BurçlarGenel

08 Mayıs 2017 Pazartesi Günlük Burc yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde gündeminizde yer alacak olan en temel konulardan biri maddi kazancınız olacaktır. Bugün finansal konularda ve geleceğe yönelik yatırımlar konusunda son derece sağlam ve mantıklı kararlar almaya eğilim göstereceksiniz. Bugün başka insanlarla finansal konularda yapacağınız görüşmeler hem eviniz içerisindeki aile hayatınıza dair bütçenizi hem de gerçekçi düşünerek geleceğe yönelik olarak alacağınız kararları yakından ilgilendirmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer şu anda ailesi ile yaşamakta olan genç biri iseniz aileniz size maddi açıdan destek olabilir ve siz de idareli ve tutumlu davranarak ailenizin yükünü hafifletmeye çalışabilirsiniz. Böylece birbirinize olan karşılıklı saygınız da oldukça kuvvetlenecektir sevgili Koç Burçları. Bugün finansal konularda gelecek hayatınızdaki rahatlığınızı düşünerek son derece doğru kararlar verebilirsiniz. 8 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz varsa ve bu romantik ilişkinizde birtakım problemler olduğunu düşünüyorsanız sevdiğiniz kişi ile birbirinize karşı inatçı tavırlar sergilememelisiniz ve karşılıklı olarak bir ilişki içerisinde olmanın bilinci ile hareket etmelisiniz. Ancak elbette sevdiğiniz kişi bazı söz ve davranışları ile sizin kişiliğinizi değiştirmeye çalışıyorsa sizden bunu yapmanız hiçbir koşulda beklenemez sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü eğer kimliğinize ve kişiliğinize dair herhangi bir değişiklik yapma kararı verilecekse bu kararı verecek olan kişi kesinlikle sizden başkası olamaz. Eğer içerisinde bulunduğunuz romantik ilişki uzun süredir devam etmekte olan bir romantik ilişki ise ve sorunlar sadece şu son dönemde ortaya çıkmaya başladıysa biraz geri atmanızın size de ilişkinize de hiçbir zararı olmayacaktır sevgili Boğa Burçları. 8 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde hayatınızda ve çevrenizde olup bitmekte olan olayların birkaç adım gerisine çekilerek içerisinde bulunduğunuz durumu gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu süreç içerisinde bir yandan maddi ve manevi anlamda durumunuzu gözden geçirmek isteyebilirsiniz, diğer bir yandan ise eviniz içerisindeki aile hayatınız ve toplumsal hayat içerisindeki sosyal ilişkilerinizdeki konumunuzu anlamaya çalışmak isteyebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu zaman dilimi içerisinde hiç kimse ile hiçbir konuda hiçbir çatışma yaşamak istemeyeceğiniz için düşüncelerinizi ifade etmeden önce iç dünyanızda uzun uzadıya sorgulayacaksınız. Çünkü siz diğer bir yandan da huzursuzluğu hayatınızdan mümkün olduğunca uzak tutmak istiyorsunuz. Bugün itibariyle çalışma hayatınızda ve mesleki yaşantınızda bugüne kadar hayalini kurduğunuz birtakım gelişmeler yaşanmaya başlayabilir. 8 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde mümkün olduğunca sağlam bir şekilde düşünmek isteyeceksiniz ve karşınıza çıkabilecek fırsatları yakalayabilmek için gözünüzü dört açacaksınız. Bugün bir yandan bu hayatta gelecekte gerçekleştirmeyi planladığınız hedeflerinizle ilgilenirken diğer bir yandan da çevrenizde bulunan insanları son derece olumlu bir şekilde etkileyebilirsiniz ve bu kişiler üzerinde güvenilir bir kişi imajı oluşturabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün karşınıza birtakım fırsatlar çıkacak ve siz bu fırsatları görür görmez yakalayacaksınız. Ancak bu fırsatlara olumlu cevap vermeden önce bu fırsatların sizin için olumsuz yanlarının da olabileceğini düşünerek bu durumlar hakkında yarar ve zarar hesabı yapacaksınız. Bugün karşınıza çıkan durumları hayallerinize ve ideallerinize uygun bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Tüm bunların sonucunda mutluluğu yakalamanız oldukça yüksek bir ihtimal olacaktır. 8 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde çalışma hayatınızda ve toplumsal hayat içerisinde kendinizi ifade etme, bilinçli bir şekilde düşünme, bilgi sahibi olma, akıllıca hareket etme ve akılcı tavırlar sergileme gibi konularda her zamankine göre çok daha güçlü olacaksınız. Bugün çevrenizde bulunan insanlarla konuşurken kullanacağınız sözcükleri son derece dikkatli ve özenli bir şekilde seçmeniz gerekmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir taraftan neyin doğru neyin yanlış, neyin gerçek neyin sahte olduğunu anlamanız için her şeyden önce mümkün olduğunca dengeli bir şekilde hareket etmeniz ve çıkarlarınızın bilincinde olmanız gerekmektedir. Bugün itibariyle maddi açıdan size yardımcı olabilecek bir destek bulmanız mümkün olabilir. Diğer insanlarla yaptığınız görüşmeler kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacak şekilde sonuçlanabilir sevgili Aslan Burçları. 8 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde son derece tutarlı ve geleceğinizi güvence altına almanızı sağlayıcı davranışlar sergileyeceksiniz. Diğer bir taraftan bugün son derece pratik ve içerisinde bulunduğunuz ortama uygun bir şekilde hareket etme konusunda da oldukça başarılı olacaksınız. Buna paralel olarak çevrenizde bulunan insanlar sizden son derece farklı düşüncelere sahip olan insanlar olsa da bu insanlarla son derece kolay ve rahat bir şekilde anlaşabileceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün itibariyle mesleki hayatınızda daha iyi yerlere gelebilmek adına akademik eğitiminizi sürdürmeye yönelik bir karar alabilirsiniz, kurslara katılabilirsiniz veya iş seyahatlerine çıkabilirsiniz. Diğer bir taraftan bugün maddi durumunuz ve sanatsal konulara olan yeteneğiniz açısından da son derece olumlu ve verimli bir gün geçireceksiniz. Bu sayede istediğiniz bir alanda güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. 8 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde gündeminizde yer alacak olan en önemli konu çevrenizde bulunan insanlarla paylaşmakta olduğunuz maddi ve manevi değerleriniz olacaktır. Ancak bugün çalışma hayatınızdaki iş ortağınızla veya romantik ilişkinizde sevdiğiniz kişi ile bu ortak değerlerinizi kullanarak birbiriniz üzerinde baskı ve hakimiyet kurmamaya özen göstermelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette bu zaman dilimi içerisinde fikirleriniz ve düşünceleriniz konusunda birbirinize karşı dürüst olmalısınız. Ancak ortaklığınızın ve ilişkinizin yolunda devam edebilmesi için ortak kararlarınızı ortak bir şekilde almalısınız. Diğer bir taraftan birbirinizin sırlarını birbirinize karşı kullanmak yerine koruyup kollamaya özen göstermelisiniz. Romantik ilişkinizde veya mesleki ortaklık ilişkinizde çıkarlarınızdan ziyade sevginin ve bağlılığın daha önemli olduğunu hatırlamalısınız. 8 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz varsa sevdiğiniz kişinin ilişkinizdeki baskın rolü kendisini iyiden iyiye hissettirecektir. Bugün romantik ilişkinizde birtakım karışıklıklar ve anlaşmazlıklar yaşansa bile sevdiğiniz kişi bu durumları kendi yararına dönüştürecek manevralar yapmaya çalışabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Dolayısıyla olayların büyümemesi için dikkatli olmalısınız; tartışmaları bitmesi gereken yerde bitirmeyi bilmelisiniz. Eğer bunu başarabilirseniz ve içerisinde bulunduğunuz romantik ilişkiniz uzun zamandır süregelmekte olan köklü ve sağlam bir ilişki ise sevdiğiniz kişinin de yapıcı tavırlar sergilediğini görebilirsiniz ve onun bu tavırları size kendinizi iyi hissettirebilir. Bu sayede hem ileriye yönelik olarak hem de içerisinde bulunduğunuz zaman adına düzeltici girişimlerde bulunabilirsiniz sevgili Akrep Burçları. 8 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda yapacağınız birtakım düzenlemeler ve çalışma hayatınızla alakalı birtakım aksaklıkları ortadan kaldırmanız sizin için son derece faydalı olacaktır. Verimli bir şekilde çalışabilmeniz için ön koşul daima budur. Bunun yanı sıra bugün çalışma ortamınızda çevrenizde olup biten olumsuzluklara ve karışıklıklara kulak asmadan işinizi doğru ve iyi bir şekilde yapmaya odaklanmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu sayede hem çevrenizde bulunan insanlar üzerinde işine ciddi ve disiplinli bir şekilde odaklanan bir kişi izlenimi uyandıracaksınız hem de çalışma veriminiz bir kat daha artacak. Siz Yay Burçları olarak her konuda son derece derinlemesine düşünebilen kişiler olarak bilinirsiniz. Ancak bugün bu düşüncelerinizle boğuşurken kendi içinizde inatlaşmamaya ve sadece kendi bildiğinizin doğru olduğuna inanmamaya dikkat etmelisiniz. 8 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğunuz bu Pazartesi gününde eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz yoksa romantik ilişkileriniz ve aşk hayatınız adına ileriye yönelik olarak en doğru kararları verebilme yeteneğine sahip olacaksınız. Siz Oğlak Burçları, niyetlerinde ciddi ve güvenilir kişiler olduğunuz için bu dönem size içsel anlamda huzur verecektir. Bu sayede içerisinde bulunduğunuz durumları son derece sağduyulu ve yapıcı bir şekilde ele alarak son derece doğru kararlar verebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün karşınıza çıkan kişileri son derece olumlu ve doğru bir değerlendirmeye tabi tutabilirsiniz. Ancak bunu yaparken tutkularınızın aşırıya kaçmamasına özen göstermelisiniz. Eğer bugün itibariyle gerçekten sizin için doğru kişi olduğunu düşündüğünüz birisi ile karşılaşırsanız kısa vadede ileriye yönelik olarak son derece ciddi birtakım kararlar verebilirsiniz. 8 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcugünlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde kendinizi içsel ve zihinsel açıdan son derece rahat ve sakin hissedeceksiniz ve bu sayede hem içerisinde bulunduğunuz ortamlar hem de eviniz içerisindeki aile hayatınızla ilgili konularda sizin için neyin en sağlam ve güvenilir olduğunu tespit etmekte son derece başarılı olacaksınız. Siz Kova Burçları olarak özgür ruhlu insanlar olduğunuz için bilinçaltınızda birikmiş olan her ne varsa onları ortaya çıkarmak için gereken her şeyi yaparsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün size özel alanınız içerisindeki güvenlik hissiniz sizin için son derece önemli olacaktır. Dolayısıyla bugün kendi özel alanınızda herhangi bir sorun yaşasanız bile bu sorunu dışarıya yansıtmayacaksınız. Bugün itibariyle gelecekte bir yuva kurmayı, ev sahibi olmayı ve bunları yapmanızı sağlayabilecek yatırımlarda bulunmayı düşünebilirsiniz ve bu alanlarda birtakım adımlar atabilirsiniz. 8 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 8 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde çevrenizde bulunan insanlar ve romantik ilişkiniz konusunda ciddi ve kararlı bir şekilde düşüneceksiniz. Eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz yoksa ve bugün itibariyle karşınıza kendisi ile bir romantik ilişkiye başlamayı düşünebileceğiniz biri çıkarsa bu kişinin sizin manevi değerlerinize önem vermesi ve sizi etkileyebilmesi sizin için önemli kriterler olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün, içerisinde bulunduğu ortamlarda konuşmalarını çevresinde bulunan insanlara dinletebilen ve düşünceleri ile saygınlık uyandırabilen kişiler sizi son derece etkileyebilir. Bugün itibariyle sizin ve bu hayatta size yakın olan insanların hayatında birtakım olumlu gelişmeler yaşanma şansı son derece yüksek olacaktır. Bu nedenle bugün itibariyle artık endişelerinizi ve kuruntularınızı bir kenara bırakabilirsiniz sevgili Balık Burçları. 8 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı