ve anlayışlı olmaya çalışırken insanların sizden neden rahatsız olduğunu anlayamazsınız. 1 Temmuz 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Cumartesi gününde yaşamın olumlu yanlarını görmeye çalışarak geçmiş günlerin üzerinizde oluşturmuş olduğu kötü enerjiyi atmaya çalışacaksınız. Günleriniz bir karmaşa halinde gelip geçiyor ve bu günlerin içerisinde birçok sorunla başa çıkmaya çalışıyorsunuz. Neticede hepsini başarıyla başınızdan savmış olsanız bile bir aşamadan sonra gücünüzün kalmadığını hissedebilirsiniz. Yorulduğunuzu ve bir molaya ihtiyaç duyduğunuzu kendinize itiraf etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Daha sonrasında da bunu sağlamak için plan yapmalısınız. İşinizdeki veya eğitim hayatınızdaki planlarınızın son aşamalarına doğru geleceğiniz bugün içerisinde kendinizi her zamankinden çok daha gergin hissedebilirsiniz. Eğer bu konuda istediğiniz bir yolda ilerlediğinizi düşünüyorsanız endişelenmenize gerek olmayacaktır. İş ortamınızda bazı güç kavgalarının ortasında kalabilirsiniz. 1 Temmuz 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Cumartesi gününde sizi kısıtlayan ve hayallerinizi gerçekleştirmenizin önüne geçen ne varsa bu etkileri ortadan kaldırmak için çaba harcayacaksınız. Size kendinizi iyi hissettiren şeyleri gerçekleştirmek için başka insanların buna hazır olmasını beklemek zorunda olmadığınızı düşünmeniz ve sert tepkiler göstermeniz oldukça anlaşılır bir durumdur. Ancak bugün içinde bulunduğunuz ruh hali ve arzularınızın yoğunlaşması nedeniyle olayları yanlış şekilde yorumlamaya oldukça yatkın olduğunuzun farkına varmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Daha sonradan üzülmemek için insanların kalbini kırmamaya dikkat etmelisiniz. İş yaşantınızdaki verimli çalışmalarınızın sonuçlarını bugün büyük ölçüde almaya başlayacak olmanız insanların ilgisini çekmeniz için yeterli olacaktır. Sizinle birlikte ilerlemek isteyen kişilere ilham olabilirsiniz. Elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştığınız kişilerle aranızda olumlu bir bağ kurulacaktır. 1 Temmuz 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Cumartesi gününde kariyerinizle ilgili meselelerin ön plana çıkması sizin için fazlasıyla yorucu olacaktır. Hafta sonu olması nedeniyle rahat bir nefes almak istersiniz. Bu nedenle de kendinize günlük planınızı yapmış durumdasınızdır. Elbette ki siz planlarınızı yapmışken hayat da kendi planlarını yapmıştır ve gün içerisinde hesapladığınız hiçbir şey tam olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda kendinizi başarısız hissedersiniz. Ancak kısa bir süre sonrasında sizin için asıl hayırlı olanın başınıza gelen şey olduğunu düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Romantik ilişkinizin bugüne kadar gelmiş olduğu noktadan kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Eğer bunu itiraf etmekte güçlük çekiyorsanız ve sevdiğiniz kişi de sizinle aynı durumdaysa ileriki günlerde kendiniz çok daha kötü bir durumda bulabileceğinizi düşünüp ve harekete geçmelisiniz. Tüm bu etkilerin ardından gün sonunda kısa bir yolculuğa çıkmayı planlayabilir ve bunu sevdiğiniz dostlarınızla gerçekleştirebilirsiniz. 1 Temmuz 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Cumartesi gününde hayatın işlevsel alanları ilginizi çok fazla çekmeyecektir. Daha duygusal meselelerinizi ön plana çıkarmak ve beden ruh bütünlüğünüzü sağlamakla ilgilenirsiniz. Özellikle değerleriniz konusunda diğer insanlara karşı fazlasıyla hassas tavırlar içerisinde olacaksınız. Hayatın size sunduğu nimetlerden faydalanmak için size konuşmuş olan büyün sınırlardan kurtulmaya çalışacaksınız. Gün ortasında içinde bulunduğunuz arayışın size getireceği yeniliklerle karşılaşacaksınız ve bu doğrultuda sizi şaşırtacak birçok etken karşınıza çıkabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk yaşantınızda sizi bekleyen sürprizlerle karşılaştığınızda duygusal tepkiler verebilirsiniz. Bugün hassas bir ruh hali içinde olmanız hem yaşamdan daha fazla keyif almanızı sağlayacak hem de insan ilişkilerinizin daha kuvvetli olmasına yardımcı olacaktır sevgili Başak Burçları. Umutlarınızın yeşerdiği bir gün olacağı için gelecek planlarınız da hareketlenebilir. 1 Temmuz 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Cumartesi gününde içinde bulunduğunuz koşulların size sağladığı bütün nimetlerden faydalanmaya çalışacaksınız. Birlikte vakit geçirdiğiniz insanlar sahip olduğunuz enerjiye fazlasıyla şaşırabilir ve sizi garipseyebilirler. Kendi kendinize eğlenebiliyor olmanız bazı kişileri rahatsız ediyor olsa da önemli olan sizin kendi hayatınızdan memnun olmanızdır sevgili Terazi Burçları. Bir şey için çaba harcıyorsanız karşılığını da almak için sert bir tavra bürünebilirsiniz. İşinizle ilgili girişimlerinizde size vaat edilen şeylerin yerine getirilmemiş olması sinirlerinizi bozmuş durumdaysa bu konuyu ertelemek ve sosyal faaliyetlere yönelmek sizin için rahatlatıcı olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk yaşantınızdaki hareketlilikler her zamanki mesafeli tavrınızdan vazgeçmenize bunun yanında daha girişken ve neşeli olmanıza neden olabilir sevgili Terazi Burçları. Elbette bu noktada sınırlarınızın farkında olmaya çalışmalısınız. 1 Temmuz 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Cumartesi gününde toplumun değer yargıları ve kendi değerleriniz arasında sıkışıp kaldığınızı hissedebilirsiniz. Her davranışınız ve değeriniz üzerine derinlemesine düşünmüş olduğunuz için sizi yargılayan ve yanlış yaptığınızı ifade eden insanlara karşı her zaman net bir yanıtınız vardır. Ancak bunun yanında sürekli olarak çevrenizdeki insanlarla sürtüşme halinde olmak ve kendinizi açıklamaya çalışmak elbette ki sizi yoruyor ve üzüyor sevgili burclar.net okuyucuları. Bu noktada kendinize anlaşabileceğiniz başka insanlar veya sizi mutlu edecek farklı ortamlar bulmaya çalışabilirsiniz. Gün ortasında maddi anlamda sıkıntı yaşayan bir dostunuza yardımda bulunmaya gönüllü olabilirsiniz. Bunun yanında sizin de manevi desteğe ihtiyaç duyuyor olmanız sonucunda karşılıklı birbirinizin hayatını güzelleştirmiş olacaksınız sevgili Akrep Burçları. Gelecek planlarınızla ilgili kendinize inanmanızı sağlayacak etkilerin peşinde koşacaksınız. 1 Temmuz 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017Yay Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Yay Burçları, Cumartesi günü hayatınızda her yeni başladığınız günün size umut getirdiğini düşüneceksiniz. Her zaman içinde bulunduğunuz koşulları gözden geçirmeyi ve bunlar üzerine kendinize yeni bakış açıları ve gelişme alanları bulmayı tercih ediyorsunuz. Eğer ki içinize sinmeyen şeyler olduğunu düşündüğünüz durumlar yaşıyorsanız kendinizi istenmeyen durumun içinde bırakmaktansa sesinizi yükseltmeyi tercih edersiniz. Çevrenizdeki insanların size karşı olan tavırlarını gözden geçirecek ve birçoğundan hoşnut olmadığınızı fark edeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Sevdiğiniz kişi eğer sizinle ilgili bir problem yaşıyorsa onun size karşı samimi olmasını umut edersiniz. Samimi tepkilerle karşılaşmadığınız zaman kendinizi geri çekmek isteyecek ve bu noktada her şeye daha şüpheci bir şekilde yaklaşacaksınız. Gün sonuna doğru sizin için önemli olan konular üzerine son kararlarınızı vermeye çalışacaksınız. 1 Temmuz 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Cumartesi gününde ön planda olan aşk yaşantınızla ilgili sizi şaşırtacak bazı gelişmeler gerçekleşebilir. Sizin için bir şeylerin yeniden düzenlenmesi gerekiyor olsa da karşınızdaki kişi sizinle aynı fikirde değildir. Bu noktada kendinizi yalnız hissedebilirsiniz ve böyle hisler içindeyken de hırçın tavırlar sergileyebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Ancak bu hayattaki zamanınızın ne kadar değerli olduğunu göz önünde bulundurarak olumlu düşüncelere daha fazla vakit ayırmaya çalışabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yanında sevdiğiniz insanın desteğini isteyeceksiniz ve aslında buna ulaşmanızın çok da zor olmadığının farkına varacaksınız. Geleceğinizle ilgili sizi rahatlatan hayallerinizi daha çok ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. İlişkinizi fikir çatışmalarından çok ortak hayallerinizin yönlendirmesini önemseyeceksiniz. Gün sonuna doğru kendinizle ilgili farkında olmadığının birçok şeyin ortaya çıkmasına şahit olabilirsiniz. 1 Temmuz 2017 gününe ait Oğlak Burcugünlük burçyorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Cumartesi gününde hayatınızı yönlendiren etkilere karşı kendinizi her zamankinden çok daha güçlü hissedeceksiniz ve bunun yanında yapmak istediklerinizi çok daha yüksek sesle haykırmayı başaracaksınız. Özellikle mesleki anlamda sizi sıkıştırdığını düşündüğünüz etkilerin üstesinden gelebilmek için çok fazla çaba harcarsınız sevgili Kova Burçları. Diğer insanların etkisinin büyük olduğunu düşündüğünüz bazı kısıtlamalarda yaratıcı yanınız da fazlasıyla gelişmiştir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak artık bunlarla vakit kaybetmek istemezsiniz. Bu nedenle de kendinizi içinde bulunduğunuz iş ortamından sıyırıp eşsiz olduğunu düşündüğünüz hedeflerinizin peşinden gitmeye çalışacaksınız. İçinizdeki sıkıntıyla bir anda harekete geçip kendinizi tehlikeye atmamaya dikkat etmeli ve temkinli olmayı önemsemelisiniz sevgili Kova Burçları. Gün içerisinde sizi sinirlendiren veya ilginizi çekmeyen şeylere karşı tepkisiz kalmayı tercih ettiyseniz bu sıkkınlığı üzerinizden atma ihtiyacı duyacaksınız. 1 Temmuz 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 1 Temmuz 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Cumartesi gününde çevrenizdeki insanların varlığı sizi ayakta tutacaktır. İçinizde kopan fırtınaları etrafınızdaki insanlara belli etmek istemediğiniz için her şey normalmiş gibi davranmaya çalışırsınız. Ancak yalnız başınıza kaldığınız anda yaşayacağınız çöküntü bu durumda çok daha büyük olacaktır Balık Burçları. Bu nedenle kendinizi toparlamadan insanların yanından ayrılmamanız sizin için en doğrusu olacaktır. Belki derdinizi paylaşabileceğiniz birileri size yardımcı olacaktır. Duygusal anlamda kendinizi oldukça karmaşık bir durumun içinde hissediyor olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Buna rağmen çözüm için yapabileceğiniz herhangi bir şey olmadığını düşünürsünüz. Olayları çok fazla ciddiye aldığınızın farkına varmanız sizin için fazlasıyla olumlu bir başlangıç olacaktır sevgili Balık Burçları. Yeteneklerinizi sergileme konusunda kendinize olan güveniniz düşükse elinizden geldiğince çalışmalısınız. 1 Temmuz 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı