BurçlarGenel

06 Mayıs 2017 Cumartesi Günlük Burc yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde çevrenizde bulunan insanlar tarafından tanınmak, gün içerisinde yapmak istediklerinizi ve yapmayı planladıklarınızı mümkün olduğunca özgür bir şekilde yapmak ve gününüzü kimseye karşı sorumlu olmadan geçirmek isteyeceksiniz. Bugün çevrenizde bulunan insanlara, içerisinde yaşadığınız ortama ve dünyadan olup biten olaylara karşı son derece büyük bir ilgi besleyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün size dışarıdan bakan insanlar zaman zaman sizin çok bilmiş tavırlar sergilediğinizi düşünebilirler; zaman zaman ise sizin son derece büyük bir empati yeteneğine sahip olduğunuzu düşünebilirler. Bugün özellikle sabah saatlerinde gerek bedensel gerekse de ruhsal kaygılardan ve stres kaynaklarından mümkün olduğunca uzak durmaya gayret etmelisiniz. Bu sayede hem kendinizin hem de başkalarının iç dünyalarını keşfedebilirsiniz. 6 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde gün içerisinde hayatın normal seyrine göre yaşanan olayları olduğu gibi kabul etmeyi başarabilmeniz son derece önemli olacaktır. Ancak bu kabul etme davranışı genel algıya göre zorlayıcı bir kabul etme davranışı olmayacaktır. Bu davranış daha ziyade huzurlu ve olgunlaşmış bir kişilik yapısına işaret etmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle sabah saatleri itibariyle sağlam kişilikli ve tutarlı kişilerle ilişkide bulunmak isteyeceksiniz. Eğer bu özelliklere sahip kişilerle ilişkide bulunma hedefinizi gerçekleştirebilirseniz bu kişilerle olan ilişkiniz gerçeklerin peşine düşmeniz konusunda sizi destekleyecektir. Bugün öğleden sonra şu sıralar içerisinde bulunduğunuz ortaklık ilişkileri üzerine düşünme ihtiyacı duyabilirsiniz. Çünkü bu ortaklıklardan edindiğiniz faydaları ve bu ortaklıkların size verdiği zararları sağlıklı bir şekilde saptamak istemektesinizdir sevgili Boğa Burçları. 6 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde eğer kendinizi geliştirme faaliyetlerinize devam ederseniz ve aklı başında bir şekilde hareket etmeye gayret ederseniz karşınıza çıkan zorlukları ve engelleri kolaylıkla geride bırakabilirsiniz ve bu hayatta ulaşmayı istediğiniz noktaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bu durum özellikle çalışma hayatınızı ve toplumsal yaşantınızı ilgilendiren konularda faydalı olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün öğleden sonra romantik ilişkinizi, evliyseniz evliliğinizi ve çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda hayatınızı gözden geçirebilirsiniz ve bundan sonra ne yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Bunu yaparken kendinize sık sık yeni sorular yöneltebilirsiniz ve her şeyden önce içerisinde bulunduğunuz durumu zihninizde oturtmak isteyebilirsiniz. Bugün eviniz içerisindeki aile hayatınızla alakalı konularda her zamankinden daha titiz olabilirsiniz. 6 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde karşınıza ne gibi durumlar çıkarsa çıksın olayları büyütmeden asıl meseleye yönelmeniz ve bu mesele ile ilgili olarak ne yapmanız gerekiyorsa onu yapmanız gerekmektedir. Eğer kendinize olan inancınızı yeterince güçlü tutabilirseniz romantik ilişkinizdeki paylaşım unsuru da son derece güçlenecektir ve zihninizdeki sorulara cevap bulmanız son derece kolay bir hale gelecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün öğleden sonrayı içine alan zaman dilimi içerisinde çalışma hayatınız, sağlığınız ve günlük hayat içerisinde yerine getirmeniz gereken sorumluluklarınız ile ilgili olarak tam anlamıyla nasıl bir noktada durduğunuzu görmek isteyebilirsiniz. Örneğin bugün işinizden yeterince memnun olup olmadığınızı sorgulayabilirsiniz. Elbette tüm bu düşüncelerinizin ve davranışlarınızın temelinde geleceğinizi garanti altına alma dürtüsü yatmaktadır. 6 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde hayatınızı yakından ilgilendiren her türlü konuda her türlü yeniliğe açık olacaksınız. Bugünlerde içinizden yeni bir şehre yerleşmek ve köklü bir mekan değişikliğinde bulunarak kendinizi huzurlu hissetmek geliyor olabilir. Bu durum bir yandan Aslan Burçları’nın rutin yaşamayı sevmemeleri gibi bir özelliği yansıtırken diğer bir taraftan da bir yerlere yerleşmek gibi bir dürtünüzün olduğunu gösteriyor olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle akşamüzeri saatleri itibariyle içinizdeki özgür ruh kendisini iyiden iyiye hissettirmeye başlayacaktır. Bu zaman dilimi itibariyle sizin için başkalarının istekleri ve fikirlerinden ziyade sizin yapmak istedikleriniz sizin için daha önemli olacaktır. Zaman zaman motivasyonunuz düşüşe geçebilir; ancak bu kesinlikle pes edeceğiniz anlamına gelmemektedir. Bugün her an yeni bir şeyler denemeye açık olabilirsiniz. 6 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde eviniz içerisindeki aile hayatınıza birtakım değişiklikler ve yenilikler getirmek isteyebilirsiniz. Elbette bu durum ailenizle aranızın iyi olması ve eviniz içerisindeki aile hayatınızda bir huzur ortamının hakim olması halinde geçerlidir. Ancak eğer ailenizle aranız iyi değilse ve ev ortamınız içerisinde kendinizi yeterince huzurlu hissetmiyorsanız bu konu ile ilgili olarak hayatınıza getireceğiniz değişiklik yeni bir eve taşınmak olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer bugünlerde bu nedenle veya başka bir nedenle bir ev değişikliğinde bulunmayı planlıyorsanız yeni eviniz içerisinde yapacağınız değişiklikler sizin için son derece iyi bir motivasyon kaynağı olabilir. Bugün özellikle akşamüzeri saatleri itibariyle olaylar ve durumlar içerisindeki aksayan noktalar dikkatinizi çektiği için çevrenizdeki insanlara göre daha hassas düşünmeniz mümkün olabilir. 6 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde rutin çevrenizden ve sürekli olarak görüştüğünüz insanlar topluluğundan biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu durum çok yakın bir zamanda çıkacağınız bir yolculuğa ve iletişime ve haberleşmeye duyduğunuz ihtiyaca işaret ediyor olabilir. Bugün itibariyle yeni bilgiler edinmeye yönelik olarak son derece hevesli olacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün öğleden sonra birtakım konularda karara varmakta biraz zorlanabilirsiniz. Ancak bunu kimseye belli etmek veya bu konularda kimsenin fikrini almak istemeyeceksiniz. Bugün çalışma hayatınız ve sağlığınız ile alakalı konularda genel bir arınma ve temizlik girişiminde bulunmak isteyebilirsiniz. Bugün yapmanız gereken işleri yapmaya çalışırken yaşayacağınız birtakım gereksiz zaman kayıpları nedeniyle kendinizi zaman zaman gergin hissedebilirsiniz. Ancak olayları biraz da akışına bırakmalısınız sevgili Terazi Burçları. 6 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde düşüncelerinizin ve zihninizin genel odak noktası parasal konular çevresinde şekillenecektir. Eğer bugün itibariyle hayatınızda birtakım gelişmelerin olmasını istiyorsanız her şeyden önce kendinize bu gelişmelerle ilgili birtakım hedefler belirlemeli ve bu hedeflere ulaşmak için çaba sarf etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer ticarete dayalı bir mesleğiniz varsa bugün meslek hayatınız ile alakalı olarak geliştireceğiniz düşünceler sayesinde önümüzdeki günlerde meslek hayatınızla ilgili olarak son derece önemli atılımlarda bulunabilirsiniz. Bu sayede hem kendi alanınızda kendinizi gösterebilirsiniz, hem de kazancınızda önemli bir artış yakalayabilirsiniz sevgili Akrep Burçları. Bugün günün ilerleyen saatlerinde karşınıza çıkan her durumu ve her olayı enine boyuna inceleyeceksiniz; ancak bunu dozunda bırakmanızda fayda var sevgili Akrep Burçları. 6 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde kendi hayatınız ile yakından ilgili birtakım konularda birtakım köklü ve önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. Bugün bu duruma bağlı olarak sık sık kendinizi gözden geçirebilir ve içerisinde bulunduğunuz durumu anlamaya çalışabilirsiniz. Bugün bilgi edinme faaliyetleri sizin için son derece cazip faaliyetler olacaktır ve sizin için bilginin sadece kendisinden ziyade nasıl kullanılacağı da son derece önemli olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu durum, gün boyunca sizin için en doğru ve en gerekli olan bilgiye ulaşabilmek adına sürekli aktif olmanızı sağlayacaktır. Bugün sizin genel anlamda isteğiniz eviniz içerisinde huzur içinde yaşamak olacaktır. Ancak eğer bu duruma engel olan herhangi bir şeyle karşılaşırsanız endişelenmeniz son derece kolay olacaktır. Bugün çeşitli etkinliklere katılabilir ve her türlü yenilik için son derece hevesli olabilirsiniz. 6 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde kendinizi sık sık bir şeylerin anlamını sorgularken yakalayabilirsiniz. Bu durum bilgiye ulaşma isteğinizi de arttıracaktır. Buna bağlı olarak bilgiye ulaşmak için oldukça fazla çalışabilirsiniz ve kendinizi geliştirmek için elinizden gelen her şeyi yapabilirsiniz. Bugün özellikle akşamüzeri saatlerinde duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda iddialı konuşmalar yapabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yanı sıra bu zaman dilimi içerisinde daha önceden halledemediğinizi düşündüğünüz konular zihninizi fazlasıyla meşgul edebilir. Bugün zaman zaman bu hayatta mecburi olarak yapmanız gereken işler nedeniyle hayatın tadını özgürce çıkaramadığınızı düşünebilirsiniz. Şartların sizi sürekli bir şeylerin peşinden koşmaya zorladığını düşünerek buna bir çare aramaya çalışabilirsiniz. Bugünlerde sizi anlayacak birine ihtiyaç duyabilirsiniz. 6 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde kendinizi parasal konularda biraz gergin hissedebilirsiniz. Çünkü son zamanlarda harcamalarınızda birtakım artışlar meydana gelmiş olabilir ve bu artışların bütçenizin dengelerini bozacağını düşünüyor olabilirsiniz. Bugün itibariyle bir yandan bu dengeyi yeniden sağlamaya çalışırken diğer bir yandan da karşınıza çıkan ve daha önceden hiç hesapta olmayan birtakım ufak tefek meseleler yüzünden vakit kaybedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle akşamüzeri saatlerinde hayatınıza birtakım yenilikler getirmek ve kendinizi özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Bu zaman dilimi içerisinde yeni ve farklı bir şeyler denemek size mutlaka son derece iyi gelecektir. Bugün düşüncelerinizden ve fikirlerinizden son derece emin olacaksınız ve bu kendinizden emin tavrınız sayesinde çevrenizde bulunan insanlar da sizi onaylayacaklardır. 6 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 6 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde mesleki hayatınız ve toplumsal yaşantınız ile alakalı konularda son derece hevesli ve enerjik olacaksınız. Bugün kesinlikle olayların ve konuların bildiğiniz kadarı ile yetinmeyecek, her zaman daha fazlası için mücadele halinde olacaksınız. Bugün hiçbir güç sizi bir şeyin yanlış olduğunu bile bile bu şeyi kabul etmeye ikna edemeyecek sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bugünkü bu doğrucu tavrınız gün içerisinde karşınıza çıkan hemen hemen her şeyi düzeltmeye çalışmanızdan ötürü günün sonundan kendinizi son derece yorgun hissetmenize sebebiyet verebilir. Ancak bunu engellemek için herhangi bir şey yapmanız veya herhangi bir şey yapsanız da bu yaptığınızdan sonuç almanız mümkün değildir. Bugün zaman zaman yapmakta olduğunuz iş ve bu işten elde ettiğiniz kazanç arasındaki fark hakkında derin düşüncelere dalabilirsiniz sevgili Balık Burçları. 6 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı