BurçlarGenel

20 Ekim 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 Koç Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde kendinizi birçok anlamda baskı altında hissedebilirsiniz. Bir yanda hayal ettikleriniz bir yanda da zorunluluklarınız vardır. Elbette ki hayallerinizin peşinden gitmek için sabırsızlanırsınız. Sorumluluklarınızın ise bekletilmeleri mümkün değildir. Önce yapmak zorunda olduklarınızı yaptığınızda ise size keyif verecek şeyleri yapacak gücünüzün kalmadığını hissedersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün toplum içinde olmaktan çok fazla keyif almazsınız ancak bunun gerekliliklerini de yerine getirmek için elinizden geleni yaparsınız. Bir yandan insanlara kendinizi anlatmak istersiniz bir yandan da hiç kimseyi önemsemediğinizi düşünürsünüz. Gün sonuna doğru düşüncelerinizle baş başa kalmaktan başka bir çare bulamadığınızı hisseder ve bundan da aslında keyif alırsınız. Olumsuz düşüncelerinizi uzaklaştırıp her şeyin iyi olacağına dair inancınızı kuvvetlendirmeye çalışmalısınız. 20 Ekim 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde sevdiklerinizle, toplum içinde birçok insanlar yakın iletişim halinde olabilirsiniz. Bu görüşmelerin çoğu profesyonel anlamda işinize yarayacak olan meseleleri içerecektir sevgili Boğa Burçları. İşinizle ilgili yapacaklarınızın yalnızca sizi ilgilendirdiğini düşünür ve bu konuda herhangi birinin sizi yönlendirmeye çalışmasından rahatsızlık duyarsınız. Sevdiklerinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirmek istediğiniz bir gün olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bazı seçimlerinizde kararsız kalsanız da ne olursa olsun kendiniz için en önemli gördüğünüz şeye yöneleceksiniz. Bugün aşkla ilgili kendinize dönük bazı meseleleri halletmek istersiniz. Sevdiğiniz kişi sizinle ilgili hoşnutsuzluk gösteriyorsa bu konuda onun haklı olup olmadığı üzerine düşünmek istersiniz. Eğer haksız olduğuna kanaat getirirseniz de uzaklaşma fikri size yakın gelir sevgili Boğa Burçları. Aksi halde bazı değişimler yapmak istersiniz. 20 Ekim 2016 gününe aitBoğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, bu Perşembe gününde insanlardan uzak olmayı tercih edebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişilerin sizinle ilgili planları ve bu konudaki baskıcı tavırları kendinizi rahatsız hissetmenize neden olabilir. Bu nedenle de kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak ve insanların sizi engellemesine izin vermemek için yalnızlığı tercih edersiniz. Ancak iş yaşantınızda bunu gerçekleştirmeniz çok mümkün değildir. Dolayısıyla çalışma arkadaşlarınızla çatışmaya girmeniz söz konusu olabilir. Size yöneltilen eleştirilerin acımasızca ve haksız olduğunu düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Üzerinde düşünmeden bu şekilde tepki vermeniz doğru olmayabilir. Düşündüğünüzde kendiniz için de faydalı olabilecek sonuçlar elde edebilirsiniz. Bugün mekânsal olarak da sizi huzursuz kılan durumlar vardır. Bunun en büyük nedeni ise kendinizi güvende hissetmenizi engelleyen kişilerdir. Korkularınızla yüzleşip onlardan kurtulmanız gerektiğini fark etmelisiniz. 20 Ekim 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde parasal anlamda zorlayıcı etkilerle yüz yüze gelebilirsiniz. İstediklerinizi gerçekleştirmeniz için ihtiyacınız olan miktarı elde edebilmek size zor vakitler yaşatacaktır sevgili Yengeç Burçları. Ancak ne olursa olsun bunu başarabilmek için mücadele edersiniz. Etrafınızda olup bitenler size çok anlamsız ve sıkıcı geldiği zamanlarda bunların üstesinden gelebilmek için hayallerinize tutunursunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Adeta gerçek olmayan bir dünyada mutluluğu yakalarsınız. Gerçeklikten kopmadan hayatınıza devam edebilmeniz önemlidir. Aksi halde geri dönülmez sorunlar ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınız, dostlarınız ve çalışma ortamınızda sizi bilerek rahatsız eden insanlar olabilir. Sinirleriniz bozulur ancak nasıl tepki vereceğinizi bilemezsiniz. Her sorunla başa çıkmanın kolay bir yolu vardır sevgili Yengeç Burçları. Fakat siz kaçışı tercih edebilirsiniz. 20 Ekim 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, bu Perşembe gününe günlük rutinlerinizin dışına çıkmak ve hayattan keyif almak üzere bazı hayallerle başlangıç yapabilirsiniz. Bunları düşünürken sorumluluklarınızı görmezden gelmeyi ve keyifsiz unsurlardan uzaklaşmayı düşünmüşsünüzdür. İstediğiniz gibi olması için şartların çok daha farklı bir şekilde ilerlemesi gerekir. Bu nedenle de yapmak zorunda olduğunuz şeylerden kaçmayı başaramazsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bir yandan bu şekilde sıkıştırıldığınız için öfke duyar ve buna neden olanlara karşı gelmek istersiniz. Fakat susmak zorunda olduğunuzu bilir ve bunlara katlanmaya çalışırsınız. Bugün bazı beklentilerinizin gerçekleşmesini beklediğiniz bir zaman aralığında olabilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Neler olacağına dair bazı tahminleriniz varsa bu tahminlerinizin gerçek olma ihtimali yüksektir. Hislerinize güvenerek hareket etmeniz için uygun bir gündesiniz. Gün sonunu arzuladığınız şekilde geçirmeye çalışacaksınız. 20 Ekim 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde hayallerinizi süsleyen etkilerin peşinden gitmek isteyeceksiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı bu konuda başarısız olabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun içinizdeki enerjiyi kaybetmez ve hayallerinizden vazgeçmezsiniz sevgili Başak Burçları. Bazen hayalleri ertelemek acı verici olsa da daha sonradan fark edersiniz ki aslında böylesi daha iyi olmuştur. Bugünkü durumunuz da buna benzer bir durum olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Birlikte olduğunuz biri varsa onunla geçmiş günlerde yapmış olduğunuz konuşmalar doğrultusunda bazı fikirlerinizi geliştirmiş olabilirsiniz. Artık geleceğinizden eskisi kadar korkmadığınızı ve hatta yeni adımlar atmak için heyecan duyduğunuzu hissedersiniz sevgili Başak Burçları. İş ortamınızda ortak çalıştığınız kişilerle olumlu ilişkiler kurmayı önemsersiniz. İnsanlara zor zamanlar yaşatmaktansa onları rahatlatmayı tercih edersiniz. 20 Ekim 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, bu Perşembe gününde çevrenizde sizi mutlu edecek bir şeyler arayacaksınız. Fakat bu konuda başarısız olabilirsiniz. Zira kendi içinizde bulamadığınız sürece çevrenizdekilerin size hiçbir faydası olmayacaktır. Karşınıza çıkan birçok şeyi değerlendirirken olumsuz bir bakış açısına sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Bu şekilde mutluluğu yakalamanız mümkün değildir. Böylesine kötücül bir ruh halinde olmanızın nedenlerini bulmaya ve çözmeye çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde sizi geren bir sorun da maddiyattır. Günlük bir mesele olmasa da ilerleyen günlerinizde rahat etmeyi düşünür ve para konusunda sıkışacağınızı öngörürsünüz. Seçimlerinizi bu doğrultuda yapmalı ve işinizi şansa bırakmamalısınız sevgili Terazi Burçları. Bazen kararsız kalabilir ve birileri sizin yerinize karar versin isteyebilirsiniz. Ancak kendiniz için en doğru olanı yine siz bilirsiniz. Bunu unutmadan seçimlerinizi yapmalısınız. 20 Ekim 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde önemli adımlar atmanızı gerektirecek gelişmeler olabilir. Hayatınızı kendi halinizde sürdürmeye çalışırken bir yandan sizinle ilgili planlar yapan insanlar olduğunun farkına varamayabilirsiniz. Sizin için yapılan planlara belli bir ölçüde uymanız gerekebilir. Bu nedenle de gerilebilir ve baskı altında hissedebilirsiniz. İstemediğiniz şeyleri yaptığınız için hırçınlaşabilir ve isyan edebilirsiniz. Fakat bu şekilde bir değişiklik yaratamayacağınızı fark edecek ve daha ılımlı yaklaşımlar sergileyerek kendinizi ifade etmeye çalışacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün içerisinde duygusal işlerinizde hislerinizin çok kuvvetli olması mümkündür. Birlikte olduğunuz bir varsa onunla ilgili bütün planlarınızı istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz sevgili Akrep Burçları. İçinizde duygularınızı ifade edebilmek adına güçlü bir tutku vardır. Bunu uygun bulduğunuz bir yöntemle yapmak istersiniz. 20 Ekim 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, bu Perşembe gününde yeni adımlar atmakla ilgili oldukça heveslisinizdir. Bir noktada sizin için iyi ve doğru olanın nasıl bir yol olduğuna emin olmuşsunuzdur. Dolayısıyla bu yolda ilerlemek için elinizden geleni yaparsınız. Kendinize koymuş olduğunuz hedeflere ulaşmak sizin için oldukça önemlidir. Bu şekilde başarılı olacağınızı düşünürsünüz. Tüm bunları yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz maddi kaynak ise sizin için biraz uzakta olabilir. Her ne kadar hayallerinizin peşinden koşsanız da gerçekçi olmanız gereken noktaları da iyi kestirmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hislerinize güvenmek ve bu konuda başarılı olduğunuzu bilmek çoğu zaman mantığın izinden şaşmanıza neden olacaktır. Gün içerisinde monotonluktan ve sizi kısıtlayan durumlardan çok fazla bunalırsınız. Bu durumda manevi bir desteğe ihtiyacınız vardır. Size bu desteği sağlayacağını düşündüğünüz kişiler çok yakınınızda olsalar da sizin durumunuzu açıkça ifade etmeniz gerekiyor olabilir. 20 Ekim 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, bu Perşembe gününde yaşamınızı etkisi altına almış meseleler ve insanlarla yakından ilgilenmek istersiniz. Bir konuda rahatsızlığınız varsa bunu öylesine sakin bir şekilde halledersiniz ki siz o meselenin değişmesine neden olana kadar çevrenizdekiler sizin rahatsız olduğunuzu dahi düşünmezler. Bugün içerisinde sizi etkisi altına almış olan maddi meseleleri çözmekle işe başlayabilirsiniz. Bu konuda bazı bağımlılıklarınız ve zorunluluklarınız vardır sevgili burclar.net okuyucuları. Bunlardan kurtulabilmek için yeni adımlar atmak ve planlamalar yapmak gerektiğini düşünürsünüz. Bir yandan toplum içerisinde nasıl algılandığınıza dikkat eder ve buna özen göstermeye çalışırsınız. Bir yandan da sizi engelleyen toplum yargılarından uzakta yaşayabilmenin çok daha iyi olacağını düşünürsünüz sevgili Oğlak Burçları. Gün içerisinde temas edeceğiniz kişilerle oldukça yakın ilişkiler kurmaya çalışacak ve kendinizi sevdireceksiniz. 20 Ekim 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde içinizde gizli kalmış bütün duygularınızı bir şekilde dışarıya çıkarmaya çalışırsınız. Bunu yapmanızın belli bir nedeni olabilir. Belli bir nedeni olmasa dahi içinizde kalan duyguların sizi artık rahatsız ettiğini hissetmeye başlamış olabilirsiniz. Bugün içe dönük olmaktan hoşlanmayabilir ve bütün duyguları insanlarla birlikte yaşamak isteyebilirsiniz. Bir yandan sizin varoluşunuzu ve düşüncelerinizi eleştiren kişilerle karşılaşabilir ve bundan rahatsızlık duyabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunları sizi kısıtlamaya çalışır bir şekilde yapıyorlarsa tepkinizi sert bir şekilde gösterirsiniz. Ancak eğer sizi etkileyen bir durum yoksa sessizce ortamdan uzaklaşmayı da tercih edebilirsiniz. Gün içerisinde birçok sorumluluğunuz vardır ve bu sorumlulukları isteyerek yapıp yapmadığınızı düşünürsünüz sevgili Kova Burçları. Bazı şeyler size zorla yüklenmişse onlardan kurtulmak isteyebilirsiniz. 20 Ekim 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 20 Ekim 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, bu Perşembe gününde aşkla ve sevdiğiniz kişiyle ilgili sorgulamalar gündeminizi oluşturabilir. Bir ilişkiden neler beklediğinizi düşünebilirsiniz ve bu doğrultuda ilişkinizle ilgili bazı düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Eğer birlikte olduğunuz birisi varsa içinde bulunduğunuz ruh hali doğrultusunda ondan beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz. Ancak eğer biriyle birlikte değilseniz bu noktada daha seçici davranır ve size iyi gelmeyecek insanlardan kendinizi uzakta tutmak istersiniz. Hiç kimsenin üzerinizde hâkimiyet kurmasına izin vermezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Nasıl mutlu olduğunuzu bilirsiniz ve kimsenin yaptıklarınıza karışmasını istemezsiniz. Bugün hayatınızda yenileyici ve neşe verici bir etki arayabilirsiniz sevgili Balık Burçları. Bununla birlikte de sizi rahatsız eden bütün etkileri hayatınızdan uzaklaştırırsınız. Sizi kontrol etmeye çalışan insanlardan uzaklaşmayı tercih edeceksiniz. 20 Ekim 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı