BurçlarGenel

02 Haziran 2017 Cuma Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma günü içerisinde atılacak adımlar konusunda kendinizi fazlasıyla enerjik hissedebilirsiniz. Geçmiş günlerde içinizde oluşan sıkıntıların nedenlerini bir bir anlıyorsunuz ve bu şekilde de rahatlıkla çözümlere kavuşabiliyorsunuz. Ancak bunların yanında kendinize olan inancınızın her zamanki gibi yüksek olması gerekir. Bugün içerisinde sıklıkla aklınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hangisini seçeceğinizle ilgili bir fikriniz yoksa artı ve eksileri karşılaştırmak karar vermenizde yardımcı bir etken olabilir. Eskilerden gelen ve henüz halledemediğiniz meseleleriniz varsa bu konuda ne yapmanız gerektiğini bilemez ve köşe bucak bu gerçeklerden kaçarsınız. Ancak bu şekilde hiçbir şeyi çözemeyeceğinizin farkında olmalısınız ve yüzleşmeye hazır olmalısınız sevgili Koç Burçları. Eğer size zarar vermek isteyen bir şeyden korkar ve kaçarsanız onu daha da güçlendirirsiniz. 2 Haziran 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde iş yaşantınızla ilgili heyecan verici gelişmeler gerçekleşebilir. Siz kendi başınıza hareket etmek istiyor olsanız da işiniz gereği başka insanların fikrine ve ortaklığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Ancak bu konuda kendinizi çok rahat hissetmediğiniz için yaratıcılığınızın etkilendiğini düşünebilirsiniz sevgili Boğa Burçları. Aşk hayatınızda sizi rahatsız eden bir konu olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu konu üzerine eğilip ciddi bir şekilde ölçüp tartmak ve bir sonuca ulaşmak istersiniz. Ancak aslında yaptığınız şeyin içerisinde bulunduğunuz durumu çok daha kötü bir hale getirebileceğinin farkında olmalısınız. Eğer temkinli davranmazsanız geleceğinizle ilgili olumsuz sonuçlar doğurabilecek bir yola girebilirsiniz sevgili Boğa Burçları. Arkadaşlarınızla aranızda yaşanacak bir sürtüşme bu konuda da kendinizi daha fazla sorgulamanıza neden olabilir. 2 Haziran 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma günü içerisinde sizi mutlu edecek işlerle ilgilenmeye her zamankinden çok daha fazla önem vereceksiniz. Bütün hayatınız koşuşturmacayla ve sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışmakla geçiyor sevgili İkizler Burçları. Ancak tüm bunların yanında özel olarak kendiniz için çok fazla şey yapmadığınızı fark edeceksiniz. İçinizde sizi mutsuz eden şeyleri yapmaktan dolayı olumsuz düşüncelerin ön plana çıkmasından dolayı artık bir şeyleri değiştirmenizin vaktinin geldiğini düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınıza yeni bir yön verebilmek ve artık işlevi kalmayan şeylerden kendinizi arındırabilmek için düşüncelerinizi yoğunlaştırmanız gerekecektir. Aşk yaşantınızda sizi mutlu eden etkileri düşüneceksiniz sevgili İkizler Burçları. Ancak sevdiğiniz kişinin sizden beklentilerinin çok yüksek olduğunu düşünüyorsanız bu konuda daha açık davranmaya çalışmalısınız. 2 Haziran 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde insan ilişkilerinin ve bu konudaki hareketlerin hayatınızdaki akışta büyük yeri olacaktır. Sizinle ilgili düşüncelerini her tarafta yaymaya çalışan insanlar nedeniyle sürekli tanışmadığınız insanlarla bile sorun yaşamaya başladığınızı görebilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Bu konuda önlem alabilmek için yapabileceğiniz bir şey olmadığını düşünüyorsunuz. Bu nedenle de kendinizi savunmak size çok daha mantıklı geliyor olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu noktada meseleyi kökünden çözmeye çalışmalı ve bu sorunu yaratan kişiyle yüzleşmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilgili problemlerinizi ön plana çıkarmak ve bunları çözmek için çaba göstereceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Ancak bu konuda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bildiğinizi sansanız da sizi yanıltacak çok fazla etkenle karşı karşıya olduğunuzun farkına varmalısınız. Bugün sorguladığınızın birçok şeyin çözümünü bulacaksınız. 2 Haziran 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde duygusal olarak etrafınızda gerçekleşen birçok olaydan etkilendiğinizi fark edeceksiniz. İnsanlarla etkileşimin sizin için çok önemli olması da bu olayın başka bir boyutu olacaktır sevgili Aslan Burçları. Yapmak istediğiniz işlerde sonuca ulaşabilmek için başka insanların fikirlerini almaya çalışabilirsiniz. Ancak bugün içinizdeki enerjinin sizi yönlendirmesine izin verirseniz daha sonradan çok şaşıracağınız sonuçlarla karşılaşabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hislerinizin her zamankinden çok daha kuvvetli olması ve tam olarak ne yapacağınızı bilmek size büyük bir güç sağlayacaktır. Geçmişte başınıza gelmiş olan kötü bir olay nedeniyle uzak durduğunuz bir mesele varsa bununla barışabilir ve yeni hayatınıza adım atabilirsiniz sevgili Aslan Burçları. İkilemde kaldığınız yollar olursa bu konuda aklınızın sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. 2 Haziran 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde başarılarınızı ve iş hayatınızla ilgili durumları sürekli gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hala kendinizi gerçekleştirme süreci içerisinde bulunduğunuzu düşünüyorsunuz ve bu konuda size bir şeyler anlatmaya çalışan insanlar olursa oldukça hırçın yanıtlar veriyorsunuz. Yapmak istediğiniz her şeyden çok emin gibi görünseniz de içinizde sürekli bir sorgulama halinde olduğunuzun farkındasınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu durumdan dolayı da başka insanlara hislerinizi açıklamak size oldukça zor geliyor. Hayatınızı değiştirme kararı alırsanız bunu çok hızlı bir şekilde sonlandırmak isteyeceksiniz. Ancak hızlı gittiğiniz zaman hata yapma ihtimalinizin çok yüksek olduğunu unutmamalısınız. Amacınız hızlı olmak değil mutlu olmaktır sevgili Başak Burçları. Bugün içerisinde ailenizle ilgili bazı olumsuz gelişmeler nedeniyle işinize konsantre olmakta güçlük çekebilirsiniz. 2 Haziran 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma günü içerisinde elde ettikleriniz ve hayalleriniz arasındaki uçurumu görmek sizi rahatsız edebilir. Elbette ki insanların hayallerinin her zaman tam anlamıyla gerçek olmayacağının bilincindesiniz. Ancak siz geçmişte kurduğunuz hayallerinize baktığınızda aslında istediğinizden çok daha başka bir yerde olduğunuzu anlayacaksınız. Bu konuda artık hiçbir şey değiştiremeyeceğiniz düşüncesi uzun zamandır kafanıza yerleşmiş durumdaysa fikrinizi değiştirmek size zor gelecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu konuda sizi umutlandıracak bir ışığa ihtiyaç duyarsınız. Bu ışık yeni bir ortam, yeni bir insan veya yeni bir bakış açısı olabilir. Onu elde ettiğiniz zaman anlayacaksınız ki zamanı geri döndüremeseniz de kendiniz için her zaman bir şeyler yapma şansınız vardır sevgili Terazi Burçları. Ayrıca siz kendiniz için bir şeyler yapmazsanız hiç kimsenin size yardım etmeyeceğini bir kez daha anlayacaksınız. 2 Haziran 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde etrafınızda akıp giden zamandan bağımsız bir şekilde hayattan zevk almaya çalışacaksınız. Uyandığınız zaman sizin ilginizi çeken ne varsa bunların peşinden gidebilmek için plan yapmaya çalışabilirsiniz sevgili Akrep Burçları. Hayatınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz ne varsa bunların üstesinden gelmek için uğraşmak yerine bugün bunları yok saymayı tercih edeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu şekilde davranmanızın nedeni kendinizde bütün bunlarla uğraşacak gücü bulamıyor olmanız olabilir. Ancak aslında ne kadar yanıldığınızı ve insanların aslında sizinle ilgili ne kadar olumlu düşünceler beslediğini fark ettiğiniz zaman daha özgüvenli bir şekilde harekete geçmeye çalışacaksınız sevgili Akrep Burçları. Tüm bu sorunlarınızın yanında sizin maddi olanaklarınızla ilgili yetersizlikleriniz gündeme gelirse planlarınızda bazı ertelemeler yapmanız gerekebilir. 2 Haziran 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde etrafınıza verdiğiniz görüntüyle iç dünyanız arasında büyük farklılıklar olacaktır. Çevrenizdekilere başınıza gelen hiçbir şeyin sizi üzemediğini ve yıkamadığını göstermek için metanetli bir şekilde durursunuz. Ancak içten içe sorunların sizi yiyip bitirdiğini hiç kimseye belli etmeden ilerlemeye çalışırsınız. Tüm bunların içerisinde uzun vadeli planlar yapmaya çalışarak gününüzü geçirecek olmanız sizi büyük bir stres altına sokabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle de etrafınızdaki insanlara karşı her zaman olduğunuzdan çok daha tahammülsüz davranabilirsiniz. Maddi olanaklarınız açısından çok fazla sorun yaşayacakmışsınız gibi görünmez. Dolayısıyla siz de içinde bulunduğunuz olumsuzlukların içerisinde bu olumlu yana tutunmayı tercih edersiniz sevgili Yay Burçları. Elbette ki aşırıya kaçmamaya dikkat etmeli ve sizi ileriki günlerde zor duruma düşürecek gibi davranmamalısınız. 2 Haziran 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma günü içerisinde içinizde bütün işlerinizin kolaylıkla yoluna gireceğine dair bir inançla güne başlayacaksınız. Bu sayede her zamanki telaşlı halinizden ve sizi rahatsız eden koşturmacalardan uzakta bir gün geçirmeyi başarabileceksiniz sevgili Oğlak Burçları. Sizinle birlikte yaşayan insanlara karşı saygı duyuyor olsanız da onların sizin sınırlarınıza önem vermiyor olmaları nedeniyle kendinizi değersiz hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Düşüncelerinizi açıkça ifade etmediğiniz sürece insanların sizin için davranışlarını değiştirmelerini beklemenizin çok da mantıklı bir hareket olmadığının farkına varmalısınız. Ailenizle olan iletişiminizde sizin düşüncelerinizin ve arzularınızın ön planda olmasını istiyorsunuz sevgili Oğlak Burçları. Her ne kadar haklı olduğunuzu düşünseniz de bu konuda bencillik yapmamaya çalışmalı ve isteklerinizi makul bir düzeye getirmelisiniz. 2 Haziran 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde hayatınızın gidişatıyla ilgili hoşunuza gitmeyen en varsa bu konuda harekete geçmek için kendinizi zorlayacaksınız. İdeallerinizin peşinden giderken oluşturduğunuz çevreye ve insanların size karşı olan tavırlarına baktığınız zaman aslında çok da istediğiniz bir konumda olmadığınızı düşünebilirsiniz. Tüm bu düşüncelerin geçici düşünceler olabileceği ihtimali üzerine düşünürsünüz ve bu nedenle de içinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmanın sizin için iyi bir seçenek olacağını düşüneceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Uzaklaştığınız zaman her şeyi çok daha net görebildiğinizi biliyorsunuz. Bununla ilgili yapacağınız planlarda kendinizi her zamanki konumunuzdan çok daha farklı bir yerde görme arzunuzun ön plana çıktığını hissediyorsunuz sevgili Kova Burçları. Toplum içerisindeki algılanışınızın daha prestijli bir hal almasını istediğiniz için buna önem vereceksiniz. 2 Haziran 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 2 Haziran 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde hayatın akışının dışında sizin kendi kafanızda kurduğunuz apayrı bir dünyanın içinde yaşayacaksınız. Diğer insanların doğruları veya düşünceleri sizi çoğu zaman ilgilendirmiyor. Bu nedenle de toplum içerisinde kendinize bir yer edinme konusunda çok başarılı olamayabiliyorsunuz. Ancak sırf insanlara kendinizi sevdirebilmek için de istemediğiniz şeylerin peşinden ilerlemek istemeyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün sahip olduklarınızla ilgili içinize sinmeyen bir şeyler olduğunu düşünebilir ve değişim için her şeyi ayrıntılı bir incelemeye tabi tutabilirsiniz. Hislerinizin sizi yanılttığını çok fazla görmemiş olduğunuz için içinize sinmeyen şeylerin sizin için zararlı olabileceğinden neredeyse emin gibisinizdir. Elbette ki her şeyi hissetmenizin mümkün olmadığının farkında olup yanılma payınızı da göz önünde bulundurmaya çalışmalısınız. 2 Haziran 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı