BurçlarGenel

04 Mayıs 2017 Persembe Günlük Burc yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde maddi konularda çevrenizde bulunan insanlarla geçici bir süreliğine de olsa iş birliğinde bulunmanız sizin için hem gerekli hem de faydalı olabilir. Bu sayede sorunlarınızla tek başınıza başa çıkmak zorunda kalmazsınız. Unutmamalısınız ki, çevrenizde bulunan insanlarla ortaklaşa hareket etmenizin de size sağlayacağı pek çok kolaylık vardır sevgili burclar.net okuyucuları. Ayrıca bu durum size hayatınıza bir değişim ve yenilik getirmeniz adına da itici güç sağlayacaktır. Bu gibi bir durum içerisinde eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz varsa sevdiğiniz kişi de size son derece önemli bir manevi destek sağlayabilir. Bugünlerde kendi kazancınız dışında birtakım maddi kaynaklar arayışı içerisinde olabilirsiniz. Çünkü aksi takdirde hayat şartları sizin için biraz zorlayıcı olabilir. Ancak kendinizden taviz vermekten kaçınmalısınız. 4 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde hayatınızın genelinde gücü ve kontrolü elinizde tutma arzunuz oldukça yoğun olacaktır. Bu durum aynı zamanda derinlikli bir şekilde düşünmenize de yardımcı olacaktır. Ancak bu durumun sizi tepkisel davranmaya itmemesine özen göstermelisiniz. Fakat yine de hiçbir koşulda sizi ve hayatınızı ilgilendiren konularda aileniz de dahil olmak üzere hiç kimsenin söz sahibi olmasına izin vermeyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Çevrenizde bulunan insanlar kendinizi ve hayatınızı ilgilendiren birtakım konularda yanlış ve hatalı düşüncelere sahip olduğunuzu ve yanlış ve hatalı kararlar verdiğinizi düşünüyor olabilirler; ancak bu durum hiçbir koşulda size geri adım attırmayacaktır. Ancak gününüzü keyifli bir şekilde geçirme planlarınızın sekteye uğramaması için bu durumun kimseyle aranızda herhangi bir çatışmaya sebep olmamasına özen göstermelisiniz. 4 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde iki konuya özellikle dikkat etmeniz ve bu iki konuda inatçı olmaktan mümkün olduğunca uzak durmanız gerekmekte. Bu konuların ilki maddi durumunuz ve finansal faaliyetleriniz, ikincisi ise hedeflerinize ve amaçlarınıza ulaşmak için çevrenizde bulunan insanlarla kuracağınız ilişkiler ve iletişim olacaktır. Bugün çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki ilişkilerin ve iletişimin nasıl olması gerektiğini belirlemeniz son derece önemli olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer bunu mümkün olan en sakin ve ılımlı şekilde yapabilirseniz sizin için her şey son derece sağlıklı bir şekilde ilerleyecektir ve gerginliğe düşmeden hallolabilecektir. Bugün daha önceden vermiş olduğunuz birtakım kararlarla ilgili olarak sakin bir şekilde tekrar düşünmelisiniz ve bu düşüncelerinizi de yeniden gözden geçirmelisiniz. Eğer bunu yaparsanız gününüz oldukça verimli geçecektir. 4 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde bu hayattaki hedefleriniz ve girişimleriniz konusunda daha inatçı ve girişken olabilirsiniz; önünüzdeki engelleri aşmak konusunda ise her zamankine göre daha büyük bir kararlılık gösterebilirsiniz. Bu enerjiyi tek başınıza ilgilendiğiniz meselelerle ilgilenirken kullanmanız durumunda son derece başarılı ve verimli sonuçlara ulaşabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak eğer bugünlerde yakınınızda bulunan insanlarla birtakım problemler yaşamakta iseniz bu durum geri adım atmaktan her şekilde sakınacağınız anlamına geleceği için dikkatli olmanız sizin için faydalı olabilir. Çünkü kendi değerlerinizden ödün vermemek adına kendinizi daha büyük çatışmaların içinde bulabilirsiniz. Diğer bir taraftan bu hisleriniz, uzun zamandır aklınızda olan birtakım planlarınızı yürürlüğe koyabilmeniz için size güç ve hırs kazandırabilir sevgili Yengeç Burçları. 4 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde içerisinde bulunduğunuz romantik ilişkinizin sağlıklı bir şekilde devam etmesi ve bu ilişkinizde birtakım problemlerin olması durumunda bu problemlerin çözüme kavuşturulabilmesi sizin için son derece önemli olacaktır. Ancak tüm bunların olabilmesi için her şeyden önce sevdiğiniz kişi ile iş birliğinde bulunmaya hazır olmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü bunu kabul etmemeniz durumunda çıkabilecek olan problemler sizi diğer muhtemel problemlere göre çok daha fazla yorabilir. Diğer bir taraftan bunu yapmakta başarılı olmanızda sevdiğiniz kişi ile birbirinize olan sevginizin de son derece büyük bir rolü olacaktır. Çünkü birbirinize duyduğunuz sevgi, aranızdaki sorunların çözümü için ihtiyaç duyduğunuz anahtarın ta kendisidir. Bu sayede eksiklerinizin nerelerde olduğunu ve neleri düzeltmeniz gerektiğini bulabilirsiniz sevgili Aslan Burçları. 4 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde özellikle romantik ilişkiniz ve aşk hayatınız ile alakalı konularda kendi bildiğiniz yolda ilerlemeye eğilim göstereceksiniz. Siz Başak Burçları için kendinizi güvende hissetmenizin en geçerli yolu, kendinizi karşınızdaki kişi ile bir bütün gibi hissedebilmenizdir. Elbette bu son derece makul bir düşüncedir; ancak gayet yolunda gitmekte olan mutlu bir ilişkiyi sadece standartlarınız yüksek olduğu için yarı yolda bırakmanız da son derece yanlış olur sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir taraftan romantik ilişkinize gösterdiğiniz özenin haddini aşmamasına ve gösterdiğiniz bu dikkat ve aşırıya kaçabilecek ilgi ile sevdiğiniz kişiyi bunaltmamaya da dikkat etmelisiniz. Bunu yapabilmek için kendinizi kuruntulu ve kuşkucu hissettiğiniz konularda sevdiğiniz kişi ile karşılıklı bir şekilde konuşmaya gayret etmelisiniz. Böylece hangi konuya daha fazla eğilmeniz gerektiğine karar verebilirsiniz. 4 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde kendinizi her zamankine göre biraz daha az enerjik hissedebilirsiniz. Bu nedenle bugün gün boyunca karşınıza çıkan tüm olaylarda ve çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki ilişkilerde geri planda kalmayı ve içerisinde bulunduğunuz durumlara müdahale etmemeyi tercih edebilirsiniz. Aslında bunun nedeni her şeyi tam olarak kendi istediğiniz şekilde yorumlamak ve kendi düşüncenize göre düzenlemek istemenizdir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak asında siz Terazi Burçları normalde olayların ve durumların geri planında kalmaktan hoşlanan kişiler değilsinizdir. Bunun yerine genel anlamda çevrenizde bulunan insanlarla temas halinde bulunmaktan hoşlanırsınız. Ancak bugün enerjiniz bunu yapmak istemeyeceğiniz kadar düşük olabilir. Bu durum kesinlikle bir sorun teşkil etmemektedir. Sadece sakin bir şekilde bu dönemin geçmesini beklemeniz gerekmektedir. 4 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde zihniniz her türlü olayı son derece ayrıntılı bir şekilde ele alacaktır. Bugün kendinizi ve eğer şu anda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz varsa sevdiğiniz kişiyi detaylı bir şekilde inceleyebilir; kim olduğunuz, nereden geldiğiniz ve nereye gitmekte olduğunuz sorularına cevap arayabilirsiniz. Bu durum, size dışarıdan bakan birileri tarafından güç ve kontrol sağlama çabaları olarak görülebilir; ancak sizin esasen asıl yapmak istediğiniz şey içinde bulunduğunuz durumları net bir şekilde saptamak ve zihninizdeki soru işaretlerini ortadan kaldırmaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu durum bugün gün boyunca son derece kuvvetli bir iç görüye sahip olarak kendinizi yeniden tanımanıza ve ihtiyaçlarınızı yeniden saptamanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle bugün daha önceden almış olduğunuz birtakım kararları yeniden gözden geçirmeniz son derece faydalı olabilir. 4 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde tam da Yay Burçları’na yaraşır bir şekilde hem sosyal ilişkilerinizde hem de bu hayatta gerçekleştirmek istediğiniz hedefleriniz konusunda son derece hırslı davranışlar sergileyeceksiniz. Bugün çevrenizde bulunan insanlardan farklı olan yönlerinizi ortaya çıkararak çevrenizde bulunan diğer insanlar üzerinde etkili olmaya çalışabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunu yaparken güdeceğiniz amaç, toplum içerisindeki gündelik hayatınızda kendinize saygın bir konum edinmek ve çevrenizde bulunan insanların sizin üzerinizde hakimiyet kurmasını önlemeye çalışmaktır. Ancak bunu yaparken birtakım noktalara özellikle dikkat etmelisiniz. Örneğin kişiliğinizin güçlü taraflarını ortaya koymaya çalışırken bencilce davranışlar içerisine girerseniz çevrenizde bulunan insanların sizi itici bulmaları gibi bir risk almış olursunuz sevgili Yay Burçları. 4 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde çevrenizde bulunan bazı insanlar sizin üzerinizde hakimiyet kurmaya çalışabilirler ve size karşı baskıcı tavırlar sergileyebilirler. Bugün bu durumu en çok romantik ilişkinizde, çalışma hayatınızda ve eğitim faaliyetlerinizde hissedebilirsiniz. Örneğin bugün gün içerisinde siz görevlerinizi yerine getirirken çalışma hayatınızda hiyerarşik açıdan sizden daha yüksek bir konumda bulunan kişiler sizi baskı altına almaya çalışabilirler sevgili burclar.net okuyucuları. Siz Oğlak Burçları gibi çalışkan ve görev bilincine sahip olan kişilere karşı bu şekilde davranışlar sergilenmesi tamamen gereksiz ve yersizdir; ancak çalışma hayatında bu tarz durumlar sık sık ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi bir durumda belirli bir noktaya kadar sabırlı olmanız elbette faydalıdır; ancak kimsenin sizi ezmesine ve size hakaret etmesine kesinlikle izin vermemelisiniz sevgili Oğlak Burçları. 4 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde gündelik hayat içerisinde çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki ilişkilerle ve genel sağlık durumunuzla alakalı konularda alışkanlıklarınızın etkileri ve önemi hakkında etraflıca düşünmeniz gerekebilir. Örneğin olaylara yaklaşım tarzınızı ele almanız gerekmektedir. Olaylara çok derinlemesine bakıyor olabilirsiniz. Bu durum da hem çevrenizde bulunan insanların sizi anlamasını güçleştiriyor olabilir, hem de sağlığınız üzerinde olumsuz etkiler yaratıyor olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir ihtimal de olaylara çok sabırsız bir şekilde yaklaşmanız olabilir. Kova Burçları olarak tez canlı kişiler olduğunuz genel olarak bilinen bir gerçekliktir; ancak bazı konularda daha sabırlı ve yavaş bir şekilde hareket etmeniz sizin açınızdan çok daha faydalı olabilir. Çünkü bazen başarının yolu hızdan değil doğruluktan geçmektedir sevgili Kova Burçları. 4 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 4 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde gün içerisinde alacağınız birtakım kararlarda ve sergileyeceğiniz birtakım tavırlarda bağımlılık bağı ile bağlı olduğunuz birtakım konular ve insanlar davranışlarınızı oluşturan en temel etkenler olabilir. Bu nedenle bugün kimlerle ne gibi bir yakınlık içerisinde bulunduğunuzu, kimlere ne derce ihtiyaç duyduğunuzu ve hangi kararlarınızı tek başınıza uygulamakta zorlandığınızı tek tek gözden geçirmeniz sizin için son derece faydalı olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunları yaparken Balık burçları olarak genel anlamda düşünceleriniz ve duygularınız aynı doğrultuda olduğu için hatalarınızı ve eksiklerinizi gerçekçi bir şekilde saptayabilirsiniz ve bunlarla ilgili birtakım girişimlerde bulunmak için birtakım fikirler geliştirebilirsiniz. Bu sayede hem girişimleriniz başarılı bir şekilde sonuçlanabilir hem de yaptığınız işlerden son derece büyük bir keyif alabilirsiniz. 4 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı