BurçlarGenel

01 Haziran 2017 Perşembe Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 1 Haziran 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Perşembe gününde hayallerin ön plana çıkacağı ve duygusal olarak hiçbir şeyin gizli kalamayacağı olaylar yaşayabilirler. İçinizde kopan fırtınaları etrafınızdaki çoğu insan fark etmez. Siz de bu durumun bu şekilde ilerlemesinden oldukça memnunsunuzdur. Bu nedenle de insanlara karşı kendinizi daha fazla açmak için uğraşmazsınız. Ancak bugün karşınıza bazı reddedemeyeceğiniz fırsatlar çıkarsa ve bu durumda içinizdekileri dökmeniz gerekiyorsa bunu yapma cesaretini göstermeniz gerekebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Özellikle romantik ilişkilerinizle ilgili arzuladığınız şeyleri ifade etme konusunda bugün kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Hayatınızda rutin olan şeyler üzerine çok fazla düşünmüyorsunuz ve onların farkında bile değilsiniz. Ancak bazı şeylerin aslında sizi ne kadar engellediğini anlayarak bugün birçok değişiklik kararı alabilirsiniz sevgili Koç Burçları. Yine de içinde bulunduğunuz avantajlı konumları kaybetmemeye dikkat etmelisiniz. 1 Haziran 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 1 Haziran 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Perşembe günü hayatınızı zorlaştıran etkilere karşı fazlasıyla tahammülsüz olabilirsiniz. Bütün haftayı yavaş yavaş geride bırakırken biraz rahatlamak ve işlerinizi kolaylaştırmak istiyorsunuz. Elbette bunu başarabilmek için ruh halinizin uygun bir durumda olması gerekir. Fakat ilişkinizdeki olumsuz gidişat ve sürekli sizi rahatsız eden tartışmalar nedeniyle hiçbir şeyi değiştirecek ve başaracak gücü kendinizde bulamıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Karşınızdaki insanın duygularını çok fazla önemsiyor ve onu üzmemek için kendi alanınızı kısıtlıyorsunuz. Bu şekilde ne kadar rahatsız hissettiğinizi bugün bir kez daha anlayacaksınız. Hayatınızda size yeni fırsatlar sağlayacak gelişmelerin olmasını umuyor ve bunun için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Yine de herhangi bir değişiklik olmuyorsa biraz daha zamanınız var demektir sevgili Boğa Burçları. Yolunuzdan ve arzularınızdan vazgeçmemeli ve sabırlı davranmalısınız. 1 Haziran 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 1 Haziran 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Perşembe gününde oldukça karmaşık ve yorucu bir gün geçirebilirler. Gün içerisinde yapmak istediklerinizle ilgili ayrıntılı planlar yapmış olsanız da sizden büyük beklentileri olan insanlar yüzünden bu planlarınız sürekli aksıyor. Kendinize vakit ayırmak veya en azından zorunlu işlerinizi yapabilmek için yeterli vaktinizin kalmaması bir süre sonra sizi elbette sinirlendirmeye başlamış durumdadır. Bunun farkında olmayan insanlarla karşı karşıya olduğunuz için sesinizi yüseltmeli ve kendi vaktinize kavuşmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde yardımlaşma gerektiren işlerde ön planda hep siz olacaksınız. Becerileriniz ve liderlik yeteneğiniz sayesinde etrafınızdaki insanları etkilemeyi ve başarıya ulaştırmayı başaracaksınız sevgili İkizler Burçları. Bugün yaptıklarınızın ardından iş ortamınızdaki popülerliğiniz artabilir ve mesleki anlamda da bu başarılarınızın geri dönüşünü kısa süre içerisinde görebilirsiniz. 1 Haziran 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 1 Haziran 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Perşembe günü yapılacak işler ve zorunluluklar konusunda fazlasıyla kendilerini rahat hissedeceklerdir. Bugün her şeyi erteleyebileceğinizi ve keyfinize bakabileceğinizi düşünürsünüz. Bununla birlikte hayalini kurduğunuz ve sizi rahatlatacağını düşündüğünüz etkinlikler varsa bu etkinlikleri yapma konusunda fazlasıyla hevesli olacaksınız. İş yapmak bugün size işkence gibi gelecektir. Eğer uzun süreli bir çalışma maratonundan çıkmışsanız dinlenmek için bir o kadar vakte daha ihtiyaç duyarsınız. Kafanızdaki bütün olumsuz düşünceleri atmak ve yenilenmek isteyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunların yanında sevdiğiniz kişiyle ilgili düşüncelerinizin olumlu yönde değişmesini sağlayacak gelişmeler meydana gelebilir. Bu konuda özellikle diyalog kurmaya ve karşınızdaki kişiyi iyi bir şekilde dinlemeye dikkat etmelisiniz. Hem onu ne kadar önemsediğinizi gösterecek hem de birlikte geçirdiğiniz vakitlerden daha fazla keyif alacaksınız. 1 Haziran 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 1 Haziran 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Perşembe gününde sizi rahatsız eden dış dünyadan kaçmak ve duygularınızla baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Ancak bu konuda da tam istediğiniz şekilde hareket etmeniz mümkün olmayacaktır. Zira aile içerisinde öngöremediğiniz bazı olumsuz gelişmeler meydana gelebilir. Bu gelişmelerle birebir ilgilenecek kişi siz olmasanız dahi ön planda bulunmak durumunda kalacaksınız. Bugün yağmurdan kaçarken doluya tutulacağınız bir gün olabilir. Bu nedenle de kendinizi ruhsal anlamda en az zarar göreceğiniz şekilde tutmaya çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer bir şey sizin sınırlarınızı aşıyorsa bunu açık bir şekilde dile getirmekten çekinmemeli ve insanların size kırılacağını düşünmek yerine sizin onlara ne kadar kırıldığınızı göstermelisiniz. Aşk yaşantınız istenmedik tartışmalara neden olacak ufak tefek sorunlarla dolu olabilir. Ancak bunların kolay çözümleri olduğunu bildiğiniz için ertelemeyi tercih edeceksiniz. Partnerinizin duygularını anlama konusunda hassas olmalısınız. 1 Haziran 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 1 Haziran 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Perşembe gününde oldukça sosyal bir gün geçireceklerdir. Çevrenizdeki insanların sizden hoşlandıklarını biliyorsunuz ve popülerliğinizin size sağladığı avantajları da sonuna kadar kullanmak istiyorsunuz sevgili Başak Burçları. Sahip olduğunuz birçok özellik olduğu için ve kendinizi geliştirmek adına fazlasıyla çalıştığınız için bu durum insanların ilgisini çekiyor. Aynı zamanda bunları çok fazla anlatmıyor oluşunuz da insanlarda merak uyandırıyor sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer bulunduğunuz sosyal ortam içerisinde hoşlandığınız ancak açılamadığınız birisi varsa onun da bu şekilde düşünüyor olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Eğer zaten hayatınızda birisi varsa bu ilişki içerisindeki dengeyi sağlayan unsurlara daha fazla önem vermelisiniz. Özellikle birbirinize karşı daha saygılı olmaya çalışmalı ve birbirinizin alanına girmemeye özen göstermelisiniz sevgili Başak Burçları. Karşılıklı güven ortamı oluşmadıkça sağlıklı bir ilişki yürütemeyeceğinizi bilmelisiniz. 1 Haziran 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 1 Haziran 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Perşembe gününde maddi açıdan kendilerini çok yüksek bir noktada görmek istedikleri için yaptıkları da bu doğrultuda olacaktır. Paraya sahip olma hırsına kapılıp değerlerinizi unutursanız daha sonradan fazlasıyla pişman olacağınız şeyler yapabilirsiniz. Bu konuda kendinizi engelleyebilmek için adımlarını atmadan önce iki defa düşünmeniz faydalı olacaktır. Sevdiğiniz kişilere karşı sorumluluklarınızın olduğunun farkındasınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yanında sizden beklenen şeylerin çok da adil olmadığını düşünebilirsiniz. Bu nedenle sinirli tavırlar sergilemenizin hiç kimseye bir faydası olmadığının farkına varmalı ve asıl istediğiniz neyse onu anlatmaya çalışmalısınız. Bugün gün sonuna doğru üzerinizdeki bu yoğun düşüncelerin etkisi yavaş yavaş geçmeye başlayacak ve keyifli bir akşama doğru adımlarınızı atmaya başlayacaksınız sevgili Terazi Burçları. Evinizde sizi bir sürpriz bekliyor olabilir. 1 Haziran 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 1 Haziran 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Perşembe gününde aşk hayatınızla ilgili kendinizi eksik hissettiğiniz konuların ön plana çıkması canınızı sıkabilir. Düşüncelerinizi olduğu gibi aktarmak isteseniz de karşınızdaki insana bu durumla ilgili kendinizi tam olarak anlatamadığınızı düşünüyorsunuz sevgili Akrep Burçları. İlişkilere bakış açınız partnerinizinkinden çok farklıysa bazı konularda kesinlikle uzlaşmaya varamazsınız. Bu nedenle de sürekli bir çatışma içerisinde kalıyor ve çözüm bulup yolunuzda ilerleyemiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. İlişkilerde her şekilde anlaşmazlıkların olabileceğini biliyor ve bunu kabul ediyorsunuz. Ancak sizin asıl canınızı sıkan şey karşınızdaki kişinin duygularından emin olamamanızdır. Bu şekilde kendinizi fazlasıyla yalnız ve çaresiz hissediyorsunuz sevgili Akrep Burçları. Bu meselenin etkisinden kurtulabilmek için gün sonuna doğru hobilerinizle veya kendinizi başarılı gördüğünüz işlerle daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. 1 Haziran 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 1 Haziran 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Perşembe gününde sizi daha ileriye taşıyacağını düşündüğünüz meselelerle ilgili planlarınız üzerine daha ciddi bir ilerleme kaydetmeye çalışabilirsiniz. Yapmak istediklerinizden emin olduğunuzu düşünüyorsanız bu konuda kendinizi çok daha uygun bir şekilde donatmak isteyebilirsiniz. Yetileriniz ve bildiklerinizle istedikleriniz arasında şuanda büyük bir uçurum bulunmaktadır. Ancak bu durumun sizin moralinizi bozmasına izin vermemelisiniz ve elinizden geldiğince gelişmeye çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer insanlar size güveniyorsa işiniz daha da kolaylaşacaktır. Yine de etrafınızda size çok zor işlere kalkıştığınızı ve yol yakınken dönmeniz gerektiğini söyleyenler elbette olacaktır. Böyle laflara kulak asmak sizi hiçbir zaman mutlu etmeyecektir. Sizi mutlu edecek olan şey hedefleriniz için çaba harcamak ve yeterince şanslıysanız onlara ulaşmak olacaktır. Kafa karışıklıklarınızdan kurtulup bir an önce harekete geçmek için çaba harcamalısınız. 1 Haziran 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 1 Haziran 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Perşembe gününde toplum içerisindeki varlığınızı ve algılanışınızı düşünebilir ve bununla ilgili farklı çabalar gösterebilirsiniz. Çok fazla insanla iletişim kuruyor olsanız da aslında kimsenin sizi tam olarak tanımadığını düşünebilirsiniz. Yapacaklarınızla insanları şaşırtmaktan ne kadar hoşlansanız da sizi gerçekten tanıyan birileriyle birlikte olmanın keyfini özlüyorsunuz. Bu nedenle bugün kendinize yeni arkadaşlar edinmek ve düşüncelerinizi paylaşmak için çaba göstereceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yanında sürekli içinde bulunduğunuz rutinin sizi sıkmaya başladığını hissedebilirsiniz ve seyahat etmek gibi düşünceler edinebilirsiniz. Bunun için öncelikle içinde bulunduğunuz koşulları gözden geçirmeye çalışmalısınız. Özellikle maddi anlamda kendi sınırlarınızın çok fazla dışına çıkmamalısınız sevgili Oğlak Burçları. Aşk hayatınızdaki sorunları çok fazla önemsemeden rahatlamaya çalışmalısınız. 1 Haziran 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 31 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman dilimi içerisinde ileriye yönelik hedefleriniz ve amaçlarınız ile ilgili olarak bilgi ve deneyim sahibi olmak ve bu bilgileri diğer insanlarla paylaşmak sizin için son derece önemli olacaktır. Bu sayede diğer bir taraftan da bu dünyada edinmiş olduğunuz yeri, dostluklarınızı ve çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki ilişkileri yeniden gözden geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu zaman dilimi içerisinde bilgi edinmek sizin için son derece önemli olacağı için ayrıntılardan ziyade büyük resme odaklanmak sizin açınızdan çok daha önemli olacaktır. Bugünler çıkacağınız birtakım yolculuklar sayesinde yeni insanlarla tanışabilirsiniz veya daha önceden tanıdığınız insanları daha yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz sevgili Kova Burçları. 31 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 1 Haziran 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Perşembe gününde içerisinde bulunduğunuz koşullar üzerine kendinize fazlasıyla soru sormak isteyeceksiniz. Gerçekten istediğiniz konumda olup olmadığınız bu soruların içerisinden en önemlisi olabilir. Her ne kadar içerisinde bulunduğunuz konuma kendi çabalarınızla gelmiş olsanız da hayat koşullarının sizi ne denli etkilediğini düşünürsünüz. Bununla birlikte hayatınızdan gelip geçen insanların sizin üzerinizdeki etkileri üzerine de düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hiçbir zaman çok başarılı olup ön plana çıkmak gibi bir derdiniz olmamıştır. Ancak yine de yaptığınız işin iyi olması için çaba gösterirsiniz. Bu durum tamamen kendinize duyduğunuz saygıdan kaynaklanır. Tüm bu etkiler doğrultusunda bugün hayatınızda arzulamadığınız ve sizi rahatsız eden ne varsa bunları hayatınızdan çıkaracaksınız sevgili Balık Burçları. Aşk yaşantınızda ise işlevsiz unsurları ortadan kaldıracaksınız. 1 Haziran 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı