18 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 18 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burçlar

 

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
18 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi Koç Burcu

Finansal konulardaki bazı sorunları planlamak , düzene koymak isteyebilirsiniz. Beklemediğiniz masraflar , sinirlerinizi bozabilir.Size yakın
birinin , sizden bazı konularda yardım istemesi söz konusu . Yaratıcı aktiviteler ya da sahne arkası çalışmaları, ister manevi hem de maddi
olarak ödüllendirici olabilir.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi Boğa Burcu

Önümüzdeki günlerde, gelişmiş canlılık için artan bir isteği yansıtabilecek bazı yaşam tarzı seçimleri yapmak için istekli görebilirsiniz.
İttifakları güçlendirebilir ve bir ortaklığın manevi ya da arkadaşlık unsurlarını geliştirebilir ya da bir arkadaş bağlantınızı güçlendirebilirsiniz.
Bazılarınız için, sevdiğiniz bir proje ya da hayalleriniz bir araya geliyor . Bugün her şeyi bir adım ileri götürüyorsun.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi İkizler Burcu

Bazı bilgileri beklemek ya da gecikmelerle uğraşıyor olsanız da, bugün sosyal hayatınız, romantizminiz, rahatınız ve maliyeniz için mükemmel bir zaman.
Sözlü iletişimin artması muhtemeldir. Hayatınızdaki önemli insanlarla ilgili herhangi bir sorunu konuşarak halledebilirsin. En önemlisi, size en yakın
olanlara olan ilginizi ifade ederek, sizin için ne ifade ettiklerini açıklayın.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi Yengeç Burcu

Bugün başkalarıyla bir araya gelmek ya da biriyle ya da geçmişten gelen bir meseleyle anlamaya çalışmak için iyidir. Sohbetler verimli ve keyifli olsa da, sonuçlar veya nihai kararlar akıllı olmayabilir, ancak aile, ev veya finansal işler ile ümit verici gelişmeler olabilir. Sadece bir şeye odaklanın, böylece en azından bir şeyleri tamamladığınızdan memnun olabilirsiniz.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi Aslan Burcu

Ev hayatınızı iyileştirmek için şu anda mevcut kaynaklar artırılabilir, ya da rahat bir ev ya da ilişki kurmanın tadını çıkarabilirsiniz. Muhtemelen gösterdiğiniz çabalar nedeniyle finansal ilişkileriniz gelişebilir.Bu gün var olan enerji, özellikle de diğerleriyle iletişim kurma ve etkileşimde bulunma konusunda olumlu ve cesaret verici. Bundan yararlanın. Hoş bir ziyaret için arkadaşlarınız ve ailenizle bir araya gelebilirsiniz.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi Başak Burcu

bugün karar verdiğiniz şey, Merkür hala retro olduğundan (yarına kadar) daha sonra revizyon gerektirebilir, fakat duygularınızı entelektüel bir perspektiften keşfetmek için farklı faydalar vardır. Finansal durumunuzu nasıl geliştirebileceğinizle ilgili heyecan verici fikirler bulabilirsin. Geçmişte yaşadığınız ilişkiniz de şimdi akla gelebilir ya da sürpriz bir şekilde yeniden ortaya çıkabilir.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi Terazi Burcu

Bugün, Venüs’ün Merkür ile uyumlu açısı, yeni fikirler, kişisel düşünceler, duygular ve anıların paylaşılması için iyidir. Uzun vadede hangi fikirlerin başarı için gerçek potansiyele sahip olduğuna dair daha güçlü bir fikriniz var. Rasyonel zihninizin karar vermesini beklemek yerine sezginize güvenin.Bugün değerleriniz hakkında derin düşünmek ve gerçekten bir ilişkiden ne istediğinizi düşünmek için zamana ihtiyacınız var. Herhangi bir karara zorlanmayın ya da acele etmeyin.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi Akrep Burcu

Bazı şeyleri kendinize saklıyor olsanız da ve bazı gözlemleri paylaşıp paylaşmamanız gerektiğinden emin olmamanıza rağmen, çevrenizdeki insanlarla uyum sağlamak ve hayatınıza rahat bir şekilde yaklaşmak için en iyi zaman.Sorunları zorlamayın veya kesin bir sonuca varmayın. Karizmanız, ve yaratıcı fikirleriniz için sihirli bir enerji var, sizin için popüler bir zaman olabilir.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi Yay Burcu

Kişisel çekiciliğin bugün çok önde. Kendini ifade etme, sosyal güven ve genel olarak geliştirilmiş kişisel bakış açısı için harika bir pozisyondasınız. Bugün, başkalarının istediği ne olursa olsun, kendi yolunuza gitmek isteyebilirsiniz.Yakın kişisel ilişkilerle ilgili bazı komplikasyonlar olabilir. Sizin için önemli birine ulaşamayacağınızı hissedebilirsiniz.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi Oğlak Burcu

Hayali etkileşimler ve iletişim için güçlü bir dönem aslında ve belirli beklentiler ve projeler hakkında heyecanlı olabilirsiniz. Sosyal hayatınız ve arkadaşlarınızın tabanı genişleyebilir veya planlar ve hayaller sizi motive edebilir.Hayatta ilerlemek için artık gereksiz olan şeyleri ortadan kaldırmalısın.
Yaptığınız şey bilinmeyene bir adım atmak olabilir ve sonuçlardan biraz korkuyorsunuz. Ama bu ilk adımı atabilirseniz, farkı göreceksiniz.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi Kova Burcu

Şu anda iş, finans ve itibar konularında tatmin edici artışlar olabilir ve bu da önümüzdeki hafta finans sektöründeki Dolunay ile devam edebilir. Sorunları çözmek için mükemmel bir gün.Merkür retrosu bitmek üzere , son günler zorlu tarafıdır, yarın ileri hareketi başlayacağı zamana kadar güçlü bir şekilde hissedilebilir, bu yüzden şimdilik sert karar vermekten kaçının , daha sonra kararınızdan dönmeniz gerekebilir.

 

 

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi Balık Burcu

İşinizle ya da sağlık hedeflerinizle ilgili ilginç biriyle tanışabilirsiniz.Bazılarınız için, seyahat, eğitici uğraşlar, ortak ilgi alanları ya da rutini kırmayı içeren başka bir etkinlik aracılığıyla önemli bir arkadaş ya da romantik bir ilgi söz konusu olabilir.Bugünün enerjisi, kendinizi ifade etme ve anlaşılma yeteneğinizi geliştirir.
Keşif bölgenizdeki Ay, bir işin veya önemli bir hedefin yer aldığı büyük resmi görmek için destek olabilir.

Sosyal Medya da Paylaşmak İstermisiniz?

taner

Taner Temel HAKINDABEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIMSÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHAÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATISEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARIHAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir