BurçlarGenel

1 Mart 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 1 Mart 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde hem sözel hem de zihinsel olarak son derece net ve direkt olarak düşünmek ve kendinizi son derece net ve direkt bir şekilde ifade etmek isteyeceksiniz ve genel olarak tercihinizi bu yönde kullanacaksınız. Diğer bir taraftan bugün fikirlerinizi dış dünyaya ve çevrenizde bulunan insanlara son derece kararlı ve kendinizden emin bir şekilde sunabileceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunlara paralel olarak bugün tam olarak neyi isteyip neyi istemediğiniz konusunda da son derece kararlı olabilirsiniz. Ancak zaman zaman karşı karşıya kaldığınız olaylar biraz abartılı bir şekilde ele almanız söz konusu olabilir. Ancak eğer çevrenizde bulunan insanlarla mantıklı, ılımlı ve yerinde görüş alışverişlerinde bulunursanız herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız söz konusu olmayacaktır sevgili Koç Burçları. Ancak elbette bağımsız düşünmeniz de son derece önemlidir. 1 Mart 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 1 Mart 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde iç dünyanızda romantik ilişkinize ve aşk hayatınıza dair pek çok düşünce ve is birikmiş olabilir; ancak bu düşüncelerinizi ve hislerinizi dış dünyaya yansıtmak yerine içinize atmayı tercih edebilirsiniz ve bu durum sizi bira sinirli bir ruh hali içerisine sokabilir. Halbuki bugün sizin tam aksine iç dünyanızdaki bütün düşüncelerinizi ve hislerinizi dış dünyada birilerine anlatmaya ihtiyacınız vardır sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak siz sıkılgan ve tedirgin ruh haliniz nedeniyle tüm meselelerinizi kendi iç dünyanızda çözüme kavuşturmayı tercih etmekten bir türlü kurtulamamaktasınızdır. Bu şekilde davranıyor olmanızın nedeni çok büyük bir olasılıkla siz yeni bir şeyler yapmak, yeni bir şeyler denemek ve yeni bir şeyler yaşamak isterken birtakım engellerin sizi bunlardan alıkoyuyor olmasıdır. Bu nedenle pek çok şeyi kendi içinizde tutmak istiyor olabilirsiniz. 1 Mart 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 1 Mart 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde sosyal ilişkileriniz son derece yoğunlaşacak, arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz ve bağlantılarınız kuvvetlenecek, hedeflerinizi uygulamanız kolaylaşacak ve kendinizi dış dünyada daha geniş çevrelere tanıtmanız mümkün olacaktır. Bugün kapsamlı düşüncelerinizi ve özgün fikirlerinizi çevrenizde bulunan insanlarla paylaşabilir, çevrenizde bulunan bu insanlara liderlik edebilir ve grup halinde yapılan birtakım çalışmalarda son derece aktif görevler alabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bugün zihniniz son derece hızlı çalışacağı için birtakım ayrıntıların gözünüzden kaçması durumu söz konusu olabilir. Ancak eğer yeterince dikkatli olursanız bu durum sizin için herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir sevgili İkizler Burçları. Siz düşüncelerinizle her şeyi kontrol etmeye çalışıyor olabilirsiniz; ancak bu enerjiyi dozunda kullanmalısınız. 1 Mart 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 1 Mart 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba günü itibariyle özellikle mesleki hayatınız ile alakalı konularda içerisinde bulunduğunuz durum nasıl bir durum olursa olsun sakinliğinizi korumanız, kendinizi gerginliklerden uzak tutmanız keyfi düşünmemeye gayret etmeniz ve sabrı elden bırakmamanız son derece önemli olacaktır. Çünkü bugün itibariyle hem günlük hayatınızda hem de çalışma hayatınızda son derece fazla bir yoğunluk söz konusu olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Dolayısıyla her zamanki işlerinize ek olarak bugün bir de bu yoğunlukla mücadele etmeniz gerekebilir. Böyle bir zaman dilimi içerisinde kendinizi kararsızlıktan, aşırı duyarlılıktan ve alınganlıktan uzak tutmanız gerekmektedir. Bugün itibariyle sizden daha genç insanlarla çalışmaya daha fazla yatkınlık gösterebilirsiniz. Bugün birtakım iş seyahatleri gündeme gelebilir; ancak bu seyahat ihtimalleri sizi gergin bir ruh hali içerisine sokabilir. 1 Mart 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 1 Mart 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde birtakım yenilik haberleri alabilirsiniz. Bu yenilikler, birtakım girişimlerde bulunmanız açısından sizi oldukça destekleyecektir. Siz Aslan Burçları olarak son derece hızı ve aktif bir şekilde hareket edebilen kişiler olarak tanınmaktasınızdır. Bu sayede eğitim hayatınız, uzmanlık alanlarınız, bildiğiniz yabancı diller ve yeni insanlarla tanışmak gibi konularda kendinizi son derece etkili bir şekilde ortaya koyabilir, bu konularla ilgili işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün çevrenizde bulunan ve sizden yaşça daha geç olan insanlar size pek çok konuda son derece iyi bir şekilde yardımcı olabilirler. Bugün iletişim ve yolculuk ile ilgili konularda son derece başarılı olabilir; hatta bu alanlarla alakalı bir iş bulabilirsiniz. Eğer bugün yeterince hızlı bir şekilde konuşabilir ve planlarınızı uygulayabilirseniz işlerinizi istediğiniz şekilde halledebilirsiniz. 1 Mart 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 1 Mart 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde her zamankine göre çok daha hareketli, hırslı ve enerjik olacaksınız. Ancak bu enerjinin dikkat etmeniz gereken birtakım noktaları da olabilir. Çünkü bugün biraz kendinize yönelik, yani biraz benmerkezci düşünmeniz söz konusu olabilir. Bu elbette zaman zaman son derece gerekli olan bir şeydir. Çünkü bu sayede hızlı bir şekilde düşünebilir, olaylara son derece hakim olabilir, çabucak düşünerek içerisinde bulunduğunuz durumlara müdahale edebilir, fikirlerinizi çevrenizde bulunan insanlara son derece hızlı bir şekilde açıklayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu gücü mümkün olduğunca doğru bir şekilde ve yerinde kullanmaya özen göstermenizde fayda var sevgili Başak Burçları. Çünkü doğru şekilde kullanmanız durumunda size birçok fayda sağlayabilecek olan bu enerji, yanlış şekilde kullanmanız durumunda size birtakım zararlar verebilir. 1 Mart 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 1 Mart 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde sevdiğiniz kişi ile sağlıklı bir iletişim kurmanız, zihinsel açıdan sakin olmanız ve karşınızda bulunan kişiyi dinlemeniz son derece önemli olacaktır. Eğer sevdiğiniz kişi ile aranızda sağlam temellere dayanan ancak son zamanlarda birtakım ufak tefek sorunlar yaşamakta olduğunuz bir romantik ilişki varsa bu zaman dilimi içerisinde sakin ve ılımlı bir iletişimin size getirileri son derece fazla ve önemli olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü bu zaman dilimi içerisinde sevdiğiniz kişi size yönelik olarak gergin bir şekilde konuşabilir ve size karşı birtakım gergin tavırlar sergileyebilir. Size kendi düşüncelerini dayatabilir veya onun düşüncelerini kabul etmeniz için size psikolojik baskı uygulayabilir. Siz de bu duruma aynı şekilde karşılık verebilirsiniz. Ancak bu enerjiyi aranızdaki ilişkinin daha önceden keşfetmemiş olduğunuz yanlarını keşfetmek için kullanmanız daha faydalı olacaktır. 1 Mart 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 1 Mart 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, bu Çarşamba günü itibariyle iletişim ve haberleşme gibi konularda son derece hızlı ve aktif olacağınız bir zaman dilimine gireceksiniz. Bugün özellikle çalışma hayatınız ile alakalı konularda hem birtakım girişimleriniz hem de günlük olarak yerine getirmeniz gereken görevleriniz açısından kendinizi güçlü hissetme ve gücünüzü çevrenizde bulunan insanlara gösterme arzunuz son derece fazla olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu isteğiniz, ayrıntılara dikkat etmenizi gerektiren işlerinizde yeterince dikkatli olmanız durumunda son derece başarılı olmanızı sağlayabilir; ancak eğer yeterince sabırlı olmayı başaramazsanız birtakım problemlerle karşılaşmanız söz konusu olabilir sevgili Akrep Burçları. Bugün çevrenizi dikkatli bir şekilde incelemeniz ve karşınıza çıkabilecek olan fırsatları mümkün olduğunca iyi bir şekilde değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Hakkınızı alabilmeniz için biraz hırslı olmanız gerekebilir. 1 Mart 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 1 Mart 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde önümüzdeki günler içerisinde halletmeniz gereken işlerinizle ilgili olarak bulunacağınız girişimler konusunda son derece hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz. Bu enerjiden en iyi şekilde faydalanmak için mümkün olduğunca girişimci olmanız ve eğer birtakım ufak tefek sorunlarla karşılaşırsanız bu sorunlarınızı mümkün olan en kısa süre içerisinde çözmeniz gerekecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer Yay Burçları’na has zekanızı ve yaratıcılığınızı ön planda tutarsanız çevrenizde bulunan insanların sizi fark etmeleri son derece kolay olacaktır. Buna bağlı olarak planlarınızı uygulamaya koymanız da son derece kolay ve olanaklı olabilir. Bugünlerde cazip bir iş teklifi alabilirsiniz. Böyle bir iş teklifi ile karşılaşmanız durumunda bugüne kadar edinmiş olduğunuz tecrübelerinizi kendinizden emin bir şekilde ortaya koymanız sizin için son derece faydalı olacaktır. 1 Mart 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 1 Mart 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde çalışma hayatınızda kendisi ile birlikte çalıştığınız kişilerle ve yapmakta olduğunuz işlerle ilgili olarak bağımsız bir şekilde düşünmek ve kendinizi özgür bir şekilde ifade etmek sizin için son derece önemli olabilir. Ancak bu zaman dilimi içerisinde diğer bir taraftan da üzerinizde baskı kurulmasından ve tahakküm uygulanmasından hiç hoşlanmadığınız için zaman zaman çevrenizde bulunan insanlara karşı sert sözler sarf edebilir, çevrenizde bulunan insanlarla anlaşamayabilir ve tartışabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü Oğlak Burçları olarak sizin zihniniz son derece hızlı çalışmaktadır ve insanların sizi anlamadan sizi yönlendirmeye çalıştıklarını düşündüğünüz için sinirleriniz yıpranabilir. Eğer son zamanlarda çalışma hayatınızda birtakım problemler yaşamakta iseniz iş değiştirmeniz konusu gündeme gelebilir. 1 Mart 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 1 Mart 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde çıkacağınız seyahatler ve eğitim hayatınız ile yakından alakalı konularda son derece hızlı bir şekilde hareket edebilir, fikirlerinizi uygulamaya koyabilir ve kendinizi dış dünyaya ve çevrenizde bulunan insanlara son derece güçlü ve etkili bir şekilde ifade edebilirsiniz. Buna bağlı olarak kendinize has yaratıcı fikirlerinizi belirli bir amaç doğrultusunda yönlendirmeniz son derece kolay olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Sesinizi dış dünyaya duyurmak istediğiniz her konuda kendinizi son derece güçlü hissedebilirsiniz. Ancak çevrenizde bulunan insanlarla iletişimde bulunurken sinirlenmemeye ve sükunetinizi korumaya özen göstermelisiniz. Çünkü elbette çevrenizde bulunan ve sizin fikirlerinizi beğenmeye, kabul etmeye ve uygulamaya hazır olmayan insanlar olacaktır. Ancak bu insanlara karşı ılımlı davranmazsanız haksız konuma düşebilirsiniz. 1 Mart 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 1 Mart 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba günü itibariyle zekanızı ve doğuştan getirdiğiniz yeteneklerinizi ihtiyacınız olan maddi kazanca dönüştürme yolunda son derece önemli adımlar atabilirsiniz. Bu durum sayesinde maddi konularda hakkınız olan her şeyi elde etmek için vermeniz gereken mücadeleyi son derece etkili bir şekilde verebilirsiniz. Bugün itibariyle sahip olacağınız bu enerji sayesinde ailenizin ve evinizin ihtiyaçlarını karşılama konusunda da son derece hızlı ve etkili bir şekilde hareket edebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir taraftan bugün itibariyle daha önceden çözüme kavuşturamamış olduğunuz birtakım meseleleri veya sorunları da her zamankine göre çok daha kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Ancak tüm bunları yaparken mümkün olduğunca gerçekçi bir yaklaşım benimsemeli, sabırlı olmaya özen göstermeli ve maddi durumunuzu göz önünde bulundurmalısınız. 1 Mart 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı