BurçlarGenel

07 Mayıs 2017 Pazar Günlük Burc yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazar günü hayatın kendilerine getirdikleriyle kendi planladıkları arasındaki uçurumdan rahatsız olabilirler. Kendinizi görmek istediğiniz o yüksek noktaya ulaşmak için elinizden geleni yapıyorsunuz sevgili Koç Burçları. Size yardımcı olmaya çalışan insanları çok fazla ciddiye almıyor oluşunuz etrafınızdaki insanlar tarafından fazlasıyla kendini beğenmiş olarak algılanmanıza neden oluyor. Her şeyi bildiğinizi ve başkalarının size çok fazla bir katkısı olamayacağını düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu konuda yanıldığınızı bugün çok da hoş olmayan bir biçimde anlayacaksınız. Aklınıza ilk gelen fikrin doğru olduğuna inanarak yolunuza devam etmek size birçok şeyin olduğundan çok daha farklı görünmesine neden olur. Hata yapma payınız da bu şekilde oldukça artar sevgili Koç Burçları. Ölçüp tartarak ve olası sonuçları tekrar tekrar düşünerek hareket etmeye çalışmalısınız. 7 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Pazar günü hafta sonunun hafifliğini yaşamak isterler ve kendilerini rahat hissedecekleri mekânlarda bulunmayı tercih ederler. Elbette ki zorunluluklarınız sizin planladıklarınızın tam olarak gerçekleşememesine neden olacaktır sevgili Boğa Burçları. Hayalleriniz ve gerçekler arasındaki fark çoğu zaman sizi hayattan soğutuyor. Buna rağmen bir şekilde hedeflerinize doğru yol almaya çalışıyorsunuz. Özellikle paranızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız bu konuda elinizi kolunuzu bağlayan etkilere karşı savaşmak sizin için çok zordur sevgili burclar.net okuyucuları. Tutumlu olmadığınız zamanların karşınıza çıkardığı zorluklar yeni adımlar atmak isterken size bir ders olacaktır. Bugün önemli ve sıkıcı konularla ilgili düşünmek istemeseniz de mesleğinizle ve bu konudaki gelecek planlarınızla ilgili bazı kararlar almanız gerekebilir sevgili Boğa Burçları. Hayallerinizin peşinden gitmek isteseniz de gerçeklerin de farkında olmalısınız. 7 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazar günü aşk hayatınızda gerçekleşen hareketler sizi şaşkına uğratabilir. Sevdiğiniz kişiden hiç beklemeyeceğiniz davranışlar görebilirsiniz. Bu iyi anlamda da kötü anlamda da olabilir. Ancak şaşıracağınız noktalarda kendinizi çok farklı hissedeceksiniz ve duygularınızı sorgulama ihtiyacı duyacaksınız sevgili İkizler Burçları. Sizin için sevgi ömürlük olmalıdır. Elbette ki bu tutkuyu ve güveni karşı tarafın da size göstermesini beklersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Buna rağmen beklediğiniz gibi güvenli bir ortamda değilseniz karşı tarafı anlamaya çalışırken sınırlarınızı çok fazla zorlayabilirsiniz. Düşüncelerinizin gerçeklik payı olup olmadığını anlayabilmek için söylememeniz gereken laflar sarf etmemeye özen göstermelisiniz sevgili İkizler Burçları. Bugün sizi anlayacak ve sakince iletişim kurabileceğiniz insanlarla birlikte olmayı tercih edeceksiniz. Fikirlerinizi oturtabilmeniz için bunun gerekli olduğunu düşünüyorsunuz. 7 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Pazar günü hafta boyunca yaşamış oldukları yoğunluğun üzerine ihtiyaç duydukları sakinliğe kavuşmaya çalışacaklardır. Çevrenizde sizden bir şeyler bekleyen insanlar olmadan hareket etmeye çalışmanızın size ne kadar huzur verdiğini bir kez daha anlayacaksınız sevgili Yengeç Burçları. Hayatta yaptıklarınızın birçoğunu başkalarını memnun etmek için yaptığınızı düşünebilirsiniz. Bu durum elbette ki gün içerisinde yaptığınız işlere adapte olmanızı ve başarılı olmanızı etkiliyor sevgili burclar.net okuyucuları. Bu konuda kendiniz bir değişiklik yapmazsanız yerinizde sayacağınızdan emin olmalısınız. Birlikte çalıştığınız insanların veya sizin başarılarınıza şahit olan kişilerin sizi sürekli takdir etmelerini bekliyorsunuz. Ancak bu gerçekleşmeyince de kendinizi fazlasıyla üzüyorsunuz sevgili Yengeç Burçları. Yapmanız gerekeni yaptığınız için takdir bekleyerek kendinizi gereksiz yere üzmemelisiniz. Sizi düşünen kişileri kırmamaya çalışmalısınız. 7 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazar gününe yakışır bir şekilde zamanlarını değerlendirecekler. Ailenizle vakit geçirebilmek için beklediğiniz fırsatın geldiğini hissedeceksiniz. Birlikte uzun zamandır yapmak istediğiniz aktiviteler için bugün kollarınızı sıvayabilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Sevdiğiniz kişinin sizden beklentilerini karşılayamadığınızı düşünerek kendinizi sıkıntıya sokabilirsiniz. Ancak eğer sizin niyetiniz iyiyse ve elinizden bir şey gelmiyorsa sevdiğiniz kişinin sizi anlayacağını bilmeli ve bu doğrultuda hareket etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün sosyal anlamda oldukça aktif bir gün geçireceksiniz. Buna rağmen insanlarla olan iletişiminiz konusunda dilediğiniz kadar rahat olamayabilirsiniz sevgili Aslan Burçları. İnsanların sizi bir çırpıda anlamalarını bekliyorsunuz ancak herkesin hayata bakışının birbirinden farklı olabileceğini unutuyorsunuz. Aile ilişkilerinizde arada kalmamak için çekimser davranmaya çalışmalısınız. 7 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Pazar günü çevrenizde olup bitenlere karşı ilgisiz kalmak isteseniz de bunu başaramayacaksınız. Hafta içinde işinizde ilgilenmek zorunda kaldığınız insanlar ve sorunlar sizi yeterince yoruyor. Bunun yanı sıra hafta sonunda da herhangi bir sorunla ilgilenmek istemiyorsunuz. Kendinizi olası sosyal ortamlardan kurtarabilmek için elinizden geleni yapsanız da bu konuda başarılı olamayacaksınız. Eğer bir ilişki içerisindeyseniz birlikte olduğunuz kişi size bu konuda yardımcı olmaya çalışacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Yapmak istediklerinizi gerçekleştiremediğiniz günlerde fazlasıyla gergin oluyorsunuz. Bu nedenle de etrafınızda ne kadar az insan olursa herkes için o kadar iyi olur diye düşünüyorsunuz sevgili Başak Burçları. Duygusal olarak sizi sıkıntıya sokan bazı meselelerinizi aşmanızı sağlayacak gelişmeler gerçekleşebilir. Geleceğinizi daha özgür bir ortamda geçirmek istediğinizi düşünebilirsiniz. 7 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Pazar günü hayat koşullarından dolayı bazı kısıtlamalara gitmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Parayla ilgili çok fazla sorun yaşamıyorsunuz ancak insanlarla olan ilişkilerinizin yolunda gitmesini sağlayabilmek için bazı davranışlarınızı kısıtlamaya çalışabilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Hayatınızı belli bir standardın üzerine çıkarmış durumdaysanız bundan geri dönmek sizin için elbette ki zor olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle sizden farklı şekilde davranmanızı veya elinizdeki yetersiz koşullara uyum sağlamanızı bekleyen kişiler varsa tepkiniz fazlasıyla sert olacaktır. Bugün içerisinde gelecek günlerle ilgili planlar yaparken kendinizi bulabilirsiniz. Ancak beklenmedik bir şekilde gelecek günlerde yapmayı planladığınız bir seyahati bugün gerçekleştirmeye çalışabilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Bazı şeylerin aceleye gelmesi sizi rahatsız etse de bu konuda kendinizi fazlasıyla heyecanlı hissedeceksiniz. 7 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Pazar günü işe ve hesaplamalara bir mola vererek gelecekle ilgili sakin kafayla düzenlemeler yapmak isteyebilirler. Bir türlü düşüncelerinizi toparlamayı ve belli bir şey üzerinde yoğunlaşmayı beceremiyor oluşunuz sinirlerinizi bozabilir sevgili Akrep Burçları. Başarmaya çalıştığınız bir işte aslında iyi olduğunuzu bildiğiniz halde fazlasıyla endişeleniyorsunuz. Bu şekilde ilerleyerek başarısız olacağınızı düşünüyor olsanız da aslında karşınızdaki işi çok fazla önemsediğiniz için böyle olumsuz düşüncelere kapılıyor olduğunuzu fark etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün maddi işlerle ilgili sizinle iletişime geçecek olan insanlara karşı beklenmedik şekilde sert davranabilirsiniz. İnsanların sizi bu konuda kullandıklarını düşünüyorsunuz ve artık buna izin vermek istemiyorsunuz sevgili Akrep Burçları. Fikirlerinizi sert bir şekilde ifade etmektense daha planlı ve sakin bir şekilde insanlara ders vermeye çalışmalısınız. 7 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazar günü kendinizle ilgilenmek için gerekli vakti özellikle bulmaya çalışacaksınız. Hayatınızı normal akış içerisinde geçirmek ve kendiniz için özel olarak hiçbir şey yapmıyor olmak sizi fazlasıyla rahatsız eder. Bu nedenle bugün özellikle kültürel aktiviteler konusunda karşınıza ne çıkıyorsa denemek istersiniz. Görünümünüze de fazlasıyla özen göstereceğiniz ve kendinizi yenilemek adına farklı adımlar atacağınız bir gün olacaktır. Bedensel aktivitelere de önem vermeye çalışacaksınız ve hem bedensel hem de ruhsal anlamda içinizdeki kötü enerjileri atacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. İlişkilerle ilgili düşünceleriniz sevdiğiniz kişinin düşünceleriyle örtüşmeyebilir. Karşı taraf daha bağımlı ve kapalı bir ilişki beklerken sizin özgürlüğünüze düşkün tavrınız yanlış algılanabilir. Parasal konularda ortaklaşa kararlar vermeniz gereken kişiler varsa kendi fikirlerinizi kabul ettirmekte fazla zorlanmayacaksınız. 7 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Pazar günü sizi ilgilendiren işlerden uzaklaşmak ve yalnızca kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızın sizi çekiştirdiğini hissedebilirsiniz ve bu nedenle de etrafınızdaki insanlara karşı çok anlayışlı davranamayabilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Sürekli yapmak zorunda olduğunuz işler ve koşuşturmacalarınız nedeniyle kendinizi fazlasıyla yorgun hissediyorsunuz. Bir yandan da sizi duygusal olarak tatmin etmeyen durumlarla karşı karşıya kalmak kendinize olan saygınızı yitirmenize neden olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Hassas olduğunuz konularda kendinizi teselli etmeyi başaramadığınız için fazlasıyla tepkisel davranışlarda bulunabiliyorsunuz. Bu şekilde de etrafınızda bulunmaya ve size yardımcı olmaya çalışan insanları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz sevgili Oğlak Burçları. Hayatınızla ilgili düzene koyamadığınızı düşündüğünüz alanlar varsa bu konuda yeni adımlar atmaya çalışacaksınız. Şansınızı zorlamamalı ve şartların olgunlaşmasını beklemelisiniz. 7 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazar günü insanlar arasında kendilerini oldukça güçlü ve etkili hissedecekler. Etrafınızı çeviren kişilerin ilgisinden oldukça memnun kalacaksınız. Başarılarınızı kutlamak ve yeni bir hayata adım atmak için yaptıklarınızı diğer insanlarla paylaşmak size keyif verecektir sevgili Kova Burçları. İçinde bulunduğunuz ruh hali sayesinde geleceğinizle ilgili fazlasıyla olumlu düşünceleriniz ortaya çıkacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Durmadan yolunuza devam etmek için yeni planlar da ortaya atabilirsiniz. Elbette ki hemen heyecana kapılıp kendinizi yanlış yollara saptırmamaya dikkat etmelisiniz. Etrafınızda sizi seven dostlarınız fazla olsa da sizden faydalanmaya çalışan kötü insanları da unutmamalısınız sevgili Kova Burçları. Mesleğinizle ilgili farklı bir adım atmak için bağlantıları kuvvetli kişilerle iletişime geçmeniz gerekebilir. Eğer kendinizi olduğunuz gibi samimi gösterebilirseniz bu konuda da arzuladığınız gibi başarılı olabilirsiniz. 7 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 7 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazar günü hayat mücadelenizle ilgili ne kadar zorlandığınız üzerine düşünebilirsiniz. Hiçbir zaman kolay bir yaşantı içerisinde olamadığınız için sakin ve zor olmayan bir günün nasıl olduğu üzerine kafa yormanız gerekebilir. Sürekli sizi zorlayan ve koşuşturmanıza neden olan şartlar aslında sizin çok sağlam bir karaktere ve güçlü bir bünyeye sahip olmanızı sağlamıştır sevgili Balık Burçları. Duygusal olarak çok hassas olduğunuz düşünülse de aslında yaşadıklarınız doğrultusunda fazlasıyla sağlam durduğunuz söylenebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatın zorluklarına boş verip kendinizi geriye çekmek isteseniz de bunu yapamazsınız çünkü birlikte olduğunuz veya sizin davranışlarınızdan etkilenecek olan insanları önemsersiniz. Arzuladığınız sonuçlar hep en zor olanlardır ancak bu sizi yıldırmaz sevgili Balık Burçları. Eğer ortada bir sorun varsa elbette bu sorunun bir çözümü de vardır diye düşünürsünüz. 7 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı