BurçlarGenel

03 Haziran 2017 Cumartesi Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Cumartesi günü haftanın yorgunluğundan ve yoğunluğundan uzakta bir gün geçirmek isteyeceksiniz. Elbette ki bugün yapmak istediklerinizi daha önceden planlamış durumdasınız. Özellikle eğitiminizle ilgili bir girişimde bulunmak ve başarılı olabileceğinizi herkese göstermek istiyorsunuz. Size karşı çok sert davranan insanlara karşı daha farklı tavırlar sergilemeyi düşüneceksiniz sevgili Koç Burçları. Toplum içerisindeki varlığınızı daha güçlü bir hale getirmekle ilgili çalışmalar yapabilir ve kendinizi daha güvende hissetmeye çalışabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Çevrenizde duygularınıza hitap eden şeyleri düşünerek dikkatinizi yoğunlaştırmak için uğraşabilirsiniz. Bazı konularda olmayacak yollardan gitmeyi tercih ettiğinizin farkında olmalı ve uyarıları dikkate almalısınız sevgili Koç Burçları. Fikrinizi değiştirmeyecek olsanız da en azından daha temkinli davranmaya çalışabilirsiniz. Aile içerisindeki diyaloglarda dikkatli olmalısınız. 3 Haziran 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Cumartesi günü maddi konularda kendinizi bugüne kadar garantiye almaya çalışmış olsanız da karşınıza çıkacak sorunlar sizi şaşırtacak derecede olacaktır. Hesaplarınızı ne kadar doğru bir şekilde yaparsanız yapın bazı beklenmedik gelişmeler bütün planlarınızın değişmesine neden olabilir. Genel olarak sorunları kafanızda büyütmezsiniz ve rahat davranırsınız. Ancak fazlasıyla sizi endişelendiren konular nedeniyle daha fazla dikkatli ve kontrolcü olmaya çalışacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun dışında bugün aşk hayatınızdaki ilerlemeler konusunda bazı sıkıntılarınız olduğunu düşünebilirsiniz. Karşı tarafa istediğiniz gibi yaklaşma konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz. Duygusal olarak kendinizden emin olsanız da sevdiğiniz kişiden bu kadar emin olamamak sizin gerilmenize neden oluyor sevgili Boğa Burçları. Onun nelerden hoşlandığını ve neler istediğini tam olarak anlayabilmek için daha çok vakit geçirmeye çalışmalısınız. 3 Haziran 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Cumartesi günü ilişkiler konusunda artık ciddi kararlar almanın vaktinin geldiğini düşünebilirler. Eğer uzun süredir devam eden bir ilişkiniz varsa bu konuda ileriye dönük neler yapabileceğinizle ilgili sevdiğiniz kişiyle fikir birliğine varmaya çalışırsınız. Çatıştığınız çok fazla mesele olmasa da bazı konularda baskıcı olduğunuzun farkına varmaya çalışmalısınız. Düşüncelerinizi ifade etmek bir yana kendi isteklerinizi ön plana çıkarmaya çalıştığınızı düşündürtebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunların yanında içerisinde bulunduğunuz durumu iyi kavrayıp sonlandırmayı denemelisiniz. Aksi halde sürekli aynı şeyler üzerine konuşmak her iki taraf için de bezdirici olacaktır. Gün sonuna doğru içinizdeki sıkıntıyı atmak için kısa seyahatleri tercih edebilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Eğer bu konuda daha ayrıntılı düşünmek istiyorsanız hayatınızı değiştirecek mekânsal değişiklikler de gündeminizde olabilir. 3 Haziran 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Perşembe gününde hayatınızın yolunda gitmesini sağlayan ne varsa onlar üzerine çok daha fazla eğildiğiniz bir gün olacaktır. Bugün istenmedik birçok problemle karşılaşabilirsiniz. Bundan kendinizi korumak ve ruh sağlığınızı kaybetmemek için sizi mutlu eden şeylere yöneleceksiniz. Bu hareketiniz her ne kadar duygusal açıdan iyi olsa da gerçeklik açısından çok da uygun bir seçim olmayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Sorunlarınızla henüz çok büyümemişlerken ilgilenmeniz onlarla başa çıkmanızı kolaylaştıracaktır. Sürekli olarak ertelemeye alışmış olduğunuz için elbette bu size çok daha kolay gelecektir sevgili Yengeç Burçları. Mesleğinizle ilgili yapmayı düşündüğünüz etkinlikler varsa bunların planlarını bugün içerisinde tamamlamak ve ilerleyen günlerde rahat etmek isteyeceksiniz. Ancak bu konuda aceleci davranmayıp karşınıza çıkacak gelişmelerin size açacağı yeni yolları bekleyebilirsiniz. 3 Haziran 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Cumartesi gününde hayatın ve insanların size yüklemiş olduğu değerlerden çok fazla sıkıldığınızı düşünebilirsiniz. İnsanlar sizi tanıdıklarını düşünseler de aslında sizin kim olduğunuza dair hiçbir fikirleri olmadığını düşünürsünüz. Bu düşünceyle yalnızlaşıp toplum içerisinde uzaklaşmaya başlamış olabilirsiniz. Ancak kendinize bunu yapmanızın hiçbir faydası olmadığının farkına varmalısınız. Bunun yanında aşk hayatınızda da kendinizi geri çekmeye başlayacaksınız ve istediğiniz şeyleri bile söylemekten çekineceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Düşüncelerinizi söylemek ve insanlarla paylaşımda bulunmak konusunda kendinizi biraz daha zorlamaya çalışmalısınız. Gün içerisinde maddi konularla ilgili zorlukları giderme üzerine çözüm yolları bulmaya çalışacaksınız. Bu düşünceler sizi fazlasıyla gerecektir sevgili Aslan Burçları. Akşam saatlerine doğru rahatlamak için hobilerinizle ilgilenmeye veya rahatlatıcı bir yürüyüş yapmayı tercih edebilirsiniz. 3 Haziran 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Cumartesi gününde özellikle aile hayatıyla ilgili gelişmeler konusunda fazlasıyla hassas davranacaklardır. Düşüncelerinizi paylaşmak ve aile içerisinde söz sahibi olabilmek için sesinizi yükseltmeye başlayacaksınız. Bu konuda kendinizi haklı görüyor olsanız da aileniz tarafından ne şekilde algılandığınız üzerine ciddi şekilde düşünmelisiniz. Çizdiğiniz profilin size verilecek tepkiler üzerinde oldukça büyük bir etkisi olduğunun farkına varmalısınız ve en azından kendiniz için daha ılımlı tavırlar sergilemeye çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün mekânsal anlamda sizi rahatsız eden sorunlarla ilgilenmeniz gerekecektir. Eğer evinizde bir sorun yaşıyorsanız bunu ilgili kişilere bildirmeye çalışacaksınız. Ancak karşı tarafın size yardımcı olmaya niyetinin olmadığını düşünüyorsanız kararlılığınızı gösterecek şekilde başlangıç yapmanız daha faydalı olacaktır. Aşk yaşantınızda ise hayal kırıklıklarına neden olabilecek bazı sorunlar yaşanabilir. 3 Haziran 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Cumartesi gününde işinizle ilgili yeni adımlar atmak için kolladığınız fırsatların size geldiğine şahit olabilirsiniz. Yapmak istediklerinizi kendi başınıza elde edemeyeceğinizi biliyorsunuz ve birilerinin yardımına ihtiyaç duyduğunuzu inkâr etmiyorsunuz. Ancak uzun zamandır bununla ilgili size yardımda bulunacak kimsenin olmadığını düşünüyordunuz. Bugün ise fırsatın ayağınıza geldiğini göreceksiniz. Geleceğinizle ilgili değiştirmek istediğiniz bir şeyler varsa bugün harekete geçmenin tam zamanıdır sevgili burclar.net okuyucuları. Özellikle uzun süreli seyahat planlarınızın sizin için olumlu sonuçları olacağını düşünebilir ve bu konuda daha ciddi bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz. Beklentiler ve gerçekleşenler konusunda her zaman hayal kırıklığına uğrayacağınızı düşünürsünüz. Bu kez olumlu düşünmeye çalışıp yapabileceğiniz şeyleri engellememeye çalışmalısınız. Kendinizi ön plana çıkarabilmek için daha fazla çaba göstermek ve kendinize inanmak ilk adımlarınız olabilir. 3 Haziran 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Cumartesi gününde sürekli çaba gösterdiğiniz halde neden hala işlerinizin yolunda gitmediğini sorgulayabilirsiniz. Düşüncelerinizle gerçekler arasında aslında oldukça büyük bir fark vardır. Siz gerçekleşen küçük sonuçları görmezden gelip kısa süre içerisinde o arzuladığınız büyük sonuca varmak istiyorsunuz. Elbette ki bir olayın gerçekleşmesi için zamana ihtiyacınız vardır. Siz ilk adımınızı attığınız anda en son noktaya ulaşamayacağınızı, özellikle böylesine önem verdiğiniz konularda, unutuyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunların yanında toplum içerisinde sizden beklenen davranışları sergilemek konusunda çok büyük sıkıntı yaşamıyorsunuz. Fakat insanların size karşı laubali yaklaşımlarından hoşnut olmayabilirsiniz. Bu durumda uyumlu olmaktansa kendinizi geri çekmeyi tercih edebilirsiniz sevgili Akrep Burçları. Maddi konudaki yetersizliklerinizi hayatınızın başka alanlarına yansıtmamaya çalışmalısınız. 3 Haziran 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Cumartesi günü gelecek planlarıyla alakalı kendilerini rahatlatacak bazı girişimlerde bulunmayı uygun bulacaklardır. Hayallerinizin peşinden ilerlerken bazı sonuçlar içinizi rahatlatsa da düşündüğünüz gibi gitmeyen işler canınızı sıkmaya başlayabilir. Bu nedenle yol yakınken ve sorunlarınız henüz büyümemişken müdahale etmeyi uygun bulacaksınız. Aşk hayatınızla ilgili sizin için yolunda gitmeyen bazı noktalar vardır. Karşı tarafın tüm bunların farkında olmadığını çünkü bu meselelerin yalnızca sizin için önemli olduğunu zannedersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak neticede içinizdeki bu güvensizlik sizi yanlış davranışlara sürükleyecektir. Daha çok iletişime açık ve inançlı olmaya çalışmalısınız. Maddi bir sıkıntı yaşamamak için planlı hareket etmeyi tercih etmelisiniz sevgili Yay Burçları. Sizin için olumsuz şeyler düşünen insanlarla yollarınızı net bir şekilde ayırma konusunda bugün oldukça cesaretli olacaksınız. 3 Haziran 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Cumartesi gününde hayatınızda etkisi olan büyük küçük her şeyle ilgili bir çalkalanma hissedebilirsiniz. Bu hareketlilik en başta sizi korkutacaktır. Tanıdık ve alışkın olduğunuz her şey size güvenli gelir sevgili Oğlak Burçları. Elbette ki değişimin size katacaklarını da göz ardı etmemeniz gerektiğini biliyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatlar konusunda olumlu düşünmeye ve kendinizi daha sağlam bir noktaya getirmeye çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Mesleki anlamda bulunduğunuz konumu düşünebilirsiniz. Eğer halinizden memnunsanız herhangi bir şeyi değiştirmemelisiniz. Ancak memnun olmadığınız şeyler varsa bugünkü fırsatlar sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Bugün ortak yapılacak işler konusunda biraz dikkatli davranmalısınız sevgili Oğlak Burçları. Siz herkesin çıkarını düşünürken diğer insanlar için aynı durum söz konusu olmayacaktır. Fazla tepkisel davranmadan hakkınızı aramayı bilmelisiniz. 3 Haziran 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Cumartesi gününde ileriki günlerde gerçekleşmesini umduğunuz şeylerle ilgili farklı çalışmalar ve girişimlerde bulunacaksınız. Hayatınızda önem verdiğiniz çok çeşitli alan yoktur. Sizin için arzuladığınız gibi olan meseleler yeterlidir. Ancak bunların da tam sizin hayal ettiğiniz ve istediğiniz gibi olmasına çalışırsınız. Bu nedenle de çoğu zaman hızlı bir şekilde sonuca ulaşmak sizin için oldukça zorlaşır sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün size ihtiyaç duyan birtakım insanlarla birlikte vakit geçirmeniz gerekebilir. Öncelikle kendinizi çok fazla yormak istemez ve kenarda durursunuz. Ancak eğer insanlar sizin çok iyi bildiğiniz bir şeyi yapamıyorlarsa bu durumda arka planda kalmayı beceremezsiniz. Tüm bu koşturmacalarınızın içinde duygusal sorunlarınızın farkına varamayacaksınız sevgili Kova Burçları. Bununla birlikte bedensel olarak kendinizi çok fazla yorduğunuzun farkına varmalı ve güçlenebilmek için sağlıklı beslenmeye önem vermelisiniz. 3 Haziran 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 3 Haziran 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Cumartesi gününde içinde bulundukları rutinden biraz uzaklaşmış olmanın etkisiyle hayatı ve içinde bulundukları düzeni sorgulama fırsatı bulacaklar. Şimdiye kadar hep istediğiniz şeylerin peşinden koşmuş olsanız da şuan içinde bulunduğunuz düzenin tamamıyla sizin elinizde olmadığını hissediyorsunuz. Sizi rahatsız eden birçok unsur olmasına rağmen bunlara katlanmak ve yaşamınızı sürdürmek için elinizden geleni yapıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak sizin bu çabalarınıza karşın gün içerisinde sizi mutsuz edecek sonuçlarla karşılaşırsanız ne yöne doğru gitmeniz gerektiği konusunda büyük çelişkilere düşebilirsiniz. Olaylardan çok fazla etkilendiğinizin farkında olmalısınız ve tüm bu meseleleri arka plana atmamalısınız sevgili Balık Burçları. Eğer karşınızda bir sorun varsa bunu ciddi ve mantıklı bir şekilde ele alarak en kısa sürede çözmeye çalışmalısınız. Aşk yaşamınızdaki sürtüşmelerin önüne geçmek için yeni çözümler bulmalısınız. 3 Haziran 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı