BurçlarGenel

1 Eylül 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

1 Eylül 2016 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:
İçsel olarak aşka aşık bir yapınız var. Dostluk duyguları en az aşk kadar önemli sizin için. Bugün daha seçici davranıyor, enerjinizi ortaya koyacak işler yapmak istiyorsunuz. Grup çalışmalar için uygun bir gün. Partnerinizin de bu konuda destekleri sizden yana olacak. Sağlığınıza dikkat edin, sinir sisteminiz fazla gerilime dayanamıyor.

1 Eylül 2016 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:
Ay, aile ve yuva evinize destek verirken, kişisel isteklerinizde daha cesur olmanızı sağlıyor. Bugün gizli düşünceler içindesiniz. İçinizde duygusal bir boşluk hissedebilirsiniz. Geçmişle gelecek arasında yaşamı irdelerken, içinizde açıklayamadığınız burukluklar yaşıyorsunuz. Bugün yalnız kalmamaya özen göstermelisiniz.

1 Eylül 2016 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:
Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Bugün farklı bir şeyler yaşamak istiyorsunuz ve kendinizle ilgili farklı fantezileriniz var. Güçlü enerjilerinizi her konuda ortaya koyabiliyorsunuz. Sağlığınız konusunda, işlerinizi bahane ederek, size fiziksel zindelik veren sportif hareketleri ihmal ediyorsunuz.

1 Eylül 2016 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:
Maddi bağlantılar içinde bulunduğunuz kişinin işlerinden dolayı olan gecikmelere kafanızı takmayın ve negatif düşünceler üretmeyin. Sabırlı olduğunuz zaman, başarıya daha fazla yaklaşıyorsunuz. İşiniz konusunda hatalara meydan vermeme mücadelenizin, sizde içsel olarak nelere mal olduğunu kimse bilemez.

1 Eylül 2016 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:
Ay ve Merkür burcunuzda ilerliyor. Duygularınızı rahatlıkla ifade edeceğiniz bir gün içindesiniz. Düşüncelerinizi paylaşırken, aşırı baskıcı davranmak yerine, daha ılımlı olmayı denemelisiniz. Çevrenizde gelişen olaylara sezgiyle yaklaşarak, çözümleme yoluna gidiyorsunuz. Başkalarına yardım etme konusunda başarılısınız.

1 Eylül 2016 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:
Bilinçaltınızda yer etmiş düşüncelerden kurtulmak sizin elinizde. Takıldığınız konulardan taviz vermek istemediğiniz zaman, bir çok kayıp yaşıyorsunuz. Fırsatlar konusunda daha dikkatli ve hızlı hareket etmelisiniz. Bugün dinlenmeye çalışmalısınız. Akşam saatlerinde dostlarınızla birlikte hoş anlar geçirebilirsiniz.

1 Eylül 2016 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:
Çevrenizle barışık bir yaşam tablosu çiziyorsunuz. Herkesin sizin yerinizde olmak isteyişine de, bir anlam veremiyorsunuz. Yüklendiğiniz sorumluluk, o kadar zor ki. Bugün içsel benliğinizin güçlü olmasından dolayı, çevreniz üzerinde oldukça etkilisiniz. Son günlerde melankolik tablolar çizerek çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Mantıklı olmak size daha çok yakışıyor

1 Eylül 2016 Perşembe AKREP Burç Yorumu:
Ay ve Merkür, sizin gibi sabit bir burç olan Aslan’da ilerlerken, gücünüzü duygularınıza doğru bir şekilde yansıtmaktan yanasınız. Mesleki anlamda başarılı bir gün. Karşınızdaki kişiyi tartarak gerekli önlemleri almakta oldukça usta davranıyorsunuz. Sizi gerilim içine sokan konularınızı evinize götürmeyin. Bu durumda yemekten bile zevk almıyorsunuz.

1 Eylül 2016 Perşembe YAY Burç Yorumu:
Bugün çevrenizle paylaşacak öyle çok şeyiniz var ki. İleriyi görme yeteneğiniz sayesinde önemli başarılar sizi bekliyor. Şansınızı kullanmalısınız. Dostlarınız her an sizi yanlarında görmek istiyorlar. Ay ve Merkür, düşüncelerinize aktiflik verirken, duygusal konularda önemli aşamalar kaydedeceksiniz. İyi bir diyete ihtiyacınız var.

1 Eylül 2016 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:
İç sesinizin sizi yanıltmasına izin vermiyorsunuz. Bilinç altınızda yoğun duygular var ve haksızlıklar karşısında pes etmekten hoşlanmıyorsunuz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınızı aramak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Aslan’da ilerleyen Ay, araştırmacı tarafınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olmanızı sağlayacak.

1 Eylül 2016 Perşembe KOVA Burç Yorumu:
Bugün ilişkilerinizde oldukça karamsarsınız. Sizi tetikleyen ve duygusal anlamda heyecanlandıran olayları sevdiğiniz için, sürekli olayları üzerinize çekiyorsunuz. Sevdiğiniz kişiye bugün istediğiniz her şeyi rahatlıkla yaptırma şansına sahipsiniz. Fırsatlar sizden yana. Sadece uygun zamanı beklemelisiniz. Bünyenizi zorluyorsunuz. Biraz dinlenseniz fena olmaz.

1 Eylül 2016 Perşembe BALIK Burç Yorumu:
İşinizde duygusal bir doyum sağlamak istiyorsanız, yanlış bir gününüzdesiniz. Bugün çevrenizin dertlerini dinlemekle yetinmelisiniz. Onların,sizin görüşlerinize ihtiyacı var. Hem kendinizi hem de çevrenizi öyle usta bir şekilde yönetiyorsunuz ki, sizi takdir etmemek mümkün değil. Kendinize dikkat etmelisiniz. Aşırı hassas bir yapınız var.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı