BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 30.01.2014

30 OCAK 2014 PERŞEMBE BURÇ YORUMLARI

Tüm Burçların Günlük Burç Günlük Burç yorumları

KOÇ BURCU: Dostluk duyguların temelinde geleneksel kuralların işlevi çok önemli. Arkadaşlarınızın yanında kendinizi daha iyi hissediyor olmanız, onlarla daha sık görüşmenize neden oluyor. Bugün, isteklerinizde artış var ve kişisel zevklerinizi karşı cinsle paylaşma konusunda cömert davranıyorsunuz.. İletişim konusunda istediğiniz performansı yakalayacaksınız.

BOĞA BURCU: Aşk konusunda oldukça çekimser davranmanız nedeniyle partneriniz hakkınızda farklı düşüncelere doğru yol alabilir. Bu arada onun sizi motive edici sözleri sosyal aktivitelerinize olumlu yansıyacak. Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz.

İKİZLER BURCU: Yakın kan bağı olduğunuz kişilerin, bazı beklentilerine cevap vermek zorunda kalabilirsiniz.Bugün, sezgilerinizin güçlü olması ve çevrenizdeki olaylara çabuk adapte olmanız nedeniyle motivasyonunuz artacak. Prestij sizin için çok önemli ve kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz.

YENGEÇ BURCU: Dış görünümünüzü sürekli disiplin altında tutarak, sizi rahatsız eden sorunlarınızı kendi içinde izole etmeye çalışıyorsunuz. Bu davranışınız sorunların büyümesine meydan verebilir. Hoşunuza giden biriyle ilgili, kendi içinizde bir kişilik savaşı vermeyi bir kenara bırakarak gelişmeleri zamana bıraksanız daha da rahat olacaksınız.

ASLAN BURCU: Evinizle ilgili düşüncelerin hakim olduğu bazı gelişmeler gündeme gelerek sizi meşgul edebilir. Çalışma ortamınızı yenilemek sizi duygusal olarak rahatlatacak ve gergin olmanıza neden olan olaylardan ve ilişkilerden koparacak. Bu arada, acilen çözmeniz gereken konu ile ilgili olarak tedbiri elden bırakmayın ve gelişmeler karşısında soğukkanlılığınızı koruyun.

BAŞAK BURCU: Bugün, çok arzu ettiğiniz konularda daha yaratıcı düşünceler içinde olacaksınız. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini çok iyi takip ediyorsunuz. Fakat, ilişkilerinizde küçük hataları sorun yapmaktan kaçınmalısınız. Bu nedenle, takıntılarınızdan sıyrılmalısınız. İlişkilerinizde aşırı bireysel olacağınız bir gün.

TERAZİ BURCU: Bugün birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili ilginç fikirleriniz herkesin dikkatini çekecektir. Uzun süredir merak ettiğiniz konularla ilgili farklı ip uçları bulacak ve çok eğleneceksiniz. Hayallerinizin sınırı yok ve sizin için imkansızlık saçma bir şey. Olumsuzlukların sizi etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe olayların üstesinden gelebileceksiniz.

AKREP BURCU: Uzun süredir gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz görüşme ile ilgili adımlar atacak ve özel zevkleriniz için para harcamak zorunda kalacaksınız. Şansınızı istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir gün. Bazı ödemeleriniz için geç kalmak istemiyorsanız fatura takiplerinizi sıkı yapmalısınız. Çalışma ve eğlence temponuzun yoğun oluşu yüzünden dinlenmeye çok az vakit ayırıyorsunuz.

YAY BURCU: Kendinize odaklaşın ve bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı davranışlarınızı bu yönde değerlendirerek belirleyin. Bu şekildeki stratejiniz, kendinizi aşma konusunda sizi kazançlı yapacak. İçsel güdülerinizi doğru kullanabileceğiniz bir gün. Düşüncelerinizde yapıcı davranırken çevrenizdeki kişilere de müdahale etmek istemiyorsunuz.

OĞLAK BURCU: Olaylara mantıklı bir yorum getirerek çevrenize örnek olacaksınız. Karşıt ilişkilerinizde temkinli davranmaya yönelik davranışları benimsiyor ve bu nedenle duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmadığınız için sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Siz yine de tüm tepkilere rağmen iyimserliği elden bırakmayın.

KOVA BURCU: Sakin görünen gizli bir inatçılığınız var. Bugün, duygusal konularda beklediğiniz somut isteklerinizi karşı tarafa hissettirmek zorunda kalacaksınız. Güçlü sezgileriniz sayesinde bu davranışınızın gerekli olduğunu biliyor ve somut adımlar atmayı istiyorsunuz. Düşüncelerinizden ödün vermek istememeniz nedeniyle bencillikle suçlanabilirsiniz.

BALIK BURCU: İlişkilerinizde sabırlı görünen yapınızı ani ve fevri hareketlerinizle bir anda koparabilirsiniz. Yumuşak ve ılımlı yaklaştığınız bir konu üzerinde çalışırken, küçük duygusal bir takıntı bir anda değişime neden olabiliyor. Bugün sizin için gerekli olan şeyleri görmezlikten gelmeli ve olayların kendiliğinden oluşmasını beklemelisiniz.

Astrolog Filiz Özkol – Sabah

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı